• Fii alături de Echipa Țării

Lista Arbitri - Divizia B

Lista arbitrilor desemnati pentru deservirea meciurilor de fotbal 
din cadrul Campionatului Republicii Moldova
Divizia "B" ediția 2020

1Clipca Natalia08.01.1988ChişinăuB
2Ciornîi Nicolai26.10.1993HînceştiB
3Marin Vlad07.08.1983ChișinăuB
4Stan Oleg24.07.1986FloreștiB
5Scorolitnii Eugen26.04.1985CăușeniB
6Samoilenco  Andrei02.09.1998BenderB
7Pikul Maxim02.09.1998BenderB
8Cruc Oxana28.09.1991BenderB
9Stoianov Vladislav24.08.2001TaracliaB
10Stoianov Oleg01.03.2003TaracliaB
11Levința Iurie06.10.1987LeovaB
12Melnic Anastasia13.05.1999BălţiB
13Mortean  Vladimir30.06.1997BălțiB
14Vasiliev  Egor09.02.2003BălțiB
15Ialamov Piotr19.01.1991CantemirB
16Voronovici Maxim02.06.1996BenderB
17Cracovschi  Mihail23.08.1990BenderB

ASISTENŢI

1Spînu Andrian08.09.1986ChişinăuB
2Ciobotaru Ana10.09.1999ChișinăuB
3Ermacova Ana-Maria21.09.1999ChişinăuB
4Bînzaru Constantin21.04.1995Sărata GalbenăB
5Alexeeva Lilia07.05.2000BenderB
6Mazur Vitalie05.05.2000Anenii NoiB
7Morozan Andrei12.07.2000ChişinăuB
8Ţurcanu Vladimir22.03.1977BălţiB
9Pascari Serghei17.08.1990BălțiB
10Coroliuc Veaceslav15.04.1999BălțiB
11Corovinschii  Alexandr19.04.2003BălțiB
12Ignatov Maxim04.12.1991BălțiB
13Cebotari Ștefan 01.10.1991GlodeniB
14Toma Vadim04.03.1991ChişinăuB
15Ursachi Petru29.04.1994ChişinăuB
16Gorenco Victor25.01.1991ChişinăuB
17Vicol Alexandru04.09.1997ChişinăuB
18Țurcanu Anatolii23.05.1999BălțiB
19Sibolobova  Anastasia14.08.1998BălțiB
20Naumenco Valeria24.04.1999BălțiB
21Sănduleac Maria27.12.2001BălțiB
22Coroliuc Petru08.02.1999BălțiB
23Malenchii Mihail14.01.2002BălțiB
24Teeșanu Maria25.07. 2001BălțiB
25Secrieru Dorin31.01.1986GlodeniB
26Lvov Veaceslav01.01.1987BenderB
27Zop Valentina14.02.2000BenderB
28Sergent Mircea27.01.2000BenderB
29Zadîr Dmitri10.01.1999BenderB
30Tcacenco  Alexei07.07.1996BenderB
31Crupa Luciano-Corado15.10.1999Anenii NoiB
32Mitioglo Dumitru25.06.2001Anenii NoiB
33Minza Alexandru01.02.1991ChişinăuB
34Olteanu  Galina05.09.1997LeovaB
35Roșca Serghei23.03.1999ComratB
36Gaidău Nellea23.11.1998ComratB
37Sarioglo Nicolai22.08.1999Ceadîr-LungaB
38Malai Vitalie24.02.1995CahulB
39Zorilă Eugen17.07.1997CahulB
40Dogaru Iurie27.05.1997CahulB