• Fii alături de Echipa Țării

Divizia B Seria Sud
Sezonul 2019

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

CLASAMENT

Loc EchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.  FC Olimp 14 10 33-8 33 
2.  FC Sporting Trestieni 14 40-10 30 
3.  Maiak Chirsova 14 28-13 27 
4.  FC Congaz 14 17-15 23 
5.  CSCT Saksan 14 27-25 17 
6.  FC Slobozia Mare 14 16-37 15 
7.  FC Văsieni 14 18-33 14 
8.  FC Flacăra Mingir 14 13 10-48 1
Nr.DataEchipeScorTerenOra

TUR

Etapa I

127.04.19Maiak Chirsova - FC Flacăra Mingir3-0Chirsova, st. sătesc16:00
227.04.19CSCT Saksan - FC Congaz0-1Ceadîr-Lunga, st. orășănesc, t.s.16:00
327.04.19FC Sporting Trestieni - FC Olimp2-1Nisporeni, t.s.16:00
427.04.19FC Slobozia Mare - FC Văsieni            2-0Slobozia Mare, st. sătesc16:00

Etapa II

511.05.19FC Flacăra Mingir - FC Văsieni2-2Mingir, st. sătesc17:00
611.05.19FC Olimp - FC Slobozia Mare5-0Comrat, st. orăşenesc, t.s. 17:00
711.05.19FC Congaz - FC Sporting Trestieni0-1Congaz, st. sătesc17:00
811.05.19Maiak Chirsova - CSCT Saksan2-1Chirsova, st. sătesc17:00

Etapa III

918.05.19CSCT Saksan - FC Flacăra Mingir5-3Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc,t.s.17:00
1018.05.19FC Sporting Trestieni- Maiak Chirsova0-0Nisporeni, t.s.17:00
1118.05.19FC Slobozia Mare - FC Congaz0-1Slobozia Mare, st. sătesc17:00
1218.05.19FC Văsieni - FC Olimp1-1Văsieni, st. sătesc17:00

Etapa IV

1301.06.19FC Flacăra Mingir - FC Olimp1-4Mingir, st. sătesc18:30
1401.06.19FC Congaz - FC Văsieni2-1Congaz, st. sătesc18:30
1501.06.19Maiak Chirsova - FC Slobozia Mare3-0Chirsova, st. sătesc 18:30
1601.06.19CSCT Saksan - FC Sporting Trestieni2-2Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s. 18:30

Etapa V

1708.06.19FC Sporting Trestieni- FC Flacăra Mingir6-1Nisporeni, t.s.18:30
1808.06.19FC Slobozia Mare- CSCT Saksan0-1Slobozia Mare, st. sătesc18:30
1908.06.19FC Văsieni - Maiak Chirsova1-4Văsieni, st. sătesc18:30
2008.06.19FC Olimp- FC Congaz2-1Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.18:30

Etapa VI

2115.06.19FC Flacăra Mingir - FC Congaz1-2Mingir, st. sătesc18:30
2215.06.19Maiak Chirsova - FC Olimp1-1Chirsova, st. sătesc18:30
2315.06.19CSCT Saksan - FC Văsieni4-0Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.18:30
2415.06.19FC Sporting Trestieni - FC Slobozia Mare8-0Nisporeni, t.s.18:30

Etapa VII

2522.06.19FC Slobozia Mare - FC Flacăra Mingir5-2Slobozia Mare, st. sătesc18:30
2622.06.19FC Văsieni - FC Sporting Trestieni1-5Văsieni, st. sătesc18:30
2722.06.19FC Olimp - CSCT Saksan1-0Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.18:30
2822.06.19FC Congaz - Maiak Chirsova2-1Congaz, st. sătesc18:30

Etapa VIII

2931.08.19FC Flacăra Mingir - Maiak Chirsova0-3Mingir, st. sătesc17:00
3031.08.19FC Congaz - CSCT Saksan1-1Congaz, st. sătesc17:00
3131.08.19FC Olimp - FC Sporting Trestieni2-1Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.17:00
3231.08.19FC Văsieni- FC Slobozia Mare3-2Văsieni, st. sătesc17:00

Etapa IX

33 FC Văsieni - FC Flacăra Mingir3-0  
3407.09.19FC Slobozia Mare - FC Olimp0-4Slobozia Mare, st. sătesc17:00
3519.10.19FC Sporting Trestieni - FC Congaz3-0Nisporeni, t.s.15:00
36 07.09.19CSCT Saksan - Maiak Chirsova2-3Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.17:00

Etapa X

37 FC Flacăra Mingir - CSCT Saksan0-3  
3814.09.19Maiak Chirsova- FC Sporting Trestieni1-1Chirsova, st. sătesc16:00
3914.09.19FC Congaz - FC Slobozia Mare1-2Congaz, st. sătesc16:00
4014.09.19FC Olimp - FC Văsieni5-0Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.16:00

Etapa XI

41 FC Olimp - FC Flacăra Mingir3-0  
4221.09.19FC Văsieni - FC Congaz0-2Văsieni, st. sătesc16:00
4321.09.19FC Slobozia Mare - Maiak Chirsova0-2Slobozia Mare, st. sătesc16:00
4421.09.19FC Sporting Trestieni - CSCT Saksan6-0Nisporeni, t.s.16:00

Etapa XII

45 FC Flacăra Mingir - FC Sporting Trestieni0-3  
4628.09.19CSCT Saksan - FC Slobozia Mare7-0Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.15:30
4728.09.19Maiak Chirsova - FC Văsieni1-2Chirsova, st.sătesc15:30
4828.09.19FC Congaz - FC Olimp0-0Congaz, st.sătesc15:30

Etapa XIII

49 FC Congaz - FC Flacăra Mingir3-0  
5005.10.19FC Olimp - Maiak Chirsova2-1Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s.15:00
5105.10.19FC Văsieni - CSCT Saksan4-1Văsieni, st.sătesc15:00
5205.10.19FC Slobozia Mare - FC Sporting Trestieni2-0Slobozia Mare, st.sătesc15:00

Etapa XIV

53 FC Flacăra Mingir - FC Slobozia Mare0-3  
5412.10.19FC Sporting Trestieni - FC Văsieni2-0Nisporeni, t.s.15:00
5512.10.19CSCT Saksan - FC Olimp0-2Ceadîr-Lunga, st. orăşenesc, t.s. 15:00
5612.10.19Maiak Chirsova - FC Congaz3-1Chirsova, st.sătesc15:00