Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Avântul Nimoreni 7 6 0 1 28-9 18
2. Geotermal 7 5 1 1 19-8 16
3. Viișoara Speia 7 5 1 1 24-13 16
4. Poliproject 7 3 0 4 21-20 9
5. Ișnovăț 7 1 0 6 17-31 3
6. CR Hîncești 7 0 0 7 3-31 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Etapa I
1 09.05 Viișoara - Poliproject 5-4 Speia 17-00
2 09.05 Avîntul - Ișnovăț 6-2 Nimoreni 17-00
3 transferat CR Hîncești - Geotermal 0-3 Sărata Galbenă 17-00
Etapa II
4 16.05 Geotermal - Avîntul 2-1 Sireți 17-00
5 16.05 Ișnovăț - Viișoara 1-5 Nimoreni 17-30
6 transferat CR Hîncești - Poliproject 0-4 Sărata Galbenă 17-00
Etapa III
7 23.05 Viișoara - Geotermal 1-1 Speia 18-30
8 26.05 Poliproject - Ișnovăț 6-3 Sireți 18-30
9 23.05 Avîntul - CR Hîncești 9-1 Nimoreni 18-30
Etapa IV
10 30.05 Geotermal - Poliproject 5-2 Sireți 18-30
11 30.05 Avîntul - Viișoara 3-0 Nimoreni 18-30
12 30.05 CR Hîncești - Ișnovăț 1-5 Sărata Galbenă 18-30
Etapa V
13 06.06 Ișnovăț - Geotermal 2-4 Nimoreni 18-30
14 06.06 Poliproject - Avîntul 0-3 Sireți 18-30
15 06.06 Viișoara - CR Hîncești 4-1 Speia 18-30
RETUR
Etapa VI
16 19.09 Geotermal - CR Hîncești 3-0 Sireți 17-30
17 20.09 Ișnovăț - Avîntul 3-4 Nimoreni 18-00
18 22.09 Poliproject - Viișoara 2-4 Sireți 10-00
Etapa VII
19 26.09 Avîntul - Geotermal 2-1 Nimoreni 17-00
20 26.09 Viișoara  - Ișnovăț 5-1 Speia 17-00
21 26.09 Poliproject - CR Hîncești 3-0 Sireți 17-00
Etapa VIII
22 17.10 Geotermal  - Viișoara   Sireți 17-00
23 17.10 CR Hîncești - Avîntul   Sărata Galbenă 17-00
24 17.10 Ișnovăț - Poliproject   Nimoreni 17-00
Etapa IX
25 24.10 Ișnovăț - CR Hîncești   Nimoreni 17-00
26 24.10 Poliproject - Geotermal    Sireți 17-00
27 24.10 Viișoara - Avîntul   Speia 17-00
Etapa X
28 31.10 Geotermal  - Ișnovăț   Sireți 17-00
29 31.10 Avîntul - Poliproject   Nimoreni 17-00
30 31.10 CR Hîncești - Viișoara   Sărata Galbenă 17-00

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Avântul Nimoreni 6 6 0 0 46-13 18
2. Poliproject 6 4 0 2 31-19 12
3. Nisporeni 6 2 0 4 21-36 6
4. Codru Orhei 6 0 0 6 8-38 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 03.02.2019 Codru - Poliproject 3-10 Joma Arena 10-00
2 03.02.2019 Avântul - Nisporeni 12-3 Joma Arena 11-00
Etapa II
3 10.02.2019 Poliproject - Nisporeni 8-2 Joma Arena 10-00
4 10.02.2019 Avântul - Codru 10-3 Joma Arena 11-00
Etapa III
5 17.02.2019 Nisporeni - Codru 9-2 Joma Arena 10-00
6 17.02.2019 Poliproject - Avântul 2-5 Joma Arena 11-00
Etapa IV
7 24.02.2019 Poliproject - Codru 3-0 Joma Arena 10-00
8 24.02.2019 Nisporeni - Avântul 2-9 Joma Arena 11-00
Etapa V
9 03.03.2019 Nisporeni - Poliproject 2-5 Joma Arena 10-00
10 03.03.2019 Codru - Avântul 0-3 Joma Arena 11-00
Etapa VI  
11 10.03.2019 Codru - Nisporeni 0-3 Joma Arena 10-00
12 10.03.2019 Avântul - Poliproject 7-3 Joma Arena 11-00