Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. FC Oguzsport 5 4 1 0 23-4 13
2. ȘS Cantemir 5 3 1 1 14-8 10
3. FC Prut 5 3 0 2 9-10 9
4. ȘS Copceac 5 2 1 2 12-9 7
5. ȘSM Ceadîr-Lunga 4 1 1 2 7-8 4
6. ȘS Comrat-Maiak 5 1 1 3 7-12 4
7. ȘS Congaz 5 1 1 3 5-14 4
8. CSF Spartanii 4 1 0 3 5-17 3
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Cantemir 1-3 Selemet 11:00
2 07.09.2019 FC Oguzsport - FC Prut 5-0 Ceadîr-Lunga 12:10
3 07.09.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Comrat-Maiak 1-4 Ceadîr-Lunga 09:00
4 07.09.2019 ȘS Copceac - ȘS Congaz 2-0 Copceac 10:00
Etapa II
5 14.09.2019 FC Oguzsport - CSF Spartanii-Selemet 9-0 Ceadîr-Lunga 11:00
6 14.09.2019 FC Prut - ȘS Comrat-Maiak 1-0 Leova 11:00
7 14.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Copceac 2-2 Pleşeni 11:00
8 14.09.2019 ȘS Congaz - ȘS Ceadîr-Lunga 2-1 Congaz 10:00
Etapa III
9 21.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Prut 1-3 Selemet 11:00
10 21.09.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Cantemir 4-1 Ceadîr-Lunga 11:00
11 21.09.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Congaz 2-2 Chirsova 11:00
12 21.09.2019 ȘS Copceac - FC Oguzsport 2-4 Copceac 11:00
Etapa IV
13 28.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Copceac 3-2 Selemet 11:00
14 29.09.2019 FC Oguzsport - ȘS Ceadîr-Lunga 1-1 Ceadîr-Lunga 10:00
15 28.09.2019 FC Prut - ȘS Congaz 5-0 Leova 11:00
16 28.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Comrat-Maiak 4-0 Pleşeni 11:00
Etapa V
17 transferat ȘS Ceadîr-Lunga - CSF Spartanii-Selemet   Ceadîr-Lunga 10:30
18 05.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Oguzsport 1-4 Chirsova 11:00
19 05.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Cantemir 1-4 Congaz 11:00
20 05.10.2019 ȘS Copceac - FC Prut 4-0 Copceac 11:00
Etapa VI
21 12.10.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Comrat-Maiak 2-4 Selemet 11:00
22 13.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Congaz 7-4 Ceadîr-Lunga 09.30
23 12.10.2019 FC Prut - ȘS Cantemir 2-0 Leova 11:00
24 12.10.2019 ȘS Copceac - ȘS Ceadîr-Lunga 1-2 Copceac 11:00
Etapa VII
25 20.10.2019 ȘS Cantemir - FC Oguzsport   Pleşeni 11:00
26 19.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Prut   Ceadîr-Lunga 11:00
27 19.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Copceac   Chirsova 11:00
28 19.10.2019 ȘS Congaz - CSF Spartanii-Selemet   Congaz 11:00
Etapa VIII
29 26.10.2019 FC Prut - FC Oguzsport   Leova 11:00
30 26.10.2019 ȘS Cantemir - CSF Spartanii-Selemet   Pleşeni 11:00
31 26.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Ceadîr-Lunga   Chirsova 11:00
32 26.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Copceac   Congaz 11:00
Etapa IX
33 02.11.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Oguzsport   Selemet 11:00
34 02.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz   Ceadîr-Lunga 11:00
35 02.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Prut   Chirsova 11:00
36 02.11.2019 ȘS Copceac - ȘS Cantemir   Copceac 11:00
Etapa X
37 29.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Copceac   Ceadîr-Lunga 11:00
38 09.11.2019 FC Prut - CSF Spartanii-Selemet   Leova 11:00
39 09.11.2019 ȘS Cantemir - ȘS Ceadîr-Lunga   Pleşeni 11:00
40 09.11.2019 ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak   Congaz 11:00
Etapa XI
41 16.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Oguzsport   Ceadîr-Lunga 11:00
42 16.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Cantemir   Chirsova 11:00
43 16.11.2019 ȘS Congaz - FC Prut   Congaz 11:00
44 16.11.2019 ȘS Copceac - CSF Spartanii-Selemet   Copceac 11:00

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Taraclia 5 5 0 0 25-4 15
2. FC Vulkan-2020 5 4 0 1 48-3 12
3. FC Cahul-2005-ȘSRF 5 4 0 1 41-1 12
4. FC Ceadîr-Lunga 5 4 0 1 38-2 12
5. CS Umutluc 4 2 1 1 13-6 7
6. ȘS №2 Cahul 5 1 1 3 8-15 4
7. ȘSM Ceadîr-Lunga 5 1 0 4 2-25 3
8. FC Slobozia Mare 5 1 0 4 6-36 3
9. FC Vulcănești 4 0 1 3 0-43 1
10. FC Oguzsport-2 5 0 1 4 0-46 1
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 FC Cahul-2005-SSRF - FC Vulkan-2020 0-1 Cahul 10:00
2 08.09.2019 FC Oguzsport-2 - FC Ceadîr-Lunga 0-10 Ceadîr-Lunga 10:00
3 08.09.2019 FC Slobozia Mare - SSM Ceadîr-Lunga 1-2 Sl. Mare 11:00
4 10.10.2019 FC Vulcăneşti - CS Umutluc 0-7 Vulcăneşti 11:00
5 08.09.2019 ȘS nr.2 Cahul - SS Taraclia 1-8 Cahul 10:00
Etapa II
6 15.09.2019 CS Umutluc - FC Slobozia Mare 7-1 Sadaclia 11:00
7 15.09.2019 FC Cahul-2005-ȘSRF - FC Oguzsport-2 12-0 Cahul 10:00
8 15.09.2019 FC Ceadîr-Lunga - FC Vulcăneşti 14-0 Ceadîr-Lunga 10:00
9 15.09.2019 FC Vulkan – 2020 - ȘS Taraclia 2-3 Vulcăneşti 10:00
10 15.09.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - ȘS nr.2 Cahul 0-5 Ceadîr-Lunga 15:00
Etapa III
11 22.09.2019 FC Oguzsport-2 - FC Vulkan-2020 0-21 Ceadîr-Lunga 10:00
12 22.09.2019 FC Slobozia Mare - FC Ceadîr-Lunga 1-10 Sl. Mare 11:00
13 22.09.2019 FC Vulcăneşti - FC Cahul-2005-ȘSRF 0-11 Vulcăneşti 11:00
14 22.09.2019 ȘS nr.2 Cahul - CS Umutluc 2-2 Cahul 10:00
15 21.09.2019 ȘS Taraclia - ȘSM Ceadîr-Lunga 10-0 Taraclia 11:00
Etapa IV
16 29.09.2019 CS Umutluc - ȘS Taraclia 1-3 Sadaclia 10:00
17 29.09.2019 FC Cahul-2005 – ȘSRF - FC Slobozia Mare 17-0 Cahul 10:00
18 29.09.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS nr.2 Cahul 4-0 Ceadîr-Lunga 14:00
19 02.10.2019 FC Oguzsport-2 - FC Vulcăneşti 0-0 Ceadîr-Lunga 16:00
20 29.09.2019 FC Vulkan – 2020 - ȘSM Ceadîr-Lunga 6-0 Vulcăneşti 11:00
Etapa V
21 06.10.2019 FC Slobozia Mare - FC Oguzsport-2 3-0 Sl. Mare 11:00
22 05.10.2019 FC Vulcăneşti - FC Vulkan-2020 0-18 Vulcăneşti 11:00
23 06.10.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Cahul-2005-ȘSRF 0-1 Cahul 10:00
24 06.10.2019 ȘS Taraclia - FC Ceadîr-Lunga 1-0 Taraclia 11:00
25 06.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - CS Umutluc 0-3 Ceadîr-Lunga 10:00
Etapa VI
26 13.10.2019 FC Cahul-2005–ȘSRF - ȘS Taraclia 0-0 Cahul 10:00
27 09.11.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘSM Ceadîr-Lunga 6-0 Ceadîr-Lunga 16.00
28 13.10.2019 FC Oguzsport-2 - ȘS nr.2 Cahul 0-5 Ceadîr-Lunga 12.45
29 13.10.2019 FC Vulcăneşti - FC Slobozia Mare 1-4 Vulcăneşti 10:00
30 13.10.2019 FC Vulkan–2020 - CS Umutluc 7-3 Vulcăneşti 11:30
Etapa VII
31 20.10.2019 CS Umutluc - FC Ceadîr-Lunga   Sadaclia 11:00
32 20.10.2019 FC Slobozia Mare - FC Vulkan-2020   Sl. Mare 11:00
33 19.10.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Vulcăneşti   Cahul 10:00
34 20.10.2019 ȘS Taraclia - FC Oguzsport-2   Taraclia 11:00
35 20.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - FC Cahul-2005-ȘSRF   Ceadîr-Lunga 11:00
Etapa VIII
36 27.10.2019 FC Cahul-2005–ȘSRF - CS Umutluc   Cahul 10:00
37 27.10.2019 FC Oguzsport-2 - ȘSM Ceadîr-Lunga   Ceadîr-Lunga 10:00
38 27.10.2019 FC Slobozia Mare - ȘS nr.2 Cahul   Sl. Mare 11:00
39 27.10.2019 FC Vulcăneşti - ȘS Taraclia   Vulcăneşti 11:00
40 27.10.2019 FC Vulkan–2020 - FC Ceadîr-Lunga   Vulcăneşti 12:30
Etapa IX
41 02.11.2019 CS Umutluc - FC Oguzsport-2   Sadaclia 11:00
42 03.11.2019 FC Ceadîr-Lunga - FC Cahul-2005-ȘSRF   Ceadîr-Lunga 10:00
43 03.11.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Vulkan-2020   Cahul 11:00
44 03.11.2019 ȘS Taraclia - FC Slobozia Mare   Taraclia 11:00
45 30.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - FC Vulcăneşti   Ceadîr-Lunga 10:00
Etapa X
           
           
           
           
           
           
Etapa XI
           
           
           
           
           
           
Etapa XII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIV
           
           
           
           
           
           
Etapa XV
           
           
           
           
           
           
Etapa XVI
           
           
           
           
           
           
Etapa XVII
           
           
           
           
           
           
Etapa XVIII
           
           
           
           
           
           
 
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Copceac 4 4 0 0 14-3 12
2. ȘSM Ceadîr-Lunga 4 3 0 1 14-6 9
3. FC Prut 4 2 1 1 21-6 7
4. ȘS Congaz 4 2 1 1 7-6 7
5. FC Oguzsport 4 2 0 2 14-7 6
6. ȘS Cantemir 4 2 0 2 14-9 6
7. CSF Spartanii 4 0 0 4 4-24 0
8. ȘS Comrat-Maiak 4 0 0 4 2-29 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - SS Cantemir 2-7 Selemet 12:30
2 07.09.2019 FC Oguzsport - FC Prut 4-2 Ceadîr Lunga 13:40
3 07.09.2019 SS Ceadir-Lunga - SS Comrat-Maiak 8-1 Ceadîr Lunga 10:30
4 07.09.2019 SS Copceac - SS Congaz 4-1 Copceac 11:30
Etapa II
5 14.09.2019 FC Oguzsport - CSF Spartanii-Selemet 8-0 Ceadîr Lunga 12:30
6 14.09.2019 FC Prut - SS Comrat-Maiak 13-0 Leova 12:30
7 14.09.2019 SS Cantemir - SS Copceac 0-4 Pleşeni 12:30
8 14.09.2019 SS Congaz - SS Ceadir-Lunga 3-0 Congaz 11:30
Etapa III
9 21.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Prut 1-5 Selemet 12:30
10 21.09.2019 SS Ceadir-Lunga - SS Cantemir 3-1 Ceadîr Lunga 12:30
11 21.09.2019 SS Comrat-Maiak - SS Congaz 1-2 Chirsova 12:30
12 21.09.2019 SS Copceac - FC Oguzsport 2-1 Copceac 12:30
Etapa IV
13 28.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Copceac 1-4 Selemet 12:30
14 29.09.2019 FC Oguzsport - ȘS Ceadîr-Lunga 1-3 Ceadîr-Lunga 11:30
15 28.09.2019 FC Prut - ȘS Congaz 1-1 Leova 12:30
16 28.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Comrat-Maiak 6-0 Pleşeni 12:30
Etapa V
17 transferat ȘS Ceadîr-Lunga - CSF Spartanii-Selemet   Ceadîr-Lunga 11:45
18 05.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Oguzsport 1-4 Chirsova 12:30
19 05.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Cantemir 3-2 Congaz 12:30
20 05.10.2019 ȘS Copceac - FC Prut 1-4 Copceac 12:30
Etapa VI
21 12.10.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Comrat-Maiak 6-0 Selemet 12:30
22 13.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Congaz 2-1 Ceadîr-Lunga 11:30
23 12.10.2019 FC Prut - ȘS Cantemir 1-3 Leova 12:30
24 12.10.2019 ȘS Copceac - ȘS Ceadîr-Lunga 3-1 Copceac 12:30
           
Etapa VII
25 20.10.2019 ȘS Cantemir - FC Oguzsport   Pleşeni 12:30
26 19.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Prut   Ceadîr-Lunga 12:30
27 19.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Copceac   Chirsova 12:30
28 19.10.2019 ȘS Congaz - CSF Spartanii-Selemet   Congaz 12:30
Etapa VIII
29 26.10.2019 FC Prut - FC Oguzsport   Leova 12:30
30 26.10.2019 ȘS Cantemir - CSF Spartanii-Selemet   Pleşeni 12:30
31 26.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Ceadîr-Lunga   Chirsova 12:30
32 26.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Copceac   Congaz 12:30
Etapa IX
33 02.11.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Oguzsport   Selemet 12:30
34 02.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz   Ceadîr-Lunga 12:30
35 02.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Prut   Chirsova 12:30
36 02.11.2019 ȘS Copceac - ȘS Cantemir   Copceac 12:30
Etapa X
37 29.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Copceac   Ceadîr-Lunga 12:30
38 09.11.2019 FC Prut - CSF Spartanii-Selemet   Leova 12:30
39 09.11.2019 ȘS Cantemir - ȘS Ceadîr-Lunga   Pleşeni 12:30
40 09.11.2019 ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak   Congaz 12:30
Etapa XI
41 16.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Oguzsport   Ceadîr-Lunga 12:30
42 16.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Cantemir   Chirsova 12:30
43 16.11.2019 ȘS Congaz - FC Prut   Congaz 12:30
44 16.11.2019 ȘS Copceac - CSF Spartanii-Selemet   Copceac 12:30
Etapa XII
           
           
           
           
           
Etapa XIII
           
           
           
           
           
Etapa XIV