A
B
C
D
E
F
G
H
GRUPA A
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Transnistria 1 1 0 0 4-2 3
2 Ştefan Vodă 1 0 0 1 2-4 0
3 Dubăsari 0 0 0 0 0-0 0
4 Slobozia 0 0 0 0 0-0 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
09.06.19 17-00 Coșnița Dubăsari - Slobozia  
12.05.19 17-00 Tiraspol Transnistria - Ştefan Vodă 4-2
 
02.06.19 18-00 Ciobruciu Slobozia - Transnistria  
02.06.19 18-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Dubăsari  
 
23.06.19 18-00 Coșnița Dubăsari - Transnistria  
23.06.19 18-00 Ciobruciu Slobozia - Ştefan Vodă  
 
08.09.19 17-00 Tiraspol Transnistria - Dubăsari  
08.09.19 17-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Slobozia  
 
29.09.19 16-00 Tiraspol Transnistria - Slobozia  
29.09.19 16-00 Coșnița Dubăsari - Ştefan Vodă  
 
13.10.19 15-00 Ciobruciu Slobozia - Dubăsari  
13.10.19 15-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Transnistria  
GRUPA B
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Leova 1 1 0 0 6-2 3
2 Cahul 1 1 0 0 3-2 3
3 Gagauyzia 1 0 0 1 2-3 0
4 Cantemir 1 0 0 1 2-6 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Cahul Cahul - Gagauyzia 3-2
15.05.19 17-00 Leova Leova - Cantemir 6-2
 
05.06.19 18-00 Pleşeni Cantemir - Cahul  
05.06.19 18-00 Comrat Gagauyzia - Leova  
 
26.06.19 18-00 Cahul Cahul - Leova  
26.06.19 18-00 Comrat Gagauyzia - Cantemir  
 
11.09.19 17-00 Leova Leova - Cahul  
11.09.19 17-00 Pleşeni Cantemir - Gagauyzia  
 
02.10.19 16-00 Leova Leova - Gagauyzia  
02.10.19 16-00 Cahul Cahul - Cantemir  
 
16.10.19 15-00 Comrat Gagauyzia - Cahul  
16.10.19 15-00 Pleşeni Cantemir - Leova  
GRUPA C
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Cimişlia 1 1 0 0 2-1 3
2 Anenii Noi 1 0 1 0 0-0 1
3 Ialoveni 1 0 1 0 0-0 1
4 Criuleni 1 0 0 1 1-2 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Mileștii Mici Ialoveni - Anenii Noi 0-0
15.05.19 17-00 Cimişlia Cimişlia - Criuleni 2-1
 
05.06.19 18-00 Anenii Noi Anenii Noi - Cimişlia  
05.06.19 18-00 Criuleni Criuleni - Ialoveni  
 
26.06.19 18-00 Suruceni Ialoveni - Cimişlia  
26.06.19 18-00 Anenii Noi Anenii Noi - Criuleni  
 
11.09.19 17-00 Cimişlia Cimişlia - Ialoveni  
11.09.19 17-00 Criuleni Criuleni - Anenii Noi  
 
02.10.19 16-00 Cimişlia Cimişlia - Anenii Noi  
02.10.19 16-00 Suruceni Ialoveni - Criuleni  
 
16.10.19 15-00 Criuleni Criuleni - Cimişlia  
16.10.19 15-00 Anenii Noi Anenii Noi - Ialoveni  
GRUPA D
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Basarabeasca 1 1 0 0 6-1 3
2 Vulcăneşti 1 1 0 0 3-2 3
3 Taraclia 1 0 0 1 2-3 0
4 Ceadîr-Lunga 1 0 0 1 1-6 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Sadaclia Basarabeasca - Ceadîr-Lunga 6-1
12.05.19 17-00 Taraclia Taraclia - Vulcăneşti        2-3
 
02.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Ceadîr-Lunga - Taraclia  
02.06.19 18-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Basarabeasca  
 
23.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Ceadîr-Lunga - Vulcăneşti  
23.06.19 18-00 Taraclia Taraclia - Basarabeasca   
 
08.09.19 17-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Ceadîr-Lunga  
08.09.19 17-00 Sadaclia Basarabeasca - Taraclia  
 
29.09.19 16-00 Taraclia Taraclia - Ceadîr-Lunga  
29.09.19 16-00 Sadaclia Basarabeasca - Vulcăneşti  
 
13.10.19 15-00 Ceadîr Lunga Ceadîr Lunga - Basarabeasca  
13.10.19 15-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Taraclia  
GRUPA E
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Nisporeni 1 0 1 0 2-2 1
2 Călărași 1 0 1 0 2-2 1
3 Telenești 1 0 1 0 1-1 1
4 Ungheni 1 0 1 0 1-1 1

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Telenești Telenești - Ungheni 1-1
12.05.19 17-00 Călărași Călărași - Nisporeni 2-2
 
05.06.19 18-00 Ungheni  Ungheni - Călărași  
05.06.19 18-00 Nisporeni Nisporeni - Telenești  
 
26.06.19 18-00 Telenești Telenești - Călărași  
26.06.19 18-00 Ungheni Ungheni - Nisporeni  
 
11.09.19 17-00 Călărași Călărași - Telenești   
11.09.19 17-00 Nisporeni Nisporeni - Ungheni  
 
02.10.19 16-00 Călărași Călărași - Ungheni  
02.10.19 16-00 Telenești Telenești - Nisporeni  
 
16.10.19 15-00 Ungheni Ungheni - Telenești  
16.10.19 15-00 Nisporeni Nisporeni - Călărași  
GRUPA F
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
2 Soroca 1 1 0 0 3-1 3
3 Floreşti 1 1 0 0 2-1 3
4 Şoldăneşti 1 0 0 1 1-2 0
5 Rezina 1 0 0 1 1-3 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Soroca Soroca - Rezina 3-1
12.05.19 17-00 Sănătăuca Floreşti - Şoldăneşti    2-1
 
02.06.19 18-00 Răspopeni Şoldăneşti - Soroca s. Răspopeni  
02.06.19 18-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Floreşti  
 
23.06.19 18-00 Sănătăuca Floreşti - Soroca  
23.06.19 18-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Şoldăneşti  
 
08.09.19 17-00 Răspopeni Şoldăneşti - Rezina  
08.09.19 17-00 Soroca Soroca - Floreşti  
 
29.09.19 16-00 Soroca Soroca - Şoldăneşti  
29.09.19 16-00 Sănătăuca Floreşti - Rezina  
 
13.10.19 15-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Soroca  
13.10.19 15-00 Răspopeni Şoldăneşti - Floreşti  
GRUPA G
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Edineţ 1 1 0 0 3-2 3
2 Ocniţa 1 0 1 0 0-0 1
3 Donduşeni 1 0 1 0 0-0 1
4 Rîşcani 1 0 0 1 2-3 0
5 Briceni 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Rîşcani Rîşcani - Edineţ 2-3
12.05.19 17-00 Corbu Donduşeni - Ocniţa  0-0
 
22.05.19 18-00 Briceni Briceni - Rîşcani   
22.05.19 18-00  Edineţ Edineţ - Donduşeni  
 
12.06.19 18-00 Corbu Donduşeni - Briceni  
12.06.19 18-00 Ocniţa Ocniţa - Edineţ  
 
16.06.19 18-00 Briceni Briceni - Ocniţa  
16.06.19 18-00 Rîşcani Rîşcani - Donduşeni  
 
23.06.19 18-00 Edineţ Edineţ - Briceni  
23.06.19 18-00 Ocniţa Ocniţa - Rîşcani  
 
08.09.19 17-00 Briceni Briceni - Edineţ  
08.09.19 17-00 Rîşcani Rîşcani - Ocniţa  
 
18.09.19 16-00 Rîşcani Rîşcani - Briceni  
18.09.19 16-00 Corbu Donduşeni - Edineţ   
 
29.09.19 16-00 Briceni Briceni - Donduşeni  
29.09.19 16-00 Edineţ Edineţ - Ocniţa  
 
13.10.19 15-00 Ocniţa Ocniţa - Briceni  
13.10.19 15-00 Corbu Donduşeni - Rîşcani  
 
23.10.19 15-00 Edineţ Edineţ - Rîşcani  
23.10.19 15-00     Ocniţa Ocniţa - Donduşeni     
GRUPA H
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Făleşti 1 1 0 0 1-0 3
2 Nord 1 0 1 0 1-1 1
3 Drochia 1 0 1 0 1-1 1
4 Glodeni 1 0 0 1 0-1 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Glodeni Glodeni - Făleşti 0-1
12.05.19 17-00 Ţarigrad Drochia - Nord  1-1
 
02.06.19 18-00 Făleşti Făleşti - Drochia  
02.06.19 18-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Glodeni  
 
23.06.19 18-00 Glodeni Glodeni - Drochia  
23.06.19 18-00 Făleşti Făleşti - Nord     
 
08.09.19 17-00 Ţarigrad Drochia - Glodeni  
08.09.19 17-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Făleşti  
 
29.09.19 16-00 Ţarigrad Drochia - Făleşti  
29.09.19 16-00 Glodeni Glodeni - Nord  
 
13.10.19 15-00 Făleşti Făleşti - Glodeni  
13.10.19 15-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Drochia