Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. FC Junior-ȘS4-1 0 0 0 0 0-0 0
2. Zaria Chițcani 0 0 0 0 0-0 0
3. ISM-2017 0 0 0 0 0-0 0
4. Atletic 0 0 0 0 0-0 0
5. CS Narubai 0 0 0 0 0-0 0
6. ȘS Căușeni 0 0 0 0 0-0 0
7. ȘS Slobozia 0 0 0 0 0-0 0
8. Olan 0 0 0 0 0-0 0
9. Tighina-Fotbalistul Junior 0 0 0 0 0-0 0
10. FC Junior-ȘS4-2 0 0 0 0 0-0 0
11. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
Programul meciurilor
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 ŞS Căușeni - Atletic 2-3 Căușeni 14.00
2 11.09.2019 FC Junior-SS4-1 - ŞS Slobozia 4-0 Tiraspol 16.00
3 07.09.2019 ISM-2017 - FC Junior-SS4-2 5-1 Grigoriopol 15.00
4 07.09.2019 Sheriff - Zaria 3-1 CS Sheriff 14.00
5 07.09.2019 Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior 4-1 Rîbnița 14.00
6   Olan - liberă      
Etapa II
7 14.09.2019 Atletic - Olan 5-0 Ştefan Vodă 14.00
8 14.09.2019 ŞS Slobozia - ŞS Căușeni 4-0 Slobozia 16.00
9 14.09.2019 FC Junior-SS4-2 - Sheriff 1-4 Tiraspol 14.00
10 14.09.2019 Zaria - Narubai 3-3 Chițcani 14.00
11 14.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - FC Junior-SS4-1 0-5 Bender 17.00
12   ISM-2017 - liberă      
Etapa III
13          
14          
15          
16          
17          
18          
Etapa IV
19          
20          
21          
22          
23          
24          
Etapa V
25          
26          
27          
28          
29          
30          
Etapa VI
31          
32          
33          
34          
35          
36          
Etapa VII
37          
38          
39          
40          
41          
42          
Etapa VIII
43          
44          
45          
46          
47          
48          
Etapa IX
49          
50          
51          
52          
53          
54          
Etapa X
55          
56          
57          
58          
59          
60          
Etapa XI
61          
62          
63          
64          
65          
66          
Etapa XII
67          
68          
69          
70          
71          
72          
Etapa XIII
73          
74          
75          
76          
77          
78          
Etapa XIV
79          
80          
81          
82          
83          
84          
Etapa XV
85          
86          
87          
88          
89          
90          
Etapa XVI
91          
92          
93          
94          
95          
96          
Etapa XVII
97          
98          
99          
100          
101          
102          
Etapa XVIII
103          
104          
105          
106          
107          
108          
Etapa XIX
109          
110          
111          
112          
113          
114          
Etapa XX
115          
116          
117          
118          
119          
120           
Etapa XXI
121          
122          
123          
124          
125          
126          
Etapa XXII
127          
128          
129          
130          
131          
132          
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Atletic 0 0 0 0 0-0 0
2. Energetic-ȘS 0 0 0 0 0-0 0
3. Olan 0 0 0 0 0-0 0
4. ȘS Căușeni 0 0 0 0 0-0 0
5. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 08.09.2019 Olan - Atletic 6-0 Olăneşti 12.00
2 08.09.2019 FC Sheriff - Energetic-ŞS 1-9 SC Sheriff 12.00
3   ŞS Căuşeni - liberă      
Etapa II
4 15.09.2019 Atletic - Energetic-ŞS 1-1 Ştefan Vodă 12.00
5 15.09.2019 ŞS Căuşeni - FC Sheriff 4-2 Căuşeni 12.00
6   Olan - liberă      
Etapa III
           
           
           
           
Etapa IV
           
           
           
           
Etapa V
           
           
           
           
Etapa VI
           
           
           
           
Etapa VII
           
           
           
           
Etapa VIII
           
           
           
           
Etapa IX
           
           
           
           
Etapa X