CLASAMENT

LOC ECHIPĂ MECI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005-ȘSRF 15 15 0 0 82-2 45
2. FC VULCĂNEȘTI 15 13 1 1 58-14 40
3. ȘS №2 CAHUL 15 11 0 4 45-28 33
4. ȘS TARACLIA 15 7 3 5 35-24 24
5. FC OGUZSPORT 15 7 3 5 25-18 24
6. ȘS CANTEMIR 14 7 1 6 26-25 22
7. ȘS COPCEAC 15 5 5 5 19-21 20
8. FC CEADÎR-LUNGA 15 6 5 4 15-14 17**
9. FC PRUT 15 4 3 8 13-29 15
10. ȘS CEADÎR-LUNGA 14 6 2 6 21-23 14*
11. ȘS CONGAZ 15 3 1 11 9-42 10
12. CSF SPARTANII 15 1 2 12 11-59 5
13. ȘS COMRAT-MAIAK 15 0 4 11 11-58 4
14. CS UMUTLUC 15 4 0 11 22-36 -6***
*ȘS Ceadîr-Lunga a fost sancționată cu 6 puncte
**FC Ceadîr-Lunga a fost sancționată cu 6 puncte
***CS Umutluc a fost sancționată cu 18 puncte
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 31.10.2018 FC Oguzsport  - ȘS Comrat-Maiak 0-0 Comrat 10:00
2 31.10.2018 FC Prut -  FC Ceadîr-Lunga 0-0 Leova 10:00
3 31.10.2018 FC Vulcănești -  FC Spartanii 7-1 Vulcănești 10:00
4 31.10.2018 ȘS Cantemir -  ȘS Congaz 2-0 Pleșeni 10:00
5 31.10.2018 ȘS Copceac -  ȘS Ceadîr-Lunga 0-0 Copceac 10:00
6 07.11.2018 ȘS Taraclia -  CS Umutluc 3-0 Taraclia 15:00
7 17.10.2018 ȘS №2 Cahul -  FC Cahul-2005             1-5 Cahul 10:00
Etapa II
8 10.10.2018 CS Umutluc -  ȘS №2 Cahul 5-1 Sadaclia 15:00
9 10.10.2018 FC Ceadîr-Lunga -  FC Vulcănești 0-3 Ceadîr-Lunga 15:00
10 24.10.2018 FC Oguzsport -  ȘS Copceac 2-2 Comrat 15:00
11 10.10.2018 FC Spartanii -  ȘS Taraclia 0-2 Selemet 15:00
12 11.10.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS Cantemir 1-2 Ceadîr-Lunga 15:00
13 10.10.2018 ȘS Comrat-Maiak -  FC Cahul-2005 0-7 Chirsova 15:00
14 10.10.2018 ȘS Congaz -  FC Prut 2-0 Congaz 15:00
Etapa III
15 15.09.2018 FC Cahul-2005 -  CS Umutluc 3-0 Cahul 10:30
16 17.10.2018 FC Prut -  ȘS Ceadîr-Lunga 3-0 Leova 15:00
17 17.10.2018 FC Vulcănești -  ȘS Congaz 2-0 Vulcănești 15:00
18 17.10.2018 ȘS Cantemir -  FC Oguzsport 0-1 Pleșeni 15:00
19 17.10.2018 ȘS Copceac -  ȘS Comrat-Maiak 4-1 Copceac 15:00
20 17.10.2018 ȘS Taraclia -  FC Ceadîr-Lunga 0-0 Taraclia 15:00
21 15.09.2018 ȘS №2 Cahul -  FC Spartanii 5-2 Cahul 12:00
Etapa IV
22 22.09.2018 FC Ceadîr-Lunga -  ȘS №2 Cahul 1-3 Ceadîr-Lunga 10:00
23 22.09.2018 FC Oguzsport -  FC Prut 6-0 Comrat 10:00
24 22.09.2018 FC Spartanii -  FC Cahul-2005 0-12 Selemet 12:00
25 22.09.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Vulcănești 2-5 Ceadîr-Lunga 12:00
26 22.09.2018 ȘS Comrat-Maiak -  CS Umutluc 0-2 Chirsova 10:00
27 22.09.2018 ȘS Congaz -  ȘS Taraclia 1-6 Congaz 12:00
28 22.09.2018 ȘS Copceac -  ȘS Cantemir 2-0 Copceac 12:00
Etapa V
29 29.09.2018 CS Umutluc -  FC Spartanii 8-0 Sadaclia 10:00
30 29.10.2018 FC Cahul-2005 -  FC Ceadîr-Lunga 5-0 Cahul 15:00
31 29.09.2018 FC Prut -  ȘS Copceac 0-0 Leova 12:00
32 29.09.2018 FC Vulcănești -  FC Oguzsport 5-0  Vulcănești 10:00
33 29.09.2018 ȘS Cantemir -  ȘS Comrat-Maiak 4-2 Pleșeni 12:00
34 29.09.2018 ȘS Taraclia -  ȘS Ceadîr-Lunga 0-1 Taraclia 12:00
35 29.09.2018 ȘS №2 Cahul -  ȘS Congaz 3-1 Cahul 12:00
Etapa VI
36 25.11.2018 FC Ceadîr-Lunga -  CS Umutluc 4-1 Ceadîr-Lunga 11.00
37 06.10.2018 FC Oguzsport -  ȘS Taraclia 2-0 Comrat 11.00
38 06.10.2018 ȘS Cantemir -  FC Prut 2-0 Pleșeni 11.00
39 06.10.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS №2 Cahul 3-2 Ceadîr-Lunga 13.00
40 06.10.2018 ȘS Comrat-Maiak -  FC Spartanii 1-1 Chirsova 11.00
41 06.10.2018 ȘS Congaz -  FC Cahul-2005 0-6 Congaz 13.00
42 06.10.2018 ȘS Copceac -  FC Vulcănești 1-3 Copceac 13.00
Etapa VII
43 13.10.2018 CS Umutluc -  ȘS Congaz 3-0 Sadaclia 11.00
44 13.10.2018 FC Cahul-2005 -  ȘS Ceadîr-Lunga 5-0 Cahul 10.00
45 13.10.2018 FC Prut -  ȘS Comrat-Maiak 0-0 Leova 13.00
46 13.10.2018 FC Spartanii -  FC Ceadîr-Lunga 0-3 Selemet 13.00
47 13.10.2018 FC Vulcănești -  ȘS Cantemir 4-3 Vulcănești 11.00
48 13.10.2018 ȘS Taraclia -  ȘS Copceac 3-3 Taraclia 11.00
49 13.10.2018 ȘS №2 Cahul -  FC Oguzsport 4-0 Cahul 13.30
Etapa VIII
50 20.10.2018 FC Oguzsport -  FC Cahul-2005 0-2 Comrat  13.00
51 20.10.2018 FC Prut -  FC Vulcănești 1-3 Leova 11.00
52 20.10.2018 ȘS Cantemir -  ȘS Taraclia 1-5 Pleșeni 11.00
53 20.10.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  CS Umutluc 2-1 Ceadîr-Lunga 13.00
54 20.10.2018 ȘS Comrat-Maiak -  FC Ceadîr-Lunga 1-2 Chirsova 11.00
55 20.10.2018 ȘS Congaz -  FC Spartanii 1-0 Congaz 13.00
56 20.10.2018 ȘS Copceac -  ȘS №2 Cahul 0-1 Copceac 13.00
Etapa IX
57 27.10.2018 CS Umutluc -  FC Oguzsport 0-3 Sadaclia 11:00
58 27.10.2018 FC Cahul-2005 -  ȘS Copceac 6-0 Cahul 10.00
59 27.10.2018 FC Ceadîr-Lunga -  ȘS Congaz 0-0 Ceadîr-Lunga 11.00
60 27.10.2018 FC Spartanii -  ȘS Ceadîr-Lunga 0-3 Selemet 13.00
61 27.10.2018 FC Vulcănești -  ȘS Comrat-Maiak 6-1 Vulcănești  11.00
62 27.10.2018 ȘS Taraclia -  FC Prut 2-1 Taraclia 11.00
63 28.10.2018 ȘS №2 Cahul -  ȘS Cantemir 3-1 Cahul 10.00
Etapa X
64 03.11.2018 FC Oguzsport -  FC Spartanii 1-2 Comrat 11.00
65 03.11.2018 FC Prut -  ȘS №2 Cahul 0-2 Leova 11.00
66 03.11.2018 FC Vulcănești -  ȘS Taraclia 1-1 Vulcănești 13.00
67 03.11.2018 ȘS Cantemir -  FC Cahul-2005 0-5 Pleșeni 11.00
68 03.11.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Ceadîr-Lunga 0-1 Ceadîr-Lunga 13.00
69 03.11.2018 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS Congaz 2-3 Chirsova 13.00
70 03.11.2018 ȘS Copceac -  CS Umutluc 3-0 Copceac 13.00
Etapa XI
71 10.11.2018 CS Umutluc -  ȘS Cantemir 0-3 Sadaclia 11.00
72 10.11.2018 FC Cahul-2005 -  FC Prut 6-0 Cahul 11.00
73 10.11.2018 FC Ceadîr-Lunga -  FC Oguzsport 0-0 Ceadîr-Lunga 11.00
74 10.11.2018 FC Spartanii -  ȘS Copceac 0-0 Selemet 11.00
75 10.11.2018 ȘS Congaz -  ȘS Ceadîr-Lunga 1-2 Congaz 11.00
76 10.11.2018 ȘS Taraclia -  ȘS Comrat-Maiak 6-1 Taraclia 11.00
77 10.11.2018 ȘS №2 Cahul -  FC Vulcănești 0-5 Cahul 13.00
Etapa XII
78 17.11.2018 FC Oguzsport -  ȘS Congaz 6-0 Comrat 11.00
79 08.12.2018 FC Prut -  CS Umutluc 3-0 Leova 11.00
80 01.12.2018 FC Vulcănești -  FC Cahul-2005 1-2 Vulcănești 11.00
81 17.11.2018 ȘS Cantemir -  FC Spartanii 6-1 Pleșeni 11.00
82 17.11.2018 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS Ceadîr-Lunga 1-1 Chirsova 11.00
83 08.12.2018 ȘS Copceac -  FC Ceadîr-Lunga 0-2 Copceac 11.00
84 08.12.2018 ȘS Taraclia -  ȘS №2 Cahul 2-3 Taraclia 11.00
Etapa XIII
85 24.11.2018 CS Umutluc -  FC Vulcănești 1-5 Sadaclia 11.00
86 24.11.2018 FC Cahul-2005 -  ȘS Taraclia 6-0 Cahul 11.00
87 24.11.2018 FC Ceadîr-Lunga -  ȘS Cantemir 0-0 Ceadîr-Lunga 11.00
88 24.11.2018 FC Spartanii -  FC Prut 0-2 Selemet 11.00
89 24.11.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Oguzsport 0-1 Ceadîr-Lunga 13.00
90 24.11.2018 ȘS Congaz -  ȘS Copceac 0-1 Congaz 11.00
91 24.11.2018 ȘS №2 Cahul -  ȘS Comrat-Maiak 10-0 Cahul 13.00
RETUR
Etapa XIV
92 23.03.2019 CS Umutluc -  ȘS Taraclia 3-1 Sadaclia 11.00
93 23.03.2019 FC Cahul-2005 -  ȘS №2 Cahul 2-2 Cahul 11.00
94 23.03.2019 FC Ceadîr-Lunga -  FC Prut 6-0 Ceadîr-Lunga 11:30
95 23.03.2019 FC Spartanii -  FC Vulcănești 0-4 Selemet 11.00
96 23.03.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS Copceac 2-0 Ceadîr-Lunga 10:00
97 23.03.2019 ȘS Comrat-Maiak -  FC Oguzsport 1-0 Chirsova 10.00
98 23.03.2019 ȘS Congaz -  ȘS Cantemir 0-0 Congaz 11.00
Etapa XV
99 30.03.2019  FC Cahul-2005 -  ȘS Comrat-Maiak 10-0 Cahul 10.00
100 30.03.2019 FC Prut -  ȘS Congaz 2-0 Leova 11.00
101 30.03.2019 FC Vulcănești -  FC Ceadîr-Lunga 1-0 Vulcănești 11.00
102 transferat ȘS Cantemir -  ȘS Ceadîr-Lunga   Pleșeni 11.00
103 30.03.2019 ȘS Copceac -  FC Oguzsport 1-2 Copceac 11:00
104 30.03.2019 ȘS Taraclia -  FC Spartanii 5-2 Taraclia 11.00
105 30.03.2019 ȘS №2 Cahul -  CS Umutluc 4-1 Cahul 11:30
Etapa XVI
106 06.04.2019 CS Umutluc -  FC Cahul-2005 0-2 Sadaclia 11.00
107 06.04.2019 FC Ceadîr-Lunga -  ȘS Taraclia 2-0 Ceadîr-Lunga 10:00
108 06.04.2019 FC Oguzsport -  ȘS Cantemir 1-2 Comrat 11.00
109 06.04.2019 FC Spartanii -  ȘS №2 Cahul 2-3 Selemet 11:00
110 06.04.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Prut 6-1 Ceadîr-Lunga 11:30
111 06.04.2019 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS Copceac 1-2 Chirsova 11:00
112 06.04.2019 ȘS Congaz -  FC Vulcănești 0-7 Congaz 11:00
Etapa XVII
113 13.04.2019 CS Umutluc -  ȘS Comrat-Maiak 3-0 Sadaclia 11.00
114 13.04.2019 FC Cahul-2005 -  FC Spartanii 5-0 Cahul 11:30
115 13.04.2019 FC Prut -  FC Oguzsport 0-2 Leova 11.00
116 13.04.2019 FC Vulcănești -  ȘS Ceadîr-Lunga 4-1 Vulcănești 11.00
117 13.04.2019 ȘS Cantemir -  ȘS Copceac 1-1 Pleșeni 11.00
118 13.04.2019 ȘS Taraclia -  ȘS Congaz 2-1 Taraclia 11.00
119 13.04.2019 ȘS №2 Cahul -  FC Ceadîr-Lunga 1-0 Cahul 10.00
Etapa XVIII
120 transferat FC Ceadîr-Lunga -  FC Cahul-2005   Ceadîr-Lunga 11:30
121 20.04.2019 FC Oguzsport -  FC Vulcănești 0-3 Comrat 11.00
122 20.04.2019 FC Spartanii -  CS Umutluc 0-1 Selemet 11.00
123 20.04.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS Taraclia   Ceadîr-Lunga 10:00
124 20.04.2019 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS Cantemir 0-2 Chirsova 11.00
125 20.04.2019 ȘS Congaz -  ȘS №2 Cahul 0-3 Congaz 11.00
126 20.04.2019 ȘS Copceac -  FC Prut 1-0 Copceac 11.00
Etapa XIX
127 30.04.2019 CS Umutluc -  FC Ceadîr-Lunga   Sadaclia 11.00
128 30.04.2019 FC Cahul-2005 -  ȘS Congaz   Cahul 10.00
129 30.04.2019 FC Prut -  ȘS Cantemir   Leova 11.00
130 30.04.2019 FC Spartanii -  ȘS Comrat-Maiak   Selemet 11.00
131 30.04.2019 FC Vulcănești -  ȘS Copceac   Vulcănești 11.00
132 30.04.2019 ȘS Taraclia -  FC Oguzsport   Taraclia 11.00
133 30.04.2019 ȘS №2 Cahul -  ȘS Ceadîr-Lunga   Cahul 11:30
Etapa XX
134 04.05.2019 FC Ceadîr-Lunga -  FC Spartanii   Ceadîr-Lunga 11:30
135 04.05.2019 FC Oguzsport -  ȘS №2 Cahul   Comrat 10.00
136 04.05.2019 ȘS Cantemir -  FC Vulcănești   Pleșeni 10.00
137 04.05.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Cahul-2005   Ceadîr-Lunga 10.00
138 04.05.2019 ȘS Comrat-Maiak -  FC Prut   Chirsova 10.00
139 04.05.2019 ȘS Congaz -  CS Umutluc   Congaz 10.00
140 04.05.2019 ȘS Copceac -  ȘS Taraclia   Copceac 10:00
Etapa XXI
141 11.05.2019 CS Umutluc -  ȘS Ceadîr-Lunga   Sadaclia 10.00
142 11.05.2019 FC Cahul-2005 -  FC Oguzsport   Cahul 11:30
143 11.05.2019 FC Ceadîr-Lunga -  ȘS Comrat-Maiak   Ceadîr-Lunga 10.00
144 11.05.2019 FC Spartanii -  ȘS Congaz   Selemet 10.00
145 11.05.2019 FC Vulcănești -  FC Prut   Vulcănești 10.00
146 11.05.2019 ȘS Taraclia -  ȘS Cantemir   Taraclia 10.00
147 11.05.2019 ȘS №2 Cahul -  ȘS Copceac   Cahul 10.00
Etapa XXII
148 18.05.2019 FC Oguzsport -  CS Umutluc   Comrat 10.00
149 18.05.2019 FC Prut -  ȘS Taraclia   Taraclia 10.00
150 18.05.2019 ȘS Cantemir -  ȘS №2 Cahul   Pleșeni 10.00
151 18.05.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  FC Spartanii   Ceadîr-Lunga 10:00
152 18.05.2019 ȘS Comrat-Maiak -  FC Vulcănești   Chirsova 10.00
153 18.05.2019 ȘS Congaz -  FC Ceadîr-Lunga   Congaz 10.00
154 18.05.2019 ȘS Copceac -  FC Cahul-2005   Copceac 10.00
Etapa XXIII
155 25.05.2019 CS Umutluc -  ȘS Copceac   Sadaclia 10.00
156 25.05.2019 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir   Cahul 10.00
157 25.05.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS Ceadîr-Lunga   Ceadîr-Lunga 10.00
158 25.05.2019 FC Spartanii -  FC Oguzsport   Selemet 10.00
159 25.05.2019 ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak   Congaz 10.00
160 25.05.2019 ȘS Taraclia - FC Vulcănești   Taraclia 10.00
161 25.05.2019 ȘS №2 Cahul -  FC Prut   Cahul 11:30
Etapa XXIV
162 01.06.2019 FC Oguzsport -  FC Ceadîr-Lunga   Comrat 10.00
163 01.06.2019 FC Prut -  FC Cahul-2005   Leova 10.00
164 01.06.2019 FC Vulcănești - ȘS №2 Cahul   Vulcănești 10.00
165 01.06.2019 ȘS Cantemir -  CS Umutluc   Pleșeni 10.00
166 01.06.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS Congaz   Ceadîr-Lunga 10.00
167 01.06.2019 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS Taraclia   Chirsova 10.00
168 01.06.2019 ȘS Copceac -  FC Spartanii   Copceac 10.00
Etapa XXV
169 08.06.2019 CS Umutluc -  FC Prut   Sadaclia 10.00
170 08.06.2019 FC Cahul-2005 - FC Vulcănești   Cahul 11:30
171 08.06.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS Copceac   Ceadîr-Lunga 10.00
172 08.06.2019 FC Spartanii -  ȘS Cantemir   Selemet 10.00
173 08.06.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -  ȘS Comrat-Maiak   Ceadîr-Lunga 11:30
174 08.06.2019 ȘS Congaz -  FC Oguzsport   Congaz 10.00
175 08.06.2019 ȘS №2 Cahul -  ȘS Taraclia   Cahul 10.00
Etapa XXVI
176 15.06.2019 FC Oguzsport -  ȘS Ceadîr-Lunga   Comrat 10.00
177 15.06.2019 FC Prut -  FC Spartanii   Leova 10.00
178 15.06.2019 FC Vulcănești -  CS Umutluc   Vulcănești 10.00
179 15.06.2019 ȘS Cantemir -  FC Ceadîr-Lunga   Pleșeni 10.00
180 15.06.2019 ȘS Comrat-Maiak -  ȘS №2 Cahul   Chirsova 10.00
181 15.06.2019 ȘS Copceac -  ȘS Congaz   Copceac 10.00
182 15.06.2019 ȘS Taraclia -  FC Cahul-2005   Taraclia 10.00
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Congaz 12 10 0 2 46-15 30
2. FC Oguzsport 12 9 1 2 47-16 28
3. ȘS Ceadîr-Lunga 12 8 2 2 46-20 26
4. ȘS Copceac 11 6 2 3 39-20 20
5. FC Prut 11 6 2 3 51-18 20
6. ȘS Taraclia 12 4 3 5 32-30 15
7. ȘS Cantemir 11 4 1 6 24-14 13
8. ȘS Comrat-Maiak 12 2 1 9 16-67 7
9. FC Vulcănești 11 1 2 8 14-52 5
10. CSF Spartanii 12 1 0 11 18-80 3
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 30.10.2018 FC Prut - FC Oguzsport 0-4 Leova 15:00
2 30.10.2018 FC Spartanii - ȘS Taraclia 2-8 Selemet 15:00
3 30.10.2018 FC Vulcănești - ȘS Copceac 1-10 Vulcănești 15:00
4 30.10.2018 ȘS Cantemir - ȘS Comrat-Maiak 3-0 Pleşeni 15:00
5 30.10.2018 ȘS Congaz - ȘS Ceadîr-Lunga 1-4 Congaz 15:00
Etapa II
6 10.11.2018 FC Oguzsport -ȘS Copceac 2-3 Comrat 11:00
7 15.09.2018 FC Prut -ȘS Cantemir 3-3 Leova 10:00
8 10.11.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -FC Vulcănești 5-0 Ciadîr Lunga 12:30
9 10.11.2018 ȘS Comrat-Maiak -FC Spartanii 5-1 Chirsova 12:30
10 10.11.2018 ȘS Taraclia -ȘS Congaz 0-5 Taraclia 12:30
Etapa III
11 22.09.2018 FC Spartanii -FC Prut 1-10 Selemet 10:00
12 22.09.2018 FC Vulcănești -ȘS Taraclia 2-2 Vulcănești 10:00
13 22.09.2018 ȘS Cantemir -FC Oguzsport 0-2 Pleşeni 10:00
14 22.09.2018 ȘS Congaz -ȘS Comrat-Maiak 12-0 Congaz 10:00
15 22.09.2018 ȘS Copceac -ȘS Ceadîr-Lunga 1-1 Copceac 10:00
Etapa IV
16 29.09.2018 FC Oguzsport -ȘS Ceadîr-Lunga 5-1 Comrat 10:00
17 29.09.2018 FC Prut -ȘS Congaz 0-2 Leova 10:00
18 29.09.2018 ȘS Cantemir -FC Spartanii 11-0 Pleşeni 10:00
19 29.09.2018 ȘS Comrat-Maiak -FC Vulcănești 2-2 Chirsova 10:00
20 29.09.2018 ȘS Taraclia -ȘS Copceac 1-1 Taraclia 10:00
Etapa V
21 06.10.2018 FC Spartanii -FC Oguzsport 3-6 Selemet 11:00
22 06.10.2018 FC Vulcănești -FC Prut 0-7 Vulcănești 11:00
23 06.10.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -ȘS Taraclia 3-3 Ciadîr Lunga 11:30
24 06.10.2018 ȘS Congaz -ȘS Cantemir 1-0 Congaz 11:00
25 06.10.2018 ȘS Copceac -ȘS Comrat-Maiak 7-2 Copceac 11:00
Etapa VI
26 13.10.2018 FC Oguzsport -ȘS Taraclia 3-0 Comrat 10:00
27 13.10.2018 FC Prut -ȘS Copceac 2-3 Leova 11:00
28 13.10.2018 FC Spartanii -ȘS Congaz 0-7 Selemet 11:00
29 13.10.2018 ȘS Cantemir -FC Vulcănești 2-1 Pleşeni 11:00
30 13.10.2018 ȘS Comrat-Maiak -ȘS Ceadîr-Lunga 0-6 Chirsova 11:00
Etapa VII
31 20.10.2018 FC Vulcănești -FC Spartanii 6-0 Vulcănești 11:00
32 20.10.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -FC Prut 1-3 Ciadîr Lunga 11:00
33 20.10.2018 ȘS Congaz -FC Oguzsport 4-1 Congaz 11:00
34 20.10.2018 ȘS Copceac -ȘS Cantemir 2-1 Copceac 11:00
35 20.10.2018 ȘS Taraclia -ȘS Comrat-Maiak 8-1 Taraclia 11:00
Etapa VIII
36 27.10.2018 FC Oguzsport -ȘS Comrat-Maiak 9-0 Comrat 11:00
37 27.10.2018 FC Prut -ȘS Taraclia 5-0 Leova 11:00
38 27.10.2018 FC Spartanii -ȘS Copceac 1-6 Selemet 11:00
39 27.10.2018 ȘS Cantemir -ȘS Ceadîr-Lunga 1-2 Pleşeni 11:00
40 27.10.2018 ȘS Congaz -FC Vulcănești 4-1 Congaz 11:00
Etapa IX
41 03.11.2018 FC Vulcănești -FC Oguzsport 0-8 Vulcănești 11:00
42 03.11.2018 ȘS Ceadîr-Lunga -FC Spartanii 3-1 Ciadîr Lunga 11:00
43 03.11.2018 ȘS Comrat-Maiak -FC Prut 0-9 Chirsova 11:00
44 03.11.2018 ȘS Copceac -ȘS Congaz 1-2 Copceac 11:00
45 03.11.2018 ȘS Taraclia -ȘS Cantemir 0-2 Taraclia 11:00
Etapa X
46 23.03.2019 Oguzsport - Prut 3-3 Comrat 11:00
47 23.03.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz 6-1 Ceadîr-Lunga 13:00
48 23.03.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Cantemir 2-1 Chirsova 11:30
49 transferat ȘS Copceac - FC Vulcănești   Copceac 11:00
50 24.03.2019 ȘS Taraclia - Spartanii 6-3 Taraclia 11:00
Etapa XI
51 30.03.2019 FC Spartanii - ȘS Comrat-Maiak 5-3 Selemet 11:00
52 30.03.2019 FC Vulcănești - ȘS Ceadîr-Lunga 1-9 Vulcănești 12:30
53 transferat ȘS Cantemir - FC Prut   Pleșeni 13.00
54 30.03.2019 ȘS Congaz - ȘS Taraclia 3-1 Congaz 11:00
55 30.03.2019 ȘS Copceac - FC Oguzsport 2-3 Copceac 13:00
Etapa XII
56 06.04.2019 FC Oguzsport - ȘS Cantemir 1-0 Comrat 13:00
57 06.04.2019 FC Prut - FC Spartanii 9-1 Leova 11:00
58 06.04.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Copceac 5-3 Ceadîr-Lunga 13:00
59 06.04.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Congaz 1-4 Chirsova 13:00
60 06.04.2019 ȘS Taraclia - FC Vulcănești 3-0 Taraclia 11:00
Etapa XIII
61 13.04.2019 FC Spartanii - ȘS Cantemir 2-12 Selemet 11:00
62 13.04.2019 FC Vulcănești - ȘS Comrat-Maiak 3-5 Vulcănești 13:00
63 transferat ȘS Ceadîr-Lunga - FC Oguzsport   Ceadîr-Lunga 11:00
64 13.04.2019 ȘS Congaz - FC Prut 2-1 Congaz 11:00
65 13.04.2019 ȘS Copceac - ȘS Taraclia 7-0 Copceac 11:00
Etapa XIV
66 20.04.2019 FC Oguzsport - FC Spartanii 10-0 Comrat  13.00
67 20.04.2019 FC Prut -FC Vulcănești 7-0 Leova 11:00
68 20.04.2019 ȘS Cantemir -ȘS Congaz 0-1 Pleșeni 11:00
69 20.04.2019 ȘS Comrat-Maiak -ȘS Copceac 0-5 Chirsova 13:00
70 20.04.2019 ȘS Taraclia -ȘS Ceadîr-Lunga 2-2 Taraclia 11:00
Etapa XV
71 02.05.2019 FC Vulcănești -ȘS Cantemir   Vulcănești 10:00
72 02.05.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -ȘS Comrat-Maiak   Ceadîr-Lunga 10:00
73 02.05.2019 ȘS Congaz -FC Spartanii   Congaz 10:00
74 02.05.2019 ȘS Copceac -FC Prut   Copceac 10:00
75 02.05.2019 ȘS Taraclia -FC Oguzsport   Taraclia 10:00
Etapa XVI
76 11.05.2019 FC Oguzsport -ȘS Congaz   Comrat 10:00
77 11.05.2019 FC Prut -ȘS Ceadîr-Lunga   Leova 10:00
78 11.05.2019 FC Spartanii -FC Vulcănești   Selemet 11:30
79 11.05.2019 ȘS Cantemir -ȘS Copceac   Pleșeni 10:00
80 11.05.2019 ȘS Comrat-Maiak -ȘS Taraclia   Chirsova 10:00
Etapa XVII
81 18.05.2019 FC Vulcănești -ȘS Congaz   Vulcănești 10:00
82 18.05.2019 ȘS Ceadîr-Lunga -ȘS Cantemir   Ceadîr-Lunga 11:30
83 18.05.2019 ȘS Comrat-Maiak -FC Oguzsport   Chirsova 11:30
84 18.05.2019 ȘS Copceac -FC Spartanii   Copceac 11:30
85 18.05.2019 ȘS Taraclia -FC Prut   Taraclia 11:30
Etapa XVIII
86 25.05.2019 FC Oguzsport -FC Vulcănești   Comrat 10:00
87 25.05.2019 FC Prut -ȘS Comrat-Maiak   Leova 10:00
88 25.05.2019 FC Spartanii -ȘS Ceadîr-Lunga   Selemet 11:30
89 25.05.2019 ȘS Cantemir -ȘS Taraclia   Pleșeni 10:00
90 25.05.2019 ȘS Congaz -ȘS Copceac   Congaz 11:30