CLASAMENT U-15
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Belceanka 15 13 0 2 90-13 39
2. FC Brătușeni-ȘS Edineț 15 12 0 3 46-19 36
3. FC Rezina 15 11 1 3 42-19 34
4. ȘS Anenii Noi 15 10 0 5 55-17 30
5. Moldova-ȘȘ Telenești 15 8 2 5 28-28 26
6. Real Succes 15 8 1 6 52-34 25
7. ȘS Criuleni 15 8 0 7 36-21 24
8. PGU ŞS4-FC Alga 15 6 1 8 32-47 19
9. Narta-ȘS Drăsliceni 15 5 1 9 29-59 16
10. CS Noroc 15 5 0 10 27-29 15
11. LTPS 2 15 1 0 14 1-81 3
12. ȘS Ciobruciu-GTC 15 0 0 15 6-80 0

 

CLASAMENT U-17
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. PGU ŞS4-FC Alga 15 14 0 1 74-8 42
2. CS Noroc 15 13 2 0 106-17 41
3. FC Belceanka 15 12 1 2 72-20 37
4. Real Succes 15 9 1 5 67-27 28
5. ȘS Ciobruciu-GTC 14 6 3 5 49-23 21
6. Narta-ȘS Drăsliceni 15 6 1 8 35-41 19
7. FC Rezina 15 5 2 8 24-37 17
8. LTPS 2 15 5 2 8 36-51 17
9. ȘS Anenii Noi 15 4 3 8 25-45 15
10. ȘS Criuleni 15 2 4 9 20-43 10
11. FC Brătușeni-ȘS Edineț 15 3 1 10 13-99 10
12. Moldova-ȘȘ Telenești 14 0 0 14 3-112 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2018 PGU SS4-FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni 4-1 4-0 Tiraspol 12-00
2 01.09.2018 Real Succes - ȘS Anenii Noi 0-3 5-1 Real Succes 12-00
3 30.10.2018 LTPS 2 - CS Noroc 0-4 0-0 Nimoreni 12-00
4 01.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Ciobruciu-GTC 6-0 0-4 Criuleni 14-00
5 01.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Belceanka 3-5 0-17 Edineț 12-00
6 01.09.2018 FC Rezina - Moldova-ȘȘ Telenești                 2-2 6-0 Pripiceni-Răzeși 13-00
Etapa II
7 08.09.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- Moldova-ȘȘ Telenești 2-4 12-0 Ratuș 13-30
8 08.09.2018 FC Belceanka - FC Rezina 6-1 4-2 ȘS Bălți 13-00
9 08.09.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-7 13-0 Ciobruciu 13-00
10 08.09.2018 CS Noroc - ȘS Criuleni 2-3 11-0 Nimoreni 12-00
11 08.09.2018 ȘS Anenii Noi - LTPS 2 3-0 4-4 Puhăceni 12-00
12 25.11.2018 PGU SS4-FC Alga - Real Succes 3-3 4-1 Tiraspol 13-00
Etapa III
13 15.09.2018 Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni 1-3 6-0 Real Succes 11-00
14 17.11.2018 LTPS 2 - PGU SS4-FC Alga 0-3 0-9 Nimoreni 12-00
15 15.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Anenii Noi 0-2 0-2 Criuleni 12-00
16 18.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - CS Noroc 4-1 0-16 Edineț 13-00
17 17.11.2018 FC Rezina - ȘS Ciobruciu--GTC 4-0 0-0 Pripiceni-Răzeși 13-00
18 17.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Belceanka 0-3 0-3 Telenești 11-00
Etapa IV
19 24.11.2018 FC Belceanka - Narta-ȘS Drăsliceni 7-1 2-0 SS Balti 13-00
20 24.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - Moldova-ȘȘ Telenești 0-2 11-0 Ciobruciu 13-00
21 01.12.2018 CS Noroc - FC Rezina  0-1 5-0 Nimoreni 13-00
22 22.09.2018 ȘS Anenii Noi - FC Brătușeni-ȘS Edineț 3-4 4-1 Puhăceni 13-00
23 24.11.2018 PGU SS4-FC Alga - ȘS Criuleni 0-4 6-0 Tiraspol 12-00
24 22.09.2018 Real Succes - LTPS  10-0 6-0 Real Succes 10-00
Etapa V
25 29.09.2018 LTPS 2 - Narta-ȘS Drăsliceni 0-6 1-7 Nimoreni 12-00
26 29.09.2018 ȘS Criuleni - Real Succes 2-3 3-3 Criuleni 12-00
27 29.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - PGU SS4-FC Alga 5-0 0-4 Edineț 13-00
28 29.09.2018 FC Rezina - ȘS Anenii Noi 3-0 3-1 Pripiceni-Răzeși 13-00
29 30.09.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - CS Noroc 2-1 0-18 Telenești 12-00
30 06.11.2018 FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC 10-0 2-1 ȘS Bălți 12-00
Etapa VI
31 06.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Ciobruciu-GTC 6-2 2-2 Ratuș 14-00
32 06.10.2018 CS Noroc -FC Belceanka 1-6 6-0 Nimoreni 12-00
33 06.10.2018 ȘS Anenii Noi - Moldova-ȘȘ Telenești 4-0 8-1 Puhăceni 12-00
34 30.10.2018 PGU SS4-FC Alga - FC Rezina 1-4 6-0 Tiraspol 13-30
35 07.10.2018 Real Succes - FC Brătușeni-ȘS Edineț 4-1 7-1 Real Succes 12-00
36 07.10.2018 LTPS 2 - ȘS Criuleni    0-6 0-5 Nimoreni 12-00
Etapa VII
37 13.10.2018 ȘS Criuleni - Narta-ȘS Drăsliceni 0-2 0-1 Drăsliceni 14-00
38 13.10.2018 LTPS 2 - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-4 4-0 Nimoreni 11-00
39 13.10.2018 FC Rezina - Real Succes 2-0 1-4 Pripiceni-Răzeși 13-00
40 13.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - PGU SS4-FC Alga 0-3 0-3 Telenești 14-00
41 13.10.2018 FC Belceanka - ȘS Anenii Noi 4-0 7-0 ȘS Bălți 13-30
42 13.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 1-4 1-4 Ciobruciu 13-00
Etapa VIII
43 20.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- CS Noroc 0-2 1-5 Ratuș 11-00
44 20.10.2018 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 5-0 2-2 Puhăceni 12-00
45 20.10.2018 PGU SS4-FC Alga - FC Belceanka 0-9 8-0 Tiraspol 13-00
46 20.10.2018 Real Succes - Moldova-ȘȘ Telenești 1-4 12-0 Real Succes 11-00
47 20.10.2018 LTPS 2 - FC Rezina 0-11 4-0 Nimoreni 13-00
48 20.10.2018 ȘS Criuleni - FC Brătușeni-ȘS Edineț 1-3 1-1 Criuleni 13-00
Etapa IX
49 29.10.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - Narta-ȘS Drăsliceni 1-0 0-3 Edineț 13-00
50 27.10.2018 FC Rezina - ȘS Criuleni 0-4 1-0 Pripiceni-Răzeși 11-00
51 27.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - LTPS 2 5-0 2-6 Telenești 14-00
52 27.11.2018 FC Belceanka - Real Succes 4-2 4-1 ȘS Bălți 12-00
53 27.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - PGU SS4-FC Alga 0-10 2-6 Ciobruciu 12-00
54 27.10.2018 CS Noroc - ȘS Anenii Noi 1-2 5-0 Nimoreni 12-00
Etapa X
55 17.11.2018 Narta-ȘS Drăsliceni U15 - ȘS Anenii Noi U15

0-13

0-1 Ratuș 14-00
56 03.11.2018 PGU SS4-FC Alga - CS Noroc 0-2 3-4 Tiraspol 12-00
57 03.11.2018 Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC 6-1 4-0 Real Succes 10-00
58 03.11.2018 LTPS 2 - FC Belceanka 0-8 0-3 Nimoreni 12-00
59 03.11.2018 ȘS Criuleni - Moldova-ȘȘ Telenești 1-2 8-0 Criuleni 12-00
60 03.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Rezina 5-0 1-3 Edineț 13-00
Etapa XI
61 10.11.2018 FC Rezina - Narta-ȘS Drăsliceni 3-0 0-5 Pripiceni-Răzeși 13-00
62 10.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Brătușeni-ȘS Edineț 2-1 0-6 Telenești 13-00
63 10.11.2018 FC Belceanka - ȘS Criuleni 5-1 3-0 ȘS Bălți 13-00
64 10.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - LTPS 2 0-1 4-1 Ciobruciu 12-00
65 10.11.2018 CS Noroc - Real Succes 1-4 5-4 Nimoreni 12-00
66 10.11.2018 ȘS Anenii Noi- PGU SS4-FC Alga 1-2 0-3 Puhăceni 12-00
Etapa XII  
67 24.03.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- PGU SS4-FC Alga 6-1 0-9 Drasliceni 13-00
68 24.03.2019 ȘS Anenii Noi - Real Succes 7-0 0-3 Puhăceni 12-00
69 24.03.2019 CS Noroc - LTPS 2 6-0 6-4 Nimoreni 12-00
70 24.03.2019 ȘS Ciobruciu - ȘS Criuleni 0-4 6-0 Ciobruciu 12-00
71 24.03.2019 FC Belceanka - FC Brătușeni-ȘS Edineț 1-2 11-0 ȘS Bălți 12-00
72 24.03.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Rezina 0-1 0-4 Mîndrești 12-00
Etapa XIII
73 30.03.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - Narta-ȘS Drăsliceni 1-1 0-3 Mîndrești 12-00
74 30.03.2019 FC Rezina - FC Belceanka 2-0 1-1 Pripiceni-Răzeși 13-00
75 30.03.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - ȘS Ciobruciu 1-0 1-0 Edineț 13-00
76 30.03.2019 ȘS Criuleni - CS Noroc 2-0 2-2 Criuleni 12-00
77 30.03.2019 LTPS 2 - ȘS Anenii Noi 0-9 8-1 Nimoreni 12-00
78 30.03.2019 Real Succes - PGU SS4-FC Alga 10-2 1-4 Real Succes 12-00
Etapa XIV
79 20.04.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- Real Succes 1-5 0-8 Drasliceni 12-00
80 20.04.2019 PGU SS4-FC Alga - LTPS 2 3-0 3-0 Tiraspol 11-00
81 20.04.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Criuleni 2-0 1-1 Puhaceni 12-00
82 20.04.2019 CS Noroc - FC Brătușeni-ȘS Edineț 1-2 16-0 Nimoreni 13-00
83 20.04.2019 ȘS Ciobruciu - FC Rezina 0-6 3-1 Ciobruciu 13-00
84 20.04.2019 FC Belceanka - Moldova-ȘȘ Telenești 7-0 12-0 SS Balti 13-00
Etapa XV 
85 27.04.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - FC Belceanka 0-15 1-3 Drasliceni 12-00
86 27.04.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - ȘS Ciobruciu 4-1 0-3 Mindresti 13-00
87 27.04.2019 FC Rezina - CS Noroc 2-1 2-3 Pripiceni-Răzeși 12-00
88 27.04.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - ȘS Anenii Noi 3-1 2-0 Edinet 12-30
89 27.04.2019 ȘS Criuleni - PGU SS4-FC Alga 2-0 0-2 Criuleni 12-00
90 27.04.2019 LTPS 2 - Real Succes 0-3 4-2 Nimoreni 12-00
Etapa XVI
91 30.04.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- LTPS 2 3-0 4-3 Drasliceni 13-00
92 30.04.2019 Real Succes - ȘS Criuleni 0-2 6-1 Real Succes 11-00
93 30.04.2019 PGU SS4-FC Alga - FC Brătușeni-ȘS Edineț 2-2 12-1 Tiraspol 13-00
94 30.04.2019 ȘS Anenii Noi - FC Rezina 2-2 0-2 Puhaceni 13-00
95 30.04.2019 CS Noroc - Moldova-ȘȘ Telenești 0-4 15-0 Nimoreni 13-00
96 30.04.2019 ȘS Ciobruciu - FC Belceanka 0-6 1-3 Ciobruciu 13-00
Etapa XVII
97 04.05.2019 ȘS Ciobruciu - Narta-ȘS Drăsliceni 7-0 5-3 Ciobruciu 13-00
98 04.05.2019 FC Belceanka - CS Noroc 1-2 2-6 SS Balti 12-00
99 04.05.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - ȘS Anenii Noi 2-6 0-3 Mindresti 13-00
100 04.05.2019 FC Rezina - PGU SS4-FC Alga 7-0 0-3 Pripiceni-Răzeși 13-00
101 03.05.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - Real Succes 3-1 1-5 Edinet 13-00
102 04.05.2019 ȘS Criuleni - LTPS 2 3-0 1-2 Criuleni 12-00
Etapa XVIII
103 09.05.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Criuleni 0-1 0-1 Drasliceni 12-00
104 09.05.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - LTPS 2 3-0 3-7 Edinet 13-00
105 09.05.2019 Real Succes - FC Rezina 0-3 3-0 Real Succes 13-00
106 09.05.2019 PGU SS4-FC Alga - Moldova-ȘȘ Telenești 1-3 3-0 Tiraspol 13-00
107 09.05.2019 ȘS Anenii Noi - FC Belceanka 2-3 1-4 Puhaceni 13-00
108 09.05.2019 CS Noroc - ȘS Ciobruciu 4-0 6-2 Nimoreni 12-00
Etapa XIX
109 12.05.2019 CS Noroc - Narta-ȘS Drăsliceni 1-0 15-2 Nimoreni 12-00
110 12.05.2019 ȘS Ciobruciu - ȘS Anenii Noi 0-3 3-4 Ciobruciu 12-00
111 12.05.2019 FC Belceanka - PGU SS4-FC Alga 4-0 0-2 SS Balti 12-00
112 12.05.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - Real Succes 2-0 0-3 Inesti 13-00
113 12.05.2019 FC Rezina - LTPS 2 3-0 1-1 Pripiceni-Răzeși 13-00
114 12.05.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - ȘS Criuleni 2-0 0-3 Edinet 13-00
Etapa XX
115 18.05.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-4 7-0 Drasliceni 12-00
116 18.05.2019 ȘS Criuleni - FC Rezina 4-0 3-0 Criuleni 13-00
117   LTPS 2 - Moldova-ȘȘ Telenești 0-3 3-0 Nimoreni  
118 17.05.2019 Real Succes - FC Belceanka 1-10   Real Succes 15-00
119 18.05.2019 PGU SS4-FC Alga - ȘS Ciobruciu 1-0 5-0 Tiraspol 11-00
120 18.05.2019 ȘS Anenii Noi - CS Noroc 4-0 0-5 Puhaceni 12-00
Etapa XXI
121 25.05.2019 ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni     Puhaceni 12-00
122 24.05.2019 CS Noroc - PGU SS4-FC Alga     Nimoreni 17-00
123 25.05.2019 ȘS Ciobruciu - Real Succes     Ciobruciu 13-00
124 25.05.2019 FC Belceanka - LTPS 2 3-0   SS Balti 13-00
125 25.05.2019 Moldova-ȘȘ Telenești - ȘS Criuleni   0-3 Inesti 12-00
126 25.05.2019 FC Rezina - FC Brătușeni-ȘS Edineț     Pripiceni-Răzeși 12-00
Etapa XXII
127 01.06.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- FC Rezina        
128 01.06.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț - MoldovaȘȘ Telenești   3-0    
129 01.06.2019 ȘS Criuleni - FC Belceanka        
130 01.06.2019 LTPS 2 - ȘS Ciobruciu 0-3      
131 01.06.2019 Real Succes - CS Noroc        
132 01.06.2019 PGU SS4-FC Alga - ȘS Anenii Noi        
 

 

CLASAMENT U-15

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005 10 10 0 0 31-2 30
2. ȘS COMRAT 11 6 2 3 8-9 20
3. FC OLIMPIA 11 5 2 4 12-10 17
4. ARF BASARABEASCA 10 3 1 6 8-14 10
5. FC MAKSIMUM 11 2 2 7 8-18 8
6. ȘS CANTEMIR 11 2 1 8 6-21 7

 

CLASAMENT U-17

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005 10 10 0 0 60-10 30
2. ȘS CANTEMIR 10 8 0 2 39-10 24
3. FC MAKSIMUM 11 6 1 3 26-22 19
4. ȘS COMRAT 11 3 1 7 14-33 10
5. FC OLIMPIA 11 2 2 7 5-39 8
6. ARF BASARABEASCA 9 0 0 9 1-31 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 30.10.2018 FC Cahul-2005 - FC Olimpia 3-0 6-0 Cahul 11:00
2 15.09.2018 FC Maksimum  - ARF Basarabeasca 1-3 2-1 Cahul 13:00
3 31.10.2018 ȘS Cantemir - ȘS Comrat 0-1 4-0 Pleșeni 11:00
Etapa II
4 22.09.2018 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir 1-0 3-2 Cahul 10:30
5 31.03.2019 FC Olimpia - ARF Basarabeasca 2-0 2-0 Colibabovca 11:00
6 22.09.2018 ȘS Comrat - FC Maksimum 0-0 0-1 Comrat 11:30
Etapa III
7 30.09.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Comrat 0-1 0-2 Sadaclia 11:00
8 02.11.2018 FC Maksimum - FC Cahul-2005 0-6 1-6 Cahul 11:00
9 30.09.2018 ȘS Cantemir - FC Olimpia 3-0 11-0 Pleşeni 11:00
Etapa IV
10 06.10.2018 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca 2-0 8-0 Cahul 11:00
11 07.10.2018 FC Olimpia - ȘS Comrat 0-0 0-6 Colibabovca 11:00
12 07.10.2018 ȘS Cantemir - FC Maksimum 0-5 3-0 Pleșeni 11:00
Etapa V
13 14.10.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Cantemir 0-0 0-6 Sadaclia 11:00
14 11.11.2018 FC Maksimum - FC Olimpia 0-1 5-0 Cahul 11:00
15 13.10.2018 ȘS Comrat - FC Cahul-2005 0-5 2-4 Comrat 11:30
Etapa VI
16 21.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Maksimum 4-0 0-3 Sadaclia 11:00
17 20.10.2018 FC Olimpia - FC Cahul-2005 1-2 1-6 Colibabovca 11:00
18 21.10.2018 ȘS Comrat - ȘS Cantemir 1-0 0-3 Comrat 11:00
Etapa VII
19 28.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Olimpia 1-0 0-1 Sadaclia 11:00
20 29.10.2018 FC Maksimum - ȘS Comrat 0-2 4-1 Cahul 11:00
21 28.10.2018 ȘS Cantemir - FC Cahul-2005 0-5 2-5 Pleșeni 11:00
Etapa VIII
22 04.11.2018 FC Cahul-2005 - FC Maksimum 1-0 7-2 Cahul 11:00
23 04.11.2018 FC Olimpia - ȘS Cantemir 2-0 0-3 Colibabovca 11:00
24 04.11.2018  ȘS Comrat - ARF Basarabeasca 1-0 2-0 Comrat 11:00
Etapa IX
25 11.05.2019 ARF Basarabeasca - FC Cahul-2005 0-4 0-5 Sadaclia 11:00
26 20.04.2019 FC Maksimum - ȘS Cantemir 2-0 1-3 Cahul 11:00
27 07.04.2019 ȘS Comrat - FC Olimpia 0-2 0-0 Comrat 11:00
Etapa X
28 30.04.2019 FC Cahul-2005 - ȘS Comrat 2-1 10-0 Cahul 11-00
29 04.05.2019 FC Olimpia - FC Maksimum 0-0 0-0 Colibabovca 11-00
30 30.04.2019 ȘS Cantemir - ARF Basarabeasca 3-0   Pleșeni 11-00
Etapa XI
31 11.05.2019 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca 4-0 5-0 Cahul 15:00
32 12.05.2019 ȘS Cantemir - FC Olimpia 0-4 2-1 Pleșeni 11:00
33 12.05.2019 ȘS Comrat - Maksimum 1-0 1-7 Comrat 11:00
Etapa XII
34 19.06.2019 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir     Cahul 11:00
35 19.05.2019 FC Olimpia - ȘS Comrat 0-0 2-0 Colibabovca 11:00
36 18.05.2019 ARF Basarabeasca - FC Maksimum 3-1 1-2 Sadaclia 11:00
Etapa XIII
37 26.05.2019 ȘS Cantemir - ARF Basarabeasca     Pleșeni 12:00
38 07.06.2019 ȘS Comrat - FC Cahul-2005     Comrat 10:00
39 07.06.2019 FC Maksimum - FC Olimpia     Cahul 10:00
Etapa XIV
40 04.06.2019 FC Cahul-2005 - FC Maksimum     Cahul 10:00
41 04.06.2019 ȘS Cantemir - ȘS Comrat     Pleșeni 10:00
42 04.06.2019 ARF Basarabeasca - FC Olimpia     Sadaclia 10:00
Etapa XV
43 11.06.2019 ȘS Comrat - ARF Basarabeasca     Comrat 10:00
44 11.06.2019 FC Maksimum - ȘS Cantemir     Cahul 10:00
45 16.06.2019 FC Olimpia - FC Cahul-2005     Colibabovca 10:00