PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U11 U12 Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 ȘSSF Bălți - CSC Dinamo 10-2 1-3 ȘS Bălți 13-30
2 07.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 0-13 0-1 Joma Arena 9-00
3 07.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub 7-0 10-0 c.sp.Academia 13-30
4 07.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta  1-3 0-4 Real Succes 9-00
5 07.09.2019 FC Sportul - Sheriff 1-7 0-6 Cricova 11-00
6   Zimbru - liberă        
Etapa II
7 14.09.2019 CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran 9-0 0-0 Ghidighici 12-00
8 14.09.2019 Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS 2-2 0-3 Joma Arena 9-00
9 15.09.2019 CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii 2-6 1-2 S.Galbenă 11-30
10 14.09.2019 CSF Sparta - FC Sportul 6-2 5-0 c.sp.Ghidighici 15-00
11 15.09.2019 Sheriff - Zimbru 0-7 3-0 Sheriff 12-00
12   ȘSSF Bălți - liberă        
Etapa III
13 22.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți 1-7 0-3 Joma Arena 12-30
14 21.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo 8-3 12-0 c.sp.Academia 9-00
15 21.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 1-7

1-4

Real Succes 9-00
16 22.09.2019 FC Sportul - CS Petrocub 0-3 0-0 Cricova 11-00
17 22.09.2019 Zimbru - CSF Sparta 8-0 1-1 Zimbru 9-00
18   Sheriff - liberă        
Etapa IV
19 29.09.2019 ȘSSF Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-3 0-5 ȘS Bălți 12-00
20 28.09.2019 CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii 5-8 0-1 Ghidighici 12-00
21 28.09.2019 Dacia-Buiucani - FC Sportul 9-1 3-0 Joma Arena 9-00
22 28.09.2019 CS Petrocub - Zimbru 0-15 1-2 S.Galbenă 11-00
23 23.10.2019 CSF Sparta - Sheriff 2-5 0-0 c.sp.Ghidighici  14-30
24   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă        
Etapa V
25 05.10.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran 15-0 5-0 c.sp.Academia 10-00
26 10.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți 0-1

0-2

Joma Arena 11-30
27 06.10.2019 FC Sportul - CSC Dinamo 1-2 0-1 Cricova 11-00
28 06.10.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 1-3 1-0 Zimbru 9-00
29 06.10.2019 Sheriff - CS Petrocub 12-0 9-0 Sheriff 12-00
30   CSF Sparta - liberă        
Etapa VI
31 12.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii 0-11 0-3 Joma Arena 9-00
32 13.10.2019 ȘSSF Bălți - FC Sportul 4-1 3-0 ȘS Bălți 11-00
33 12.10.2019 CSC Dinamo - Zimbru 1-11 0-4 Ghidighici 10-00
34 13.10.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 2-0 0-0 Joma Arena 13-00
35 13.10.2019 CS Petrocub - CSF Sparta 2-1 0-3 S.Galbenă 14-30
36   AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă        
Etapa VII
37 19.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS 2-4 0-3 Real Succes 9-00
38 19.10.2019 FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran 4-2 1-0 Cricova 13-30
39 20.10.2019 Zimbru - ȘSSF Bălți

3-1

1-0 Zimbru  15-00
40 20.10.2019 Sheriff - CSC Dinamo 13-2 4-0 Sheriff 14-00
41 20.10.2019 CSF Sparta - Dacia-Buiucani 0-5 1-1 c.sp.Ghidighici 12-00
42   CS Petrocub - liberă        
Etapa VIII
43 26.10.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul 14-0 3-0 c.sp.Academia 9-30
44 06.11.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Zimbru 0-23 0-10 Zimbru 15-00
45 26.10.2019 ȘSSF Bălți - Sheriff 2-6 0-1 ȘS Bălți 12-00
46 27.10.2019 CSC Dinamo - CSF Sparta 1-6 0-6 Ghidighici 11-00
47 27.10.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub 16-0 4-0 Joma Arena 11-30
48   Codru-CSF Voluntarii - liberă        
Etapa IX
49 30.10.2019 FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii 0-5 1-0 Cricova 12-00
50 30.10.2019 Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS 5-0

0-4

Zimbru 10-30
51 29.10.2019 Sheriff - Sfîntul Gheorghe-Voran 21-0 10-0 Sheriff 13-00
52 31.10.2019 CSF Sparta - ȘSSF Bălți 3-2 7-0 c.sp.Ghidighici 12-00
53 30.10.2019 CS Petrocub - CSC Dinamo 1-2 0-0 S.Galbenă 11-00
54   Dacia-Buiucani - liberă           
Etapa X
55 02.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - Zimbru 1-5 0-2 Real Succes 9-00
56 23.11.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff 2-1 0-0 c.sp.Academia 12-00
57 03.11.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta 0-21 0-4 Stauceni 11-00
58 03.11.2019 ȘSSF Bălți - CS Petrocub 7-1 1-0 ȘS Bălți 12-00
59 03.11.2019 CSC Dinamo - Dacia-Buiucani  0-10 0-2 Ghidighici 10-00
60   FC Sportul - liberă        
Etapa XI
61 13.11.2019 Zimbru - FC Sportul 14-0 2-0 Zimbru 15-30
62 10.11.2019 Sheriff - Codru-CSF Voluntarii

3-0

4-0 Sheriff 13-30
63 14.11.2019 CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-5 1-1 c.sp.Ghidighici 14-00
64 10.11.2019 CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran 6-1 0-1 S.Galbenă 12-00
65 09.11.2019 Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți 7-0 4-1 Joma Arena 10-00
66   CSC Dinamo - liberă        
Etapa XII 
67 2020 CSC Dinamo - ȘSSF Bălți        
68 2020 Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran        
69 2020 CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS        
70 2020 CSF Sparta - Codru-CSF Voluntarii        
71 2020 Sheriff - FC Sportul        
72   Zimbru - liberă           
Etapa XIII
73   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo        
74   AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani        
75   Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub        
76   FC Sportul - CSF Sparta        
77   Zimbru - Sheriff        
78   ȘSSF Bălți - liberă        
Etapa XIV
79   ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran        
80   CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS        
81   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii        
82   CS Petrocub - FC Sportul        
83   CSF Sparta - Zimbru        
84   Sheriff - liberă        
Etapa XV
85   AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți        
86   Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo        
87   FC Sportul - Dacia-Buiucani        
88   Zimbru - CS Petrocub        
89   Sheriff - CSF Sparta        
90   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă        
Etapa XVI
91   Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS        
92   ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
93   CSC Dinamo - FC Sportul        
94   Dacia-Buiucani - Zimbru        
95   CS Petrocub - Sheriff        
96   CSF Sparta - liberă        
Etapa XVII
97   Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran        
98   FC Sportul - ȘSSF Bălți        
99   Zimbru - CSC Dinamo        
100   Sheriff - Dacia-Buiucani         
101   CSF Sparta - CS Petrocub        
102   AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă        
Etapa XVIII
103   AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii        
104   Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul        
105   ȘSSF Bălți - Zimbru        
106   CSC Dinamo - Sheriff        
107   Dacia-Buiucani - CSF Sparta        
108   CS Petrocub - liberă        
Etapa XIX
109   FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS        
110   Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran        
111   Sheriff - ȘSSF Bălți        
112   CSF Sparta - CSC Dinamo        
113   CS Petrocub - Dacia-Buiucani        
114   Codru-CSF Voluntarii - liberă        
Etapa XX
115   Codru-CSF Voluntarii - FC Sportul        
116   AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru        
117   Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff        
118   ȘSSF Bălți - CSF Sparta        
119   CSC Dinamo - CS Petrocub        
120   Dacia-Buiucani - liberă           
Etapa XXI
121   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii        
122   Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS        
123   CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran        
124   CS Petrocub - ȘSSF Bălți        
125   Dacia-Buiucani - CSC Dinamo        
126   FC Sportul - liberă        
Etapa XXII
127   FC Sportul - Zimbru        
128   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff        
129   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta         
130   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub        
131   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani        
132   CSC Dinamo - liberă        
PROGRAMUL MECIURILOR
             
Nr. Data Echipe U-11 U-12 Teren Ora
Etapa I
1 08.09.2019 CS Getica-Sfîntul Gheorghe-Voran II 2-7 2-1 Zimbru 9-00
2 08.09.2019 Dacia-Buiucani II-CS Atletic Strășeni 3-3 3-0 Joma Arena 10-00
3 08.09.2019 Olimpic Chișinău-Zimbru II 9-0 3-0 S.Galbenă 11-00
4 08.09.2019 Real Succes-Milsami-ȘS Orhei 7-0 0-3 Real Succes 13-00
5 06.09.2019 Sheriff II-CSF Măgdăcești 7-0 0-2 Sheriff 16-00
Etapa II
6 14.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II - CSF Măgdăcești

8-1

0-4 Joma Arena 10-30
7 14.09.2019 Sheriff II - Milsami-ȘS Orhei 0-3 4-1 Sheriff 12-00
8 14.09.2019 Zimbru II-Real Succes 2-6 0-3 Zimbru 9-00
9 14.09.2019 CS Atletic Strășeni-Olimpic Chișinău 3-1 1-2 Sireți 12-30
10 14.09.2019 CS Getica - Dacia-Buiucani II 1-11 2-3 Zimbru 12-00
Etapa III
11 21.09.2019 Dacia-Buiucani II-Sfîntul Gheorghe-Voran II 3-6 4-0 Joma Arena 9-00
12 22.09.2019 Olimpic Chișinău-CS Getica 8-1 6-0 S.Galbenă 12-00
13 22.09.2019 Real Succes-CS Atletic Strășeni 0-1 1-0 Real Succes 15-00
14 21.09.2019 Sheriff II-Zimbru II 0-6 3-0 Sheriff 12-00
15 18.09.2019 CSF Măgdăcești-Milsami-ȘS Orhei 4-3 1-1 Ratuș 16-00
Etapa IV
16 29.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II-Milsami-ȘS Orhei 10-0 0-7 Joma Arena 13-30
17 29.09.2019 Zimbru II-CSF Măgdăcești 8-1 1-1 Zimbru 10-00
18 28.09.2019 CS Atletic Strășeni-Sheriff II 4-2 0-2 Sireți 12-00
19 27.09.2019 CS Getica-Real Succes 0-3 0-2 Real Succes 15-00
20 28.09.2019 Dacia-Buiucani II-Olimpic Chișinău 3-1 0-1 Joma Arena 10-30
Etapa V
21 06.10.2019 Olimpic Chișinău-Sfîntul Gheorghe-Voran II 1-6 4-0 S.Galbenă 11-00
22 05.10.2019 Real Succes-Dacia-Buiucani II 2-2 2-0 Real Succes 9-00
23 05.10.2019 Sheriff II - CS Getica 3-0 9-0 Sheriff 13-00
24 03.10.2019 CSF Măgdăcești-CS Atletic Strășeni 1-6 1-0 Ratuș 15-30
25 06.10.2019 Zimbru II - Milsami-ȘS Orhei 1-1 1-3 Zimbru 12-00
Etapa VI
26 13.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II-Zimbru II

5-2

0-8 Joma Arena 10-00
27 13.10.2019 CS Atletic Strășeni-Milsami-ȘS Orhei 5-0 0-2 Sireți 12-00
28 09.10.2019 CS Getica-CSF Măgdăcești 0-3 0-2 Ratuș 16-00
29 13.10.2019 Dacia-Buiucani II-Sheriff II 4-1 0-1 Joma Arena 11-30
30 10.10.2019 Olimpic Chișinău-Real Succes 4-7 1-0 Real Succes 15-30
Etapa VII
31 20.10.2019 Real Succes-Sfîntul Gheorghe-Voran II 2-3 2-0 Real Succes 9-00
32 20.10.2019 Sheriff II-Olimpic Chișinău 1-3 1-0 Sheriff 11-00
33 01.11.2019 CSF Măgdăcești-Dacia-Buiucani II 2-10 2-1 Ratuș 12-00
34 20.10.2019 Milsami-ȘS Orhei-CS Getica 2-1 2-0 Chiperceni 12-00
35 19.10.2019 Zimbru II-CS Atletic Strășeni 1-7 2-1 Zimbru 11-30
Etapa VIII
36 28.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II-CS Atletic Strășeni 2-1 1-4 Joma Arena 10-00
37 27.10.2019 CS Getica-Zimbru II  2-7 0-1 Zimbru 9-00
38 27.10.2019 Dacia-Buiucani II-Milsami-ȘS Orhei 0-3 3-0 Joma Arena 10-00
39 27.10.2019 Olimpic Chișinău-CSF Măgdăcești 8-3 2-0 Ratuș 11-30
40 27.10.2019 Real Succes-Sheriff II 8-3 0-0 Real Succes 14-30
Etapa IX
41 30.10.2019 Sheriff II-Sfîntul Gheorghe-Voran II 1-6 6-0 Sheriff  13-00
42 29.10.2019 CSF Măgdăcești-Real Succes 3-11 3-2 Ratuș 11-00
43 29.10.2019 Milsami-ȘS Orhei-Olimpic Chișinău 1-4 0-2 Chiperceni 12-00
44 30.10.2019 Zimbru II-Dacia-Buiucani II 3-3 2-1 Zimbru 9-00
45 30.10.2019 CS Atletic Strășeni-CS Getica 7-0 0-0 Sireți 11-00
Etapa X
46 martie 2020 Sfîntul Gheorghe-Voran II – CS Getica        
47 martie 2020 CS Atletic Strășeni - Dacia-Buiucani II        
48 martie 2020 Zimbru II – Olimpic Chișinău        
49 martie 2020 Milsami-ȘS Orhei – Real Succes        
50 martie 2020 CSF Măgdăcești - Sheriff II        
Etapa XI 
51   CSF Măgdăcești – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
52   Milsami-ȘS Orhei - Sheriff II        
53   Real Succes – Zimbru II        
54   Olimpic Chișinău – CS Atletic Strășeni        
55   Dacia-Buiucani II – CS Getica        
Etapa XII
56   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Dacia-Buiucani II        
57   CS Getica – Olimpic Chișinău        
58   CS Atletic Strășeni – Real Succes        
59   Zimbru II – Sheriff II         
60   Milsami-ȘS Orhei – CSF Măgdăcești        
Etapa XIII
61   Milsami-ȘS Orhei – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
62   CSF Măgdăcești – Zimbru II        
63   Sheriff II – CS Atletic Strășeni        
64   Real Succes – CS Getica        
65   Olimpic Chișinău – Dacia-Buiucani II        
Etapa XIV
66   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Olimpic Chișinău        
67   Dacia-Buiucani II – Real Succes        
68   CS Getica – Sheriff II        
69   CS Atletic Strășeni – CSF Măgdăcești        
70   Milsami-ȘS Orhei - Zimbru II        
Etapa XV
71   Zimbru II – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
72   Milsami-ȘS Orhei – CS Atletic Strășeni        
73   CSF Măgdăcești – CS Getica        
74   Sheriff II – Dacia-Buiucani II        
75   Real Succes – Olimpic Chișinău        
Etapa XVI
76   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Real Succes        
77   Olimpic Chișinău – Sheriff II        
78   Dacia-Buiucani II – CSF Măgdăcești        
79   CS Getica – Milsami-ȘS Orhei        
80   CS Atletic Strășeni – Zimbru II           
Etapa XVII
81   CS Atletic Strășeni – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
82   Zimbru II – CS Getica        
83   Milsami-ȘS Orhei – Dacia-Buiucani II        
84   CSF Măgdăcești – Olimpic Chișinău        
85   Sheriff II – Real Succes        
Etapa XVIII
86   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Sheriff II        
87   Real Succes – CSF Măgdăcești        
88   Olimpic Chișinău – Milsami-ȘS Orhei        
89   Dacia-Buiucani II – Zimbru II        
90   CS Getica – CS Atletic Strășeni           
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. AF Radu Rebeja-LIMPS 14 12 1 1 67-3 37
2. Sheriff 15 11 3 1 51-4 36
3. Atletico Bălți 14 11 2 1 37-10 35
4. Zimbru 14 11 1 2 50-5 34
5. ȘSSF Bălți 15 9 3 3 27-13 30
6. Real Succes 15 10 0 5 37-15 30
7. Dacia-Buiucani 15 9 2 4 36-7 29
8. CSF Sparta 15 6 1 8 17-18 19
9. Codru-CSF Voluntarii 15 5 4 6 10-28 19
10. CSC Dinamo 15 5 2 8 14-26 17
11. FC Sportul 15 4 2 9 10-33 14
12. Milsami-ȘS Orhei 15 3 2 10 15-56 11
13. Sfîntul-Gheorghe-Voran 15 2 3 10 7-35 9
14. CS Petrocub 15 2 1 12 7-46 7
15. LIRPS 15 1 3 11 5-43 6
16. CS Getica 14 0 2 12 4-56 2

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Sheriff 15 14 1 0 65-1 43
2. AF Radu Rebeja-LIMPS 14 13 1 0 97-4 40
3. Dacia-Buiucani 15 12 1 2 64-13 37
4. ȘSSF Bălți 15 10 1 4 39-19 31
5. Zimbru 14 8 2 4 25-14 26
6. Codru-CSF Voluntarii 15 8 2 5 27-24 25
7. CSC Dinamo 15 7 2 6 30-18 23
8. Sfîntul-Gheorghe-Voran 15 6 3 6 25-31 21
9. LIRPS 15 6 3 6 55-30 21
10. Real Succes 15 6 1 8 22-34 19
11. Milsami-ȘS Orhei 15 5 3 7 26-35 18
12. CS Petrocub 15 3 4 8 20-34 13
13. CSF Sparta 15 3 1 11 14-48 10
14. CS Getica 14 2 1 11 8-52 7
15. FC Sportul 15 2 0 13 12-77 6
16. Atletico Bălți 14 0 0 14 4-100 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 U-14 Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 CS Petrocub - FC Sportul 0-0 2-0 S.Galbenă 10-00
2 07.09.2019 CSC Dinamo - CSF Sparta 1-2 6-0 Ghidighici 12-00
3 07.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii 10-0 6-0 c.sp.Academia 10-00
4 07.09.2019 Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei 4-1 0-2 Pișcevik 11-00
5 07.09.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 0-1 6-0 Sheriff 13-00
6 07.09.2019 Zimbru - CS Getica 9-1 7-0 Zimbru 9-00
7 18.09.2019 Real Succes - LIRPS 3-0 0-7 Real Succes 15-00
8 07.09.2019 Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran             1-0 6-1 Joma Arena 10-30
Etapa II
9 15.09.2019 FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran 0-0 0-5 Cricova 13-00
10 14.09.2019 LIRPS - Dacia-Buiucani 0-8 2-2 Real Succes 9-00
11 15.09.2019 CS Getica - Real Succes 0-12 0-6 Zimbru 9-00
12 15.09.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru 1-3 0-1 ȘS Bălți 12-00
13 15.09.2019 Sheriff - Milsami-ȘS Orhei 9-2 4-0 Sheriff 13-00
14 15.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți 1-4 9-0 Real Succes 11-00
15 14.09.2019 CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-5 0-9 c.sp.Ghidighici 11-00
16 14.09.2019 CS Petrocub - CSC Dinamo 0-3 1-0 S.Galbenă 11-30
Etapa III
17 21.09.2019 CSC Dinamo - FC Sportul 1-0 8-1 Ghidighici 12-00
18 21.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub 6-0 12-0 c.sp.Academia 13-00
19 21.09.2019 Atletico Bălți - CSF Sparta 2-1 1-7 Pișcevik 11-00
20 22.09.2019 Sheriff - Codru-CSF Voluntarii 4-0 4-0 Sheriff 12-00
21 21.09.2019 Zimbru - Milsami-ȘS Orhei 9-0 0-3 Zimbru 11-30
22 22.09.2019 Real Succes - ȘSSF Bălți 5-0 1-2 Real Succes 11-30
23 21.09.2019 Dacia-Buiucani - CS Getica 5-0 10-0 Joma Arena 10-30
24 22.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - LIRPS 4-0 4-4 Joma Arena 10-00
Etapa IV
25 28.09.2019 FC Sportul - LIRPS 3-0 1-11 Cricova 15-00
26 29.09.2019 CS Getica - Sfîntul Gheorghe-Voran 0-1 1-2 Zimbru 15-00
27 28.09.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani 2-0 0-1 ȘS Bălți 13-00
28 29.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - Real Succes 0-2 0-1 Chiperceni 12-00
29 29.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Zimbru 0-0 0-1 Real Succes 9-00
30 28.09.2019 CSF Sparta - Sheriff 0-2 0-7 c.sp.Ghidighici 12-00
31 29.09.2019 CS Petrocub - Atletico Bălți 0-2 11-0 S.Galbenă 14-00
32 29.09.2019 CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-6 1-2 Ghidighici 12-00
Etapa V
33 05.10.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul 11-0 12-0 c.sp.Academia 14-00
34 05.10.2019 Atletico Bălți - CSC Dinamo 3-0 0-3 Pișcevik 12-00
35 05.10.2019 Sheriff - CS Petrocub 9-0 5-0 Sheriff 12-00
36 05.10.2019 Zimbru - CSF Sparta 2-0 1-0 Zimbru 9-00
37 06.10.2019 Real Succes - Codru-CSF Voluntarii 1-0 0-2 Real Succes 9-00
38 05.10.2019 Dacia-Buiucani - Milsami-ȘS Orhei 7-1 3-1 Joma Arena 13-00
39 06.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți 0-4 0-3 Joma Arena 12-30
40 06.10.2019 LIRPS - CS Getica 0-0 6-0 Real Succes 15-00
Etapa VI
41 12.10.2019 FC Sportul - CS Getica 3-0 0-2 Cricova 10-00
42 12.10.2019 ȘSSF Bălți - LIRPS 4-0 3-1 ȘS Bălți 13-00
43 12.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran 0-0 3-4 Chiperceni 12-00
44 12.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 0-4 0-4 Real Succes 9-00
45 13.10.2019 CSF Sparta - Real Succes 2-1 1-4 c.sp.Ghidighici 12-00
46 13.10.2019 CS Petrocub - Zimbru 0-6 0-1 S.Galbenă 11-00
47 12.10.2019 CSC Dinamo - Sheriff 0-3 0-1 Ghidighici 13-30
48 12.10.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Atletico Bălți 3-1 21-0 c.sp.Academia 12-30
Etapa VII
49 20.10.2019 Atletico Bălți - FC Sportul 3-1 1-4 Pișcevik 11-00
50 19.10.2019 Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-0 0-0 Sheriff 12-00
51 19.10.2019 Zimbru - CSC Dinamo 2-0 1-1 Zimbru 15-00
52 20.10.2019 Real Succes - CS Petrocub 3-0 3-1 Real Succes 12-30
53 19.10.2019 Dacia-Buiucani - CSF Sparta 0-0 2-0 Joma Arena 9-00
54 20.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii

1-1

2-3 Joma Arena 10-00
55 18.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - LIRPS  6-2 3-3 Chiperceni 15-30
56 20.10.2019 CS Getica - ȘSSF Bălți 0-2 0-4 Zimbru 12-00
Etapa VIII
57 27.10.2019 FC Sportul - ȘSSF Bălți 0-1 1-4 Cricova 11-00
58 25.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - CS Getica 1-1 2-1 Chiperceni 14-00
59 26.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - LIRPS 1-1 2-1 Real Succes 9-00
60 06.11.2019 CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran 1-0 0-1 Stauceni 16-00
61 26.10.2019 CS Petrocub - Dacia-Buiucani 0-4 2-3 S.Galbenă 11-00
62 26.10.2019 CSC Dinamo - Real Succes 1-2 1-0 Ghidighici 12-00
63 26.10.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru 2-1 3-0 c.sp.Academia 10-30
64 27.10.2019 Atletico Bălți - Sheriff 1-1 0-11 Pișcevik 12-00
Etapa IX
65 30.10.2019 Sheriff - FC Sportul 6-0 6-0 Sheriff 14-00
66 14.12.2019 Zimbru - Atletico Bălți     Zimbru 13-00
67 19.11.2019 Real Succes - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-0 0-6 Real Succes 14-00
68 07.11.2019 Dacia-Buiucani - CSC Dinamo 4-0 3-0 Joma Arena 13-30
69 29.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub 0-1 1-0 Joma Arena 11-30
70 30.10.2019 LIRPS - CSF Sparta 1-2 6-1 Real Succes  10-00
71 29.10.2019 CS Getica - Codru-CSF Voluntarii 0-1 0-3 Zimbru 9-00
72 30.10.2019 ȘSSF Bălți - Milsami-ȘS Orhei 5-0 5-1 ȘS Bălți 11-00
Etapa X
73 03.11.2019 FC Sportul - Milsami-ȘS Orhei 1-0 1-4 Cricova 11-00
74 02.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți 0-0 1-3 Real Succes 12-00
75 02.11.2019 CSF Sparta - CS Getica 6-0 1-0 c.sp.Ghidighici 10-00
76 01.11.2019 CS Petrocub - LIRPS 0-1 0-2 S.Galbenă 11-00
77 02.11.2019 CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran

2-0

1-0 Ghidighici 11-00
78 13.11.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani 2-0 4-0 c.sp.Academia 16-00
79 31.10.2019 Atletico Bălți - Real Succes 4-0 0-4 Pișcevik 12-00
80 03.11.2019 Sheriff - Zimbru 1-0 3-0 Sheriff 12-00
Etapa XI
81 10.11.2019 Zimbru - FC Sportul 3-0 8-0 Zimbru 9-00
82 10.11.2019 Real Succes - Sheriff 0-3 0-3 Real Succes 14-00
83 03.11.2019 Dacia-Buiucani - Atletico Bălți 0-1 11-0 Joma Arena 11-30
84 10.11.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS

0-5

0-4 Stăuceni 10-30
85 10.11.2019 LIRPS - CSC Dinamo 0-0 1-2 Real Succes 9-00
86 10.11.2019 CS Getica - CS Petrocub 0-3 1-1 Zimbru 12-30
87 10.11.2019 ȘSSF Bălți - CSF Sparta 1-0 5-0 ȘS Bălți 11-00
88 10.11.2019 Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii 1-2 1-1 Chiperceni 13-30
Etapa XII 
89 06.11.2019 FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii 2-1 2-3 Cricova 14-00
90 17.11.2019 CSF Sparta - Milsami-ȘS Orhei

0-1

2-1 c.sp.Ghidighici 12-00
91 17.11.2019 CS Petrocub - ȘSSF Bălți  1-4 1-1 S.Galbenă 13-30
92 16.11.2019 CSC Dinamo - CS Getica 3-1 3-1 Ghidighici 12-00
93 16.11.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - LIRPS 3-0 7-2 c.sp.Academia 11-00
94 16.11.2019 Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran 4-0 0-3 Pișcevik 12-00
95 17.11.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 0-0 3-1 Sheriff 12-00
96 16.11.2019 Zimbru - Real Succes 3-0 3-0 Zimbru 9-00
Etapa XIII
97 23.11.2019 Real Succes - FC Sportul 3-0

1-0

Real Succes 9-00
98 23.11.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-1

3-0

Joma Arena 14-45
99 24.11.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff 0-4

0-4

Stauceni 15-00
100 23.11.2019 LIRPS - Atletico Bălți 0-3 8-1 Real Succes 12-30
101 14.12.2019 CS Getica - AF Radu Rebeja-LIMPS     Zimbru 16-00
102 27.11.2019 ȘSSF Bălți - CSC Dinamo 1-1 4-2 ȘS Bălți 12-00
103 23.11.2019 Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub 2-0 4-0 Chiperceni 12-00
104 14.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta 1-0 2-0 Real Succes 9-00
Etapa XIV 
105 01.12.2019 FC Sportul - CSF Sparta 0-2 2-1 Cricova 11-00
106 21.11.2019 CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii 2-4 0-0 S.Galbenă 13-00
107 30.11.2019 CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei 2-0 2-2 Ghidighici 12-00
108 30.11.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți 2-0 3-1 c.sp.Academia 12-00
109 30.11.2019 Atletico Bălți - CS Getica

4-1

1-2 Pișcevik 12-00
110 11.12.2019 Sheriff - LIRPS 3-0 2-0 Sheriff 12-00
111 01.12.2019 Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran

8-0

0-0 Zimbru 12-00
112 30.11.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani

0-1

0-6 Real Succes 9-00
Etapa XV
113 07.12.2019 Dacia-Buiucani - FC Sportul 2-0 9-0 Joma Arena 12-00
114 07.12.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Real Succes

1-4

2-2 Stauceni 12-00
115 08.12.2019 LIRPS - Zimbru

0-3

1-2 Real Succes 12-00
116 07.12.2019 CS Getica - Sheriff 0-6 0-8 Zimbru 12-00
117 07.12.2019 ȘSSF Bălți - Atletico Bălți 1-1

4-0

ȘS Bălți 12-00
118 07.12.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Milsami-ȘS Orhei 12-0 8-0 c.sp.Academia 11-00
119 07.12.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo 1-0 1-0 Real Succes 11-00
120 06.12.2019 CSF Sparta - CS Petrocub 2-0 1-1 S.Galbenă 14-00
Etapa XVI
121 01.03.2020 FC Sportul - CS Petrocub        
122 01.03.2020 CSF Sparta - CSC Dinamo        
123 01.03.2020 Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS        
124 01.03.2020 Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți        
125 01.03.2020 ȘSSF Bălți - Sheriff        
126 01.03.2020 CS Getica - Zimbru        
127 01.03.2020 LIRPS - Real Succes        
128 01.03.2020 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani        
Etapa XVII
129   Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul        
130   Dacia-Buiucani - LIRPS        
131   Real Succes - CS Getica        
132   Zimbru - ȘSSF Bălți        
133   Milsami-ȘS Orhei - Sheriff        
134   Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
135   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta        
136   CSC Dinamo- CS Petrocub        
Etapa XVIII
137   FC Sportul - CSC Dinamo        
138   CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS        
139   CSF Sparta - Atletico Bălți        
140   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff         
141   Milsami-ȘS Orhei - Zimbru        
142   ȘSSF Bălți - Real Succes        
143   CS Getica - Dacia-Buiucani        
144   LIRPS - Sfîntul Gheorghe-Voran        
Etapa XIX
145   LIRPS - FC Sportul        
146   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Getica        
147   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți        
148   Real Succes - Milsami-ȘS Orhei        
149   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii        
150   Sheriff - CSF Sparta        
151   Atletico Bălți - CS Petrocub        
152   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo        
Etapa XX
153   FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS        
154   CSC Dinamo - Atletico Bălți        
155   CS Petrocub - Sheriff        
156   CSF Sparta - Zimbru        
157   Codru-CSF Voluntarii - Real Succes        
158   Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani        
159   ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran        
160   CS Getica - LIRPS        
Etapa XXI
161   CS Getica - FC Sportul        
162   LIRPS - ȘSSF Bălți        
163   Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei        
164   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii        
165   Real Succes -  CSF Sparta        
166   Zimbru - CS Petrocub        
167   Sheriff - CSC Dinamo        
168   Atletico Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS        
Etapa XXII
169   FC Sportul - Atletico Bălți        
170   AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff         
171   CSC Dinamo - Zimbru        
172   CS Petrocub - Real Succes        
173   CSF Sparta - Dacia-Buiucani        
174   Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran        
175   LIRPS - Milsami-ȘS Orhei         
176   ȘSSF Bălți - CS Getica        
Etapa XXIII
177   ȘSSF Bălți - FC Sportul        
178   CS Getica - Milsami-ȘS Orhei        
179   LIRPS - Codru-CSF Voluntarii        
180   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta        
181   Dacia-Buiucani - CS Petrocub        
182   Real Succes - CSC Dinamo        
183   Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS        
184   Sheriff - Atletico Bălți        
Etapa XXIV
185   FC Sportul - Sheriff        
186   Atletico Bălți - Zimbru        
187   AF Radu Rebeja-LIMPS - Real Succes        
188   CSC Dinamo - Dacia-Buiucani        
189   CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran        
190   CSF Sparta - LIRPS        
191   Codru-CSF Voluntarii - CS Getica        
192   Milsami-ȘS Orhei - ȘSSF Bălți        
Etapa XXV
193   Milsami-ȘS Orhei - FC Sportul        
194   ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
195   CS Getica - CSF Sparta        
196   LIRPS - CS Petrocub        
197   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo        
198   Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS        
199   Real Succes - Atletico Bălți        
200   Zimbru - Sheriff        
Etapa XXVI
    FC Sportul - Zimbru        
    Sheriff - Real Succes        
    Atletico Bălți - Dacia-Buiucani        
    AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran        
    CSC Dinamo - LIRPS        
    CS Petrocub - CS Getica        
    CSF Sparta - ȘSSF Bălți        
    Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei        
             
             
             
             
             
             
 

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 10 9 0 1 37-5 27
2. Dacia-Buiucani 10 6 2 2 25-9 20
3. ȘSSF Bălți 10 5 1 4 17-10 16
4. Zimbru 10 3 3 4 11-12 12
5. FC Sportul 10 2 0 8 9-32 6
6. LIRPS 10 1 2 7 9-40 5
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2019 Dacia-Buiucani - LIRPS 6-0 Joma Arena 10-00
2 31.08.2019 Zimbru - FC Sportul 3-1 Zimbru 10-00
3 30.08.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 0-1 Sheriff 13-00
Etapa II
4 08.09.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-1 Sheriff  12-00
5 08.09.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru 3-0 ȘS Bălți 14-00
6 08.09.2019 FC Sportul - LIRPS  3-1 Ratuș 14-00
Etapa III
7 15.09.2019 Dacia-Buiucani - FC Sportul 3-1 Joma Arena 10-00
8 14.09.2019 LIRPS - ȘSSF Bălți 0-0 Real Succes 17-00
9 15.09.2019 Zimbru - Sheriff 0-2 Zimbru 12-30
Etapa IV
10 21.09.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 0-0 Zimbru 9-00
11 21.09.2019 Sheriff - LIRPS 5-0 Sheriff 13-00
12 22.09.2019 ȘSSF Bălți - FC Sportul 0-1 ȘS Bălți 12-00
Etapa V
13 28.09.2019 Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți 1-0 Joma Arena 12-00
14 28.09.2019 FC Sportul - Sheriff 2-4 Ratuș 12-00
15 29.09.2019 LIRPS - Zimbru 2-2 Real Succes 17-30
Etapa VI
16 07.10.2019 LIRPS - Dacia-Buiucani 1-6 Joma Arena 15-00
17 06.10.2019 FC Sportul - Zimbru 0-2 Ratuș 15-30
18 09.11.2019 ȘSSF Bălți - Sheriff 0-3 ȘS Bălți 13-30
Etapa VII
19 12.10.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-2 Joma Arena 11-00
20 12.10.2019 Zimbru - ȘSSF Bălți 0-2 Zimbru 12-00
21 13.10.2019 LIRPS - FC Sportul 2-1 Real Succes 9-00
Etapa VIII
22 20.10.2019 FC Sportul - Dacia-Buiucani  0-4 Joma Arena 16-30
23 22.10.2019 ȘSSF Bălți - LIRPS 6-2 ȘS Bălți 11-00
24 19.10.2019 Sheriff - Zimbru 1-0 Sheriff 15-00
Etapa IX
25 26.10.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-0 Joma Arena 9-00
26 27.10.2019 LIRPS - Sheriff 0-7 S.Galbenă 12-00
27 26.10.2019 FC Sportul - ȘSSF Bălți 0-3 Ratuș 15-30
Etapa X
28 01.11.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani 2-3 ȘS Bălți 15-00
29 02.11.2019 Sheriff - FC Sportul 10-0 Sheriff 12-00
30 03.11.2019 Zimbru - LIRPS 4-1 Zimbru 10-00
Etapa XI
31 07-08.03.2020 Dacia-Buiucani - LIRPS   Joma Arena  
32 07-08.03.2020 Zimbru - FC Sportul   Zimbru  
33 07-08.03.2020 Sheriff - ȘSSF Bălți   Sheriff  
Etapa XII
34   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff   
35   ȘSSF Bălți - Zimbru   ȘS Bălți  
36   FC Sportul - LIRPS   Ratuș  
Etapa XIII
37   Dacia-Buiucani - FC Sportul   Joma Arena  
38   LIRPS - ȘSSF Bălți    S.Galbenă  
39   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XIV
40   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
41   Sheriff - LIRPS   Sheriff   
42   ȘSSF Bălți - FC Sportul   ȘS Bălți  
Etapa XV
43   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți   Joma Arena  
44   FC Sportul - Sheriff   Ratuș  
45   LIRPS - Zimbru   S.Galbenă  
Etapa XVI
46   LIRPS - Dacia-Buiucani   S.Galbenă   
47   FC Sportul - Zimbru   Ratuș  
48   ȘSSF Bălți - Sheriff   ȘS Bălți  
Etapa XVII
49   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
50   Zimbru - ȘSSF Bălți   Zimbru  
51   LIRPS - FC Sportul   S.Galbenă  
Etapa XVIII
52   FC Sportul - Dacia-Buiucani   Ratuș  
53   ȘSSF Bălți - LIRPS   ȘS Bălți  
54   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIX
55   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
56   LIRPS - Sheriff   S.Galbenă  
57   FC Sportul - ȘSSF Bălți   Ratuș  
Etapa XX
58   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani    ȘS Bălți  
59   Sheriff - FC Sportul   Sheriff  
60   Zimbru - LIRPS   Zimbru  

0

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Zimbru 10 8 0 2 24-6 24
2. Sheriff 10 5 4 1 20-10 19
3. Dacia-Buiucani 10 4 2 4 15-15 14
4. CS Umutluc 10 3 3 4 9-16 12
5. Real Succes 10 3 2 5 15-19 11
6. Codru-CSF Voluntarii 10 0 3 7 9-26 3
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 01.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 2-4 Real Succes 9-00
2 31.08.2019 Real Succes - Zimbru 0-1 Real Succes 17-00
3 01.09.2019 CS Umutluc - Sheriff             1-1 Ceadîr-Lunga 13-00
Etapa II
4 08.09.2019 CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii 2-1 Ceadîr-Lunga 13-00
5 06.09.2019 Sheriff - Real Succes 3-1 Sheriff 16-00
6 07.09.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 5-1 Zimbru 12-30
Etapa III
7 14.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Zimbru 0-4 Zimbru 18-30
8 14.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff  0-0 Joma Arena 12-30
9 14.09.2019 Real Succes - CS Umutluc 1-3 Real Succes 15-00
Etapa IV
10 22.09.2019 Real Succes - Codru-CSF Voluntarii 2-2 Real Succes 9-00
11 22.09.2019 CS Umutluc - Dacia-Buiucani  0-1 Ceadîr-Lunga 13-00
12 22.09.2019 Sheriff - Zimbru 1-0 Sheriff 13-00
25.09.2019 Cupa FMF U16 (tur preliminar)
Etapa V
13 29.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Sheriff 1-5 Real Succes 12-30
14 29.09.2019 Zimbru - CS Umutluc 3-0 Zimbru 13-00
15 29.09.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 2-0 Joma Arena 10-00
Etapa VI
16 05.10.2019 Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii 3-0 Joma Arena 16-00
17 05.10.2019 Zimbru - Real Succes 1-3 Zimbru 12-30
18 16.10.2019 Sheriff - CS Umutluc 5-0 Sheriff 15-00
09.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (tur)
Etapa VII
19 13.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc 0-0 Real Succes 13-30
20 13.10.2019 Real Succes - Sheriff 1-2 Real Succes 16-00
21 13.10.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 1-3 Joma Arena 15-00
 
Etapa VIII
22 19.10.2019 Zimbru - Codru-CSF Voluntarii 2-0 Zimbru (arena) 13-00
23 20.10.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-1 Sheriff  15-00
24 20.10.2019 CS Umutluc - Real Succes 2-2 Ceadîr-Lunga 13-00
23.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (retur)
Etapa IX
25 27.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - Real Succes 1-2 Real Succes 9-00
26 26.10.2019 Dacia-Buiucani - CS Umutluc 0-1 Joma Arena 14-00
27 27.10.2019 Zimbru - Sheriff 3-0 Zimbru 13-30
 
Etapa X
28 03.11.2019 Sheriff - Codru-CSF Voluntarii 2-2 Sheriff  13-00
29 01.11.2019 CS Umutluc - Zimbru 0-2 Ceadîr-Lunga 12-00
30 03.11.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 3-2 Real Succes 11-30
Etapa XI
31 07-08.03.2020 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani   Real Succes  
32 07-08.03.2020 Real Succes - Zimbru   Real Succes  
33 07-08.03.2020 CS Umutluc - Sheriff   Ceadîr-Lunga  
Etapa XII
34   CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii   Ceadîr-Lunga  
35   Sheriff - Real Succes   Sheriff   
36   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
Etapa XIII
37   Codru-CSF Voluntarii - Zimbru   Real Succes  
38   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
39   Real Succes - CS Umutluc   Real Succes  
 
Etapa XIV
40   Real Succes - Codru-CSF Voluntarii   Real Succes  
41   CS Umutluc - Dacia-Buiucani   Ceadîr-Lunga  
42   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XV
43   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff   Real Succes  
44   Zimbru - CS Umutluc   Zimbru  
45   Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena  
 
Etapa XVI
46   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii   Joma Arena  
47   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
48   Sheriff - CS Umutluc   Sheriff  
Etapa XVII
49   Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc   Real Succes  
50   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
51   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
 
Etapa XVIII
52   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii   Zimbru  
53   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff  
54   CS Umutluc - Real Succes   Ceadîr-Lunga  
 
Etapa XIX
55   Codru-CSF Voluntarii - Real Succes   Real Succes  
56   Dacia-Buiucani - CS Umutluc    Joma Arena  
57   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XX
58   Sheriff - Codru-CSF Voluntarii   Sheriff  
59   CS Umutluc - Zimbru   Ceadîr-Lunga  
60   Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
 
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 10 7 3 0 26-6 24
2. Dacia-Buiucani 10 7 1 2 42-15 22
3. Zimbru 10 5 1 4 28-18 16
4. ȘSSF Bălți 10 5 0 5 19-28 15
5. Real Succes 10 2 1 7 17-22 7
6. CS Petrocub 10 1 0 9 9-52 3
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 01.09.2019 CS Petrocub - Dacia-Buiucani 2-4 S.Galbenă 12-00
2 01.09.2019 Real Succes - Zimbru 0-5 Real Succes 17-00
3 01.09.2019 ȘSS Bălți - Sheriff 0-3 Bălți, st. orăș. 15-00
Etapa II
4 07.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 0-0 Joma Arena 15-30
5 08.09.2019 Zimbru - ȘSS Bălți 3-1 Zimbru 12-30
6 06.09.2019 CS Petrocub - Real Succes 2-1 S.Galbenă 17-00
Etapa III
7 14.09.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-4 Real Succes 12-30
8 14.09.2019 ȘSS Bălți - CS Petrocub 3-0 Bălți, st. orăș. 12-00
9 15.09.2019 Sheriff - Zimbru 2-0 Sheriff 15-00
Etapa IV
10 06.10.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 5-0 Joma Arena 10-00
11 05.10.2019 CS Petrocub - Sheriff 0-4 S.Galbenă(t.sintetic) 13-00
12 05.10.2019 Real Succes - ȘSS Bălți 6-1 Real Succes 16-00
Etapa V
13 13.10.2019 ȘSS Bălți - Dacia-Buiucani 3-2 Bălți, st. orăș. 13-00
14 12.10.2019 Sheriff - Real Succes 4-1 Sheriff 12-00
15 13.10.2019 Zimbru - CS Petrocub 13-0 Zimbru 13-30
Etapa VI
16 19.10.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub 10-2 Joma Arena 12-30
17 20.10.2019 Zimbru - Real Succes 2-1 Zimbru 9-30
18 19.10.2019 Sheriff - ȘSS Bălți 3-2 Sheriff 13-00
Etapa VII
19 26.10.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-2 Sheriff 13-00
20 27.10.2019 ȘSS Bălți - Zimbru 3-1 Bălți, st. orăș. 13-00
21 07.11.2019 Real Succes - CS Petrocub 6-1 Real Succes 14-30
Etapa VIII
22 02.11.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 2-1 Joma Arena 10-00
23 02.11.2019 CS Petrocub - ȘSS Bălți 1-3 S.Galbenă 11-30
24 02.11.2019 Zimbru - Sheriff 1-1 Zimbru 12-00
Etapa IX
25 09.11.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 1-4 Zimbru (t.sintetic) 10-30
26 09.11.2019 Sheriff - CS Petrocub 6-0 Sheriff (t.natural) 11-00
27 10.11.2019 ȘSS Bălți - Real Succes 1-0 Bălți, st. orăș. 12-00
Etapa X
28 18.11.2019 Dacia-Buiucani - ȘSS Bălți 9-2 Joma Arena 13-00
29 17.11.2019 Real Succes - Sheriff 0-0 Real Succes 11-00
30 17.11.2019 CS Petrocub - Zimbru 1-2 S.Galbenă(t.sintetic) 11-00
Etapa XI
31 07-08.03.2020 CS Petrocub - Dacia-Buiucani   S.Galbenă  
32 07-08.03.2020 Real Succes - Zimbru   Real Succes  
33 07-08.03.2020 ȘSS Bălți - Sheriff   Bălți, st. orăș.  
Etapa XII
34   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
35   Zimbru - ȘSS Bălți   Zimbru  
36   CS Petrocub - Real Succes   S.Galbenă  
Etapa XIII
37   Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
38   ȘSS Bălți - CS Petrocub   Bălți, st. orăș.  
39   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIV
40   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
41   CS Petrocub - Sheriff   S.Galbenă  
42   Real Succes - ȘSS Bălți   Real Succes  
Etapa XV
43   ȘSS Bălți - Dacia-Buiucani    Bălți, st. orăș.  
44   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
45   Zimbru - CS Petrocub   Zimbru  
Etapa XVI
46   Dacia-Buiucani - CS Petrocub   Joma Arena  
47   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
48   Sheriff - ȘSS Bălți   Sheriff  
Etapa XVII
49   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff  
50   ȘSS Bălți - Zimbru   Bălți, st. orăș.  
51   Real Succes - CS Petrocub   Real Succes  
Etapa XVIII
52   Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena  
    CS Petrocub - ȘSS Bălți   S.Galbenă  
54   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XIX
55   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
56   Sheriff - CS Petrocub   Sheriff  
57   ȘSS Bălți - Real Succes   Bălți, st. orăș.  
Etapa XX
58   Dacia-Buiucani - ȘSS Bălți   Joma Arena  
59   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
60   CS Petrocub - Zimbru   S.Galbenă  
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 10 7 1 2 21-9 22
2. ȘSSF Bălți 10 6 0 4 29-19 18
3. Dacia-Buiucani 10 5 1 4 14-15 16
4. Zimbru 10 3 4 3 18-21 13
5. Real Succes 10 3 2 5 16-21 11
6. CS Petrocub 10 1 2 7 16-29 5
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 22.08.2019 CS Petrocub - Zimbru 2-2 S.Galbenă (t. natural) 18-00
2 20.08.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 0-3 Joma Arena  9-00
3 21.08.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 2-1 Sheriff (ter. natural) 18-00
Etapa II
4 29.08.2019 CS Petrocub - ȘSSF Bălți 4-5 S. Galbenă(t. natural) 17-00
5 01.12.2019 Real Succes - Sheriff 2-0 Real Succes 13-00
6 30.11.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 3-1 Zimbru (ter. sintetic) 13-00
Etapa III
7 24.11.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub 4-0 Joma Arena 12-00
8 07.09.2019 Sheriff - Zimbru 4-1 Sheriff (ter. natural) 16-00
9 31.10.2019 ȘSSF Bălți - Real Succes 1-2 Bălți (st.orășenesc) 13-00
Etapa IV
10 19.09.2019 CS Petrocub - Real Succes 5-2 S. Galbenă(t. natural) 16-30
11 18.09.2019 Zimbru - ȘSSF Bălți 2-3 Zimbru (ter. natural) 16-30
12 19.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 2-1 Joma Arena 16-30
Etapa V
13 25.09.2019 Sheriff - CS Petrocub 3-0 Sheriff (ter. natural) 16-00
14 25.09.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani 3-0 Bălți (st.orășenesc) 16-00
15 25.09.2019  Real Succes - Zimbru 1-3 Real Succes 16-00
Etapa VI
16 02.10.2019 Zimbru - CS Petrocub 2-1 Zimbru (ter. natural) 16-00
17 20.11.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-2 Joma Arena 14-00
18 21.11.2019 ȘSSF Bălți - Sheriff 2-6 Bălți, st.Pișevik 14-00
Etapa VII
19 17.10.2019 ȘSSF Bălți - CS Petrocub 4-0 Bălți (st.orășenesc) 15-30
20 17.10.2019 Sheriff - Real Succes 1-0 Sheriff (arena mica) 15-30
21 17.10.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-0 Joma Arena 15-30
Etapa VIII
22 27.11.2019 CS Petrocub - Dacia-Buiucani 2-3 S. Galbenă (ter.sintetic) 14-00
23 31.10.2019 Zimbru - Sheriff 1-1 Zimbru (ter. sintetic) 15-00
24 13.11.2019 Real Succes - ȘSSF Bălți 0-4 Real Succes 13-00
Etapa IX
25 06.11.2019 Real Succes - CS Petrocub 2-2 Real Succes 14-30
26 06.11.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru 5-1 Bălți (st.orășenesc) 14-30
27 12.11.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-0 Sheriff (ter. natural) 13-00
Etapa X
28 16.11.2019 CS Petrocub - Sheriff 0-2 S.Galbenă (t.sintetic) 13-30
29 16.11.2019 Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți 2-1 Joma Arena 16-00
30 16.11.2019  Zimbru - Real Succes 3-3 Zimbru (ter. natural) 9-30
Etapa XI  
31 01.03.2019 CS Petrocub - Zimbru      
32 01.03.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes      
33 01.03.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți      
Etapa XII
34   CS Petrocub - ȘSSF Bălți      
35   Real Succes - Sheriff      
36   Zimbru - Dacia-Buiucani      
Etapa XIII
37   Dacia-Buiucani - CS Petrocub      
38   Sheriff - Zimbru      
39   ȘSSF Bălți - Real Succes      
Etapa XIV
40   CS Petrocub - Real Succes      
41   Zimbru - ȘSSF Bălți      
42   Dacia-Buiucani - Sheriff      
Etapa XV
43   Sheriff - CS Petrocub      
44   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani      
45   Real Succes - Zimbru      
Etapa XVI
46   Zimbru - CS Petrocub      
47   Real Succes - Dacia-Buiucani      
48   ȘSSF Bălți - Sheriff      
Etapa XVII
49   ȘSSF Bălți - CS Petrocub      
50   Sheriff - Real Succes      
51   Dacia-Buiucani - Zimbru      
Etapa XVIII
52   CS Petrocub - Dacia-Buiucani      
53   Zimbru - Sheriff      
54   Real Succes - ȘSSF Bălți      
Etapa XIX
55   Real Succes - CS Petrocub      
56   ȘSSF Bălți - Zimbru      
57   Sheriff - Dacia-Buiucani       
Etapa XX
58   CS Petrocub - Sheriff      
59   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți      
60   Zimbru - Real Succes