Divizia B

Details
Text

Lista arbitrilor desemnati pentru deservirea meciurilor de fotbal 
din cadrul Campionatului Republicii Moldova
Divizia "B" ediția 2019

1 Cuziac Andrei 26.03.1980 Bălţi Cand A
2 Cobzac Vitalie 19.11.1974 Ialoveni Cand A
3 Gîrneț  Alexandru 07.12.1991 Chişinău B
4 Bulmaga  Ion 14.04.1988 Chişinău B
5 Dorojniuc  Eugen 05.01.1993 Chişinău B
6 Ciugui Grigore 18.01.1987 Chişinău B
7 Clipca Natalia 08.01.1988 Chişinău B
8 Derenov Serghei 08.10.1976 Bălţi B
9 Cepoi Octavian 25.04.1984 Ialoveni B
10 Galamiga  Iulian 31.07.1979 Ialoveni B
11 Ciornîi Nicolai 26.10.1993 Hînceşti B
12 Mura Pavel 05.09.1997 Strășeni B
13 Tudos Ivan 16.01.1989 Glodeni B
14 Bălțătescu Nicolai 08.08.1987 Sîngerei B
15 Stan Oleg 24.07.1986 Florești B
16 Tcacenco Igor  10.09.2000 Floreşti B
17 Scorolitnii Eugen 26.04.1985 Căușeni B
18 Samoilenco  Andrei 02.09.1998 Bender B
19 Pikul Maxim 02.09.1998 Bender B
20 Cruc Oxana 28.09.1991 Bender B
21 Levința Iurie 06.10.1987 Leova B
22 Ghelețchi Ion 20.11.1991 Cahul B
23 Dandeș  Gheorghe 04.05.1995 Cahul B
24 Proca Sergiu 25.11.1982 Budești B
25 Pînzari  Oleg 16.10.1998 Bender Cand B
26 Melnic Anastasia 13.05.1999 Bălţi Cand B
27 Țurcan Anatolie 23.05.1999 Bălți Cand B
28 Mortean  Vladimir 30.06.1997 Bălți Cand B
29 Vasiliev  Egor 09.02.2003 Bălți Cand B
30 Borșci  Vadim 12.11.1996 Drochia Cand B
31 Marin Vlad 07.08.1983 Chișinău Cand B

ASISTENŢI

1 Prescornic Sergiu 29.11.1994 Chişinău Cand.A
2 Bogdan Sergiu 03.03.1986 Chişinău Cand.A
3 State Liviu 18.09.1995 Chişinău Cand.A
4 Poleacov Evghenii 10.09.1981 Bender Cand A
5 Bordan Igor 02.11.1993 Bender Cand A
6 Murzac Igor  05.06.1998 Floreşti B
7 Dobrioglo Pantelei 02.09.1998 Comrat B
8 Tonu Maria 03.08.1995 Ialoveni B
9 Levinte Constantin 11.02.2000 Ialoveni B
10 Gulevici Pavel 07.10.1995 Tiraspol B
11 Turcinschi Evghenii 23.06.1998 Bender B
12 Alexeeva Lilia 07.05.2000 Bender B
13 Romanciuc Denis 24.06.1981 Bălți B
14 Dimitraș Iurie 09.07.1991 Glodeni B
15 Popa Serghei 18.09.1981 Glodeni B
16 Bînzaru Constantin 21.04.1995 Sărata Galbenă B
17 Smedu Alexandru 07.12.1995 Cahul B
18 Lisnic Dionisie 13.09.2001 Floreşti B
19 Lisov Alexandru 29.10.2000 Floreşti B
20 Suhari Vladislav 07.05.2001 Floreşti B
21 Crăciunel Dumitru 24.07.1983 Cimișlia B
22 Bodean Ion 23.06.2000 Chişinău Cand B
23 Morozan Andrei 12.07.2000 Chişinău Cand B
24 Mazur Vitalie 05.05.2000 Anenii Noi Cand B
25 Zalevschi Victor 14.11.1997 Anenii Noi Cand B
26 Ciobotaru Ana 10.09.1999 Chișinău Cand B
27 Popa Oxana 29.01.1999 Chişinău Cand B
28 Ermacova Ana-Maria 21.09.1999 Chişinău Cand B
29 Zabolotnii Vlada 07.11.1999 Floreşti Cand B
30 Cebotari Ștefan  01.10.1991 Glodeni Cand B
31 Pascari Serghei 17.08.1990 Bălți Cand B
32 Coroliuc Veaceslav 15.04.1999 Bălți Cand B
33 Corovinschii  Alexandr 19.04.2003 Bălți Cand B
34 Ignatov Maxim 04.12.1991 Bălți Cand B
35 Sibolobova  Anastasia 14.08.1998 Bălți Cand B
36 Naumenco Valeria 24.04.1999 Bălți Cand B
37 Bujor Olga 28.03.1999 Bălți Cand B
38 Beneș Elena 02.06.2000 Bălți Cand B
39 Sănduleac Maria 27.12.2001 Bălți Cand B
40 Stoianov  Vladislav 24.08.2001 Taraclia Cand B
41 Stoianov Oleg 01.03.2003 Taraclia Cand B
42 Roșca Serghei 23.03.1999 Comrat Cand B
43 Gaidău Nellea 23.11.1998 Comrat Cand B
44 Sarioglo Nicolai 22.08.1999 Ceadîr-Lunga Cand B
45 Malai Vitalie 24.02.1995 Cahul Cand B
46 Zorilă Eugen 17.07.1997 Cahul Cand B
47 Olteanu Galina 05.09.1997 Leova Cand B
48 Dogaru Iurie 27.05.1997 Cahul Cand B
49 Mînza Alexandru 01.02.1991 Criuleni Cand B