• Поддержи национальную сборную

Арбитраж

Lista arbitrilor desemnaţi pentru deservirea meciurilor de fotbal 
din cadrul Campionatului Republicii Moldova
Divizia Naţională, Ediţia 2020

1 Tean Alexandru 05.08.1983 Chișinău N
2 Ceban Andrei 14.12.1981 Chișinău N
3 Bugenko Viktor 12.10.1980 Chișinău N
4 Cojocaru Andrei 10.06.1984 Chișinău N
5 Orlic Ion 01.08.1989 Chișinău N
6 Breguţa Andrei 13.12.1991 Chişinău N
7 Tupicica Gabriel 12.07.1975 Ialoveni N
8 Banari Veaceslav 01.02.1975 Căuşeni N
9 Stoianov Piotr 07.02.1975 Taraclia N
10 Sidenco Ghenadie 07.03.1973 Bălţi N
11 Covtun Iurie 24.03.1974 Bender N
12 Muntean Dumitru 10.04.1985 Bender N
13 Diordiev Andrei 11.07.1980 Bender N
14 Leu Stanislav 16.03.1989 Bender N
15 Murzac Nicolae 01.03.1975 Florești N
16 Luca Daniel 10.01.1975 Chişinău N
17 Minciuna Valerii 03.12.1979 Chişinău N
18 Ivlev Denis 28.06.1979 Chişinău N
19 Boşca Igor 21.12.1989 Chişinău N
20 Jitari Roman 04.11.1990 Chişinău N
21 Berladean Vasile 28.06.1996 Floreşti N
22 Stefciuc Alexandru 21.08.1992 Bălţi N
23 Bilea Ion 12.11.1973 Cahul N

ASISTENŢI

1 Bodean Anatolie 02.03.1974 Chişinău N
2 Bodean Andrei 06.04.1978 Chişinău N
3 Bologa Tudor 28.02.1974 Chişinău N
4 Mardari Victor 14.05.1984 Chişinău N
5 Beșliu Sergiu 04.04.1985 Chişinău N
6 Lifciu Vladislav 14.03.1986 Chișinău N
7 Cotruța Zaharia 10.02.1978 Chișinău N
8 Vicol Vadim 06.04.1987 Chişinău N
9 Basiul Anatolie 27.05.1985 Chişinău N
10 Ceban Natalia 27.02.1985 Chişinău N
11 Ciochină Alexandru 20.10.1982 Chişinău N
12 Rașcu Ruslan 15.08.1978 Chişinău N
13 Ciobanu Dumitru 14.09.1990 Bălţi N
14 Oală Denis 02.04.1982 Bălţi N
15 Stefciuc Eugeniu 04.12.1985 Bălţi N
16 Ermișchin Vasile 19.08.1980 Bender N
17 Borisov Denis  19.07.1983 Bender N
18 Zabulica Igor 21.10.1977 Bender N
19 Sivaciov Veaceslav 14.01.1985 Bender N
20 Luchiţa Victor 30.08.1983 Ialoveni N
21 Terzi   Vitalii 30.08.1987 Taraclia N
22 Roşca Vadim 05.06.1984 Ratuș N
23 Perciuleac Mihail 30.01.1986 Chişinău N
24 Posmac Maria 17.04.1994 Chişinău N
25 Ursu Evghenii 12.12.1995 Chişinău N
26 Sajin Alexandru 14.11.1995 Chişinău N
27 Ponomarenco Dmitrii 18.02.1989 Chişinău N
28 Macari Nicolae 06.03.1981 Bălţi N
29 Boiarinţev Mihail 25.03.1991 Bălţi N
30 Reaboculi Igor 11.06.1984 Bender N