• Fii alături de Echipa Țării

Liga A U 14 Nord 1

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 EFA Visoca EFA Visoca 14 13 0 1 67-11 39
2 ȘS Edineț ȘS Edineț 14 10 2 2 43-13 32
3 ȘS Dondușeni ȘS Dondușeni 14 8 2 4 31-15 26
4 ȘSR Soroca ȘSR Soroca 14 6 3 5 29-27 21
5 ȘS Rîșcani ȘS Rîșcani 14 6 3 5 27-18 21
6 ȘS Drochia ȘS Drochia 14 4 0 10 18-43 12
7 ȘS Briceni ȘS Briceni 14 2 2 10 16-47 8
8 FC Brătușeni FC Brătușeni 14 1 0 13 13-70 3

Liga A U 14 Nord 2

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 FC Florești FC Florești 14 13 0 1 60-6 39
2 FC Rezina FC Rezina 14 10 2 2 46-18 32
3 Atletico Atletico 14 8 1 5 40-22 25
4 ȘS Fălești ȘS Fălești 14 7 1 6 29-18 22
5 ȘS Glodeni ȘS Glodeni 14 7 0 7 35-27 21
6 FC Crystal-Junior FC Crystal-Junior 14 4 2 8 14-31 14
7 CSF Bălți-ȘSSF Bălți CSF Bălți-ȘSSF Bălți 14 4 0 10 17-40 12
8 Arsenal Arsenal 14 0 0 14 7-86 0

Liga A U 14 Centru 1

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 FC Chișinău FC Chișinău 14 13 1 0 87-3 40
2 CFCJ Voran Chișinău - ȘSSFR nr.2 CFCJ Voran Chișinău - ȘSSFR nr.2 14 11 2 1 80-4 35
3 FC Zimbru FC Zimbru 14 9 2 3 71-12 29
4 DASSCHOOL DASSCHOOL 14 6 3 5 52-22 21
5 CSF Sporting Chișinău CSF Sporting Chișinău 14 5 3 6 18-32 18
6 ȘSSF Nr.1 ȘSSF Nr.1 14 4 1 9 21-45 13
7 Victoria Victoria 14 1 0 13 15-118 3
8 Academia Viitorul Academia Viitorul 14 1 0 13 9-117 3

Liga A U 14 Est 1

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 ȘS Căușeni ȘS Căușeni 14 11 1 2 44-11 34
2 CS Narubai CS Narubai 14 11 1 2 58-13 34
3 Atletic-ȘS Slobozia-ȘS Dnestrovsk Atletic-ȘS Slobozia-ȘS Dnestrovsk 14 9 0 5 31-27 27
4 FC Olan Olănești FC Olan Olănești 14 7 1 6 21-22 22
5 FC Atletic Ștefan Vodă FC Atletic Ștefan Vodă 14 5 2 7 21-37 17
6 La Familia-Fotbalistul Junior La Familia-Fotbalistul Junior 14 4 3 7 30-34 15
7 FC Irbis FC Irbis 14 2 1 11 7-36 7
8 FC Storks FC Storks 14 2 1 11 17-49 7

Liga A U 14 Est 2

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 CSF Măgdăcești CSF Măgdăcești 14 13 1 0 93-14 40
2 FC Sheriff FC Sheriff 14 10 2 2 53-14 32
3 CF Costești CF Costești 14 8 4 2 63-15 28
4 FC Olimpic FC Olimpic 14 8 0 6 47-18 24
5 FC MoldProgress FC MoldProgress 14 4 4 6 37-37 16
6 ȘS Anenii Noi ȘS Anenii Noi 14 4 1 9 49-69 13
7 CSF Lupii Cimiseni CSF Lupii Cimiseni 14 3 0 11 36-87 9
8 FC Tornado Bubuieci FC Tornado Bubuieci 14 0 0 14 0-124 0

Liga A U 14 Sud 1

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 FC Cahul-2005-ȘSRF FC Cahul-2005-ȘSRF 14 11 2 1 72-14 35
2 ȘS Copceac ȘS Copceac 14 10 2 2 58-25 32
3 FC Congaz FC Congaz 14 9 2 3 52-15 29
4 FC Vulkan-2020 FC Vulkan-2020 14 9 1 4 54-36 28
5 ȘS Taraclia ȘS Taraclia 14 7 1 6 37-35 22
6 FC Ceadîr Lunga FC Ceadîr Lunga 14 3 1 10 24-46 10
7 CS Umutluc CS Umutluc 14 1 1 12 13-78 4
8 ȘS nr.2 Ceadîr Lunga ȘS nr.2 Ceadîr Lunga 14 0 2 12 13-74 2

Liga A U 14 Sud 2

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 CF Steaua Ialoveni CF Steaua Ialoveni 10 9 0 1 38-8 27
2 CS Noroc Nimoreni CS Noroc Nimoreni 10 7 1 2 35-17 22
3 FC Maiak FC Maiak 10 5 0 5 21-11 15
4 CF Oguzsport CF Oguzsport 10 4 2 4 27-35 14
5 FC Taur FC Taur 10 2 1 7 14-33 7
6 FC Stăuceni FC Stăuceni 10 1 0 9 12-43 3

Liga A U 14 Centru 2

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaveraj puncte
1 ȘS Ungheni ȘS Ungheni 14 12 1 1 90-8 37
2 FC Milsami FC Milsami 14 12 1 1 90-15 37
3 ȘS Strășeni ȘS Strășeni 14 10 1 3 80-18 31
4 ȘS Telenești ȘS Telenești 14 5 3 6 22-28 18
5 ȘS Nisporeni ȘS Nisporeni 14 5 2 7 37-47 17
6 Dacia Buiucani Dacia Buiucani 14 4 1 9 41-57 13
7 AF Steaua Forte 14 2 1 11 21-109 7
8 ȘS Orhei ȘS Orhei 14 1 0 13 12-111 3