PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U11 U12 Teren Ora
Etapa I
1 02.09.2018 Sheriff - Milsami-ȘS Orhei 24-0 10-0 Sheriff 12-00
2 01.09.2018 Dacia-Buiucani - LTPS 2 23-0 6-2 Joma Arena 9-00
3 02.09.2018 Zimbru - CSF Sparta 8-0 5-0 Ghidighici 11-00
4 01.09.2018 CS Petrocub - Zaria 0-9 3-0 S.Galbenă 12-00
5 19.09.2018 CSC Dinamo - CSF Voluntarii 3-0 2-3 Ghidighici 15-30
6   FC Sportul - liberă        
Etapa II
7 08.09.2018 Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani 0-6 0-7 Joma Arena 10-30
8 18.11.2018 LTPS 2 - Zimbru 0-10 0-5 Zimbru 9-00
9 08.09.2018 CSF Sparta - CS Petrocub 3-0 0-1 Real Succes 12-00
10 09.09.2018 Zaria - CSC Dinamo 8-4 0-0 ȘS Bălți 11-00
11 08.09.2018 CSF Voluntarii - FC Sportul 4-1 2-0 Joma Arena 9-00
12   Sheriff - liberă        
Etapa III
13 16.09.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-1 2-1 Joma Arena 13-00
14 16.09.2018 Zimbru - Milsami-ȘS Orhei 10-0 8-0 Zimbru 10-00
15 16.09.2018 CS Petrocub - LTPS 2 2-5 5-0 S.Galbenă 11-00
16 01.12.2018 CSC Dinamo - CSF Sparta 1-1 1-1 Real Succes 11-30
17 15.09.2018 FC Sportul - Zaria 3-1 0-4 Ratuș 14-30
18   CSF Voluntarii - liberă        
Etapa IV
19 23.09.2018 Sheriff - Zimbru 2-2 1-3 Sheriff 12-00
20 22.09.2018 Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub 2-1 1-3 S.Galbenă 12-00
21 24.09.2018 LTPS 2 - CSC Dinamo 2-1 3-3 Ratus 16-00
22 20.09.2018 CSF Sparta - FC Sportul 9-0 2-0 Ghidighici 16-00
23 22.09.2018 Zaria - CSF Voluntarii 3-1 2-0 ȘS Bălți 14-30
24   Dacia-Buiucani - liberă        
Etapa V
25 29.09.2018 Zimbru - Dacia-Buiucani 6-2 0-1 Zimbru 9-00
26 29.09.2018 CS Petrocub - Sheriff 0-8 0-1 S.Galbenă 14-30
27 29.09.2018 CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei 4-2 2-1 Ghidighici 10-00
28 30.09.2018 FC Sportul - LTPS 2 3-3 1-1 Ratuș 11-00
29 29.09.2018 CSF Voluntarii - CSF Sparta 1-1 0-3 Joma Arena 10-30
30   Zaria - liberă        
Etapa VI
31 06.10.2018 CS Petrocub - Dacia-Buiucani 0-6 1-1 S.Galbenă 11-00
32 06.10.2018 Sheriff - CSC Dinamo 13-0 8-0 Sheriff 12-00
33 06.10.2018 Milsami-ȘS Orhei - FC Sportul 1-2 3-2 Chiperceni 12-00
34 07.10.2018 LTPS 2 - CSF Voluntarii  1-2 1-2 Ratus 16-00
35 07.10.2018 Zaria - CSF Sparta 2-5 0-2 ȘS Bălți 12-00
36   Zimbru - liberă            
Etapa VII
37 14.10.2018 CS Petrocub - Zimbru 1-9 1-3 S.Galbenă  11-00
38 13.10.2018 CSC Dinamo - Dacia-Buiucani 0-5 0-9 Ghidighici 9-00
39 13.10.2018 FC Sportul - Sheriff 0-9 0-6 Ratuș 13-30
40 14.10.2018 CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei  1-2 6-0 Joma Arena 13-30
41 13.10.2018 Zaria - LTPS 2 9-1 3-3 ȘS Bălți 11-00
42   CSF Sparta - liberă        
Etapa VIII
43 20.10.2018 Zimbru - CSC Dinamo  11-0 1-0 Zimbru 9-00
44 20.10.2018 Dacia-Buiucani - FC Sportul 13-2 5-0 Joma Arena 10-30
45 01.11.2018 Sheriff - CSF Voluntarii  9-0 4-1 Sheriff  12-00
46 20.10.2018 Milsami-ȘS Orhei - Zaria 1-2 0-0 Chiperceni 12-00
47 18.11.2018 LTPS 2 - CSF Sparta 3-8 0-1 Ratus 15-00
48   CS Petrocub - liberă        
Etapa IX
49 28.10.2018 CSC Dinamo - CS Petrocub 5-1 0-2 Ghidighici 12-00
50 27.10.2018 FC Sportul - Zimbru 0-11 0-13 Zimbru 15-00
51 27.10.2018 CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 0-7 2-2 Joma Arena 12-00
52 28.10.2018 Zaria - Sheriff 1-9 1-4 ȘS Bălți 13-00
53 17.10.2018 CSF Sparta - Milsami-ȘS Orhei 11-1 0-1 Chiperceni 15-00
54   LTPS 2 - liberă        
Etapa X
55 03.11.2018 CS Petrocub - FC Sportul 1-2 3-0 S.Galbenă  11-00
56 04.11.2018 Zimbru - CSF Voluntarii 9-0 8-0 Zimbru 17-00
57 01.11.2018 Dacia-Buiucani - Zaria 12-1 1-0 Joma Arena 11-30
58 03.11.2018 Sheriff - CSF Sparta 3-2 3-0 Sheriff 10-00
59 04.11.2018 Milsami-ȘS Orhei - LTPS 2 4-4 3-0 Chiperceni 12-00
60   CSC Dinamo - liberă        
Etapa XI
61 11.11.2018 FC Sportul - CSC Dinamo 2-0 3-1 Ratuș 11-00
62 10.11.2018 CSF Voluntarii - CS Petrocub 3-1 2-2 Joma Arena 13-30
63 11.11.2018 Zaria - Zimbru 1-5 0-2 ȘS Bălți 11-00
64 10.11.2018 CSF Sparta - Dacia-Buiucani 0-3 0-4 Real Succes 9-00
65 11.11.2018 LTPS 2 - Sheriff 0-8 1-7 Ratus 14-00
66   Milsami-ȘS Orhei - liberă        
Etapa XII 
67 17.03.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sheriff 0-7 0-7 Sheriff 12-00
68 14.03.2019 LTPS 2 - Dacia-Buiucani 0-17 0-3 Joma Arena 15-00
69 15.03.2019 CSF Sparta - Zimbru 1-7 0-3 Zimbru 15-00
70 17.03.2019 Zaria - CS Petrocub 4-3 4-0 ȘS Bălți 11-00
71 17.03.2019 CSF Voluntarii - CSC Dinamo 2-3 4-0 Real Succes 9-00
72   FC Sportul - liberă        
Etapa XIII
73 24.03.2019 Dacia-Buiucani - Milsami-ȘS Orhei 9-1 5-0 Joma Arena 10-00
74 24.03.2019 Zimbru - LTPS 2 8-0 15-0 Zimbru 9-00
75 23.03.2019 CS Petrocub - CSF Sparta 2-10 2-4 S.Galbenă 11-00
76 23.03.2019 CSC Dinamo - Zaria 1-2 0-5 Ghidighici 12-00
77 23.03.2019 FC Sportul - CSF Voluntarii 3-5 1-7 Cricova 14-30
78   Sheriff - liberă        
Etapa XIV
79 transferat Sheriff - Dacia-Buiucani     Sheriff  12-00
80 25.03.2019 Milsami-ȘS Orhei - Zimbru 0-8 0-7 Zimbru 13-30
81 30.03.2019 LTPS 2 - CS Petrocub 0-2 3-5 S.Galbenă 12-00
82 30.03.2019 CSF Sparta - CSC Dinamo 8-1 3-0 Real Succes 15-30
83 30.03.2019 Zaria - FC Sportul 6-1 8-0 ȘS Bălți 11-00
84   CSF Voluntarii - liberă        
Etapa XV
85 06.04.2019 Zimbru - Sheriff 0-1 0-0 Zimbru 13-00
86 06.04.2019 CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei 1-1 0-0 S.Galbenă 12-00
87 07.04.2019 CSC Dinamo - LTPS 2 6-2 1-2 Ghidighici 12-00
88 07.04.2019 FC Sportul - CSF Sparta 0-10 1-2 Cricova 9-00
89 07.04.2019 CSF Voluntarii - Zaria 3-3 0-1 c.sp.Ghidighici  12-00
90   Dacia-Buiucani - liberă        
Etapa XVI
91 13.04.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 2-3 0-0 Joma Arena 9-00
92 13.04.2019 Sheriff - CS Petrocub  8-1 2-1 Sheriff  11-00
93 transferat Milsami-ȘS Orhei - CSC Dinamo     Chiperceni 12-00
94 12.04.2019 LTPS 2 - FC Sportul 0-4 2-0 Drasliceni 16-00
95 14.04.2019 CSF Sparta - CSF Voluntarii 2-0 0-2 Real Succes 16-00
96   Zaria - liberă        
Etapa XVII
97 20.04.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub 9-0 6-0 Joma Arena 10-30
98 20.04.2019 CSC Dinamo - Sheriff 0-7 0-5 Ghidighici 12-00
99 20.04.2019 FC Sportul - Milsami-ȘS Orhei  0-7 0-5 Cricova 13-00
100 11.05.2019 CSF Voluntarii - LTPS 2 1-0 2-2 Real Succes 9-00
101 21.04.2019 CSF Sparta - Zaria 8-0 0-4 Real Succes 13-30
102   Zimbru - liberă        
Etapa XVIII
103 25.04.2019 Zimbru - CS Petrocub 14-0 6-0 Zimbru 10-30
104 27.04.2019 Dacia-Buiucani - CSC Dinamo 9-2 0-0 Joma Arena 10-30
105 26.04.2019 Sheriff - FC Sportul 13-1 5-0 Sheriff 15-00
106 15.05.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSF Voluntarii 3-1 0-2 Chiperceni 15-30
107 03.05.2019 LTPS 2 - Zaria 0-1 0-2 Real Succes 12-00
108   CSF Sparta - liberă        
Etapa XIX
109 03.05.2019 CSC Dinamo - Zimbru 1-9 0-6 Ghidighici 12-00
110 04.05.2019 FC Sportul - Dacia-Buiucani 0-13 0-6 Cricova 9-00
111 22.05.2019 CSF Voluntarii - Sheriff 16-00 16-00 Sheriff 16-00
112 01.05.2019 Zaria - Milsami-ȘS Orhei  2-4 2-0 ȘS Bălți 11-00
113 04.05.2019 CSF Sparta - LTPS 2   2-0 Real Succes 9-00
114   CS Petrocub - liberă        
Etapa XX
115 11.05.2019 CS Petrocub - CSC Dinamo 2-1 1-0 S.Galbenă 13-00
116 10.05.2019 Zimbru - FC Sportul  20-0 10-0 Zimbru 9-00
117 08.05.2019 Dacia-Buiucani - CSF Voluntarii 12-6 4-0 Joma Arena 13-00
118 09.05.2019 Sheriff - Zaria 14-0 6-0 Sheriff 12-00
119 11.05.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSF Sparta 2-10 0-0 Chiperceni 12-00
120   LTPS 2 - liberă        
Etapa XXI
121 transferat FC Sportul - CS Petrocub     Cricova  
122 14.05.2019 CSF Voluntarii - Zimbru 0-7 16.05.2019 Zimbru 15-00
123 transferat Zaria - Dacia-Buiucani     ȘS Bălți 11-00
124 19.05.2019 CSF Sparta - Sheriff     Real Succes 11-30
125 17.05.2019 LTPS 2 - Milsami-ȘS Orhei     Chiperceni 16-30
126   CSC Dinamo - liberă        
Etapa XXII
127 26.05.2019 CSC Dinamo - FC Sportul     Ghidighici 10-00
128 26.05.2019 CS Petrocub - CSF Voluntarii     S.Galbenă 12-00
129 26.05.2019 Zimbru - Zaria     Zimbru 11-00
130 26.05.2019 Dacia-Buiucani - CSF Sparta 10-00 10-00 Joma Arena 10-00
131 24.05.2019 Sheriff - LTPS 2     Sheriff 16-00
132   Milsami-ȘS Orhei - liberă        
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-11 U-12 Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2018 Zimbru 2 - Real Succes 14-0 3-1 Real Succes 9-00
2 01.09.2018 Sheriff 2 - Dacia-Buiucani 2  6-2 4-0 Sheriff 12-00
3 01.09.2018 CSF Măgdăcești - Sfântul Gheorghe-Voran 5-1 2-1 Ratuș 10-00
Etapa II
4 08.09.2018 Real Succes - Sfântul Gheorghe-Voran 3-8 5-1 Real Succes 9-00
5 08.09.2018 Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești 2-1 1-4 Joma Arena 10-30
6 09.09.2018 Zimbru 2 - Sheriff 2 1-4 0-0 Zimbru 10-00
Etapa III
7 15.09.2018 Sheriff 2 - Real Succes 7-1 1-2 Sheriff 13-00
8 15.09.2018 CSF Măgdăcești - Zimbru 2 1-0 1-6 Ratuș 9-00
9 15.09.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 2 3-12 2-1 Joma Arena 9-00
Etapa IV
10 23.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 2 1-4 1-0 Real Succes 9-00
11 22.09.2018 Zimbru 2 - Sfântul Gheorghe-Voran 11-1 2-1 Zimbru 9-00
12 22.09.2018 Sheriff 2 - CSF Măgdăcești 5-2 3-0 Sheriff 12-00
Etapa V
13 29.09.2018 CSF Măgdăcești - Real Succes 4-0 5-3 Ratuș 10-00
14 30.09.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Sheriff 2 1-8 0-1 Joma Arena 12-00
15 29.09.2018 Dacia-Buiucani 2 - Zimbru 2 3-1 0-6 Joma Arena 9-00
Etapa VI
16 07.10.2018 Real Succes - Zimbru 2 1-10 3-2 Zimbru 9-00
17 07.10.2018 Dacia-Buiucani 2 - Sheriff 2 2-1 0-5 Joma Arena 12-00
18 06.10.2018 CSF Măgdăcești - Sfântul Gheorghe-Voran 7-1 3-0 Ratuș 10-00
Etapa VII
19 13.10.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Real Succes 1-2 1-7 Joma Arena 9-00
20 13.10.2018 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 3-4 3-1 Ratuș 10-00
21 14.10.2018 Sheriff 2 - Zimbru 2 5-0 0-2 Sheriff 12-00
Etapa VIII
22 21.10.2018 Real Succes - Sheriff 2 0-9 1-0 Real Succes 12-00
23 21.10.2018 Zimbru 2 - CSF Măgdăcești  5-1 5-0 Zimbru 11-30
24 20.10.2018 Dacia-Buiucani 2 - Sfântul Gheorghe-Voran 7-2 0-2 Joma Arena 9-00
Etapa IX
25 27.10.2018 Dacia-Buiucani 2 - Real Succes  8-0 2-6 Joma Arena 9-00
26 27.10.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Zimbru 2 1-6 1-1 Joma Arena 10-30
27 27.10.2018 CSF Măgdăcești - Sheriff 2 1-2 1-1 Ratuș 12-30
Etapa X
28 04.11.2018 Real Succes - CSF Măgdăcești 3-6 2-1 Real Succes 10-00
29 04.11.2018 Sheriff 2 - Sfântul Gheorghe-Voran 3-0 0-0 Sheriff 12-00
30 03.11.2018 Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2 4-0 7-0 Zimbru 9-00
Etapa XI 
31 23.03.2019 Zimbru 2 - Real Succes 13-2 3-0 Zimbru 9-00
32 24.03.2019 Sheriff 2 - Dacia-Buiucani 2 3-0 2-0 Sheriff 12-00
33 23.03.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești 2-5 1-1 Joma Arena 9-00
Etapa XII
34 30.03.2019 Real Succes - Sfântul Gheorghe-Voran 3-0 3-1 Real Succes 9-00
35 31.03.2019 Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești 4-2 3-2 Joma Arena 10-00
36 31.03.2019 Sheriff 2 - Zimbru 2 8-0 0-1 Sheriff  12-00
Etapa XIII
37 07.04.2019 Sheriff 2 - Real Succes 9-0 0-2 Sheriff 12-00
38 06.04.2019 CSF Măgdăcești - Zimbru 2 4-3 0-3 Zimbru 10-00
39 07.04.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 2 1-7 2-0 Joma Arena 10-00
Etapa XIV
40 13.04.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 2 3-5 3-0 Real Succes 9-00
41 13.04.2019 Zimbru 2 - Sfântul Gheorghe-Voran 4-1 2-0 Zimbru 9-00
42 14.04.2019 Sheriff 2 - CSF Măgdăcești 7-0 3-0 Sheriff 12-00
Etapa XV
43 23.04.2019 CSF Măgdăcești - Real Succes 6-2 0-0 Real Succes 15-00
44 21.04.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Sheriff 2 1-4 0-3 Joma Arena 12-30
45 20.04.2019 Dacia-Buiucani 2 - Zimbru 2 2-2 0-1 Joma Arena 9-00
Etapa XVI
46 02.05.2019 Real Succes - Zimbru 2 0-3 1-1 Real Succes 11-30
47 27.04.2019 Dacia-Buiucani 2 - Sheriff 2 0-3 0-3 Joma Arena 12-00
48 27.04.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești  1-6 3-1 Joma Arena 9-00
Etapa XVII
49 03.05.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Real Succes

3-4

0-1 Joma Arena 9-00
50 04.05.2019 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 5-1 1-1 Joma Arena 9-00
51 01.05.2019 Zimbru 2 - Sheriff 2  1-2 0-0 Zimbru 12-00
Etapa XVIII
52 10.05.2019 Real Succes - Sheriff 2 1-3 1-0 Real Succes 13-30
53 09.05.2019 Zimbru 2 - CSF Măgdăcești 6-3 8-0 Zimbru 15-00
54 09.05.2019 Dacia-Buiucani 2 - Sfântul Gheorghe-Voran 4-0 1-0 Joma Arena 9-00
Etapa XIX
55 23.05.2019 Dacia-Buiucani 2 - Real Succes  

29.05.2019

ora 15-30

Real Succes 15-30
56 21.05.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Zimbru 2      Zimbru 15-00
57 21.05.2019 CSF Măgdăcești - Sheriff 2 16-30 16-30 Sheriff 16-30
Etapa XX
58 26.05.2019 Real Succes - CSF Măgdăcești     Real Succes 10-00
59 26.05.2019 Sheriff 2 - Sfântul Gheorghe-Voran     Sheriff 12-00
60 25.05.2019 Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2     Zimbru  9-00
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru 21 19 2 0 113-1 59
2. Dacia-Buiucani 21 16 2 3 53-17 50
3. Sheriff 20 14 6 0 61-1 48
4. Zaria 22 15 3 4 63-18 48
5. CSC Dinamo 21 10 3 8 25-22 33
6. Milsami-ȘS Orhei 18 8 4 6 21-25 28
7. CSF Voluntarii 19 8 3 8 21-27 27
8. Real Succes 22 3 9 10 13-41 18
9. CSF Sparta 19 4 4 11 10-33 16
10. LIRPS 21 3 4 14 13-52 13
11. FC Sportul 21 2 5 14 9-68 11
12. Sfîntul-Gheorghe-Voran 19 2 3 14 4-51 9
13. CS Petrocub 20 2 4 14 7-57 -2*
*CS Petrocub a fost depunctată cu 12 puncte

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Sheriff 20 18 0 2 69-12 54
2. Dacia-Buiucani 20 16 2 2 88-15 50
3. Zimbru 20 12 2 6 63-24 38
4. Zaria 22 10 6 6 57-41 36
5. CSC Dinamo 19 11 3 5 64-22 36
6. FC Sportul 20 9 3 8 61-33 30
7. LIRPS 21 8 5 8 30-36 29
8. CSF Voluntarii 19 7 5 7 33-34 26
9. CS Petrocub 20 9 2 9 38-25 23*
10. Sfîntul-Gheorghe-Voran 19 5 3 11 27-31 18
11. Real Succes 22 5 3 14 33-48 18
12. Milsami-ȘS Orhei 18 1 2 15 13-74 5
13. CSF Sparta 20 1 0 19 7-188 3
*CS Petrocub a fost depunctată cu 6 puncte
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 U-14 Teren Ora
Etapa I
1 02.09.2018 Sheriff - Zaria 4-0 11-0 Sheriff  13-00
2 01.09.2018 CS Petrocub - FC Sportul 1-1 1-0 S.Galbenă 11-00
3 01.09.2018 Zimbru - Milsami-ȘS Orhei 8-0 4-0 Chiperceni 12-00
4 01.09.2018 CSC Dinamo - Dacia-Buiucani 0-3 1-2 Ghidighici 10-00
5 02.09.2018 CSF Sparta - Sfântul Gheorghe-Voran 0-0 1-0 Real Succes 9-00
6 27.11.2018 Real Succes - LIRPS 0-0 2-3 Real Succes 13-30
7   CSF Voluntarii - liberă        
Etapa II
8 09.09.2018 Zaria - CS Petrocub 5-0 3-2 ȘS Bălți 13-30
9 09.09.2018 FC Sportul - Zimbru 0-8 2-2 Ratuș 13-00
10 09.09.2018 Milsami-ȘS Orhei - CSC Dinamo 0-2 0-6 Ghidighici 12-00
11 08.09.2018 Dacia-Buiucani - CSF Sparta 2-0 11-0 Joma Arena 13-30
12 01.11.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Real Succes 1-1 2-1 Real Succes 13-00
13 08.09.2018 LIRPS - CSF Voluntarii 1-1 0-4 Real Succes 16-30
14   Sheriff - liberă        
Etapa III
15 16.09.2018 CS Petrocub - Sheriff 0-1 0-2 S.Galbenă  14-30
16 16.09.2018 Zimbru - Zaria 3-0 0-2 ȘS Bălți 11-30
17 16.09.2018 CSC Dinamo - FC Sportul 0-0 2-2 Ghidighici 10-00
18 16.09.2018 CSF Sparta - Milsami-ȘS Orhei 2-0 1-2 Real Succes 14-00
19 16.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-3 2-6 Real Succes 9-00
20 16.09.2018 CSF Voluntarii - Sfântul Gheorghe-Voran 1-0 0-0 Joma Arena 14-30
21   LIRPS - liberă        
Etapa IV
22 22.09.2018 Sheriff - Zimbru 0-0 5-1 Sheriff  13-00
23 31.10.2018 Zaria - CSC Dinamo 2-1 5-0 ȘS Bălți 13-00
24 23.09.2018 FC Sportul - CSF Sparta 0-2 9-0 Ratuș 11-00
25 23.09.2018 Milsami-ȘS Orhei - Real Succes 0-0 2-2 Real Succes 12-00
26 22.09.2018 Dacia-Buiucani - CSF Voluntarii 2-1 4-1 Joma Arena 9-00
27 22.09.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - LIRPS 1-0 1-1 Real Succes 13-00
28   CS Petrocub - liberă        
Etapa V
29 30.09.2018 Zimbru - CS Petrocub 13-0 1-0 Zimbru 15-00
30 14.11.2018 CSC Dinamo - Sheriff 0-2 1-0 Ghidighici 13-00
31 30.09.2018 CSF Sparta - Zaria 0-3 2-6 Real Succes 12-00
32 29.09.2018 Real Succes - FC Sportul 3-0 2-3 Real Succes 9-00
33 30.09.2018 CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei 3-2 7-3 Joma Arena 13-30
34 30.09.2018  LIRPS - Dacia-Buiucani  0-5 1-0 Real Succes 9-00
35   Sfântul Gheorghe-Voran - liberă            
Etapa VI
36 07.10.2018 CS Petrocub - CSC Dinamo 0-2 3-1 S.Galbenă 12-00
37 06.10.2018 Sheriff - CSF Sparta 4-0 6-1 Sheriff 13-00
38 06.10.2018 Zaria - Real Succes 6-0 2-2 ȘS Bălți 11-00
39 07.10.2018 FC Sportul - CSF Voluntarii  0-2 1-2 Ratuș 11-00
40 05.10.2018 Milsami-ȘS Orhei - LIRPS 2-0 1-5 Chiperceni 15-30
41 06.10.2018 Dacia-Buiucani - Sfântul Gheorghe-Voran 9-0 3-0 Joma Arena 9-00
42   Zimbru - liberă        
Etapa VII
43 13.10.2018 CSC Dinamo - Zimbru 0-2 2-0 Ghidighici 15-00
44 08.11.2018 CSF Sparta - CS Petrocub 3-0 0-6 S. Galbena 14-00
45 14.10.2018 Real Succes - Sheriff 0-4 0-2 Real Succes 15-30
46 13.10.2018 CSF Voluntarii - Zaria 3-1 1-1 Joma Arena 11-00
47 12.10.2018 LIRPS - FC Sportul 2-0 1-3 Real Succes 15-00
48 14.10.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei 0-2 2-0 Real Succes 10-00
49   Dacia-Buiucani - liberă        
Etapa VIII
50 24.10.2018 Zimbru - CSF Sparta 4-0 9-0 Zimbru 13-00
51 19.10.2018 CS Petrocub - Real Succes 0-0 3-1 S.Galbenă 15-00
52 21.10.2018 Sheriff - CSF Voluntarii 3-0 2-1 Sheriff 12-00
53 21.10.2018 Zaria - LIRPS 7-0 0-1 ȘS Bălți 12-00
54 21.10.2018 FC Sportul - Sfântul Gheorghe-Voran 0-0 2-0 Ratuș 13-00
55 20.10.2018 Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani 1-0 0-4 Chiperceni 15-00
56   CSC Dinamo - liberă        
Etapa IX
57 01.12.2018 CSF Sparta - CSC Dinamo 0-2 0-18 Real Succes 9-00
58 27.10.2018 Real Succes - Zimbru 0-6 0-2 Real Succes 9-00
59 28.10.2018 CSF Voluntarii - CS Petrocub 4-0 1-2 S.Galbenă 12-00
60 26.10.2018 LIRPS - Sheriff 0-3 0-4 Real Succes 12-00
61 28.10.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - Zaria 0-2 1-4 Joma Arena 13-30
62 27.10.2018 Dacia-Buiucani - FC Sportul  6-0 7-2 Joma Arena 13-30
63   Milsami-ȘS Orhei - liberă        
Etapa X
64 03.11.2018 CSC Dinamo - Real Succes 0-0 4-1 Ghidighici 12-00
65 01.12.2018 Zimbru - CSF Voluntarii 3-0 1-2 Zimbru 14-00
66 02.11.2018 CS Petrocub - LIRPS  1-0 2-1 S.Galbenă 11-00
67 04.11.2018 Sheriff - Sfântul Gheorghe-Voran 7-0 3-0 Sheriff 12-00
68 03.11.2018 Zaria - Dacia-Buiucani 3-0 1-1 ȘS Bălți 11-00
69 04.11.2018 FC Sportul - Milsami-ȘS Orhei 0-4 8-1 Ratuș 10-00
70   CSF Sparta - liberă        
Etapa XI
71 09.12.2018 Real Succes - CSF Sparta 1-1 8-0 Real Succes 11-30
72 10.11.2018 CSF Voluntarii - CSC Dinamo 1-2 0-2 Joma Arena 9-00
73 11.11.2018 LIRPS - Zimbru 0-8 1-2 Real Succes 9-00
74 11.11.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - CS Petrocub 0-2 0-1 Real Succes 12-00
75 11.11.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-1 2-3 Joma Arena 12-00
76 10.11.2018 Milsami-ȘS Orhei - Zaria 1-1 2-2 Chiperceni 12-00
77   FC Sportul - liberă        
Etapa XII 
78 17.11.2018 CSF Sparta - CSF Voluntarii 0-1 0-2 Real Succes 14-00
79 17.11.2018 CSC Dinamo - LIRPS 3-0 4-0 Ghidighici 12-00
80 17.11.2018 Zimbru - Sfântul Gheorghe-Voran 11-0 4-0 Zimbru 12-00
81 29.11.2018 CS Petrocub - Dacia-Buiucani

2-3

0-2 S.Galbenă 14-30
82 17.11.2018 Sheriff - Milsami-ȘS Orhei 0-0 3-0 Sheriff 12-00
83 17.11.2018 Zaria - FC Sportul 9-0 4-3 ȘS Bălți 12-00
84   Real Succes - liberă        
Etapa XIII
85 24.11.2018 CSF Voluntarii - Real Succes 0-0 2-0 Real Succes 9-00
86 25.11.2018 LIRPS - CSF Sparta 0-0 6-0 Real Succes 12-30
87 25.11.2018 Sfântul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo 0-1 2-2 Real Succes 9-00
88 24.11.2018 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-5

4-0

Joma Arena 15-00
89 24.11.2018 CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei 0-2 6-0 S.Galbenă 12-00
90 25.11.2018 FC Sportul - Sheriff 0-9 2-1 Sheriff 15-15
91   Zaria - liberă        
Etapa XIV 
92 16.03.2019 Zaria - Sheriff 0-0 0-4 ȘS Bălți 13-30
93 16.03.2019 FC Sportul - CS Petrocub 0-0 3-0 Cricova 12-30
94 16.03.2019 Milsami-ȘS Orhei - Zimbru 0-5 0-9 Zimbru 10-30
95 17.03.2019 Dacia-Buiucani - CSC Dinamo 4-1

 

U14 transferat

Joma Arena 10-00
96 16.03.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - CSF Sparta 2-1 10-1 Joma Arena 15-00
97 17.03.2019 LIRPS - Real Succes 1-1 3-2 Real Succes 12-00
98   CSF Voluntarii - liberă        
Etapa XV
99 23.03.2019 CS Petrocub - Zaria 0-3 0-1 S.Galbenă 14-00
100 24.03.2019 Zimbru - FC Sportul 7-0 U14 transferat Zimbru 12-00
101 03.04.2019 CSC Dinamo- Milsami-ȘS Orhei 0-0 3-0 Ghidighici 10-00
102 24.03.2019 CSF Sparta- Dacia-Buiucani 0-1 0-22 Real Succes 9-00
103 23.03.2019 Real Succes - Sfântul Gheorghe-Voran 1-0 3-2 Real Succes 11-30
104 23.03.2019 CSF Voluntarii - LIRPS 2-1 1-1 Real Succes 9-00
105   Sheriff - liberă        
Etapa XVI
106 30.03.2019 Sheriff- CS Petrocub 8-0 2-0 Sheriff 12-00
107 30.03.2019 Zaria - Zimbru 0-4 0-4 Zimbru 10-30
108 31.03.2019 FC Sportul - CSC Dinamo 1-6 1-1 Cricova 11-00
109 transferat Milsami-ȘS Orhei - CSF Sparta     Chiperceni 14-30
110 30.03.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 3-0 3-0 Joma Arena 9-00
111 30.03.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - CSF Voluntarii 0-1 1-2 Joma Arena 14-00
112   LIRPS - liberă        
Etapa XVII
113 07.04.2019 Zimbru - Sheriff 0-0 0-3 Zimbru 11-30
114 06.04.2019 CSC Dinamo- Zaria 0-2 2-0 Ghidighici 12-00
115 06.04.2019 CSF Sparta - FC Sportul 1-0 0-16 Real Succes 9-00
116 06.04.2019 Real Succes - Milsami-ȘS Orhei 1-2 2-0 Real Succes 11-30
117 08.04.2019 CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 0-1 0-3 Joma Arena 12-00
118 07.04.2019 LIRPS - Sfântul Gheorghe-Voran 2-0 0-4 Real Succes 9-00
119   CS Petrocub - liberă        
Etapa XVIII
120 12.04.2019 CS Petrocub - Zimbru 0-5 1-2 S.Galbena 16-00
121 13.04.2019 Sheriff - CSC Dinamo 2-0 3-1 Sheriff 13-00
122 13.04.2019 Zaria - CSF Sparta 5-0 16-0 SS Balti 12-00
123 14.04.2019 FC Sportul - Real Succes 1-1 1-2 Real Succes 12-00
124 14.05.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSF Voluntarii 1-1 0-3 Chiperceni 15-00
125 13.04.2019 Dacia-Buiucani - LIRPS 4-0 1-1 Joma Arena 11-00
126   Sfântul Gheorghe-Voran- liberă        
Etapa XIX
127 21.04.2019 CSC Dinamo- CS Petrocub 1-0 transferat Ghidighici 12-00
128 21.04.2019 CSF Sparta - Sheriff 0-0 0-6 Real Succes 11-00
129 20.04.2019 Real Succes - Zaria 0-3 1-1 Real Succes 11-00
130 transferat CSF Voluntarii - FC Sportul     Joma Arena  
131 19.04.2019 LIRPS - Milsami-ȘS Orhei 1-2 2-1 Real Succes 15-30
132 21.04.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 0-1 1-2 Joma Arena 10-00
133   Zimbru - liberă        
Etapa XX
134 27.04.2019 Zimbru - CSC Dinamo 3-0 3-0 Zimbru 9-00
135 26.04.2019 CS Petrocub - CSF Sparta

transferat

8-1

S.Galbena 16-00
136 27.04.2019 Sheriff - Real Succes 5-0 4-1 Sheriff 11-00
137 27.04.2019 Zaria - CSF Voluntarii 1-0 6-1 SS Balti 11-00
138 27.04.2019 FC Sportul - LIRPS 3-1 0-2 Cricova 10-00
139 transferat Milsami-ȘS Orhei - Sfântul Gheorghe-Voran     Chiperceni 14-00
140   Dacia-Buiucani - liberă        
Etapa XXI
141 01.05.2019 CSF Sparta - Zimbru 0-6 0-14 Real Succes 9-00
142 01.05.2019 Real Succes - CS Petrocub 2-0 1-0 Real Succes 12-00
143 01.05.2019 CSF Voluntarii - Sheriff 0-1 2-3 Sheriff 11-00
144 01.05.2019 LIRPS - Zaria 1-2 0-0 Real Succes 15-00
145 01.05.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - FC Sportul 0-2 1-0 Joma Arena 9-00
146 01.05.2019 Dacia-Buiucani - Milsami-ȘS Orhei 1-0 5-0 Joma Arena 11-30
147   CSC Dinamo - liberă        
Etapa XXII
148 04.05.2019 CSC Dinamo - CSF Sparta 2-0 13-0 Ghidighici 12-00
149 04.05.2019 Zimbru - Real Succes 4-1 3-0 Zimbru 9-00
150 04.05.2019 CS Petrocub - CSF Voluntarii 1-1 2-2 S.Galbena 12-00
151 04.05.2019 Sheriff - LIRPS 7-0 3-0 Sheriff 12-00
152 04.05.2019 Zaria - Sfântul Gheorghe-Voran 7-0 1-0 SS Balti 15-30
153 04.05.2019 FC Sportul - Dacia-Buiucani 1-3 0-3 Joma Arena 10-30
154   Milsami-ȘS Orhei - liberă        
Etapa XXIII
155 08.05.2019 Real Succes - CSC Dinamo 0-1 0-1 Real Succes 15-00
156 09.05.2019 CSF Voluntarii - Zimbru 0-8 2-2 Joma Arena 16-00
157 09.05.2019 LIRPS - CS Petrocub 3-0 1-1 Real Succes 10-00
158 22.05.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Sheriff     Joma Arena 12-30
159 09.05.2019 Dacia-Buiucani - Zaria 1-1 3-2 Joma Arena 13-30
160 09.05.2019 Milsami-ȘS Orhei - FC Sportul 3-0 1-3 Chiperceni 12-00
161   CSF Sparta - liberă        
Etapa XXIV
162 18.05.2019 CSF Sparta - Real Succes 0-2   Real Succes 9-00
163 18.05.2019 CSC Dinamo - CSF Voluntarii 1-0 8-3 Ghidighici 15-00
164 18.05.2019 Zimbru - LIRPS 4-0 4-3 Zimbru 9-00
165 19.05.2019 CS Petrocub - Sfântul Gheorghe-Voran 0-1 0-1 S.Galbena 12-00
166 19.05.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-0 2-0 Sheriff 12-00
167 18.05.2019 Zaria - Milsami-ȘS Orhei 3-0 2-0 SS Balti 11-00
168   FC Sportul - liberă        
Etapa XXV
169 25.05.2019 CSF Voluntarii - CSF Sparta     Real Succes 12-30
170 25.05.2019 LIRPS - CSC Dinamo     Real Succes 9-00
171 26.05.2019 Sfântul Gheorghe-Voran - Zimbru     Joma Arena 14-00
172 26.05.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub     Joma Arena 11-30
173 26.05.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sheriff     Sheriff 13-00
174 26.05.2019 FC Sportul - Zaria     Cricova 13-00
175   Real Succes - liberă        
Etapa XXVI
176 02.06.2019 Real Succes - CSF Voluntarii     Real Succes  
177 02.06.2019 CSF Sparta - LIRPS     Real Succes  
178 02.06.2019 CSC Dinamo - Sfântul Gheorghe-Voran     Ghidighici  
179 02.06.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani     Zimbru  
180 01.06.2019 Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub      Chiperceni  
181 02.06.2019 Sheriff - FC Sportul     Sheriff  
182   Zaria - liberă        
 

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 18 15 2 1 46-9 47
2. Zimbru 18 12 4 2 39-12 40
3. Dacia-Buiucani 19 11 2 6 69-26 35
4. Real Succes 19 6 3 10 26-50 21
5. Zaria 18 2 2 14 10-43 8
6. CSF Voluntarii 18 1 3 14 14-64 6
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 26.08.2018 CSF Voluntarii - Zimbru 1-5 Zimbru 9-30
2 25.08.2018 Zaria - Sheriff 0-1 ȘS Bălți 16-00
3 25.08.2018 Dacia-Buiucani - Real Succes 14-1 Joma Arena 9-00
Etapa II
4 01.09.2018 Dacia-Buiucani - CSF Voluntarii  8-0 Joma Arena 12-30
5 02.09.2018 Real Succes - Zaria 3-0 Real Succes 12-00
6 01.09.2018 Sheriff - Zimbru 1-0 Sheriff 13-00
Etapa III
7 09.09.2018 CSF Voluntarii - Sheriff 1-4 Sheriff 12-00
8 09.09.2018 Zimbru - Real Succes 1-0 Real Succes 17-00
9 08.09.2018 Zaria - Dacia-Buiucani 0-6 ȘS Bălți  11-00
Etapa IV
10 15.09.2018 Zaria - Codru-CSF Voluntarii  2-1 ȘS Bălți 11-00
11 15.09.2018 Dacia-Buiucani - Zimbru 1-1 Joma Arena 10-30
12 17.09.2018 Real Succes - Sheriff 2-3 Sheriff 16-00
Etapa V
13 23.09.2018 CSF Voluntarii - Real Succes 1-4 Joma Arena 10-00
14 03.11.2018 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-0 Sheriff 15-00
15 07.11.2018 Zimbru - Zaria 3-0 Zimbru 12-00
Etapa VI
16 29.09.2018 Zimbru - CSF Voluntarii 0-0 Zimbru 15-00
17 30.09.2018 Sheriff - Zaria 3-0 Sheriff 14-00
18 30.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-5 Real Succes 15-30
Etapa VII
19 05.10.2018 CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 2-7 Joma Arena 15-00
20 17.11.2018 Zaria - Real Succes 1-3 ȘS Bălți  14-30
21 06.10.2018 Zimbru - Sheriff 2-1 Zimbru 12-00
Etapa VIII
22 13.10.2018 Sheriff - Codru-CSF Voluntarii 5-0 Sheriff  11-00
23 13.10.2018 Real Succes - Zimbru 1-1 Real Succes 9-00
24 12.10.2018 Dacia-Buiucani - Zaria 3-0 Joma Arena 13-30
Etapa IX
25 31.10.2018 CSF Voluntarii - Zaria 1-1 Joma Arena 14-30
26 20.10.2018 Zimbru - Dacia-Buiucani 1-0 Zimbru 12-30
27 10.11.2018 Sheriff - Real Succes 4-1 Sheriff 12-00
Etapa X
28 27.10.2018 Real Succes - CSF Voluntarii 2-2 Real Succes 16-00
29 28.10.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 2-4 Joma Arena 12-00
30 28.10.2018 Zaria - Zimbru 1-2 ȘS Bălți 11-00
Etapa XI
31 16.03.2019 CSF Voluntarii - Zimbru 0-2 Real Succes 9-00
32 17.03.2019 Zaria - Sheriff 0-1 ȘS Bălți 14-30
33 17.03.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 6-1 Joma Arena  15-00
Etapa XII
34 24.03.2019 Dacia-Buiucani - CSF Voluntarii 8-3 Joma Arena 11-30
35 24.03.2019 Real Succes - Zaria 2-1 Real Succes 12-30
36 transferat Sheriff - Zimbru   Sheriff 13-00
Etapa XIII
37 31.03.2019 CSF Voluntarii - Sheriff 0-5 Real Succes 15-30
38 31.03.2019 Zimbru - Real Succes 2-0 Zimbru 9-00
39 30.03.2019 Zaria - Dacia-Buiucani 2-1 ȘS Bălți 14-00
Etapa XIV
40 06.04.2019 Zaria - CSF Voluntarii 0-1 ȘS Bălți 13-00
41 07.04.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 1-3 Joma Arena 13-30
42 07.04.2019 Real Succes - Sheriff 0-1 Real Succes 12-30
Etapa XV
43 14.04.2019 CSF Voluntarii - Real Succes 0-1 Real Succes 9-00
44 14.04.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-1 Sheriff 13-00
45 13.04.2019 Zimbru - Zaria 3-0 Zimbru 12-00
Etapa XVI
46 20.04.2019 Zimbru - CSF Voluntarii 8-1 Zimbru 10-00
47 20.04.2019 Sheriff - Zaria 6-0 Sheriff 12-00
48 20.04.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 2-0 Real Succes 9-00
Etapa XVII
49 27.04.2019 CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani  0-1 Real Succes 12-30
50 27.04.2019 Zaria - Real Succes 2-2 ȘS Bălți 14-00
51 27.04.2019 Zimbru - Sheriff 0-0 Zimbru 14-00
Etapa XVIII
52 01.05.2019 Sheriff - CSF Voluntarii 1-0 Sheriff  11-00
53 02.05.2019 Real Succes - Zimbru 0-2 Real Succes 9-00
54 02.05.2019 Dacia-Buiucani - Zaria 1-0 Joma Arena 11-00
Etapa XIX
55 15.05.2019 CSF Voluntarii - Zaria 2-0 Real Succes 13-30
56 11.05.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 3-4 Zimbru 13-00
57 11.05.2019 Sheriff - Real Succes 4-0 Sheriff 12-00
Etapa XX
58 19.05.2019 Real Succes - CSF Voluntarii 2-4 Real Succes 9-00
59 19.05.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 2-2 Joma Arena 12-00
60 19.05.2019 Zaria - Zimbru 1-0 ȘS Bălți 14-00
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 17 14 2 1 41-9 44
2. Dacia-Buiucani 17 12 2 3 47-19 38
3. Real Succes 18 7 2 9 26-34 23
4. Zaria 18 6 3 9 28-40 21
5. Zimbru 17 4 2 11 20-31 14
6. CSC Dinamo 17 3 1 13 13-42 10
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 25.08.2018 Dinamo - Sheriff 0-4 Ghidighici 17-30
2 09.11.2018 Real Succes - Zimbru 3-0 Real Succes 13-00
3 24.08.2018 Dacia-Buiucani - Zaria                 3-2 Joma Arena 11-00
Etapa II
4 02.09.2018 Dacia-Buiucani - Dinamo 10-0 Joma Arena 10-00
5 02.09.2018 Zaria - Real Succes 1-1 ȘS Bălți 12-00
6 02.09.2018 Zimbru - Sheriff 0-2 Sheriff 12-00
Etapa III
7 08.09.2018 Dinamo - Zimbru 1-2 Ghidighici 12-00
8 08.09.2018 Sheriff - Zaria 5-0 Sheriff 13-00
9 09.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 0-3 Real Succes 10-00
Etapa IV
10 15.09.2018 Real Succes - Dinamo 5-0 Real Succes 9-00
11 15.09.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-2 Joma Arena 12-30
12 15.09.2018 Zaria - Zimbru 2-1 ȘS Bălți  13-00
Etapa V
13 23.09.2018 Dinamo - Zaria 2-0 Ghidighici 12-00
14 23.09.2018 Zimbru - Dacia-Buiucani 0-2 Zimbru 9-00
15 22.09.2018 Sheriff - Real Succes 4-0 Sheriff 13-00
26.09.2018 Cupa FMF U16 tur preliminar
Etapa VI
16 30.09.2018 Sheriff - Dinamo 1-0 Sheriff  12-00
17 29.09.2018 Zimbru - Real Succes 0-1 Zimbru 17-00
18 30.09.2018 Zaria - Dacia-Buiucani 3-3 ȘS Bălți 11-00
Etapa VII
19 06.10.2018 Dinamo - Dacia-Buiucani 0-2 Dinamo 12-00
20 06.10.2018 Real Succes - Zaria 2-1 Real Succes 11-30
21 07.10.2018 Sheriff - Zimbru 1-1 Sheriff 12-00
10.10.2018 Cupa FMF U16 1/8 tur 
Etapa VIII
22 13.10.2018 Zimbru - Dinamo 2-2 Zimbru 12-00
23 14.10.2018 Zaria - Sheriff 0-0 ȘS Bălți 12-30
24 14.10.2018 Dacia-Buiucani - Real Succes 2-2 Joma Arena 10-00
Etapa IX
25 21.10.2018 Dinamo - Real Succes 2-0 Ghidighici 12-00
26 20.10.2018 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-2 Sheriff  15-00
27 20.10.2018 Zimbru - Zaria 1-2 Zimbru 14-00
24.10.2018 Cupa FMF U16 1/8 retur 
Etapa X
28 27.10.2018 Zaria - Dinamo 3-1 ȘS Bălți  14-30
29 28.10.2018 Dacia-Buiucani - Zimbru 1-5 Joma Arena 10-00
30 27.10.2018 Real Succes - Sheriff 1-2 Real Succes 14-00
07.11.2018 Cupa FMF U16 1/4 tur 
21.11.2018 Cupa FMF U16 1/4 retur 
Etapa XI
31 14.03.2019 Sheriff - Dinamo 2-1 Sheriff 12-30
32 17.03.2019 Real Succes - Zimbru 2-1 Real Succes 15-30
33 14.03.2019 Dacia-Buiucani - Zaria             6-0 Joma Arena 13-30
Etapa XII
34 transferat Dacia-Buiucani - Dinamo   Joma Arena 10-30
35 22.03.2019 Zaria - Real Succes 5-1 ȘS Bălți 13-00
36 22.05.2019 Zimbru - Sheriff   Zimbru 12-00
Etapa XIII
37 30.03.2019 Dinamo - Zimbru 0-1 Ghidighici 12-00
38 30.03.2019 Sheriff - Zaria 4-0 Sheriff 15-30
39 31.03.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-4 Real Succes 9-00
03.04.2019 Cupa FMF U16 1/2 tur 
Etapa XIV
40 05.04.2019 Real Succes - Dinamo 2-0 Real Succes 15-30
41 08.04.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 0-1 Joma Arena 15-00
42 07.04.2019 Zaria - Zimbru 4-1 ȘS Bălți 12-00
Etapa XV
43 13.04.2019 Dinamo - Zaria 3-1 Ghidighici 12-00
44 13.04.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 1-3 Zimbru 14-00
45 13.04.2019 Sheriff - Real Succes 4-1 Sheriff 15-30
17.04.2019 Cupa FMF U16 1/2 retur 
Etapa XVI
46 21.04.2019 Dinamo - Sheriff  0-2 Ghidighici 14-30
47 21.04.2019 Zimbru - Real Succes 1-2 Zimbru 10-00
48 21.04.2019 Zaria - Dacia-Buiucani 0-1 ȘS Bălți 13-00
Etapa XVII
49 09.05.2019 Dinamo - Dacia-Buiucani 0-2 Dinamo 12-00
50 09.05.2019 Real Succes - Zaria 1-2 Real Succes 16-30
51 09.05.2019 Sheriff - Zimbru 2-0 Sheriff 13-00
 
Etapa XVIII
52 12.05.2019 Zimbru - Dinamo 3-1 Zimbru 12-00
53 12.05.2019 Zaria - Sheriff 2-4 ȘS Bălți 16-00
54 13.05.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 2-1 Joma Arena 14-00
 
Etapa XIX
55 18.05.2019 Dinamo - Real Succes 0-0 Ghidighici 12-00
56 18.05.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 1-0 Sheriff 17-00
57 18.05.2019 Zimbru - Zaria 3-0  Zimbru 12-00
Etapa XX
58 26.05.2019 Zaria - Dinamo   ȘS Bălți 12-00
59 26.05.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena 17-00
60 26.05.2019 Real Succes - Sheriff    Real Succes 13-30
01.06.2019 Finala Cupei FMF U16
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 19 13 1 5 61-9 40
2. Zimbru 16 11 3 2 55-9 36
3. Real Succes 19 10 1 8 43-56 31
4. Zaria 17 9 2 6 49-32 29
5. Dacia-Buiucani 19 4 4 11 23-42 16
6. CSF Măgdăcești 18 1 1 16 12-95 4
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 01.09.2018 Zaria - CSF Măgdăcești  5-0 ȘS Bălți 10-30
2 02.09.2018 Zimbru - Real Succes 4-1 Real Succes 17-00
3 02.09.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 0-5 Joma Arena 12-00
Etapa II
4 08.09.2018 CSF Măgdăcești - Sheriff  0-4 Ratuș 11-00
5 09.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 6-0 Real Succes 12-30
6 08.09.2018 Zaria - Zimbru 1-3 ȘS Bălți 16-30
Etapa III
7 15.09.2018 Zimbru - CSF Măgdăcești 4-0 Ratus 12-00
8 16.09.2018 Dacia-Buiucani - Zaria 2-2 Joma Arena 11-00
9 17.09.2018 Sheriff - Real Succes 4-0 Sheriff 14-00
Etapa IV
10 22.09.2018 CSF Măgdăcești - Real Succes 1-4 Ratuș 10-30
11 23.09.2018 Zaria - Sheriff 0-1 ȘS Bălți 14-30
12 23.09.2018 Zimbru - Dacia-Buiucani 2-1 Zimbru 13-00
Etapa V
13 07.10.2018 Dacia-Buiucani - CSF Măgdăcești 6-0 Joma Arena 10-00
14 05.12.2018 Sheriff - Zimbru 0-0 Sheriff (Manej) 13-00
15 08.10.2018 Real Succes - Zaria 6-3 Real Succes 16-00
Etapa VI
16 14.10.2018 CSF Măgdăcești - Zaria 1-4 Ratuș 11-00
17 17.10.2018 Real Succes - Zimbru 2-1 Real Succes 14-00
18 14.10.2018 Sheriff - Dacia-Buiucani 4-0 Sheriff 15-00
Etapa VII
19 03.11.2018 Sheriff - CSF Măgdăcești  10-0 Sheriff 13-00
20 01.11.2018 Dacia-Buiucani - Real Succes 5-1 Joma Arena 10-00
21 04.11.2018 Zimbru - Zaria 1-1 Zimbru 12-00
Etapa VIII
22 10.11.2018 CSF Măgdăcești - Zimbru 0-4 Ratuș 12-00
23 10.11.2018 Zaria - Dacia-Buiucani 3-0 or.Bălți, Pișevik 12-00
24 11.11.2018 Real Succes - Sheriff 0-4 Real Succes 14-30
Etapa IX
25 24.10.2018 Real Succes - CSF Măgdăcești 3-1 Real Succes 16-00
26 17.11.2018 Sheriff - Zaria 5-1 Sheriff 12-00
27 17.11.2018 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-0 Joma Arena 12-00
Etapa X
28 19.10.2018 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 0-0 Ratuș 16-00
29 25.11.2018 Zimbru - Sheriff 1-0 Zimbru 14-00
30 24.11.2018 Zaria - Real Succes 10-1 ȘS Bălți 11-00
Etapa XI
31 16.03.2019 Zaria - CSF Măgdăcești 3-2 ȘS Bălți 11-00
32 14.03.2019 Zimbru - Real Succes  10-1 Zimbru 9-00
33 17.03.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-0 Joma Arena 13-00
Etapa XII
34 23.03.2019 CSF Măgdăcești - Sheriff 2-5 Criuleni 12-00
35 24.03.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani 1-1 Real Succes 15-00
36 transferat Zaria - Zimbru   ȘS Bălți 14-00
Etapa XIII
37 31.03.2019 Zimbru - CSF Măgdăcești 16-0 Zimbru 11-00
38 30.03.2019 Dacia-Buiucani - Zaria 4-1 Joma Arena 12-00
39 30.03.2019 Sheriff - Real Succes  5-0 Sheriff 13-00
Etapa XIV
40 06.04.2019 CSF Măgdăcești - Real Succes 1-2 Criuleni 11-00
41 07.04.2019 Zaria - Sheriff  2-0 ȘS Bălți 15-00
42 07.04.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani  4-0 Zimbru 9-00
Etapa XV
43 14.04.2019 Dacia-Buiucani - CSF Măgdăcești 0-1 Joma Arena 11-30
44 14.04.2019 Sheriff - Zimbru 1-0 Sheriff 15-30
45 13.04.2019 Real Succes - Zaria 3-1 Real Succes 12-30
Etapa XVI
46 20.04.2019 CSF Măgdăcești - Zaria 1-8 Criuleni 12-00
47 21.04.2019 Real Succes - Zimbru 1-2 Real Succes 9-00
48 20.04.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani  2-0 Sheriff 15-00
Etapa XVII
49 27.04.2019 Sheriff - CSF Măgdăcești 11-0 Sheriff 12-00
50 26.04.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 1-4 Joma Arena 13-00
51 transferat Zimbru - Zaria     Zimbru 13-00
Etapa XVIII
52 26.05.2019 CSF Măgdăcești - Zimbru   Criuleni 12-00
53 01.05.2019 Zaria - Dacia-Buiucani 3-2 ȘS Bălți 14-30
54 02.05.2019 Real Succes - Sheriff 1-0 Real Succes 15-00
Etapa XIX
55 10.05.2019 Real Succes - CSF Măgdăcești 6-2 Real Succes 11-00
56 10.05.2019 Sheriff - Zaria 0-1 Sheriff 12-00
57 12.05.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-3 Zimbru 14-30
Etapa XX
58 17.05.2019 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 1-6 Criuleni 17-00
59 19.05.2019 Zimbru - Sheriff 4-0 Zimbru 12-00
60 18.05.2019 Zaria - Real Succes 2-4 ȘS Bălți 14-00
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 19 15 3 1 40-13 48
2. Zimbru 18 12 3 3 46-14 39
3. Dacia-Buiucani 17 10 3 4 40-13 33
4. Real Succes 18 4 3 11 29-46 15
5. CS Umutluc 19 4 2 13 15-41 14
6. Zaria 19 3 0 16 18-61 9
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 23.08.2018 CS Umutluc - Sheriff 2-5 Comrat 18-00
2 23.08.2018 Real Succes - Zimbru 3-3 Real Succes 18-00
3 23.08.2018 Dacia-Buiucani - Zaria 4-0 Joma Arena 11-00
Etapa II
4 31.08.2018 Sheriff - Zaria  5-1 Sheriff (teren natural) 17-30
5 31.08.2018 Zimbru - Dacia-Buiucani  3-0 Zimbru (teren natural) 17-30
6 18.11.2018 CS Umutluc - Real Succes 2-0 Comrat 13-00
Etapa III
7 09.11.2018 Real Succes - Sheriff 3-4 Sheriff (teren natural) 13-00
8 05.11.2018 Dacia-Buiucani - CS Umutluc 7-0 Joma Arena 13-30
9 09.09.2018 Zaria - Zimbru   0-5 ȘS Bălți 16-30
Etapa IV
10 15.09.2018 Sheriff - Zimbru 1-0 Sheriff (teren natural) 12-00
11 14.09.2018 CS Umutluc - Zaria 2-3 Bălți 14-00
12 17.09.2018 Real Succes - Dacia-Buiucani 2-2 Real Succes 16-00
Etapa V
13 21.09.2018 Dacia-Buiucani - Sheriff 1-2 Joma Arena 15-30
14 21.09.2018 Zaria - Real Succes 4-0 ȘS Bălți 10-00
15 22.09.2018 Zimbru - CS Umutluc 3-0 Zimbru(teren sintetic) 12-30
Etapa VI
16 29.09.2018 Sheriff - CS Umutluc  2-1 Sheriff (teren natural) 12-00
17 30.09.2018 Zimbru - Real Succes 6-1 Zimbru (teren sintetic) 13-00
18 30.09.2018  Zaria - Dacia-Buiucani 0-2 ȘS Bălți 13-30
Etapa VII
19 08.10.2018 Zaria - Sheriff 0-2 ȘS Bălți  15-30
20 08.10.2018 Dacia-Buiucani - Zimbru 3-0 Joma Arena 15-30
21 07.10.2018 Real Succes - CS Umutluc        1-1 Real Succes 15-30
Etapa VIII
22 14.10.2018 Sheriff - Real Succes 1-2 Sheriff (teren natural) 13-00
23 14.10.2018 CS Umutluc - Dacia-Buiucani 1-1 Comrat  15-30
24 14.10.2018 Zimbru - Zaria 3-0 Zimbru (teren sintetic) 12-00
Etapa IX
25 19.10.2018 Zimbru - Sheriff 0-0 Zimbru (teren sintetic) 15-30
26 19.10.2018 Zaria - CS Umutluc 0-2 Comrat 13-00
27 23.10.2018 Dacia-Buiucani - Real Succes 2-1 Joma Arena 14-00
Etapa X
28 30.10.2018 Sheriff - Dacia-Buiucani 2-0 Sheriff 14-00
29 27.10.2018 Real Succes - Zaria 4-1 Real Succes 12-00
30 09.11.2018 CS Umutluc - Zimbru 0-1 Comrat 12-00
Etapa XI  
31 15.03.2019 CS Umutluc - Sheriff 0-1 Comrat 13-00
32 16.03.2019 Real Succes - Zimbru 2-3 Real Succes 11-30
33 16.03.2019 Dacia-Buiucani - Zaria 4-0 Joma Arena 11-00
Etapa XII
34 23.03.2019 Sheriff - Zaria  2-0 Sheriff (Manej) 13-00
35 28.05.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani    Zimbru 13-00
36 27.03.2019 CS Umutluc - Real Succes 2-1 Comrat 13-00
Etapa XIII
37 31.03.2019 Real Succes - Sheriff 0-3 Sheriff (Manej) 15-30
38 31.03.2019 Dacia-Buiucani - CS Umutluc 3-0 Joma Arena 12-30
39 31.03.2019 Zaria - Zimbru 1-5 ȘS Bălți  12-00
Etapa XIV
40 06.04.2019 Sheriff - Zimbru 1-1 Sheriff (Manej) 13-00
41 04.04.2019 CS Umutluc - Zaria 1-0 Comrat 13-00
42 22.05.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes 16-00
Etapa XV
43 17.04.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani  0-0 Sheriff (teren sintetic)  18-00
44 15.04.2019 Zaria - Real Succes 2-4 ȘS Bălți  16-00
45 14.04.2019 Zimbru - CS Umutluc 2-0 Zimbru 11-00
Etapa XVI
46 22.04.2019 Sheriff - CS Umutluc 2-0 Sheriff (teren sintetic) 13-00
47 20.04.2019 Zimbru - Real Succes 2-0 Zimbru 13-00
48 23.04.2019 Zaria - Dacia-Buiucani     0-4 SS Balti 16-00
Etapa XVII
49 30.04.2019 Zaria - Sheriff 1-4 SS Balti 17-00
50 30.04.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru 0-1 Joma Arena 17-00
51 30.04.2019 Real Succes - CS Umutluc 3-1 Real Succes 15-00
Etapa XVIII
52 02.05.2019 Sheriff - Real Succes 2-1 Sheriff (teren sintetic) 15-00
53 02.05.2019 CS Umutluc - Dacia-Buiucani 0-2 Comrat 13-00
54 04.05.2019 Zimbru - Zaria 8-1 Zimbru 13-00
Etapa XIX
55 09.05.2019 Zimbru - Sheriff 0-1 Zimbru (teren sintetic) 13-00
56 09.05.2019 Zaria - CS Umutluc 4-0 SS Balti 13-00
57 08.05.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 5-1 Joma Arena 16-00
Etapa XX
58 25.05.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff    Joma Arena 13-30
59 16.05.2019 Real Succes - Zaria 4-0 Real Succes 12-00
60 16.05.2019 CS Umutluc - Zimbru 2-0 Comrat 15-00