Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Avântul Nimoreni 10 9 0 1 39-12 27
2. Geotermal 10 6 2 2 22-13 20
3. Viișoara Speia 10 6 1 3 28-18 19
4. Poliproject 10 5 0 5 30-26 15
5. Ișnovăț 10 2 1 7 22-35 7
6. CR Hîncești 10 0 0 10 3-40 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Etapa I
1 09.05 Viișoara - Poliproject 5-4 Speia 17-00
2 09.05 Avîntul - Ișnovăț 6-2 Nimoreni 17-00
3 transferat CR Hîncești - Geotermal 0-3 Sărata Galbenă 17-00
Etapa II
4 16.05 Geotermal - Avîntul 2-1 Sireți 17-00
5 16.05 Ișnovăț - Viișoara 1-5 Nimoreni 17-30
6 transferat CR Hîncești - Poliproject 0-4 Sărata Galbenă 17-00
Etapa III
7 23.05 Viișoara - Geotermal 1-1 Speia 18-30
8 26.05 Poliproject - Ișnovăț 6-3 Sireți 18-30
9 23.05 Avîntul - CR Hîncești 9-1 Nimoreni 18-30
Etapa IV
10 30.05 Geotermal - Poliproject 5-2 Sireți 18-30
11 30.05 Avîntul - Viișoara 3-0 Nimoreni 18-30
12 30.05 CR Hîncești - Ișnovăț 1-5 Sărata Galbenă 18-30
Etapa V
13 06.06 Ișnovăț - Geotermal 2-4 Nimoreni 18-30
14 06.06 Poliproject - Avîntul 0-3 Sireți 18-30
15 06.06 Viișoara - CR Hîncești 4-1 Speia 18-30
RETUR
Etapa VI
16 19.09 Geotermal - CR Hîncești 3-0 Sireți 17-30
17 20.09 Ișnovăț - Avîntul 3-4 Nimoreni 18-00
18 22.09 Poliproject - Viișoara 2-4 Sireți 10-00
Etapa VII
19 26.09 Avîntul - Geotermal 2-1 Nimoreni 17-00
20 26.09 Viișoara  - Ișnovăț 5-1 Speia 17-00
21 26.09 Poliproject - CR Hîncești 3-0 Sireți 17-00
Etapa VIII
22 17.10 Geotermal  - Viișoara 2-1 Sireți 17-00
23 17.10 CR Hîncești - Avîntul 0-3 Sărata Galbenă 17-00
24 17.10 Ișnovăț - Poliproject 1-3 Nimoreni 17-00
Etapa IX
25 24.10 Ișnovăț - CR Hîncești 3-0 Nimoreni 17-00
26 24.10 Poliproject - Geotermal  3-0 Sireți 17-00
27 24.10 Viișoara - Avîntul 0-3 Speia 17-00
Etapa X
28 31.10 Geotermal  - Ișnovăț 1-1 Sireți 17-00
29 31.10 Avîntul - Poliproject 5-3 Nimoreni 17-00
30 31.10 CR Hîncești - Viișoara 0-3 Sărata Galbenă 17-00

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Avântul Nimoreni 3 3 0 0 20-6 9
2. Poliproject 3 2 0 1 15-12 6
3. Bucuria 3 1 0 2 11-12 3
4. Ișnovăț 3 0 0 3 9-25 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 26.01.2020 Avântul - Bucuria 5-2 Joma Arena 12-00
2 26.01.2020 Ișnovăț - Poliproject 3-10 Joma Arena 13-00
Etapa II
3 02.02.2020 Bucuria - Poliproject 3-5 Joma Arena 13-00
4 02.02.2020 Avântul - Ișnovăț 9-4 Joma Arena 12-00
Etapa III
5 09.02.2020 Avântul - Poliproject 6-0 Joma Arena 12-00
6 09.02.2020 Ișnovăț - Bucuria 2-6 Joma Arena 13-00
Etapa IV
7 16.02.2020 Poliproject - Ișnovăț   Joma Arena 12-00
8 16.02.2020 Bucuria - Avântul    Joma Arena 13-00
Etapa V
9 23.02.2020 Poliproject - Bucuria    Joma Arena 12-00
10 23.02.2020 Ișnovăț - Avântul   Joma Arena 13-00
Etapa VI
11 01.03.2020 Bucuria - Ișnovăț   Joma Arena 12-00
12 01.03.2020 Poliproject - Avântul   Joma Arena 13-00