Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Agarista-ȘS Anenii Noi 3 3 0 0 6-1 9
2. ŞS 11-Real Succes 2 2 0 0 5-2 6
3. CS Noroc 3 1 1 1 7-3 4
4. ȘS Ciobruciu-GTC 2 1 0 1 6-2 3
5. FC Belceanka 2 1 0 1 5-2 3
6. PGU ŞS4-FC Alga 2 1 0 1 3-5 3
7. Maksimum 3 0 1 2 3-8 1
8. Narta-ȘS Drăsliceni 3 0 0 3 1-13 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 08.09.2019 CS Noroc - FC Maksimum 2-2 Nimoreni 17-00
2 08.09.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 2-1 Anenii Noi 17-00
3 08.09.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - Real Succes 1-3 Ratuș 17-00
4 08.09.2019 FC Belceanka - PGU-ȘS4-FC Alga 4-0 SS Bălți 17-00
Etapa II
5 15.09.2019 FC Maksimum - PGU-ȘS4-FC Alga 1-3 Cahul 15-00
6 15.09.2019 Real Succes - FC Belceanka 2-1 Real Succes 17-00
7 15.09.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - Narta-ȘS Drăsliceni 5-0 Ciobruciu 16-00
8 15.09.2019 CS Noroc - Agarista-ȘS Anenii Noi 0-1 Nimoreni 16-00
Etapa III
9 22.09.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Maksimum 3-0 Anenii Noi 16-00
10 22.09.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- CS Noroc  0-5 Ratuș 15-30
11 transferat FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC   SS Bălți 16-00
12 transferat PGU-ȘS4-FC Alga - Real Succes   Tiraspol 16-00
Etapa IV
13 13.10.2019 FC Maksimum - Real Succes 1-5 Cahul 15-00
14 17.10.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - PGU-ȘS4-FC Alga 2-1 Ciobruciu 16-00
15 13.10.2019 CS Noroc - FC Belceanka 2-0 Nimoreni 15-00
16 13.10.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni 3-0 Anenii Noi 15-00
Etapa V
17 20.10.2019 Narta-ȘS Drăsliceni- FC Maksimum   Ratuș 15-30
18 20.10.2019 FC Belceanka- Agarista-ȘS Anenii Noi   SS Bălți 15-00
19 20.10.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - CS Noroc   Tiraspol 15-00
20 20.10.2019 Real Succes- ȘS Ciobruciu-GTC   Real Succes 16-00
Etapa VI
21 27.10.2019 FC Maksimum - ȘS Ciobruciu-GTC   Cahul 15-00
22 27.10.2019 CS Noroc - Real Succes   Nimoreni 15-00
23 27.10.2019 Agarista-ȘS Anenii Noi - PGU-ȘS4-FC Alga   Anenii Noi  15-00
24 27.10.2019 Narta-ȘS Drăsliceni - FC Belceanka   Ratuș 15-00
Etapa VII
25 03.11.2019 FC Belceanka - FC Maksimum   SS Bălți  
26 03.11.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni   Tiraspol 14-00
27 03.11.2019 Real Succes - Agarista-ȘS Anenii Noi   Real Succes 14-30
28 03.11.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc   Ciobruciu 14-00
17.11.2019 Cupa Republicii Moldova 1/4 de finală (tur)
24.11.2019 Cupa Republicii Moldova 1/4 de finală (retur)
Etapa VIII
29 2020 FC Maksimum - CS Noroc   Cahul  
30   ȘS Ciobruciu-GTC - Agarista-ȘS Anenii Noi   Ciobruciu  
31   Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni   Real Succes  
32   PGU-ȘS4-FC Alga- FC Belceanka   Tiraspol  
Etapa IX
33   PGU-ȘS4-FC Alga - FC Maksimum   Tiraspol  
34   FC Belceanka - Real Succes   Bălți st. orăș  
35   Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu-GTC   Ratuș  
36   Agarista-ȘS Anenii Noi - CS Noroc    Anenii Noi  
Etapa X
37   FC Maksimum - Agarista-ȘS Anenii Noi   Cahul   
38   CS Noroc- Narta-ȘS Drăsliceni    Nimoreni  
39   ȘS Ciobruciu-GTC - FC Belceanka   Ciobruciu  
40   Real Succes - PGU-ȘS4-FC Alga   Real Succes  
Etapa XI
41   Real Succes - FC Maksimum   Real Succes  
43   PGU-ȘS4-FC Alga - ȘS Ciobruciu-GTC   Tiraspol  
43   FC Belceanka - CS Noroc   Bălți st. orăș  
44   Narta-ȘS Drăsliceni - Agarista-ȘS Anenii Noi   Ratuș  
Etapa XII
45   FC Maksimum - Narta-ȘS Drăsliceni   Cahul  
46   Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Belceanka   Anenii Noi  
47   CS Noroc - PGU-ȘS4-FC Alga   Nimoreni  
48   ȘS Ciobruciu-GTC - Real Succes      
Etapa XIII
49   ȘS Ciobruciu-GTC - FC Maksimum   Ciobruciu  
50   Real Succes - CS Noroc   Real Succes  
51   PGU-ȘS4-FC Alga - Agarista-ȘS Anenii Noi   Tiraspol  
52   FC Belceanka - Narta-ȘS Drăsliceni   Bălți st. orăș  
Etapa XIV
53   FC Maksimum - FC Belceanka   Cahul  
54   Narta-ȘS Drăsliceni - PGU-ȘS4-FC Alga   Ratuș  
55   Agarista-ȘS Anenii Noi - Real Succes   Anenii Noi  
56   CS Noroc - ȘS Ciobruciu-GTC   Nimoreni  
 
Campionatul Moldovei Senioare, ediția 2017-2018

CLASAMENT

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. AGARISTA-ȘS ANENII NOI 16 14 1 1 66-7 43
2. ŞS 11-REAL SUCCES 16 12 2 2 53-18 38
3. FC ALGA 16 10 2 4 39-14 32
4. FC BELCEANKA 16 10 1 5 49-22 31
5. CS NOROC 16 7 5 4 29-17 26
6. NARTA-ȘS DRĂSLICENI 16 4 3 9 26-51 15
7. MAKSIMUM 16 3 3 10 18-39 12
8. ȘS CIOBRUCIU 16 3 0 13 10-66 9
9. LTPS-2 16 0 1 15 7-63 1

PROGRAMUL MECIURILOR

NR. DATA ECHIPE SCOR TEREN ORA
ETAPA I
1 03.09.2017 CS NOROC - AGARISTA-SS ANENII NOI 0-1 NIMORENI 16-00
2 03.09.2017 FC ALGA - ȘS CIOBRUCIU 4-0 TIRASPOL 17-00
3 03.09.2017 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - FC MAKSIMUM 0-3 RATUȘ 16-00
4 03.09.2017 ȘS-11- REAL SUCCES - FC BELCEANKA 2-1 REAL SUCCES 16-00
5   LTPS-2 - LIBERĂ      
ETAPA II
6 10.09.2017 AGARISTA-SS ANENII NOI - FC ALGA 3-1 ANENII NOI 16-00
7 10.09.2017 ȘS CIOBRUCIU - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 0-3 CIOBRUCIU 16-00
8 10.09.2017 FC MAKSIMUM - ȘS-11- REAL SUCCES 1-7 CAHUL 16-00
9 10.09.2017 FC BELCEANKA - LTPS-2 3-0 ȘS BĂLȚI 15-00
10   CS NOROC - LIBERĂ      
ETAPA III
11 04.10.2017 FC ALGA - CS NOROC 1-1 TIRASPOL 16-00
12 24.09.2017 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - AGARISTA-SS ANENII NOI 1-7 RATUȘ 16-00
13 30.11.2017 ȘS-11- REAL SUCCES - ȘS CIOBRUCIU 4-0 REAL SUCCES 14-00
14 24.09.2017 LTPS-2 - FC MAKSIMUM 2-2 NIMORENI 14-30
15   FC BELCEANKA - LIBERĂ      
ETAPA IV
16 30.09.2017 CS NOROC - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 5-1 NIMORENI 15-00
17 30.09.2017 AGARISTA-SS ANENII NOI - ȘS-11- REAL SUCCES 2-0 ANENII NOI 15-00
18 30.09.2017 ȘS CIOBRUCIU - LTPS-2 1-0 CIOBRUCIU 15-00
19 03.12.2017 FC MAKSIMUM - FC BELCEANKA 1-2 CAHUL 13-00
20   FC ALGA - LIBERĂ      
CUPA R.MOLDOVA TUR PRELIMINAR 4.10.2017
ETAPA V
21 08.10.2017 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - FC ALGA 2-4 RATUȘ 15-00
22 08.10.2017 ȘS-11- REAL SUCCES - CS NOROC 3-0 REAL SUCCES 15-00
23 08.10.2017 LTPS-2 - AGARISTA-SS ANENII NOI 0-4 NIMORENI 15-00
24 08.10.2017 FC BELCEANKA - ȘS CIOBRUCIU 8-0 ȘS BĂLȚI 15-00
25   FC MAKSIMUM - LIBERĂ      
ETAPA VI
26 29.10.2017 FC ALGA - ȘS-11- REAL SUCCES 1-2 TIRASPOL 14-00
27 29.10.2017 CS NOROC - LTPS-2 5-0 NIMORENI 12-30
28 29.10.2017 AGARISTA-SS ANENII NOI - FC BELCEANKA 4-0 ANENII NOI 13-00
29 29.10.2017 ȘS CIOBRUCIU - FC MAKSIMUM 2-1 CIOBRUCIU 14-30
30   NARTA-ȘS DRĂSLICENI - LIBERĂ      
CUPA R.MOLDOVA 1/4 FINALĂ (TUR) 1.11.2017
ETAPA VII
31 04.11.2017 ȘS-11- REAL SUCCES - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 8-0 REAL SUCCES 10-30
32 04.11.2017 LTPS-2 - FC ALGA 1-4 NIMORENI 13-00
33 04.11.2017 FC BELCEANKA - CS NOROC 2-1 ȘS BĂLȚI 13-00
34 04.11.2017 FC MAKSIMUM - AGARISTA-SS ANENII NOI 0-6 CAHUL 13-00
35   ȘS CIOBRUCIU - LIBERĂ      
ETAPA VIII
36 12.11.2017 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - LTPS-2 4-1 RATUȘ 13-00
37 12.11.2017 FC ALGA - FC BELCEANKA 2-0 TIRASPOL 13-00
38 12.11.2017 CS NOROC - FC MAKSIMUM 1-1 NIMORENI 13-00
39 12.11.2017 AGARISTA-SS ANENII NOI - ȘS CIOBRUCIU 12-0 ANENII NOI 13-00
40   ȘS-11- REAL SUCCES - LIBERĂ      
CUPA R.MOLDOVA 1/4 FINALĂ (RETUR) 15.11.2017
ETAPA IX
41 03.12.2017 LTPS-2 - ȘS-11- REAL SUCCES 1-3 REAL SUCCES 13-00
42 18.11.2017 FC BELCEANKA - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 2-2 ȘS BĂLȚI 12-00
43 19.11.2017 FC MAKSIMUM - FC ALGA 0-3 CAHUL 13-00
44 19.11.2017 ȘS CIOBRUCIU - CS NOROC 1-2 CIOBRUCIU 13-00
45   AGARISTA-SS ANENII NOI - LIBERĂ      
ETAPA X
46 13.06.2018 AGARISTA-SS ANENII NOI - CS NOROC 1-0 ANENII NOI 18-00
47 05.04.2018 ȘS CIOBRUCIU - FC ALGA 0-3 CIOBRUCIU 17-00
48 13.06.2018 FC MAKSIMUM - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 1-1 CAHUL 16-00
49 15.06.2018 FC BELCEANKA - ȘS-11- REAL SUCCES 4-2 ȘS BĂLȚI 18-00
50   LTPS-2 - LIBERĂ      
ETAPA XI
51 17.06.2018 FC ALGA - AGARISTA-SS ANENII NOI 1-0 TIRASPOL 18-00
52 30.05.2018 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - ȘS CIOBRUCIU 3-0 RATUȘ 16-30
53 05.06.2018 ȘS-11- REAL SUCCES - FC MAKSIMUM 3-2 REAL SUCCES 16-30
54 17.06.2018 LTPS-2 - FC BELCEANKA 0-3 NIMORENI 18-00
55   CS NOROC - LIBERĂ      
ETAPA XII
56 01.04.2018 CS NOROC - FC ALGA 0-0 NIMORENI 15-00
57 01.04.2018 AGARISTA-SS ANENII NOI - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 2-1 PUHACENI 14-30
58 01.04.2018 ȘS CIOBRUCIU - ȘS-11- REAL SUCCES 1-5 CIOBRUCIU 15-00
59 01.04.2018 FC MAKSIMUM - LTPS-2 2-0 CAHUL 12-00
60   FC BELCEANKA - LIBERĂ      
ETAPA XIII
61 12.04.2018 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - CS NOROC 1-1 NIMORENI 16-00
62 14.04.2018 ȘS-11- REAL SUCCES - AGARISTA-SS ANENII NOI 1-1 REAL SUCCES 16-00
63 14.04.2018 LTPS-2 - ȘS CIOBRUCIU 0-2 NIMORENI 12-00
64 14.04.2018 FC BELCEANKA - FC MAKSIMUM 4-1 ȘS BĂLȚI 15-00
65   FC ALGA - LIBERĂ      
CUPA R.MOLDOVA 1/2 FINALĂ (TUR) 18.04.2018
ETAPA XIV
66 22.04.2018 FC ALGA - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 7-0 TIRASPOL 16-00
67 22.04.2018 CS NOROC - ȘS-11- REAL SUCCES 2-2 NIMORENI 16-00
68 22.04.2018 AGARISTA-SS ANENII NOI - LTPS-2 5-0 ANENII NOI 13-00
69 22.04.2018 ȘS CIOBRUCIU - FC BELCEANKA 1-7 CIOBRUCIU 16-00
70   FC MAKSIMUM - LIBERĂ      
CUPA R.MOLDOVA 1/2 FINALĂ (RETUR) 09.05.2018
ETAPA XV
71 13.05.2018 ȘS-11- REAL SUCCES - FC ALGA 1-0 REAL SUCCES 17-00
72 29.04.2018 LTPS-2 - CS NOROC 0-4 NIMORENI 11-00
73 13.05.2018 FC BELCEANKA - AGARISTA-SS ANENII NOI 1-4 ȘS BĂLȚI 16-00
74 13.05.2018 FC MAKSIMUM - ȘS CIOBRUCIU 2-0 CAHUL 15-00
75   NARTA-ȘS DRĂSLICENI - LIBERĂ      
ETAPA XVI
76 20.05.2018 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - ȘS-11- REAL SUCCES 1-2 RATUȘ 17-00
77 20.05.2018 FC ALGA - LTPS-2 7-0 TIRASPOL 17-00
78 20.05.2018 CS NOROC - FC BELCEANKA 2-1 NIMORENI 17-00
79 20.05.2018 AGARISTA-SS ANENII NOI - FC MAKSIMUM 4-0 ANENII NOI 12-00
80   ȘS CIOBRUCIU - LIBERĂ      
ETAPA XVII
81 27.05.2018 LTPS-2 - NARTA-ȘS DRĂSLICENI 1-6 NIMORENI 17-00
82 27.05.2018 FC BELCEANKA - FC ALGA 4-0 ȘS BĂLȚI 16-00
83 27.05.2018 FC MAKSIMUM - CS NOROC 1-3 CAHUL 17-00
84 27.05.2018 ȘS CIOBRUCIU - AGARISTA-SS ANENII NOI 1-10 CIOBRUCIU 17-00
85   ȘS-11- REAL SUCCES - LIBERĂ      
ETAPA XVIII
86 03.06.2018 ȘS-11- REAL SUCCES - LTPS-2 8-1 REAL SUCCES 10-00
87 03.06.2018 NARTA-ȘS DRĂSLICENI - FC BELCEANKA 0-7 RATUȘ 16-00
88 03.06.2018 FC ALGA - FC MAKSIMUM 1-0 TIRASPOL 14-00
89 23.05.2018 CS NOROC - ȘS CIOBRUCIU 2-1 NIMORENI 16-00
90   AGARISTA-SS ANENII NOI - LIBERĂ