Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Florești 24 20 2 2 79-15 62
2. ȘS Sîngerei 24 17 3 4 71-34 54
3. Atletico 24 13 5 6 58-37 44
4. ȘS Edineț 24 14 1 9 89-41 43
5. ȘS Fălești 24 10 4 10 53-59 34
6. ȘSSF Bălți 24 10 4 10 48-49 34
7. ȘS Dondușeni 24 9 2 13 41-66 29
8. ȘS Soroca 24 7 7 10 27-37 28
9. ȘS Rîșcani 24 6 9 9 44-48 27
10. ȘS Glodeni 24 7 6 11 51-56 27
11. ȘS Ocnița 24 7 4 13 51-81 25
12. ȘS Drochia 24 7 1 16 44-100 22
13. Academia Viitorul 24 3 4 17 37-69 13
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-17 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 26.08.2018 ȘS Fălești - ȘSR Soroca 1-0 Fălești 11.00
2 26.08.2018 ȘS Ocnița - Academia Viitorul 1-3 Ocnița 12.00
3 27.08.2018 ȘS Sângerei - ȘS Drochia 5-0 Sângerei 11.00
4 26.08.2018 ȘS Florești - ȘS Glodeni 1-0 Florești 11.00
5 26.08.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Rîșcani 3-0 Bălți, ȘSSF 11.00
6 26.08.2018 ȘS Dondușeni - ȘS Edineț 3-1 Corbu 12.00
7   Atletico Bălți - liberă      
Etapa II
8 04.10.2018 Atletico Bălți - ȘS Ocnița 6-1 Bălți, Pișcevic 16.00
9 30.08.2018 ȘS Edineț - ȘS Fălești 10-3 Edineț 11.00
10 30.08.2018 ȘS Rîșcani - ȘS Dondușeni 5-1 Rîșcani 11.00
11 30.08.2018 ȘS Glodeni - ȘSSF Bălți 1-2 Glodeni 11.00
12 30.08.2018 ȘS Drochia - ȘS Florești 0-10 Drochia 11.00
13 30.08.2018 Academia Viitorul - ȘS Sângerei 1-3 Țepordei, Florești 11.00
14   ȘSR Soroca - liberă      
Etapa III
15 02.09.2018 ȘSR Soroca - ȘS Edineț 2-0 Soroca 11.00
16 01.09.2018 ȘS Sângerei - Atletico Bălți 4-1 Sângerei 13.00
17 02.09.2018 ȘS Florești - Academia Viitorul  4-2 Florești 10.00
18 02.09.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Drochia 5-2 Bălți, ȘSSF 10.00
20 02.09.2018 ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni 2-1 Corbu 12.00
21 02.09.2018 ȘS Fălești - ȘS Rîșcani 1-1 Fălești 11.00
    ȘS Ocnița - liberă      
Etapa IV
22 09.09.2018 ȘS Ocnița - ȘS Sângerei 0-4 Ocnița 12.00
23 09.09.2018 ȘS Rîșcani - ȘSR Soroca 0-0 Rîșcani 13.00
24 09.09.2018 ȘS Glodeni - ȘS Fălești 1-1 Glodeni 13.00
25 09.09.2018 ȘS Drochia - ȘS Dondușeni 4-1 Drochia 11.00
26 09.09.2018 Academia Viitorul - ȘSSF Bălți 1-1 Țepordei, Florești 13.00
27 09.09.2018 Atletico Bălți - ȘS Florești 2-1 Bălți, Pișcevic 13.00
28   ȘS Edineț - liberă       
Etapa V
29 16.09.2018 ȘS Florești - ȘS Ocnița 7-0 Florești 11.00
30 16.09.2018 ȘSSF Bălți - Atletico Bălți 1-2 Bălți, ȘSSF 10.00
31 16.09.2018 ȘS Dondușeni - Academia Viitorul 4-1 Corbu 13.00
32 16.09.2018 ȘS Fălești - ȘS Drochia 3-0 Fălești 13.00
33 16.09.2018 ȘSR Soroca - ȘS Glodeni 0-0 Soroca 11.00
34 16.09.2018 ȘS Edineț - ȘS Rîșcani 7-0 Edineț 11.00
35   ȘS Sângerei - liberă      
Etapa VI
36 23.09.2018 ȘS Glodeni - ȘS Edineț 2-2 Glodeni 11.00
37 23.09.2018 ȘS Drochia - ȘSR Soroca 0-2 Drochia 11.00
38 23.09.2018 Academia Viitorul - ȘS Fălești  2-3 Țepordei, Florești 11.00
39 23.09.2018 Atletico Bălți - ȘS Dondușeni  2-1 Bălți, Pișcevic 11.00
40 23.09.2018 ȘS Ocnița - ȘSSF Bălți 1-2 Ocnița 13.00
41 23.09.2018 ȘS Sângerei - ȘS Florești 0-4 Sângerei 13.00
42   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa VII
43 30.09.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Sângerei 2-0 Bălți, ȘSSF 9.30
44 30.09.2018 ȘS Dondușeni - ȘS Ocnița 1-2 Corbu 12.00
45 30.09.2018 ȘS Fălești - Atletico Bălți 1-1 Fălești 11.00
46 30.09.2018 ȘSR Soroca - Academia Viitorul 5-3 Soroca 13.00
47 30.09.2018 ȘS Edineț - ȘS Drochia 12-2 Edineț 11.00
48 30.09.2018 ȘS Rîșcani - ȘS Glodeni 4-0 Rîșcani 13.00
49   ȘS Florești - liberă      
Etapa VIII
50 07.10.2018 ȘS Drochia - ȘS Rîșcani 1-5 Drochia 13.00
51 07.10.2018 Academia Viitorul - ȘS Edineț 0-3 Țepordei, Florești 11.00
52 07.10.2018 Atletico Bălți - ȘSR Soroca 1-1 Bălți, Pișcevic 11.00
53 07.10.2018 ȘS Ocnița - ȘS Fălești 3-2 Ocnița 12.00
54 06.10.2018 ȘS Sângerei - ȘS Dondușeni 6-2 Sângerei 13.00
55 07.10.2018 ȘS Florești - ȘSSF Bălți 1-0 Florești  11.00
56   ȘS Glodeni - liberă      
Etapa IX
57 17.10.2018 Academia Viitorul - ȘS Glodeni 5-5 Țepordei, Florești 11.00
58 14.10.2018 Atletico Bălți - ȘS Rîșcani 2-0 Bălți, Pișcevic 11.00
59 14.10.2018 ȘS Ocnița - ȘS Edineț 2-3 Ocnița 12.00
60 14.10.2018 ȘS Sângerei - ȘSR Soroca 2-1 Sângerei 11.00
61 14.10.2018 ȘS Florești - ȘS Fălești 7-0 Florești 11.00
62 14.10.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Dondușeni 9-0 Bălți, ȘSSF 10.30
63   ȘS Drochia - liberă      
Etapa X
64 21.10.2018 ȘS Dondușeni - ȘS Florești 0-5 Corbu 12.00
65 21.10.2018 ȘS Fălești - ȘS Sângerei 2-1 Fălești 13.00
66 21.10.2018 ȘSR Soroca - ȘS Ocnița 1-3 Soroca 11.00
67 21.10.2018 ȘS Edineț - Atletico Bălți 0-1 Edineț 11.00
68 21.10.2018 ȘS Rîșcani - Academia Viitorul 3-0 Rîșcani 11.00
69 21.10.2018 ȘS Glodeni - ȘS Drochia 6-3 Glodeni 11.00
70   ȘSSF Bălți - liberă      
Etapa XI
71 28.10.2018 ȘS Fălești - ȘSSF Bălți 6-3 Fălești 11.00
72 28.10.2018 ȘSR Soroca - ȘS Florești  0-2 Soroca 11.00
73 28.10.2018 ȘS Edineț - ȘS Sângerei 4-2 Edineț 11.00
74 28.10.2018 ȘS Rîșcani - ȘS Ocnița 3-1 Rîșcani  11.00
75 28.10.2018 ȘS Glodeni - Atletico Bălți 3-2 Glodeni 11.00
76 18.11.2018 ȘS Drochia - Academia Viitorul  3-2 Drochia 11.00
77   ȘS Dondușeni - liberă      
Etapa XII
78 04.11.2018 Atletico Bălți - ȘS Drochia 9-2 Bălți, Pișevic 11.00
79 04.11.2018 ȘS Ocnița - ȘS Glodeni 3-0 Ocnița 12.00
80 04.11.2018 ȘS Sângerei - ȘS Rîșcani 2-1 Sângerei 11.00
81 04.11.2018 ȘS Florești - ȘS Edineț 4-1 Florești 11.00
82 04.11.2018 ȘSSF Bălți - ȘSR Soroca 1-0 Bălți, ȘSSF 11.00
83 04.11.2018 ȘS Dondușeni - ȘS Fălești 1-6 Corbu 12.00
84   Academia Viitorul - liberă      
Etapa XIII
85 11.11.2018 ȘSR Soroca - ȘS Dondușeni 4-0 Soroca 11.00
86 11.11.2018 ȘS Edineț - ȘSSF Bălți 4-1 Edineț 11.00
87 11.11.2018 ȘS Rîșcani - ȘS Florești 1-5 Rîșcani 11.00
88 11.11.2018 ȘS Glodeni - ȘS Sângerei 0-3 Glodeni 11.00
89 11.11.2018 ȘS Drochia - ȘS Ocnița 3-3 Drochia 11.00
90 11.11.2018 Academia Viitorul - Atletico Bălți 0-2 Țepordei, Florești 11.00
91   ȘS Fălești - liberă      
RETUR
Etapa XIV
92 17.03.2019 Academia Viitorul - ȘS Ocnița 2-1 Țepordei, Florești 11.00
93 17.03.2019 ȘS Drochia - ȘS Sângerei 1-3 Pelinia 10.00
94 17.03.2019 ȘS Glodeni - ȘS Florești 0-1 Danul 11.00
95 17.03.2019 ȘS Rîșcani - ȘSSF Bălți 2-2 Rîșcani 11.00
96 17.03.2019 ȘS Edineț - ȘS Dondușeni 6-1 Edineț 11.00
97 17.03.2019 ȘSR Soroca - ȘS Fălești 2-0 Soroca 11.00
98   Atletico Bălți - liberă       
Etapa XV
99 24.03.2019 ȘS Fălești - ȘS Edineț 3-2 Fălești 12.00
100 24.03.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Rîșcani 2-2 Corbu 11.00
101 24.03.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Glodeni 4-1 Bălți, ȘSSF 10.00
102 24.03.2019 ȘS Florești - ȘS Drochia 4-0 Florești 11.00
103 24.03.2019 ȘS Sângerei - Academia Viitorul 3-3 Sângerei 11.00
104 24.03.2019 ȘS Ocnița - Atletico Bălți 2-2 Călărășeuca 11.00
105   ȘSR Soroca - liberă      
Etapa XVI
106 31.03.2019 Atletico Bălți - ȘS Sângerei 2-3 Bălți, Pișcevic 10.00
107 31.03.2019 Academia Viitorul - ȘS Florești 0-2 Țepordei, Florești 11.00
108 31.03.2019 ȘS Drochia - ȘSSF Bălți 2-1 Drochia 11.00
109 31.03.2019 ȘS Glodeni - ȘS Dondușeni 1-2 Glodeni 11.00
110 31.03.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Fălești 3-3 Rîșcani 11.00
111 31.03.2019 ȘS Edineț - ȘSR Soroca 8-1 Edineț 11.00
112   ȘS Ocnița - liberă      
Etapa XVII
113 07.04.2019 ȘSR Soroca - ȘS Rîșcani 0-0 Soroca 11.00
114 07.04.2019 ȘS Fălești - ȘS Glodeni 0-1 Fălești 11.00
115 07.04.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Drochia 2-3 Corbu 11.00
116 07.04.2019 ȘSSF Bălți - Academia Viitorul  4-3 Bălți, ȘSSF 11.00
117 07.04.2019 ȘS Florești - Atletico Bălți 3-1 Florești 11.00
118 18.04.2019 ȘS Sângerei - ȘS Ocnița 7-2 Sângerei 11.00
119    ȘS Edineț - liberă      
Etapa XVIII
120 14.04.2019 ȘS Ocnița - ȘS Florești 3-3 Ocnița 11.00
121 14.04.2019 Atletico Bălți - ȘSSF Bălți 3-0 Bălți, Pișcevic 10.00
122 14.04.2019 transferat Academia Viitorul - ȘS Dondușeni 0-3 Țepordei 11.00
123 14.04.2019 ȘS Drochia - ȘS Fălești 4-2 Pelinia 11.00
124 14.04.2019 ȘS Glodeni - ȘSR Soroca 0-0 Glodeni 11.00
125 14.04.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Edineț 0-1 Rîșcani 11.00
126   ȘS Sângerei - liberă      
Etapa XIX
127 21.04.2019 ȘS Edineț - ȘS Glodeni 6-0 Edineț 11.00
128 21.04.2019 ȘSR Soroca - ȘS Drochia 4-0 Soroca 11.00
129 21.04.2019 ȘS Fălești - Academia Viitorul 1-3 Fălești 11.00
130 21.04.2019 ȘS Dondușeni - Atletico Bălți 1-1 Corbu 11.00
131 21.04.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Ocnița 1-1 Bălți, ȘSSF 11.00
132 29.05.2019 ȘS Florești - ȘS Sângerei 1-1 Florești 10.00
133   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa XX
134 26.04.2019 ȘS Sângerei - ȘSSF Bălți 6-1 Sângerei 15.00
135 26.04.2019 ȘS Ocnița - ȘS Dondușeni 2-3 Ocnița 15.00
136 27.04.2019 Atletico Bălți - ȘS Fălești 0-1 Bălți, Pișcevic 15.00
137 26.04.2019 Academia Viitorul - ȘSR Soroca 1-2 Țepordei 15.00
138 26.04.2019 ȘS Drochia - ȘS Edineț 2-0 Pelinia 15.00
139 26.04.2019 ȘS Glodeni - ȘS Rîșcani 2-2 Glodeni 15.00
140   ȘS Florești - liberă      
Etapa XXI
141 02.05.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Drochia 4-0 Rîșcani 11.00
142 02.05.2019 ȘS Edineț - Academia Viitorul 8-1 Edineț 11.00
143 02.05.2019 ȘSR Soroca - Atletico Bălți 0-3 Soroca 11.00
144 02.05.2019 ȘS Fălești - ȘS Ocnița 6-2 Fălești 11.00
145 03.05.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Sângerei 1-3 Corbu 11.00
146 02.05.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Florești 0-3 Bălți, ȘSSF 10.00
147   ȘS Glodeni - liberă      
Etapa XXII
148 09.05.2019 ȘS Florești - ȘS Dondușeni 2-0 Florești 11.00
149 09.05.2019 ȘS Sângerei - ȘS Fălești 2-1 Sângerei 11.00
150 09.05.2019 ȘS Ocnița - ȘSR Soroca 6-1 Ocnița 11.00
151 09.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Edineț 4-1 Bălți, Pișcevic 11.00
152 09.05.2019 Academia Viitorul - ȘS Rîșcani 2-2 Țepordei 11.00
153 09.05.2019 ȘS Drochia - ȘS Glodeni 2-5 Pelinia 11.00
154   ȘSSF Bălți - liberă      
Etapa XXIII
155 12.05.2019 ȘS Glodeni - Academia Viitorul 3-2 Glodeni 11.00
156 12.05.2019 ȘS Rîșcani - Atletico Bălți 2-2 Rîșcani 11.00
157 12.05.2019 ȘS Edineț - ȘS Ocnița 4-0 Edineț 11.00
158 12.05.2019 ȘSR Soroca - ȘS Sângerei 0-0 Soroca 11.00
159 12.05.2019 ȘS Fălești - ȘS Florești 3-1 Fălești 11.00
160 12.05.2019 ȘS Dondușeni - ȘSSF Bălți 2-1 Corbu 11.00
161   ȘS Drochia - liberă      
Etapa XXIV
162 19.05.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Fălești 4-2 Bălți, ȘSSF 10.00
163 19.05.2019 ȘS Florești - ȘSR Soroca 2-0 Florești 11.00
164 19.05.2019 ȘS Sângerei - ȘS Edineț 3-1 Sângerei 11.00
165 30.05.2019 ȘS Ocnița - ȘS Rîșcani 3-1 Ocnița 11.00
166 19.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Glodeni 2-6 Bălți, Pișcevic 11.00
167 19.05.2019 Academia Viitorul -ȘS Drochia 2-3 Țepordei 11.00
168   ȘS Dondușeni - liberă      
Etapa XXV
169 26.05.2019 ȘS Drochia - Atletico Bălți 3-4 Pelinia 11.00
170 26.05.2019 ȘS Glodeni - ȘS Ocnița 12-3 Glodeni 11.00
171 26.05.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Sângerei 2-4 Rîșcani 11.00
172 26.05.2019 ȘS Edineț - ȘS Florești 0-2 Edineț 11.00
173 26.05.2019 ȘSR Soroca - ȘSSF Bălți 1-1 Soroca 11.00
174 26.05.2019 ȘS Fălești - ȘS Dondușeni 2-5 Fălești 11.00
175   Academia Viitorul - liberă      
Etapa XXVI
176 02.06.2019 ȘS Dondușeni - ȘSR Soroca 3-0 Corbu 11.00
177 30.05.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Edineț 1-5 Bălți, ȘSSF 11.00
178 02.06.2019 ȘS Florești - ȘS Rîșcani 4-1 Florești 11.00
179 02.06.2019 ȘS Sângerei - ȘS Glodeni 4-1 Sângerei 11.00
180 02.06.2019 ȘS Ocnița - ȘS Drochia 6-4 Ocnița 11.00
181 02.06.2019 Atletico Bălți - Academia Viitorul 3-0 Bălți, Pișcevic 11.00
182   ȘS Fălești - liberă      
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘS Dondușeni 24 20 2 2 60-9 62
2. ȘSR Soroca 24 18 2 4 66-16 56
3. ȘS Rîșcani 24 14 7 3 49-17 49
4. ȘS Edineț 24 11 3 10 65-31 36
5. ȘS Drochia 24 9 8 7 40-27 35
6. ȘS Briceni 24 8 4 12 22-37 28
7. ȘS Ocnița 24 5 5 14 22-54 20
8. FC Brătușeni 24 4 5 15 12-47 17
9. Ștefan cel Mare 24 1 0 23 5-106 3

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘSR Soroca 24 20 2 2 98-15 62
2. ȘS Edineț 24 20 1 3 116-16 61
3. ȘS Rîșcani 24 18 3 3 90-21 57
4. ȘS Drochia 24 15 0 9 85-33 45
5. ȘS Briceni 24 8 5 11 57-45 29
6. ȘS Dondușeni 24 7 3 14 49-44 24
7. ȘS Ocnița 24 7 0 17 35-101 21
8. FC Brătușeni 24 5 2 17 25-74 17
9. Ștefan cel Mare 24 0 0 24 12-218 0

 
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 U-15 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 25.08.2018 ȘSR Soroca-Ștefan cel Mare 0-3 13-0 Soroca 11.00
2 25.08.2018 ȘS Drochia-FC Brătușeni 5-0 6-0 Drochia 10.00
3 25.08.2018 ȘS Rîșcani-ȘS Dondușeni 1-3 4-3 Rîșcani 10.00
4 25.08.2018 ȘS Briceni-ȘS Ocnița 6-0 5-0 Briceni 11.00
5   ȘS Edineț-libera        
Etapa II
6 29.08.2018 ȘS Dondușeni-ȘS Briceni 3-1 0-0 Corbu 11.00
7 29.08.2018 FC Brătușeni-ȘS Rîșcani 2-2 0-1 Chetroșica Nouă 11.00
8 29.08.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Drochia 0-8 0-9 Cernoleuca 11.00
9 29.08.2018 ȘS Edineț-ȘSR Soroca 2-2 4-0 Edineț 11.00
10   ȘS Ocnița - libera        
Etapa III
11 01.09.2018 ȘS Drochia-ȘS Edineț  4-0 0-2 Drochia 10.00
12 01.09.2018 ȘS Rîșcani-Ștefan cel Mare 5-0 20-0 Rîșcani 10.00
13 01.09.2018 ȘS Briceni-FC Brătușeni 1-0 3-0 Briceni 11.00
14 01.09.2018 ȘS Ocnița-ȘS Dondușeni 0-5 0-3 Ocnița 12.00
15   ȘSR Soroca-libera        
Etapa IV
16 08.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Ocnița 0-0 2-1 Chetroșica Nouă 11.00
17 08.09.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Briceni 0-4 1-9 Cernoleuca 11.00
18 08.09.2018 ȘS Edineț-ȘS Rîșcani  1-1 6-0 Edineț 11.00
19 08.09.2018 ȘSR Soroca-ȘS Drochia 3-0 4-0 Soroca 11.00
20   ȘS Dondușeni - libera        
Etapa V
21 15.09.2018 ȘS Rîșcani-ȘSR Soroca 2-2 2-4 Rîșcani 10.00
22 15.09.2018 ȘS Briceni-ȘS Edineț 1-0 0-3 Briceni 11.00
23 15.09.2018 ȘS Ocnița-Ștefan cel Mare 1-0 6-0 Ocnița 12.00
24 15.09.2018 ȘS Dondușeni-FC Brătușeni 5-1 1-1 Corbu 11.00
25   ȘS Drochia-libera        
Etapa VI
26 22.09.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Dondușeni  0-3 0-6 Cernoleuca  11.00
27 22.09.2018 ȘS Edineț-ȘS Ocnița 8-0 6-0 Edineț 11.00
28 22.09.2018 ȘSR Soroca-ȘS Briceni 5-0 2-0 Soroca 11.00
29 22.09.2018 ȘS Drochia-ȘS Rîșcani 0-0 0-2 Drochia 10.00
30   FC Brătușeni - libera        
Etapa VII
31 26.09.2018 ȘS Edineț-FC Brătușeni 3-0 4-0 Edineț  15.30
32 26.09.2018 ȘSR Soroca-ȘS Dondușeni 2-0 0-0 Soroca  15.30
33 24.10.2018 ȘS Drochia-ȘS Ocnița 0-2 4-0 Drochia 15.30
34 26.09.2018 ȘS Rîșcani-ȘS Briceni 2-1 6-0 Rîșcani 15.30
35   Ștefan cel Mare - libera        
Etapa VIII
36 29.09.2018 ȘS Briceni-ȘS Drochia 0-0 1-6 Briceni 10.00
37 29.09.2018 ȘS Ocnița-ȘSR Soroca 0-7 1-6 Ocnița 11.00
38 29.09.2018 ȘS Dondușeni-ȘS Edineț 1-0 0-5 Corbu 10.00
39 29.09.2018 FC Brătușeni-Ștefan cel Mare 1-0 9-0 Chetroșica Nouă 10.00
40   ȘS Rîșcani-libera        
Etapa IX
41 06.10.2018 ȘS Ocnița-ȘS Rîșcani  0-3 0-7 Ocnița 11.00
42 06.10.2018 ȘS Dondușeni-ȘS Drochia 1-0 1-2 Corbu 11.00
43 06.10.2018 FC Brătușeni-ȘSR Soroca 0-3 0-5 Chetroșica Nouă 11.00
44 06.10.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Edineț 0-9 0-19 Cernoleuca 11.00
45   ȘS Briceni-libera        
RETUR
Etapa X
46 13.10.2018 Ștefan cel Mare-ȘSR Soroca 0-6 0-6 Cernoleuca 11.00
47 13.10.2018 FC Brătușeni-ȘS Drochia 0-0 0-1 Chetroșica Nouă 11.00
48 13.10.2018 ȘS Dondușeni-ȘS Rîșcani 0-1 0-1 Corbu 11.00
49 13.10.2018 ȘS Ocnița-ȘS Briceni 0-1 3-2 Ocnița 12.00
50   ȘS Edineț - libera        
Etapa XI
51 20.10.2018 ȘS Briceni-ȘS Dondușeni 0-4 0-2 Briceni 11.00
52 20.10.2018 ȘS Rîșcani-FC Brătușeni 1-1 5-0 Rîșcani 10.00
53 20.10.2018 ȘS Drochia-Ștefan cel Mare  3-0 15-0 Drochia 10.00
54 07.03.2019 ȘSR Soroca-ȘS Edineț 2-0 5-1 Soroca 11.00
55   ȘS Ocnița-libera        
Etapa XII
56 27.10.2018 ȘS Edineț-ȘS Drochia  8-0 4-2 Edineț 11.00
57 27.10.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Rîșcani 0-5 0-9 Cernoleuca 11.00
58 27.10.2018 FC Brătușeni-ȘS Briceni 1-0 2-2 Chetroșica Nouă 11.00
59 27.10.2018 ȘS Dondușeni-ȘS Ocnița 2-1 7-3 Corbu 11.00
60   ȘSR Soroca - libera        
Etapa XIII
61 31.10.2018 ȘS Ocnița-FC Brătușeni 1-0 4-0 Ocnița 12.00
62 31.10.2018 ȘS Briceni-Ștefan cel Mare 3-0 7-0 Briceni 11.00
63 31.10.2018 ȘS Rîșcani-ȘS Edineț 2-0 1-0 Rîșcani 10.00
64 31.10.2018 ȘS Drochia-ȘSR Soroca  0-6 1-3 Drochia 10.00
65   ȘS Dondușeni-libera        
Etapa XIV
66 03.11.2018 ȘSR Soroca-ȘS Rîșcani 0-3 2-0 Soroca 11.00
67 03.11.2018 ȘS Edineț-ȘS Briceni 0-0 1-1 Edineț 10.00
68 03.11.2018 Ștefan cel Mare-ȘS Ocnița 0-4 2-3 Cernoleuca 11.00
69 03.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Dondușeni 0-3 1-0 Chetroșica Nouă 11.00
70   ȘS Drochia - libera        
Etapa XV
71 10.11.2018 ȘS Dondușeni-Ștefan cel Mare 2-0 11-0 Corbu 11.00
72 10.11.2018 ȘS Ocnița-ȘS Edineț 0-1 1-3 Ocnița 12.00
73 10.11.2018 ȘS Briceni-ȘSR Soroca 0-3 0-1 Briceni 11.00
74 10.11.2018 ȘS Rîșcani-ȘS Drochia 1-1 3-1 Rîșcani 10.00
75   FC Brătușeni-libera        
Etapa XVI
76 17.11.2018 ȘS Drochia-ȘS Briceni 0-0 4-1 Drochia 10.00
77 20.10.2018 ȘSR Soroca-ȘS Ocnița 3-0 12-0 Soroca 11.00
78 17.11.2018 ȘS Edineț-ȘS Dondușeni 0-5 5-1 Edineț 11.00
79 17.11.2018 Ștefan cel Mare-FC Brătușeni 0-2 2-3 Cernoleuca 11.00
80   ȘS Rîșcani - libera        
Etapa XVII
81 18.03.2019 FC Brătușeni-ȘS Edineț  0-3 1-6 Edineț 11.00
82 16.03.2019 ȘS Dondușeni-ȘSR Soroca 1-0 1-2 Corbu 11.00
83 16.03.2019 ȘS Ocnița-ȘS Drochia 1-4 0-6 Călărășeuca 11.00
84 16.03.2019 ȘS Briceni-ȘS Rîșcani  0-2 1-1 Briceni 11.00
85   Ștefan cel Mare-libera        
Etapa XVIII
86 23.03.2019 ȘS Rîșcani-ȘS Ocnița 1-0 2-0 Rîșcani 11.00
87 23.03.2019 ȘS Drochia-ȘS Dondușeni  0-0 4-0 Nicoreni 11.00
88 23.03.2019 ȘSR Soroca-FC Brătușeni 3-0 4-0 Soroca 11.00
89 23.03.2019 ȘS Edineț-Ștefan cel Mare  14-0 16-0 Edineț 11.00
90   ȘS Briceni - libera        
TUR
Etapa XIX
91 30.03.2019 ȘS Rîșcani - Ștefan cel Mare 7-0 9-1 Rîșcani 11.00
92 30.03.2019 ȘS Edineț - ȘS Ocnița 3-1 7-0 Edineț 10.00
93 30.03.2019 ȘS Dondușeni-FC Brătușeni 5-0 5-0 Corbu 10.00
94 30.03.2019 ȘS Drochia-ȘS Briceni 5-0 3-2 Nicoreni 10.00
95   ȘSR Soroca-libera        
Etapa XX
96 06.04.2019 FC Brătușeni - ȘS Drochia 0-1 0-2 Chetroșica Nouă 11.00
97 06.04.2019 ȘS Ocnița - ȘS Dondușeni 0-2 2-0 Călărășeuca 11.00
98 06.04.2019 Ștefan cel Mare - ȘS Edineț 0-3 0-9 Cernoleuca 11.00
99 06.04.2019 ȘSR Soroca - ȘS Rîșcani 2-0 0-0 Soroca 11.00
100   ȘS Briceni - liberă        
Etapa XXI
101 13.04.2019 ȘS Edineț - ȘSR Soroca 2-3 2-0 Edineț 10.00
102 13.04.2019 ȘS Dondușeni - Ștefan cel Mare 3-0 3-0 Corbu 11.00
103 13.04.2019 ȘS Drochia - ȘS Ocnița 0-0 6-1 Nicoreni 10.00
104 13.04.2019 ȘS Briceni - FC Brătușeni 1-0 3-0 Briceni 10.00
105   ȘS Rîșcani - libera        
Etapa XXII
106 20.04.2019 ȘS Ocnița - ȘS Briceni 0-0 1-6 Ocnița 11.00
107 20.04.2019 Ștefan cel Mare - ȘS Drochia 1-3 0-11 Cernoleuca 11.00
108 20.04.2019 ȘSR Soroca - ȘS Dondușeni 1-3 2-1 Soroca 11.00
109 24.04.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Edineț 2-1 2-1 Rîșcani  
110   FC Brătușeni - libera        
Etapa XXIII
111 27.04.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Rîșcani 1-0 1-4 Corbu 11.00
112 27.04.2019 ȘS Drochia - ȘSR Soroca 0-1 0-4 Nicoreni 10.00
113 27.04.2019 ȘS Briceni - Ștefan cel Mare 3-0 6-0 Briceni 11.00
114 27.04.2019 FC Brătușeni - ȘS Ocnița 0-0 2-3 Chetroșica Nouă 10.00
115   ȘS Edineț - libera        
Etapa XXIV
116 01.05.2019 Ștefan cel Mare - FC Brătușeni 0-4 3-4 Cernoleuca 11.00
117 01.05.2019 ȘSR Soroca - ȘS Briceni 4-0 4-2 Soroca 11.00
118 01.05.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Drochia 2-1 3-0 Rîșcani 10.00
119 03.05.2019 ȘS Edineț - ȘS Dondușeni 0-3 2-1 Edineț 10.00
120   ȘS Ocnița-libera        
Etapa XXV
121 08.05.2019 ȘS Drochia - ȘS Edineț 4-0 0-2 Nicoreni 15.00
122 15.05.2019 ȘS Briceni - ȘS Rîșcani 0-1 1-1 Briceni 15.00
123 08.05.2019 FC Brătușeni - ȘSR Soroca 0-2 0-3 Chetroșica Nouă 15.00
124 25.05.2019 ȘS Ocnița - Ștefan cel Mare 10-1 6-3 Ocnița 15.00
125   ȘS Dondușeni - libera        
Etapa XXVI
126 11.05.2019 ȘSR Soroca-ȘS Ocnița 6-0 7-0 Soroca 11.00
127 11.05.2019 ȘS Rîșcani-FC Brătușeni 4-0 4-0 Rîșcani 10.00
128 11.05.2019 ȘS Edineț-ȘS Briceni 3-0 2-1 Edineț 10.00
129 11.05.2019 ȘS Dondușeni-ȘS Drochia 1-1 0-2 Corbu 11.00
130   Ștefan cel Mare - libera        
Etapa XXVII
131 18.05.2019 ȘS Briceni - ȘS Dondușeni 0-4 4-2 Briceni 11.00
132 18.05.2019 FC Brătușeni - ȘS Edineț 0-4 0-6 Chetroșica Nouă 10.00
133 18.05.2019 ȘS Ocnița - ȘS Rîșcani 1-1 0-3 Ocnița 11.00
134 18.05.2019 Ștefan cel Mare - ȘSR Soroca 0-3 0-9 Cernoleuca 11.00
135   ȘS Drochia - libera        
Play-off tur-retur U13
Locul 3 23.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Soroca 2-0   Bălți, Pișcevic 16.30
Locul 1 23.05.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni 0-0   Corbu 16.00
Locul 3 01.06.2019 ȘS Soroca - Atletico Bălți 1-0   Soroca 11.00
Locul 1 01.06.2019 ȘS Glodeni - ȘS Dondușeni 0-0 (pen.1-3)   Glodeni 11.00
Play-off tur-retur U15
Locul 3 22.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Edineț   3-1 Bălți, Pișcevic 16.00
Locul 1 22.05.2019 ȘS Soroca - ȘS Florești   1-1 Soroca 16.00
Locul 3 25.05.2019 ȘS Edineț - Atletico Bălți   2-1 Edineț 11.00
Locul 1 25.05.2019 ȘS Florești - ȘS Soroca   1-2 Florești 11.00

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘS Glodeni 21 17 2 2 48-17 53
2. Atletico Bălți 21 15 1 5 73-18 46
3. ȘS Sângerei 21 14 2 5 41-16 44
4. ȘS Florești 21 11 4 6 29-12 37
5. FC Rezina 21 12 0 9 39-25 36
6. Academia Viitorul 21 3 0 18 9-72 9
7. ȘSSF Bălți 21 1 1 19 8-64 4
8. ȘS Fălești 21 5 2 14 19-45 -1**
**ȘS Fălești a fost sancționată cu o scădere de 18 puncte conform deciziei Comitetului de Competiții al FMF din 12 octombrie 2018

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘS Florești 21 17 1 2 61-18 52
2. Atletico Bălți 21 16 2 3 95-19 50
3. FC Rezina 21 12 3 6 61-34 39
4. ȘS Fălești 21 12 2 7 56-35 38
5. ȘS Glodeni 21 7 2 12 37-49 23
6. ȘS Sângerei 21 5 4 12 43-61 19
7. ȘSSF Bălți 21 3 2 16 22-85 11
8. Academia Viitorul 21 2 3 16 22-96 9
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 U-15 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 25.08.2018 FC Rezina - ȘSSF Bălți 5-1 4-0 Pripiceni-Răzeși 11.00
2 25.08.2018 ȘS Glodeni - Academia Viitorul 3-0 4-4 Glodeni 11.00
3 25.08.2018 ȘS Florești - ȘS Sângerei 0-1 2-0 Florești 11.00
4 25.08.2018 ȘS Fălești - Atletico Bălți 1-8 1-4 Fălești 10.00
Etapa II
5 01.09.2018 ȘSSF Bălți - Atletico Bălți 1-11 0-7 Bălți, ȘSSF 10.00
6 01.09.2018 ȘS Sângerei - ȘS Fălești 3-0 4-1 Sângerei 10.00
7 01.09.2018 Academia Viitorul - ȘS Florești 0-6 1-8 Țepordei, Florești 10.00
8 01.09.2018 FC Rezina - ȘS Glodeni 0-3 2-2 Pripiceni-Răzeși 10.00
Etapa III
9 08.09.2018 ȘS Glodeni - ȘSSF Bălți 4-0 8-0 Glodeni 10.00
10 08.09.2018  ȘS Florești- FC Rezina 1-0 4-2 Florești 10.00
11 03.10.2018 ȘS Fălești - Academia Viitorul 3-1 3-1 Fălești 11.00
12 08.09.2018 Atletico Bălți - ȘS Sângerei 3-0 9-0 Bălți, Pișcevic 10.00
Etapa IV
13 15.09.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Sângerei 0-4 2-0 Bălți, ȘSSF 15.00
14 15.09.2018 Academia Viitorul - Atletico Bălți  0-13 0-10 Țepordei, Florești 11.00
15 15.09.2018 FC Rezina - ȘS Fălești 3-0 1-4 Pripiceni-Răzeși 10.00
16 15.09.2018 ȘS Glodeni - ȘS Florești  2-1 0-1 Glodeni 11.00
Etapa V
17 22.09.2018 ȘS Florești- ȘSSF Bălți 1-0 3-0 Florești 10.00
18 22.09.2018 ȘS Fălești- ȘS Glodeni 0-1 2-0 Fălești 10.00
19 22.09.2018 Atletico Bălți - FC Rezina 3-1 4-2 Bălți, Pișcevic 11.00
20 22.09.2018 ȘS Sângerei- Academia Viitorul 4-0 3-1 Sângerei 10.00
Etapa VI
21 29.09.2018 ȘSSF Bălți - Academia Viitorul 0-1 5-1 Bălți, ȘSSF 10.00
22 29.09.2018 FC Rezina - ȘS Sângerei 0-1 1-1 Pripiceni-Răzeși 10.00
23 29.09.2018 ȘS Glodeni - Atletico Bălți 3-2 1-0 Glodeni 10.00
24 29.09.2018 ȘS Florești - ȘS Fălești 0-1 4-0 Florești 10.00
Etapa VII
25 06.10.2018 ȘS Fălești - ȘSSF Bălți 3-0 4-1 Fălești 10.00
26 06.10.2018 Atletico Bălți - ȘS Florești 2-1 2-2 Bălți, Pișcevic 10.00
27 06.10.2018 ȘS Sângerei - ȘS Glodeni 1-2 2-5 Sângerei 10.00
28 06.10.2018 Academia Viitorul - FC Rezina 0-1 0-5 Țepordei, Florești 10.00
RETUR
Etapa VIII
29 13.10.2018 Atletico Bălți - ȘSSF Bălți 4-1 2-1 Bălți, Pișcevic 10.00
30 13.10.2018 ȘS Fălești - ȘS Sângerei 0-2 2-0 Fălești 10.00
31 13.10.2018 ȘS Florești - Academia Viitorul 4-0 4-1 Florești 10.00
32 13.10.2018 ȘS Glodeni - FC Rezina 2-1 1-4 Glodeni 11.00
Etapa IX
33 31.10.2018 ȘSSF Bălți - FC Rezina 1-2 3-6 Bălți, ȘSSF 15.00
34 20.10.2018 Academia Viitorul - ȘS Glodeni 0-2 1-3 Țepordei, Florești 11.00
35 20.10.2018 ȘS Sângerei - ȘS Florești 0-0 1-3 Sângerei 10.00
36 20.10.2018 Atletico Bălți- ȘS Fălești 1-0 4-0 Bălți, Pișcevic 10.00
Etapa X
37 27.10.2018 ȘS Sângerei - ȘSSF Bălți 4-0 7-1 Sângerei 10.00
38 27.10.2018 Atletico Bălți - Academia Viitorul 6-0 5-0 Bălți, Pișcevic 11.00
39 27.10.2018 ȘS Fălești - FC Rezina 0-1 2-0 Fălești 11.00
40 27.10.2018 ȘS Florești - ȘS Glodeni  1-1 3-1 Florești 11.00
Etapa XI
41 03.11.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Glodeni 0-3 0-2 Bălți, ȘSSF 14.00
42 03.11.2018 FC Rezina- ȘS Florești  1-0 1-0 Pripiceni-Răzeși 10.00
43 03.11.2018 Academia Viitorul - ȘS Fălești 3-0 0-0 Țepordei, Florești 11.00
44 03.11.2018 ȘS Sângerei - Atletico Bălți 0-2 2-2 Sângerei 10.00
Etapa XII
45 10.11.2018 ȘSSF Bălți - ȘS Florești 0-4 0-5 Bălți, ȘSSF 10.00
46 10.11.2018 ȘS Glodeni - ȘS Fălești 2-0 1-7 Glodeni  10.00
47 10.11.2018 FC Rezina - Atletico Bălți 3-0 1-0 Pripiceni-Răzeși 10.00
48 10.11.2018 Academia Viitorul - ȘS Sângerei 0-2 3-5 Țepordei, Florești  10.00
Etapa XIII
59 16.03.2019 Academia Viitorul - ȘSSF Bălți 1-0 3-1 Țepordei 11.00
50 16.03.2019 ȘS Sângerei - FC Rezina 1-3 1-2 Sângerei 11.00
51 16.03.2019 Atletico Bălți - ȘS Glodeni 3-1 6-1 Bălți, Pișcevic 10.00
52 16.03.2019 ȘS Fălești - ȘS Florești 0-1 1-2 Fălești 10.00
Etapa XIV
53 23.03.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Fălești 1-4 2-5 Bălți, ȘSSF 10.00
54 23.03.2019 ȘS Florești - Atletico Bălți 1-0 1-3 Florești 10.00
55 23.03.2019 ȘS Glodeni - ȘS Sângerei 2-1 2-0 Danul 10.00
56 23.03.2019 FC Rezina - Academia Viitorul 4-0 5-2 Pripiceni-Răzeși 11.00
TUR
Etapa XV
57 30.03.2019 Atletico Bălți - ȘSSF Bălți 3-0 6-0 Bălți, Pișcevic 10.00
58 30.03.2019 ȘS Glodeni - Academia Viitorul 7-0 0-1 Danul 11.00
59 30.03.2019 ȘS Florești - ȘS Fălești 0-0 3-0 Florești 10.00
60 30.03.2019 FC Rezina - ȘS Sângerei  0-2 8-4 Pripiceni-Răzeși 10.00
Etapa XVI
61 06.04.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Sângerei  1-3 3-3 Bălți, ȘSSF 10.00
62 06.04.2019 ȘS Fălești - FC Rezina 0-4 1-1 Fălești 11.00
63 06.04.2019 Academia Viitorul - ȘS Florești 1-3 2-7 Țepordei 10.00
64 06.04.2019 Atletico Bălți - ȘS Glodeni 1-2 6-1 Bălți, Pișcevic 10.00
Etapa XVII
65 13.04.2019 ȘS Glodeni - ȘSSF Bălți 1-0 2-0 Danul  10.00
66 13.04.2019 ȘS Florești- Atletico Bălți 1-0 2-1 Florești 10.00
67 13.04.2019 FC Rezina - Academia Viitorul 6-1 6-0 Pripiceni-Răzeși 10.00
68 13.04.2019 ȘS Sângerei - ȘS Fălești 3-0 2-4 Sângerei 10.00
Etapa XVIII
69 20.04.2019 ȘSSF Bălți - ȘS Fălești 1-1 0-10 Bălți, ȘSSF 10.00
70 20.04.2019 Academia Viitorul - ȘS Sângerei 1-3 1-1 Țepordei 11.00
71 20.04.2019 Atletico Bălți - FC Rezina 5-0 4-2 Bălți, Pișcevic 11.00
72 20.04.2019 ȘS Glodeni - ȘS Florești 1-1 1-2 Danul 10.00
Etapa XIX
73 01.05.2019 ȘS Florești- ȘSSF Bălți 1-0 0-0 Florești 10.00
74 01.05.2019 FC Rezina- ȘS Glodeni 0-3 1-0 Pripiceni-Răzeși 10.00
75 01.05.2019 ȘS Sângerei - Atletico Bălți 1-1 1-4 Sângerei 10.00
76 01.05.2019 ȘS Fălești- Academia Viitorul 3-0 6-0 Fălești 11.00
Etapa XX
77 11.05.2019 ȘSSF Bălți - Academia Viitorul 1-0 3-0 Bălți, ȘSSF 10.00
78 04.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Fălești 4-1 4-1 Bălți, Pișcevic 10.00
79 11.05.2019 ȘS Glodeni - ȘS Sângerei 0-3 1-5 Glodeni 10.00
80 11.05.2019 ȘS Florești - FC Rezina 1-0 1-0 Florești 10.00
Etapa XXI
81 18.05.2019 FC Rezina - ȘSSF Bălți 4-0 7-0 Pripiceni-Răzeși 11.00
82 18.05.2019 ȘS Sângerei - ȘS Florești 2-1 1-4 Sângerei 10.00
83 18.05.2019 ȘS Fălești - ȘS Glodeni 2-3 2-1 Fălești 10.00
84 14.05.2019 Academia Viitorul - Atletico Bălți 0-1 0-12 Țepordei 11.00
Play-off tur-retur U13
Locul 3 23.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Soroca 2-0   Bălți, Pișcevic 16.30
Locul 1 23.05.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni 0-0   Corbu 16.00
Locul 3 01.06.2019 ȘS Soroca - Atletico Bălți 1-0   Soroca 11.00
Locul 1 01.06.2019 ȘS Glodeni - ȘS Dondușeni 0-0 (pen. 1-3)   Glodeni 11.00
Play-off tur-retur U15
Locul 3 22.05.2019 Atletico Bălți - ȘS Edineț   3-1 Bălți, Pișcevic 16.00
Locul 1 22.05.2019 ȘS Soroca - ȘS Florești   1-1 Soroca 16.00
Locul 3 25.05.2019 ȘS Edineț - Atletico Bălți   2-1 Edineț 11.00
Locul 1 25.05.2019 ȘS Florești - ȘS Soroca   1-2 Florești 11.00