Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Codru-CSF Voluntarii 6 5 1 0 37-6 16
2. FC Cahul-2005-ȘSRF 6 5 0 1 32-9 15
3. Sfîntul Gheorghe-Voran 5 4 1 0 41-2 13
4. Real Succes 5 4 0 1 33-6 12
5. Milsami-ȘS Orhei 6 5 0 1 23-11 12
6. CSF Măgdăcești 6 3 1 2 22-20 10
7. CS Umutluc 6 3 0 3 18-18 9
8. Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 6 2 1 3 19-22 7
9. ISM-2017 6 2 1 3 12-20 7
10. Tighina-Fotbalistul Junior 5 2 0 3 14-21 6
11. Dacia-Buiucani 2 6 1 1 4 15-27 4
12. CS Petrocub 5 1 0 4 7-15 3
13. ȘS Anenii Noi 5 1 0 4 18-23 3
14. Atletico 5 0 1 4 4-41 1
15. CS Narubai 6 0 1 5 6-67 1
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2019 CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei 2-4 Ratuș 11-00
2 01.09.2019 ISM-2017 - Atletico Bălți 5-0 Grigoriopol 13-00
3 31.08.2019 Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran 0-8 Joma Arena 9-00
4 11.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Real Succes 3-2 Real Succes 15-00
5 31.08.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi 5-2 Tiraspol st.or. 11-00
6 31.08.2019 CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior 3-6 Rîbnița 13-00
7   CS Petrocub - liberă      
8 01.09.2019 CS Umutluc - Cahul 2005-ȘSRF             2-4 Sadaclia 11-00
Etapa II
9 07.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF 2-5 Chiperceni 13-00
10 07.09.2019 CS Petrocub - CS Umutluc 2-3 S.Galbenă 15-00
11   Tighina-Fotbalistul Junior - liberă      
12 11.09.2019 ȘS Anenii Noi -  CS Narubai 10-0 Anenii Noi  17-00
13 08.09.2019 Real Succes - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 8-1 Real Succes 16-00
14 07.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii 1-1 Joma Arena 13-30
15 07.09.2019 Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II 0-7 Pișcevik 15-00
16 08.09.2019 CSF  Măgdăcești - ISM-2017 4-3 Ratuș 11-00
Etapa III
17 15.09.2019 ISM-2017 - Milsami-ȘS Orhei 0-4 Grigoriopol  12-00
18 15.09.2019 Dacia-Buiucani II - CSF  Măgdăcești 2-3 Joma Arena 12-00
19 15.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți 18-0 Real Succes 14-00
20 15.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran 1-6 Tiraspol st.or. 12-00
21 14.09.2019 CS Narubai - Real Succes 0-18 Rîbnița 12-00
22   ȘS Anenii Noi - liberă      
23 15.09.2019 CS Umutluc - Tighina-Fotbalistul Junior 7-1 Sadaclia 13-00
24 15.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub 6-0 Cahul 12-00
Etapa IV
25 21.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub 2-1 Chiperceni 13-00
26 21.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF 2-6 Șelkovik 14-00
27 21.09.2019 ȘS Anenii Noi - CS Umutluc 4-5 Anenii Noi 13-00
28   Real Succes - liberă       
28 21.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai 21-0 Joma Arena 15-30
30 21.09.2019 Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 1-8 Pișcevik 14-30
31 22.09.2019 CSF  Măgdăcești - Codru-CSF Voluntarii 1-8 Ratuș 12-00
32 22.09.2019 ISM-2017 - Dacia-Buiucani II 2-2 Grigoriopol 12-00
Etapa V
33 29.09.2019 Dacia-Buiucani II - Milsami-ȘS Orhei 2-7 Joma Arena 12-00
34 28.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - ISM-2017 9-0 Real Succes 15-00
35 28.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSF  Măgdăcești 3-3 Tiraspol st.or. 14-00
36 29.09.2019 CS Narubai - Atletico Bălți 3-3 Rîbnița 12-00
37   Sfîntul Gheorghe-Voran- liberă      
38 29.09.2019 CS Umutluc - Real Succes 1-2 Sadaclia 13-00
39 28.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi 10-0 Cahul 13-00
40 28.09.2019 CS Petrocub - Tighina-Fotbalistul Junior 1-2 S.Galbenă 16-00
Etapa VI
41 06.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior 4-3 Chiperceni 13-00
42 05.10.2019 ȘS Anenii Noi - CS Petrocub 2-3 Anenii Noi 12-00
43 06.10.2019 Real Succes - Cahul 2005-ȘSRF 3-1 Real Succes 12-30
44 06.10.2019 CS Umutluc - Sfîntul Gheorghe-Voran 0-5 Sadaclia 12-00
45   Atletico Bălți - liberă      
46 05.10.2019 CSF  Măgdăcești -  CS Narubai 9-0 Ratuș 11-00
47 06.10.2019 ISM-2017 - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 2-1 Grigoriopol 11-00
48 05.10.2019 Dacia-Buiucani II - Codru-CSF Voluntarii  2-7 Joma Arena 9-00
Etapa VII
49 12.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei 3-1 Real Succes 14-30
50 13.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II 4-1 Tiraspol st.or. 12-00
51 11.10.2019 CS Narubai - ISM-2017 1-6 Rîbnița 15-30
52   CSF  Măgdăcești - liberă      
53 13.10.2019 CS Umutluc - Atletico Bălți 8-0 Sadaclia 13-00
54 13.10.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran 2-3 Cahul 12-00
55 12.10.2019 CS Petrocub - Real Succes 0-6 S.Galbenă 11-00
56 12.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi 4-1 Șelkovik 15-00
Etapa VIII
57 19.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi   Chiperceni 11-00
58 19.10.2019 Real Succes - Tighina-Fotbalistul Junior   Real Succes 14-30
59 19.10.2019 CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran   S.Galbenă 14-00
60 19.10.2019 Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF   Pișcevik 13-30
61 19.10.2019 CSF  Măgdăcești - CS Umutluc   Drăsliceni 12-00
62   ISM-2017 - liberă      
63 20.10.2019 Dacia-Buiucani II -  CS Narubai   Joma Arena 11-30
64 19.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Real Succes 16-30
Etapa IX
65 27.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei   Tiraspol st.or. 12-00
66 26.10.2019 CS Narubai - Codru-CSF Voluntarii   Rîbnița 12-00
67   Dacia-Buiucani II - liberă      
68 27.10.2019 CS Umutluc - ISM-2017   Sadaclia 13-00
69 27.10.2019 Cahul 2005-ȘSRF - CSF  Măgdăcești   Cahul 12-00
70 27.10.2019 CS Petrocub - Atletico Bălți    S.Galbenă 14-30
71 27.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran   Șelkovik 12-00
72 26.10.2019 ȘS Anenii Noi - Real Succes   Anenii Noi 10-30
Etapa X
73 30.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - Real Succes   Chiperceni 11-30
74 30.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi    Stăuceni 11-00
75 06.11.2019 Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior    Pișcevik 14-30
76 30.10.2019 CSF  Măgdăcești - CS Petrocub   Ratuș 13-30
77 31.10.2019 ISM-2017 - Cahul 2005-ȘSRF   Grigoriopol 13-30
78 30.10.2019 Dacia-Buiucani II - CS Umutluc   Joma Arena 12-30
79   Codru-CSF Voluntarii - liberă      
80 06.11.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CS Narubai   Tiraspol st.or. 12-00
Etapa XI
81 03.11.2019 CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei   Rîbnița 10-00
82   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă      
83 02.11.2019 CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii   Sadaclia 13-00
84 03.11.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II    Cahul 12-30
85 03.11.2019 CS Petrocub - ISM-2017   S.Galbenă 12-00
86 03.11.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - CSF  Măgdăcești   Șelkovik 12-00
87 02.11.2019 ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți   Anenii Noi 11-30
88 03.11.2019 Real Succes - Sfîntul Gheorghe-Voran   Real Succes 9-00
Etapa XII 
89 09-10.11.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran   Chiperceni  
90 09-10.11.2019 Atletico Bălți - Real Succes   Pișcevik  
91 09-10.11.2019 CSF  Măgdăcești - ȘS Anenii Noi   Ratuș  
92 09-10.11.2019 ISM-2017 - Tighina-Fotbalistul Junior   Grigoriopol  
93 09-10.11.2019 Dacia-Buiucani II - CS Petrocub   Joma Arena  
94 09-10.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - Cahul 2005-ȘSRF   Real Succes  
95 09-10.11.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Umutluc   Tiraspol st.or.   
96   CS Narubai - liberă      
Etapa XIII 
97   Milsami-ȘS Orhei - liberă      
98 16-17.11.2019 CS Umutluc -  CS Narubai   Ceadîr-Lunga  
99 16-17.11.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Cahul  
100 16-17.11.2019 CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii   S.Galbenă  
101 16-17.11.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II    Șelkovik  
102 16-17.11.2019 ȘS Anenii Noi - ISM-2017   Anenii Noi  
103 16-17.11.2019 Real Succes - CSF  Măgdăcești   Real Succes  
104 16-17.11.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți   Joma Arena  
Etapa XIV 
105 23-24.11.2019 Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți   Chiperceni  
106 23-24.11.2019 CSF  Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran   Ratuș   
107 23-24.11.2019 ISM-2017 - Real Succes   Grigoriopol  
108 23-24.11.2019 Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi   Joma Arena  
109 23-24.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - Tighina-Fotbalistul Junior   Real Succes  
110 23-24.11.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Petrocub   Tiraspol st.or.   
111 23-24.11.2019 CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF   Rîbnița  
112    CS Umutluc - liberă      
Etapa XV 
113 30.11-01.12.2019 CS Umutluc - Milsami-ȘS Orhei   Ceadîr-Lunga  
114   Cahul 2005-ȘSRF - liberă      
115 30.11-01.12.2019 CS Petrocub -  CS Narubai    S.Galbenă  
116 30.11-01.12.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Șelkovik  
117 30.11-01.12.2019 ȘS Anenii Noi - Codru-CSF Voluntarii   Anenii Noi   
118 30.11-01.12.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani II   Real Succes  
119 30.11-01.12.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-2017   Joma Arena  
120 30.11-01.12.201907 Atletico Bălți - CSF  Măgdăcești   Pișcevik  
Etapa XVI 
121   Milsami-ȘS Orhei - CSF  Măgdăcești      
122   Atletico Bălți - ISM-2017      
123   Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II      
124   Real Succes - Codru-CSF Voluntarii      
125   ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
126   Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai       
127   CS Petrocub - liberă      
128   Cahul 2005-ȘSRF - CS Umutluc      
Etapa XVII 
129   Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei      
130   CS Umutluc - CS Petrocub      
131   Tighina-Fotbalistul Junior - liberă      
132   CS Narubai - ȘS Anenii Noi      
133   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Real Succes      
134   Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran      
135   Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți      
136   ISM-2017- CSF  Măgdăcești      
Etapa XVIII 
137   Milsami-ȘS Orhei - ISM-2017       
138   CSF  Măgdăcești - Dacia-Buiucani II      
139   Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii      
140   Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
141   Real Succes -  CS Narubai      
142   ȘS Anenii Noi - - liberă      
143   Tighina-Fotbalistul Junior - CS Umutluc      
144   CS Petrocub - Cahul 2005-ȘSRF      
Etapa XIX
145   CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei      
146   Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior      
147   CS Umutluc - ȘS Anenii Noi      
148   Real Succes - liberă       
149   CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran      
150   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți      
151   Codru-CSF Voluntarii - CSF  Măgdăcești      
152   Dacia-Buiucani II - ISM-2017      
Etapa XX
153   Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II      
154   ISM-2017 - Codru-CSF Voluntarii      
155   CSF  Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
156   Atletico Bălți -  CS Narubai      
157   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă      
158   Real Succes - CS Umutluc      
159   ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF      
160   Tighina-Fotbalistul Junior - CS Petrocub      
Etapa XXI
161   Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei      
162   CS Petrocub - ȘS Anenii Noi      
163   Cahul 2005-ȘSRF - Real Succes      
164   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Umutluc      
165   Atletico Bălți - - liberă      
166   CS Narubai - CSF Măgdăcești      
167   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017      
168   Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani II      
Etapa XXII
169   Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii      
170   Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
171   ISM-2017 -  CS Narubai      
172   CSF  Măgdăcești - liberă      
173   Atletico Bălți - CS Umutluc      
174   Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF      
175   Real Succes - CS Petrocub      
176   ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior      
Etapa XXIII
177   ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei      
178   Tighina-Fotbalistul Junior - Real Succes      
179   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub      
180   Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți      
181   CS Umutluc - CSF  Măgdăcești      
182   ISM-2017 - liberă      
183   CS Narubai - Dacia-Buiucani II      
184   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Codru-CSF Voluntarii      
Etapa XXIV
185   Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
186   Codru-CSF Voluntarii -  CS Narubai       
187   Dacia-Buiucani II - liberă      
188   ISM-2017 - CS Umutluc      
189   CSF  Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF      
190   Atletico Bălți - CS Petrocub      
191   Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior      
192   Real Succes - ȘS Anenii Noi      
Etapa XXV
193   Real Succes - Milsami-ȘS Orhei      
194   ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran      
195   Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți      
196   CS Petrocub - CSF Măgdăcești      
197   Cahul 2005-ȘSRF - ISM-2017      
198   CS Umutluc - Dacia-Buiucani II       
199   Codru-CSF Voluntarii - liberă      
200   CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
Etapa XXVI
201   Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai      
202   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă      
203   Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc      
204   Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF      
205   ISM-2017 - CS Petrocub      
206   CSF  Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior      
207   Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi      
208   Sfîntul Gheorghe-Voran - Real Succes      
Etapa XXVII
209   Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei      
210   Real Succes - Atletico Bălți      
211   ȘS Anenii Noi - CSF  Măgdăcești      
212   Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-2017      
213   CS Petrocub - Dacia-Buiucani II      
214   Cahul 2005-ȘSRF - Codru-CSF Voluntarii      
215   CS Umutluc - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
216   CS Narubai - liberă      
Etapa XXVIII
217   Milsami-ȘS Orhei - liberă      
218   CS Narubai - CS Umutluc      
219   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF      
220   Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub      
221   Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior      
222   ISM-2017 - ȘS Anenii Noi      
223   CSF  Măgdăcești - Real Succes      
224   Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran          
Etapa XXIX
225   Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei      
226   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF  Măgdăcești      
227   Real Succes - ISM-2017      
228   ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II       
229   Tighina-Fotbalistul Junior - Codru-CSF Voluntarii      
230   CS Petrocub - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
231   Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai      
232   CS Umutluc - liberă      
Etapa XXX
233   Milsami-ȘS Orhei - CS Umutluc      
234   Cahul 2005-ȘSRF - liberă      
235   CS Narubai - CS Petrocub      
236   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior      
237   Codru-CSF Voluntarii - ȘS Anenii Noi      
238   Dacia-Buiucani II - Real Succes      
239   ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran      
240   CSF  Măgdăcești - Atletico Bălți      
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Atletico 6 6 0 0 28-7 18
2. ȘSSF Bălți 5 5 0 0 24-5 15
3. Milsami-ȘS Orhei 6 3 1 2 24-14 10
4. Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 6 2 3 1 12-10 9
5. ȘS Anenii Noi 5 2 2 1 10-7 8
6. Dacia-Buiucani 2 5 2 1 2 18-15 7
7. CSF Măgdăcești 5 2 1 2 13-11 7
8. CS Narubai 5 2 1 2 11-12 7
9. FC Cahul-2005-ȘSRF 4 2 0 2 20-14 6
10. Sfîntul Gheorghe-Voran 6 1 2 3 17-16 5
11. CS Petrocub 5 1 0 4 7-21 3
12. Tighina-Fotbalistul Junior 5 0 1 4 2-18 1
13. ISM-2017 5 0 0 5 2-38 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
           
Etapa I
1 31.08.2019 Cahul 2005-ȘSRF - ISM-2017 10-0 Cahul 13-00
2 31.08.2019 Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 5-3 Pișcevik 13-00
3 31.08.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSF Măgdăcești 2-3 Chiperceni 11-00
4 01.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II 8-0 Joma Arena 12-00
5 01.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai 1-1 Șelkovik 12-00
6 31.08.2019 ȘS Anenii Noi - ȘSSF Bălți 1-2 Anenii Noi 14-00
7   CS Petrocub - liberă      
Etapa II
8 08.09.2019 ȘSSF Bălți - CS Petrocub 7-1 ȘS Bălți 12-00
9 07.09.2019 CS Narubai - ȘS Anenii Noi 0-3 Rîbnița 12-00
10 08.09.2019 Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior 8-0 Joma Arena 12-00
11 07.09.2019 CSF Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran 3-3 Ratuș 10-00
12 08.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei 1-1 Tiraspol st.or. 12-00
13 07.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți 2-6 Cahul 13-00
14   ISM-2017 - liberă      
Etapa III
15 15.09.2019 Atletico Bălți - ISM-2017 3-0 Pișcevik 13-00
16 14.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF 6-5 Chiperceni 13-00
17 15.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 2-2 Joma Arena 13-30
18 14.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Măgdăcești 1-4 Șelkovik 13-00
19 14.09.2019 ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II 1-1 Anenii Noi 12-00
20 15.09.2019 CS Petrocub -  CS Narubai 2-4 S.Galbenă 15-00
21   ȘSSF Bălți - liberă      
Etapa IV
22 22.09.2019 ISM-2017 - ȘSSF Bălți 0-7 Grigoriopol 14-30
23 22.09.2019 Dacia-Buiucani II - CS Petrocub 6-2 Joma Arena 14-00
24 20.09.2019 ȘS Anenii Noi - CSF Măgdăcești 3-2 ȘS Anenii Noi 17-00
25 22.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior 1-0 Tiraspol st.or. 11-00
26 22.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran 3-2 Cahul 12-00
27 22.09.2019 Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei 5-0 Pișcevik 12-00
28   CS Narubai - liberă      
25.09.2019 Cupa FMF U16 (tur preliminar)
Etapa V
29 28.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - ISM-2017 12-0 Chiperceni 13-00
30 29.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți 2-5 Joma Arena 15-00
31 transferat Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF   Șelkovik  
32 28.09.2019 ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 2-2 Anenii Noi 13-00
33 27.09.2019 CS Petrocub - CSF Măgdăcești 2-1 S.Galbenă 16-30
34 28.09.2019 ȘSSF Bălți -  CS Narubai 4-0 ȘS Bălți 11-00
35    Dacia-Buiucani II - liberă      
Etapa VI
36 06.10.2019 ISM-2017 -  CS Narubai 2-6 Grigoriopol 13-30
37 06.10.2019 Dacia-Buiucani II - ȘSSF Bălți 3-4 Joma Arena 15-30
38 06.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Petrocub 3-0 Tiraspol st.or. 12-00
39 transferat Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi   Cahul 13-30
40 06.10.2019 Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior 4-0 Pișcevik 12-00
41 05.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran 3-0 Chiperceni 12-00
42   CSF Măgdăcești - liberă      
09.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (tur)
Etapa VII
43 12.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-2017 13-0 Joma Arena 15-00
44 13.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei 4-0 Șelkovik 12-00
45 12.10.2019 ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți 2-1 Anenii Noi 13-00
46 14.10.2019 CS Petrocub - Cahul 2005-ȘSRF 1-1 S.Galbenă 16-00
47 12.10.2019 ȘSSF Bălți - CSF Măgdăcești 5-0 ȘS Bălți 11-00
48 13.10.2019 CS Narubai - Dacia-Buiucani II 3-2 Rîbnița 12-00
49   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă      
Etapa VIII
50 20.10.2019 ISM-2017 - Dacia-Buiucani II   Grigoriopol 12-00
51 19.10.2019 CSF Măgdăcești -  CS Narubai   Ratuș 15-00
52 19.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘSSF Bălți   Tiraspol st.or. 13-00
53 19.10.2019 Atletico Bălți - CS Petrocub   Pișcevik 11-30
54 19.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi   Chiperceni  13-00
55 19.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior   Stăuceni 16-00
56   Cahul 2005-ȘSRF - liberă      
23.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (retur)
Etapa IX
57 26.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-2017   Șelkovik 13-00
58 26.10.2019 ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran   Anenii Noi 13-00
59 26.10.2019 CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei   S.Galbenă 14-30
60 27.10.2019 ȘSSF Bălți - Cahul 2005-ȘSRF   ȘS Bălți 13-00
61 27.10.2019 CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Rîbnița 12-00
62 26.10.2019 Dacia-Buiucani II - CSF Măgdăcești    Joma Arena 16-00
63    Atletico Bălți - liberă      
Etapa X
64 30.10.2019 ISM-2017 - CSF Măgdăcești   Grigoriopol 13-30
65 30.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II   Tiraspol st.or. 13-30
66 30.10.2019 CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF   Rîbnița 13-00
67 30.10.2019 Atletico Bălți - ȘSSF Bălți   Pișcevik 10-00
68 29.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub   Stăuceni 14-30
69 30.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi   Șelkovik 13-30
70   Milsami-ȘS Orhei - liberă      
Etapa XI
71 02.11.2019 ȘS Anenii Noi - ISM-2017   Anenii Noi 13-30
72 03.11.2019 CS Petrocub - Tighina-Fotbalistul Junior   S.Galbenă 14-30
73 02.11.2019 ȘSSF Bălți - Milsami-ȘS Orhei   ȘS Bălți 11-00
74 03.11.2019 CS Narubai - Atletico Bălți   Rîbnița 12-30
75 02.11.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II   Cahul 15-00
76 03.11.2019 CSF Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Ratuș 12-00
77   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă      
Etapa XII 
78   ISM-2017 - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Grigoriopol  
79   Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești    Cahul  
80   Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II   Pișcevik  
81   Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai   Chiperceni  
82   Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți   Joma Arena  
83   ȘS Anenii Noi - CS Petrocub    Anenii Noi  
84   Tighina-Fotbalistul Junior - liberă                
Etapa XIII 
85   CS Petrocub - ISM-2017   S.Galbenă  
86   ȘSSF Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior   ȘS Bălți  
87   CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran   Rîbnița  
88   Dacia-Buiucani II - Milsami-ȘS Orhei   Joma Arena  
89   CSF Măgdăcești - Atletico Bălți   Ratuș  
90   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF    Tiraspol st.or.   
91   ȘS Anenii Noi - liberă      
Etapa XIV 
92   ISM-2017 - Cahul 2005-ȘSRF      
93   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți      
94   CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei      
95   Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran      
96   CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior      
97   ȘSSF Bălți - ȘS Anenii Noi      
98   CS Petrocub - liberă      
Etapa XV 
99   CS Petrocub - ȘSSF Bălți      
100   ȘS Anenii Noi -  CS Narubai      
101   Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II      
102   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești      
103   Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
104   Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF      
105    ISM-2017 - liberă      
Etapa XVI 
106   ISM-2017 - Atletico Bălți      
107   Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei      
108   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran      
109   CSF Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior       
110   Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi      
111   CS Narubai - CS Petrocub      
112   ȘSSF Bălți - liberă      
Etapa XVII 
113   ȘSSF Bălți - ISM-2017      
114   CS Petrocub - Dacia-Buiucani II      
115   CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi      
116   Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
117   Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF      
118   Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți      
119   CS Narubai - liberă      
Etapa XVIII 
120   ISM-2017 - Milsami-ȘS Orhei      
121   Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran      
122   Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior      
123   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi      
124   CSF Măgdăcești - CS Petrocub      
125   CS Narubai - ȘSSF Bălți      
126   Dacia-Buiucani II - liberă      
Etapa XIX
127   CS Narubai - ISM-2017      
128   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani II      
129   CS Petrocub - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
130   ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF      
131   Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți      
132   Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei      
133   CSF Măgdăcești - liberă      
Etapa XX
134   ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran      
135   Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior      
136   Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi      
137   Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub      
138   CSF Măgdăcești - ȘSSF Bălți      
139   Dacia-Buiucani II -  CS Narubai      
140   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă      
Etapa XXI
141   Dacia-Buiucani II - ISM-2017      
142   CS Narubai - CSF Măgdăcești       
143   ȘSSF Bălți  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
144   CS Petrocub - Atletico Bălți      
145   ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei      
146   Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran      
147   Cahul 2005-ȘSRF - liberă      
Etapa XXII
148   ISM-2017 - Tighina-Fotbalistul Junior      
149   Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi      
150   Milsami-ȘS Orhei -CS Petrocub      
151   Cahul 2005-ȘSRF - ȘSSF Bălți      
152   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -  CS Narubai      
153   CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani II      
154   Atletico Bălți - liberă      
Etapa XXIII
155   CSF Măgdăcești - ISM-2017      
156   Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
157   Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai      
158   ȘSSF Bălți - Atletico Bălți      
159   CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran       
160   ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior      
161   Milsami-ȘS Orhei - liberă      
Etapa XXIV
162   ISM-2017 - ȘS Anenii Noi      
163   Tighina-Fotbalistul Junior - CS Petrocub      
164   Milsami-ȘS Orhei - ȘSSF Bălți      
165   Atletico Bălți -  CS Narubai      
166   Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF      
167   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CSF Măgdăcești       
168   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă      
Etapa XXV
169   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017      
170   CSF Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF      
171   Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți      
172   CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei      
173   ȘSSF Bălți  - Sfîntul Gheorghe-Voran      
174   CS Petrocub - ȘS Anenii Noi      
175   Tighina-Fotbalistul Junior - liberă      
Etapa XXVI
176   ISM-2017 - CS Petrocub      
177   Tighina-Fotbalistul Junior - ȘSSF Bălți       
178   Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai      
179   Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II      
180   Atletico Bălți - CSF Măgdăcești      
181   Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
182   ȘS Anenii Noi - liberă      
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Milsami-ȘS Orhei 6 5 0 1 24-10 15
2. Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 6 5 0 1 21-10 15
3. CSC Dinamo 6 4 2 0 15-4 14
4. Dacia-Buiucani 2 6 4 1 1 28-13 13
5. FC Cahul-2005-ȘSRF 4 4 0 0 27-7 12
6. Tighina-Fotbalistul Junior 5 4 0 1 14-8 12
7. CS Narubai 6 2 1 3 8-9 7
8. Sfîntul Gheorghe-Voran 6 2 0 4 18-30 6
9. ISM-2017 6 2 0 4 6-28 6
10. Codru-CSF Voluntarii 6 1 1 4 6-14 4
11. ȘS Anenii Noi 5 1 1 3 8-17 4
12. Atletico 6 1 0 5 10-16 3
13. CS Umutluc 6 1 0 5 9-14 3
14. CSF Măgdăcești 6 1 0 5 8-18 3
Etapa I
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
           
Etapa I
1 31.08.2019 Cahul 2005-ȘSRF - ISM-2017 11-1 Cahul 15-00
2 31.08.2019 Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 1-3 Pișcevik 15-00
3 31.08.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSF Măgdăcești 2-1 Chiperceni 13-00
4 31.08.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II 2-5 Joma Arena 11-00
5 01.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai 2-1 Șelkovik 14-00
6 31.08.2019 ȘS Anenii Noi - Codru-CSF Voluntarii 2-2 Anenii Noi 11-00
7 31.08.2019 CSF Umutluc - CSC Dinamo 0-1 Ceadîr-Lunga 12-30
Etapa II
8 07.09.2019 ISM-2017  - CSC Dinamo 0-4 Grigoriopol 13-00
9 07.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSF Umutluc 3-1 Real Succes 12-30
10 07.09.2019 CS Narubai - ȘS Anenii Noi 4-0 Rîbnița 14-00
11 08.09.2019 Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior 2-4 Joma Arena 14-00
12 07.09.2019 CSF Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran 2-4 Ratuș 12-00
13 08.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei 0-2 Tiraspol st.or. 14-00
14 07.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți 2-0 Cahul 15-00
Etapa III
15 15.09.2019 Atletico Bălți - ISM-2017 6-0 Pișcevik 15-00
16 14.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF 2-6 Chiperceni 15-00
17 15.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 2-6 Joma Arena 15-30
18 14.09.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Măgdăcești 4-0 Șelkovik 15-00
19 14.09.2019 ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II 2-5 Anenii Noi 14-00
20 15.09.2019 CSF Umutluc -  CS Narubai 3-0 Ceadîr-Lunga 13-00
21 14.09.2019 CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii 1-0 Dinamo 15-00
Etapa IV
22 21.09.2019 ISM-2017  - Codru-CSF Voluntarii 2-1 Grigoriopol 15-00
23 21.09.2019 CS Narubai - CSC Dinamo 1-1 Rîbnița 12-00
24 21.09.2019 Dacia-Buiucani II - CSF Umutluc 7-2 Joma Arena 13-30
25 21.09.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi 1-2 Ratuș 11-00
26 20.09.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior 4-1 Tiraspol st. or.  16-00
27 22.09.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran 8-4 Cahul 14-00
28 22.09.2019 Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei 1-4 Pișcevik 14-00
Etapa V
29 28.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - ISM-2017 6-0 Chiperceni 15-00
30 29.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți 4-1 Joma Arena 17-00
31 transferat Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF   Șelkovik  
32 28.09.2019 ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 2-5 Anenii Noi 15-00
33 28.09.2019 CSF Măgdăcești - CSF Umutluc 4-1 Ratuș 13-30
34 29.09.2019 CSC Dinamo - Dacia-Buiucani II 3-3 Dinamo 12-00
35 29.09.2019 Codru-CSF Voluntarii -  CS Narubai 0-2 Real Succes 15-00
Etapa VI
36 06.10.2019 ISM-2017  -  CS Narubai 3-0 Grigoriopol 15-30
37 05.10.2019 Dacia-Buiucani II - Codru-CSF Voluntarii 6-0 Joma Arena 11-00
38 05.10.2019 CSF Măgdăcești - CSC Dinamo 0-5 Ratuș 13-30
39 06.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSF Umutluc 3-2 Tiraspol st. or. 14-00
40 transferat Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi   Cahul  15-30
41 06.10.2019 Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior 1-3 Pișcevik 14-00
42 05.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran 8-2 Chiperceni 14-00
Etapa VII
43 12.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-2017 8-3 Joma Arena 16-45
44 13.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei 1-0 Șelkovik 14-00
45 12.10.2019 ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți 6-1 Anenii Noi 15-00
46 14.10.2019 Cahul 2005-ȘSRF - CSF Umutluc 3-1 Cahul 15-00
47 12.10.2019 CSC Dinamo - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 4-4 Dinamo 13-00
48 13.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSF Măgdăcești 0-1 Real Succes 11-30
49 13.10.2019 CS Narubai - Dacia-Buiucani II 0-7 Rîbnița 14-00
Etapa VIII
50 20.10.2019 ISM-2017  - Dacia-Buiucani II   Grigoriopol 14-00
51 20.10.2019 CSF Măgdăcești -  CS Narubai   Ratuș 11-00
52 19.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Codru-CSF Voluntarii   Tiraspol st. or. 15-00
53 20.10.2019 Cahul 2005-ȘSRF - CSC Dinamo   Cahul 14-00
54 18.10.2019 Atletico Bălți - CSF Umutluc   Pișcevik 13-00
55 19.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi   Chiperceni 15-00
56 20.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior   Joma Arena 15-00
Etapa IX
57 27.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-2017   Șelkovik 14-30
58 26.10.2019 ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran   Anenii Noi 15-00
59 27.10.2019 CSF Umutluc - Milsami-ȘS Orhei   Ceadîr-Lunga 12-00
60 26.10.2019 CSC Dinamo - Atletico Bălți   Dinamo 12-00
61 27.10.2019 Codru-CSF Voluntarii - Cahul 2005-ȘSRF   Real Succes 12-00
62 27.10.2019 CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Rîbnița 14-00
63 26.10.2019 Dacia-Buiucani II - CSF Măgdăcești   Joma Arena 11-00
Etapa X
64 30.10.2019 ISM-2017  - CSF Măgdăcești   Grigoriopol 15-30
65 30.10.2019 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II   Tiraspol st. or. 15-30
66 30.10.2019 CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF   Rîbnița 15-00
67 30.10.2019 Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii   Pișcevik 13-00
68 30.10.2019 Milsami-ȘS Orhei - CSC Dinamo   Chiperceni 14-00
69 30.10.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Umutluc   Stauceni 13-30
70 30.10.2019 Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi   Șelkovik 15-30
Etapa XI
71 02.11.2019 ȘS Anenii Noi - ISM-2017   Anenii Noi 15-00
72 04.11.2019 CSF Umutluc - Tighina-Fotbalistul Junior   Ceadîr-Lunga 14-00
73 02.11.2019 CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran   Dinamo 12-00
74 02.11.2019 Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei   Real Succes 15-30
75 03.11.2019 CS Narubai - Atletico Bălți   Rîbnița 14-30
76 03.11.2019 Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II   Cahul 14-30
77 02.11.2019 CSF Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Ratuș 13-30
Etapa XII 
78   ISM-2017  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   Grigoriopol  
79   Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești   Cahul  
80   Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II   Pișcevik  
81   Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai   Chiperceni  
82   Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii   Joma Arena  
83   Tighina-Fotbalistul Junior - CSC Dinamo   Șelkovik  
84   ȘS Anenii Noi - CSF Umutluc   Anenii Noi  
Etapa XIII 
85   CSF Umutluc - ISM-2017   Ceadîr-Lunga  
86   CSC Dinamo - ȘS Anenii Noi   Ghidighici  
87   Codru-CSF Voluntarii - Tighina-Fotbalistul Junior   Real Succes  
88   CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran   Rîbnița  
89   Dacia-Buiucani II - Milsami-ȘS Orhei   Joma Arena  
90   CSF Măgdăcești - Atletico Bălți   Ratuș  
91   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF   Tiraspol st. or.  
Etapa XIV 
92   ISM-2017  - Cahul 2005-ȘSRF      
93   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți      
94   CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei      
95   Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran      
96   CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior      
97   Codru-CSF Voluntarii - ȘS Anenii Noi      
98   CSC Dinamo - CSF Umutluc      
Etapa XV 
99   CSC Dinamo - ISM-2017      
100   CSF Umutluc - Codru-CSF Voluntarii      
101   ȘS Anenii Noi -  CS Narubai      
102   Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II       
103   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești      
104   Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
105   Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF      
Etapa XVI 
106   ISM-2017  - Atletico Bălți      
107   Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei      
108   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran      
109   CSF Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior      
110   Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi      
111   CS Narubai - CSF Umutluc      
112   Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo      
Etapa XVII 
113   Codru-CSF Voluntarii - ISM-2017      
114   CSC Dinamo -  CS Narubai      
115   CSF Umutluc - Dacia-Buiucani II      
116   ȘS Anenii Noi - CSF Măgdăcești      
117   Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
118   Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF      
119   Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți      
Etapa XVIII 
120   ISM-2017  - Milsami-ȘS Orhei      
121   Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran      
122   Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior      
123   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi      
124   CSF Umutluc - CSF Măgdăcești       
125   Dacia-Buiucani II - CSC Dinamo      
126   CS Narubai - Codru-CSF Voluntarii      
Etapa XIX
127   CS Narubai - ISM-2017      
128   Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani II      
129   CSC Dinamo - CSF Măgdăcești      
130   CSF Umutluc - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
131   ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF      
132   Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți      
133   Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhe      
Etapa XX
134   ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran      
135   Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior      
136   Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi      
137   CSF Umutluc - Cahul 2005-ȘSRF       
138   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSC Dinamo      
139   CSF Măgdăcești - Codru-CSF Voluntarii      
140   Dacia-Buiucani II -  CS Narubai      
Etapa XXI
141   Dacia-Buiucani II - ISM-2017      
142   CS Narubai - CSF Măgdăcești      
143   Codru-CSF Voluntarii  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
144   CSC Dinamo - Cahul 2005-ȘSRF      
145   CSF Umutluc - Atletico Bălți      
146   ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei      
147   Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran      
Etapa XXII
148   ISM-2017  - Tighina-Fotbalistul Junior      
149   Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi      
150   Milsami-ȘS Orhei -CSF Umutluc      
151   Atletico Bălți - CSC Dinamo      
152   Cahul 2005-ȘSRF - Codru-CSF Voluntarii      
153   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -  CS Narubai      
154   CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani II      
Etapa XXIII
155   CSF Măgdăcești - ISM-2017      
156   Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4      
157   Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai      
158   Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți      
159   CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei      
160   CSF Umutluc - Sfîntul Gheorghe-Voran      
161   ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior      
Etapa XXIV
162   ISM-2017  - ȘS Anenii Noi      
163   Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Umutluc      
164   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo      
165   Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii      
166   Atletico Bălți -  CS Narubai      
167   Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF      
168   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CSF Măgdăcești      
Etapa XXV
169   Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017      
170   CSF Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF      
171   Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți      
172   CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei      
173   Codru-CSF Voluntarii  - Sfîntul Gheorghe-Voran      
174   CSC Dinamo - Tighina-Fotbalistul Junior      
175    CSF Umutluc - ȘS Anenii Noi      
Etapa XXVI
176   ISM-2017  - CSF Umutluc      
177   ȘS Anenii Noi - CSC Dinamo      
178   Tighina-Fotbalistul Junior - Codru-CSF Voluntarii      
179   Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai      
180   Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II      
181   Atletico Bălți - CSF Măgdăcești      
182   Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4