Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 13 11 2 0 67-9 35
2. ȘS Telenești 13 10 1 2 49-14 31
3. ȘS Strășeni 13 9 3 1 49-8 30
4. Codru-Juniori 13 9 1 3 49-6 28
5. ȘS Ialoveni 13 8 2 3 45-21 26
6. ȘS Anenii Noi 13 7 1 5 39-26 22
7. ȘS Nisporeni 13 7 1 5 36-19 22
8. Zimbru-2 13 7 1 5 33-25 22
9. CS Atletic 13 6 1 6 26-29 19
10. CSF Măgdăcești 13 4 0 9 21-38 12
11. ȘS-13 Cricova 13 2 2 9 18-46 8
12. FC Tornado 13 0 3 10 6-57 3
13. Dacia-Buiucani 2 13 0 2 11 8-78 2
14. ȘS Drăsliceni 13 0 2 11 8-78 2
Programul meciurilor
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1 14.09.2019 ȘS Strășeni - FC Tornado 5-0 Cojușna 11.00
2 14.09.2019 Codru-Juniori - FC Zimbru 2 4-0 Călărași 12.00
3 14.09.2019 ȘS Drăsliceni - ȘS Telenești 0-13 Drăsliceni 13.30
4 14.09.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Ungheni 1-3 Drăsliceni 11.30
5 14.09.2019 CS Atletic - ȘS Anenii Noi 1-3 Sireți 11.00
6 15.09.2019 ȘS Nisporeni - Dacia-Buiucani 2 10-2 Nisporeni 12.00
7 14.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni             2-7 Cricova 11.00
Etapa II
8 21.09.2019 FC Tornado - ȘS Ialoveni 0-3 Bubuieci 11.00
9 21.09.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS-13 Cricova 1-8 Cricova 9-00
10 21.09.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Nisporeni 1-0 Anenii Noi 15-30
11 20.09.2019 CS Atletic - CSF Măgdăcești 3-2 Sireți 16-30
12 22.09.2019 ȘS Ungheni - ȘS Drăsliceni 10-0 Ungheni 10-00
13 21.09.2019 FC Zimbru 2 - ȘS Telenești 2-3 Zimbru 14-30
14 25.09.2019 ȘS Strășeni - Codru-Juniori 2-0 Cojușna 16.00
Etapa III
15 28.09.2019 Codru-Juniori - FC Tornado 11-0 Călărași 11.00
16 28.09.2019 ȘS Telenești - ȘS Strășeni 1-1 Telenești 11.00
17 28.09.2019 ȘS Ungheni - FC Zimbru 2 7-1 Ungheni 13.00
18 28.09.2019 ȘS Drăsliceni - CS Atletic 1-6 Ratuș 10.00
19 25.09.2019 CSF Măgdăcești -ȘS Nisporeni 0-6 Ratuș 17.00
20 28.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Anenii Noi 0-0 Cricova 11.00
21 28.09.2019 ȘS Ialoveni - Dacia-Buiucani 2 7-0 Milestii Mici 10.00
Etapa IV
22 13.11.2019 FC Tornado - Dacia-Buiucani 2 1-1 Joma Arena 16.15
23 05.10.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ialoveni 1-5 Anenii Noi 10-00
24 03.10.2019 ȘS-13 Cricova -  CSF Măgdăcești 1-4 Cricova 16.00
25 07.10.2019 ȘS Nisporeni  - ȘS Drăsliceni 10-0 Nisporeni  16.30
26 05.10.2019 FC Zimbru 2 - CS Atletic 0-0 Zimbru 16-00
27 05.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Ungheni 1-1 Cojușna 11.00
28 05.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Telenești 6-0 Călărași 11.00
Etapa V
29 12.10.2019 ȘS Telenești - FC Tornado 4-0 Telenești 11.00
30 12.10.2019 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 2-1 Ungheni 11.00
31 12.10.2019 CS Atletic - ȘS Strășeni 0-4 Sireți 10.00
32 12.10.2019 ȘS Nisporeni - FC Zimbru 2 3-2 Nisporeni 11.00
33 12.10.2019 ȘS Drăsliceni - ȘS-13 Cricova 0-6 Drasliceni 10.00
34 09.10.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Ialoveni 2-5 Ratuș 16.00
35 12.10.2019 Dacia-Buiucani 2 -  ȘS Anenii Noi 1-10 Joma Arena 12.30
Etapa VI
36 19.10.2019 FC Tornado - ȘS Anenii Noi 0-6 Bubuieci 11.00
37 20.10.2019 Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești 1-4 Joma Arena 13.30
38 18.10.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Drăsliceni 11-1 Milestii Mici 16-00
39 19.10.2019 FC Zimbru 2 - ȘS-13 Cricova 8-0 Zimbru 9-30
40 18.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni 6-1 Cojușna 16.30
41 19.10.2019 Codru-Juniori - CS Atletic 6-1 Călărași 11.00
42 19.10.2019 ȘS Telenești - ȘS Ungheni 0-3 Telenești 11.00
Etapa VII
43 26.10.2019 ȘS Ungheni - FC Tornado 13-0 Ungheni 11.00
44 26.10.2019 CS Atletic - ȘS Telenești 1-3 Sireți 11.00
45 26.10.2019 ȘS Nisporeni - Codru-Juniori 0-2 Nisporeni 11.00
46 26.10.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Strășeni 1-7 Cricova 10.00
47 24.10.2019 ȘS Ialoveni - FC Zimbru 2 2-1 Milestii Mici 16.30
48 26.10.2019 ȘS Drăsliceni - Dacia-Buiucani 2 1-1 Ratuș 11.00
49 26.10.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi 1-4 Ratuș 13.00
Etapa VIII
50 01.11.2019 FC Tornado - CSF Măgdăcești 0-2 Bubuieci 11.00
51 02.11.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Drăsliceni 9-0 Anenii Noi 10.00
52 02.11.2019 FC Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2 6-0 Zimbru 9.00
53 02.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Ialoveni  1-1 Cojușna 11.00
54 02.11.2019 Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova 6-0 Călărași 11.00
55 02.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Nisporeni 3-0 Telenești 11.00
56 02.11.2019 ȘS Ungheni - CS Atletic 6-2 Ungheni 11.00
Etapa IX
57 30.10.2019 CS Atletic - FC Tornado 6-1 Sireți 9.30
58 31.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni 0-0 Nisporeni 11.00
59 30.10.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești 0-3 Cricova 10.30
60 06.11.2019 ȘS Ialoveni - Codru-Juniori 0-0 Călăraș 15.00
61 31.10.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Strășeni 0-6 Joma Arena 12.30
62 30.10.2019 ȘS Anenii Noi - FC Zimbru 2 2-3 Anenii Noi 11.00
63 29.10.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Drăsliceni 3-2 Ratuș 15.30
Etapa X
64 08.11.2019 FC Tornado - ȘS Drăsliceni 2-2 Bubuieci 15.30
65 07.11.2019 FC Zimbru 2 - CSF Măgdăcești  3-1 Zimbru 15.30
66 09.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Anenii Noi 7-0 Cojușna 11.00
67 10.11.2019 Codru-Juniori - Dacia-Buiucani 2 9-0 Călărași 11.00
68 09.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Ialoveni 5-0 Telenești 11.00
69 09.11.2019 ȘS Ungheni - ȘS-13 Cricova 7-0 Ungheni 11.00
70 08.11.2019 CS Atletic - ȘS Nisporeni      1-0 Sireți  15.30
Etapa XI
71 16.11.2019 ȘS Nisporeni - FC Tornado 2-1 Nisporeni 11.00
72 16.11.2019 ȘS-13 Cricova - CS Atletic 0-1 Cricova 11.00
73 16.11.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Ungheni 0-4 Milestii Mici 11.00
74 16.11.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Telenești 0-8 Telenești 12-00
75 16.11.2019 ȘS Anenii Noi - Codru-Juniori 1-0 Anenii Noi 14-00
76 14.11.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Strășeni 0-5 Drăsliceni 15-30
77 16.11.2019 ȘS Drăsliceni - FC Zimbru 2 1-2 Zimbru (st.nat.) 12-00
Etapa XII
78 23.11.2019 FC Tornado - FC Zimbru 2 1-2 Zimbru 13.30
79 20.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Drăsliceni 3-0 Cojușna 15.30
80 17.11.2019 Codru-Juniori - CSF Măgdăcești 2-0 Călărași 13.30
81 23.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Anenii Noi 3-0 Telenești 11.00
82 23.11.2019 ȘS Ungheni - Dacia-Buiucani 2 6-1 Ungheni 11.00
83 13.11.2019 CS Atletic - ȘS Ialoveni 2-3 Sireți 15-00
84 23.11.2019 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova 2-0 Nisporeni 11.00
Etapa XIII
85 30.11.2019 ȘS-13 Cricova - FC Tornado 0-0 Cricova 11.00
86 20.11.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni 1-2 Milestii Mici 15.00
87 30.11.2019 Dacia-Buiucani 2 - CS Atletic 0-2 Joma Arena 14-30
88 30.11.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ungheni 2-5 Anenii Noi 14-00
89 24.11.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Telenești 1-3 Ratuș 12-00
90 30.11.2019 ȘS Drăsliceni - Codru-Juniori 0-2 Ratuș 12-00
91 04.12.2019 FC Zimbru 2 - ȘS Strășeni 3-1 Zimbru 16-30

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 8 7 0 1 55-15 21
2. ȘS-13 Cricova 8 6 1 1 38-17 19
3. ȘS Strășeni 8 5 2 1 25-8 17
4. ȘS Nisporeni 8 5 0 3 32-14 15
5. ȘS Telenești 8 3 1 4 30-25 10
6. Codru-Juniori 8 3 1 4 20-14 10
7. ȘS Ialoveni 8 3 1 4 28-19 10
8. FC Sportul 8 1 0 7 10-50 3
9. FC Tornado 8 0 0 8 5-82 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1   ȘS Nisporeni - liberă      
2 14.09.2019 ȘS Ungheni  - FC Tornado 18-0 Ungheni 12.30
3 14.09.2019 ȘS Strășeni - FC Sportul 8-1 Cojușna 12.30
4 14.09.2019 ȘS Telenești - ȘS Ialoveni 5-4 Telenești 12.30
5 15.09.2019 Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova 1-2 Călărași 11.00
Etapa II
6   ȘS-13 Cricova - liberă      
7 21.09.2019 ȘS Ialoveni - Codru-Juniori 0-0 Ialoveni  12.30
8 21.09.2019 FC Sportul - ȘS Telenești 1-6 Cricova 11-00
9 21.09.2019 FC Tornado - ȘS Strășeni 0-6 Bubuieci 12.30
10 21.09.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni 3-5 Nisporeni 12.30
Etapa III
11   ȘS Ungheni - liberă      
12 28.09.2019 ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni 2-0 Cojușna 12.30
13 28.09.2019 ȘS Telenești - FC Tornado 10-1 Telenești 12.30
14 28.09.2019 Codru-Juniori - FC Sportul 6-1 Călărași 12.30
15 28.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni 2-3 Cricova 12.30
Etapa IV
16   ȘS Ialoveni - liberă      
17 08.10.2019 FC Sportul - ȘS-13 Cricova 2-7 Cricova 9-00
18 05.10.2019 FC Tornado - Codru-Juniori 0-9 Bubuieci 12.30
19 05.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Telenești 5-0 Nisporeni 12.30
20 05.10.2019 ȘS Ungheni - ȘS Strășeni 3-1 Ungheni 12.30
Etapa V
21   ȘS Strășeni - liberă       
22 12.10.2019 ȘS Telenești - ȘS Ungheni  3-5 Telenești 12.30
23 11.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Nisporeni  0-1 Călărași 16.00
24 12.10.2019 ȘS-13 Cricova - FC Tornado 12-0 Cricova 13.30
25 12.10.2019 ȘS Ialoveni - FC Sportul 6-1 Ialoveni 09-00
Etapa VI
26   FC Sportul - liberă      
27 19.10.2019 FC Tornado - ȘS Ialoveni 0-12 Bubuieci 12.30
28 19.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova 4-5 Nisporeni 12.30
29 19.10.2019 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 7-2 Ungheni 11.00
30 20.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Telenești 2-2 Cojușna 11.00
Etapa VII
31   ȘS Telenești - liberă      
32 26.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Strășeni 0-2 Călărași 12.30
33 26.10.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni 4-3 Cricova 12.00
34 25.10.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni 0-1 Ialoveni 16.00
35 27.10.2019 FC Sportul - FC Tornado 5-2 Cricova 13.30
Etapa VIII
36   FC Tornado - liberă      
37 02.11.2019 ȘS Nisporeni - FC Sportul 8-0 Nisporeni 12.30
38 02.11.2019 ȘS Ungheni - ȘS Ialoveni 7-2 Ungheni  12.30
39 02.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS-13 Cricova 1-1 Cojușna 12.30
40 02.11.2019 ȘS Telenești - Codru-Juniori 1-2 Telenești 12.30
Etapa IX
41   Codru-Juniori - liberă      
42 09.11.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești 5-3 Cricova 12.30
43 09.11.2019 ȘS Ialoveni- ȘS Strășeni 1-3 Ialoveni 12.30
44 09.11.2019 FC Sportul- ȘS Ungheni 0-7 Cricova 10.30
45 09.11.2019 FC Tornado - ȘS Nisporeni 2-10 Bubuieci 12.30
Etapa X
46          
47          
48          
49          
50          
Etapa XI
51          
52          
53          
54          
55          
Etapa XII
56          
57          
58          
59          
60          
Etapa XIII
61          
62          
63          
64          
65          
Etapa XIV
66          
67          
68          
69          
70          
Etapa XV
71          
72          
73          
74          
75          
Etapa XVI
76          
77          
78          
79          
80          
Etapa XVII
81          
82          
83          
84          
85          
Etapa XVIII
86          
87          
88          
89          
90