Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Agarista-ȘS Anenii Noi 14 11 1 2 61-12 34
2. FC Belceanka 14 10 1 3 44-19 31
3. ŞS 11-Real Succes 14 9 1 4 30-15 28
4. CS Noroc 14 8 3 3 33-22 27
5. ȘS Ciobruciu-GTC 13 6 1 6 33-30 19
6. Maksimum 14 4 4 6 35-25 16
7. PGU ŞS4-FC Alga 14 3 2 9 19-42 11
8. Narta-ȘS Drăsliceni 15 2 2 11 16-55 8
9. LTPS-2 14 2 1 11 16-68 7
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 24.11.2018 Real Succes - FC Maksimum 0-0 Real Succes 12-30
2 02.09.2018 LTPS-2 - CS Noroc 1-4 Nimoreni 11-00
3 02.09.2018 FC Belceanka - Agarista-ȘS Anenii Noi 3-0 ȘS Bălți 17-00
4 02.09.2018 Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu-GTC 0-3 Ratuș 17-00
5   PGU ȘS4-FC Alga - liberă      
Etapa II
6 09.09.2018 FC Maksimum - LTPS-2 9-0 Cahul 13-00
7 09.09.2018 CS Noroc - FC Belceanka 1-2 Nimoreni 14-00
8 09.09.2018 Agarista-ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni 4-1 Anenii Noi 16-00
9 09.09.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - PGU ȘS4-FC Alga 5-2 Ciobruciu 16-00
10   Real Succes - liberă      
Etapa III
11 16.09.2018 LTPS-2 - Real Succes 0-11 Real Succes 17-00
12 16.09.2018 FC Belceanka - FC Maksimum 3-3 ȘS Bălți 14-30
13 16.09.2018 Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc 1-4 Ratuș 16-30
14 16.09.2018 PGU ȘS4-FC Alga - Agarista-ȘS Anenii Noi 0-5 Tiraspol 16-00
15   ȘS Ciobruciu-GTC - liberă      
Etapa IV
16 23.09.2018 Real Succes - FC Belceanka 0-3 Real Succes 16-00
17 23.09.2018 FC Maksimum - Narta-ȘS Drăsliceni 7-0 Cahul 16-00
18 23.09.2018 CS Noroc - PGU ȘS4-FC Alga 5-2 Nimoreni 16-00
19 25.11.2018 Agarista-ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 10-1 Anenii Noi 13-00
20   LTPS-2 - liberă          
Etapa V
21 14.10.2018 FC Belceanka - LTPS-2 11-0 ȘS Bălți 14-30
22 14.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni - Real Succes  0-2 Ratuș 15-30
23 14.10.2018 PGU ȘS4-FC Alga - FC Maksimum 5-2 Tiraspol 15-00
24 14.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 3-3 Ciobruciu 11-00
25   Agarista-ȘS Anenii Noi - liberă          
17.10.2018 Cupa Republicii Moldova (tur preliminar)
Etapa VI
26 21.10.2018 LTPS-2 - Narta-ȘS Drăsliceni 1-3 Nimoreni 15-00
27 21.10.2018 Real Succes - PGU ȘS4-FC Alga  1-0 Real Succes 15-30
28 21.10.2018 FC Maksimum - ȘS Ciobruciu-GTC 4-0 Cahul 14-00
29 21.10.2018 CS Noroc - Agarista-ȘS Anenii Noi 2-2 Nimoreni 12-00
30   FC Belceanka - liberă      
Etapa VII
31 28.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni - FC Belceanka 0-1 Ratuș 15-00
32 28.10.2018 PGU ȘS4-FC Alga - LTPS-2 1-1 Tiraspol 15-00
33 18.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - Real Succes 0-1 Ciobruciu 12-00
34 28.10.2018 Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Maksimum 6-0 Anenii Noi 15-00
35   CS Noroc - liberă      
31.10.2018 Cupa Republicii Moldova (1/4 de finală tur)
Etapa VIII
36 04.11.2018 FC Belceanka - PGU ȘS4-FC Alga 1-3 ȘS Bălți 14-00
37 04.11.2018 LTPS-2 - ȘS Ciobruciu-GTC 0-8 Nimoreni 13-00
38 04.11.2018 Real Succes - Agarista-ȘS Anenii Noi 1-0 Real Succes 14-00
39 04.11.2018 FC Maksimum - CS Noroc 4-0 Cahul 13-00
40   Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
Etapa IX
41 11.11.2018 PGU ȘS4-FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni 3-1 Tiraspol 14-00
42 11.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Belceanka 1-4 Ciobruciu 14-00
43 23.09.2018 Agarista-ȘS Anenii Noi - LTPS-2 6-2 Anenii Noi 16-00
44 11.11.2018 CS Noroc - Real Succes 1-0 Nimoreni 14-00
45   FC Maksimum - liberă      
15.11.2018 Cupa Republicii Moldova (1/4 de finală retur)
Etapa X
46 23.03.2019 FC Maksimum - Real Succes  1-2 Cahul 14-00
47 23.03.2019 CS Noroc - LTPS-2 3-0 Nimoreni 14-00
48 23.03.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Belceanka 5-0 Anenii Noi 14-00
49 23.03.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - Narta-ȘS Drăsliceni 4-0 Ciobruciu 14-00
50   PGU ȘS4-FC Alga - liberă      
Etapa XI
51 31.03.2019 LTPS-2 - FC Maksimum 4-3 Nimoreni 15-00
52 31.03.2019 FC Belceanka - CS Noroc 1-3 ȘS Bălți 15-00
53 31.03.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - Agarista-ȘS Anenii Noi 1-6 Criuleni 15-00
54 31.03.2019 PGU ȘS4-FC Alga - ȘS Ciobruciu-GTC 1-4 Tiraspol 15-00
55   Real Succes - liberă          
03.04.2019 Cupa Republicii Moldova (1/2 de finală tur)
Etapa XII
56 07.04.2019 Real Succes - LTPS-2 1-0 Real Succes 16-00
57 07.04.2019 FC Maksimum - FC Belceanka 1-2 Cahul 13-00
58 07.04.2019 CS Noroc - Narta-ȘS Drăsliceni 1-1 Nimoreni 16-00
59 07.04.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - PGU ȘS4-FC Alga 10-0 Anenii Noi 16-00
60   ȘS Ciobruciu-GTC - liberă          
Etapa XIII
61 14.04.2019 FC Belceanka - Real Succes 5-1 ȘS Bălți 16-00
62 14.04.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - FC Maksimum 1-1 Criuleni 16-00
63 14.04.2019 PGU ȘS4-FC Alga - CS Noroc 0-3 Tiraspol 16-00
64 14.04.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - Agarista-ȘS Anenii Noi 0-1 Ciobruciu 16-00
65   LTPS-2 - liberă          
Etapa XIV
66 21.04.2019 LTPS-2 - FC Belceanka 0-1 Nimoreni 16-00
67 21.04.2019 Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni 7-1 Real Succes 17-00
68 21.04.2019 FC Maksimum - PGU ȘS4-FC Alga 0-0 Cahul 16-00
69 21.04.2019 CS Noroc - ȘS Ciobruciu-GTC 2-1 Nimoreni 13-00
70   Agarista-ȘS Anenii Noi - liberă          
24.04.2019 Cupa Republicii Moldova (1/2 de finală retur)
Etapa XV
71 01.05.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - LTPS-2 5-4 Criuleni 17-00
72 01.05.2019 PGU ȘS4-FC Alga - Real Succes 0-1 Tiraspol 17-00
73 15.05.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Maksimum 4-0 Ciobruciu 15-00
74 01.05.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - CS Noroc 4-1 Anenii Noi 17-00
75   FC Belceanka - liberă      
Etapa XVI
76 11.05.2019 FC Belceanka - Narta-ȘS Drăsliceni 7-1 ȘS Bălți 17-00
77 11.05.2019 LTPS-2 - PGU ȘS4-FC Alga 3-2 Nimoreni 13-00
78 07.05.2019 Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC 2-3 Ciobruciu 17-00
79 11.05.2019 FC Maksimum - Agarista-ȘS Anenii Noi 0-2 Cahul 17-00
80   CS Noroc - liberă      
Etapa XVII
81 19.05.2019 PGU ȘS4-FC Alga - FC Belceanka   Tiraspol 17-00
82 19.05.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - LTPS-2   Ciobruciu 15-00
83 19.05.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - Real Succes   Anenii Noi 17-00
84 19.05.2019 CS Noroc - FC Maksimum   Nimoreni 17-00
85   Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
Etapa XVIII
86 26.05.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - PGU ȘS4-FC Alga    Criuleni  
87 26.05.2019 FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC   ȘS Bălți  
88 26.05.2019 LTPS-2 - Agarista-ȘS Anenii Noi   Nimoreni  
89 26.05.2019 Real Succes - CS Noroc   Real Succes  
90 26.05.2019 FC Maksimum - liberă      
02.06.2019 Finala Cupei RM