• Fii alături de Echipa Țării

Divizia B Seria Centru
Sezonul 2019

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

CLASAMENT

Loc EchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.  FC Sucleia 18 16 55-12 50 
2.  FCM Ungheni 18 14 78-18 44 
3.  FC Bogzeşti 18 10 40-27 34 
4.  CS Fulger 18 49-31 28 
5.  CSF Cricova 18 31-32 26 
6.  FC Fortuna 18 42-40 23 
7.  ARF Ialoveni 18 29-40 21 
8.  Sinteza 18 12 33-50 16 
9.  Codru Juniori 18 14 31-81 12 
10.  FC Tighina-2 18 15 15-72 5

 

Nr.DataEchipeScorTerenScor

TUR

Etapa I

127.04.19FCM Ungheni - FC Fortuna4-0Ungheni, st. municipal, t.s.16:00
227.04.19CSF Cricova - ARF Ialoveni2-1Cricova, t.s.16:00
327.04.19Sinteza - FC Sucleia2-8Căușeni, st. orășănesc16:00
427.04.19FC Codru Junior - Tighina-23-1Călărași, st. orășănesc16:00
527.04.19CS Fulger - FC Bogzești1-1Ialoveni, st. orăsănesc16:00

Etapa II

612.05.19FC Fortuna - FC Bogzești1-3Pleşeni, st. sătesc17:00
711.05.19Tighina-2 - CS Fulger2-3Bender, st. Şelcovic, t.s.17:00
811.05.19FC Sucleia - FC Codru Juniori2-1Tiraspol, st.orășenesc17:00
911.05.19ARF Ialoveni - Sinteza2-1Mileştii Mici, st. sătesc17:00
1011.05.19FCM Ungheni - CSF Cricova0-1Ungheni, st.municipal, t.s.17:00

Etapa III

1117.05.19CSF Cricova - FC Fortuna4-2Cricova, t.s.17:30
1218.05.19Sinteza - FCM Ungheni1-4Căușeni, st.orășenesc17:00
1318.05.19FC Codru Juniori - ARF Ialoveni1-2Călărași, st.orășenesc17:00
1418.05.19CS Fulger - FC Sucleia0-2Ialoveni, st.orășenesc17:00
1518.05.19FC Bogzești - Tighina-23-2Teleneşti,st.orășenesc17:00

Etapa IV

1602.06.19FC Fortuna - Tighina-210-0Pleşeni, st. sătesc18:30
1713.07.19FC Sucleia - FC Bogzești 1-0Tiraspol, st.orășenesc18:30
1801.06.19ARF Ialoveni - CS Fulger2-6Mileştii Mici, st. sătesc18:30
1901.06.19FCM Ungheni - FC Codru Juniori8-1Ungheni, st.municipal, t.s.18:30
2002.06.19CSF Cricova - Sinteza0-4Cricova, t.s.18:30

Etapa V

2126.06.19Sinteza - FC Fortuna1-3Căușeni, st.orășenesc18:30
2209.06.19FC Codru Juniori - CSF Cricova1-0Călărași, st.orășenesc18:30
2308.06.19CS Fulger - FCM Ungheni2-8Ialoveni, st.orășenesc18:30
2408.06.19FC Bogzești - ARF Ialoveni3-2Teleneşti,st.orășenesc18:30
2508.06.19Tighina-2 - FC Sucleia0-1Bender, st. Şelcovic,t.s.18:30

Etapa VI

2616.06.19FC Fortuna - FC Sucleia0-3Pleşeni, st. sătesc18:30
2715.06.19ARF Ialoveni - Tighina-26-0Mileştii Mici, st. sătesc18:30
2815.06.19FCM Ungheni - FC Bogzești9-4Ungheni, st.municipal, t.s.18:30
2916.06.19CSF Cricova - CS Fulger0-4Cricova, t.s.18:30
3015.06.19Sinteza - FC Codru Juniori4-2Fîrlădeni, st.sătesc18:30

Etapa VII

3122.06.19FC Codru Juniori - FC Fortuna5-2Călărași, st.orășenesc18:30
3222.06.19CS Fulger - Sinteza4-0Ialoveni, st.orășenesc18:30
3323.06.19FC Bogzești - CSF Cricova1-1Teleneşti,st.orășenesc18:30
3422.06.19Tighina-2 - FCM Ungheni0-3Bender, st. Şelcovic,t.s.18:30
3522.06.19FC Sucleia - ARF Ialoveni2-0Tiraspol, st.orășenesc18:30

Etapa VIII

3630.06.19FC Fortuna - ARF Ialoveni2-0Pleşeni, st. sătesc18:30
3729.06.19FCM Ungheni - FC Sucleia1-5Ungheni, st.municipal, t.s.18:30
3829.06.19CSF Cricova - Tighina-26-2Cricova, t.s.18:30
3929.06.19Sinteza - FC Bogzești1-3Căușeni, st.orășenesc18:30
4029.06.19FC Codru Juniori - CS Fulger1-3Călărași, st.orășenesc18:30

Etapa IX

4106.07.19FC Fortuna - CS Fulger2-3Pleşeni, st. sătesc18:30
4206.07.19FC Bogzești - FC Codru Juniori7-0Teleneşti,st.orășenesc18:30
4306.07.19Tighina-2 - Sinteza 2-4Bender, st. Şelcovic,t.s.18:30
4407.07.19FC Sucleia - CSF Cricova0-0Tiraspol, st.orășenesc18:30
4524.08.19ARF Ialoveni - FCM Ungheni0-3Mileştii Mici, st. sătesc17:30

Etapa X

4631.08.19FC Fortuna – FCM Ungheni0-1Pleşeni, st. sătesc17:00
4722.10.19ARF Ialoveni - CSF Cricova1-2Mileştii Mici, st. sătesc15:00
4831.08.19FC Sucleia – Sinteza4-1Tiraspol, st. orășenesc17:00
4931.08.19Tighina-2 – FC Codru Juniori2-7Bender, st. Şelcovic, t.s.17:00
5031.08.19FC Bogzești - CS Fulger2-1Teleneşti, st. orăşenesc17:00

Etapa XI

5107.09.19FC Bogzești – FC Fortuna3-0Teleneşti, st. orăşenesc17:00
5207.09.19CS Fulger – Tighina-29-0Ialoveni, st. orășenesc17:00
5307.09.19FC Codru Juniori – FC Sucleia1-5Călărași, st. orășenesc17:00
5407.09.19Sinteza – ARF Ialoveni3-4Căușeni, st. orășenesc17:00
5508.09.19CSF Cricova – FCM Ungheni0-4Cricova, t.s.17:00

Etapa XII

5615.09.19FC Fortuna – CSF Cricova2-2Pleşeni, st. sătesc16:00
5714.09.19FCM Ungheni – Sinteza8-0Ungheni, st. municipal, t.s.16:00
5814.09.19ARF Ialoveni – FC Codru Juniori4-2Mileştii Mici, st. sătesc16:00
5914.09.19FC Sucleia – CS Fulger2-1Tiraspol, st. orășenesc16:00
6015.09.19Tighina-2 – FC Bogzești2-1Bender, st. Şelcovic, t.s.16:00

Etapa XIII

6121.09.19Tighina-2 – FC Fortuna0-1Bender, st. Şelcovic, t.s.16:00
6221.09.19FC Bogzești – FC Sucleia0-3Teleneşti, st. orăşenesc16:00
6321.09.19CS Fulger – ARF Ialoveni0-2Ialoveni, st. orășenesc16:00
6421.09.19FC Codru Juniori – FCM Ungheni2-8Călărași, st. orășenesc16:00
6522.09.19Sinteza – CSF Cricova1-1Căușeni, st. orășenesc16:00

Etapa XIV

6628.09.19FC Fortuna – Sinteza2-1Pleşeni, st. sătesc16:00
6729.09.19CSF Cricova – FC Codru Juniori6-0Cricova, t.s.15:30
6828.09.19FCM Ungheni – CS Fulger1-0Ungheni, st. municipal, t.s.15:30
6928.09.19ARF Ialoveni – FC Bogzești 0-0Mileştii Mici, st. sătesc15:30
7029.09.19FC Sucleia – Tighina-23-0Tiraspol, st. orășenesc15:30

Etapa XV

7105.10.19FC Sucleia – FC Fortuna5-1Tiraspol, st. orășenesc15:00
7205.10.19Tighina-2 – ARF Ialoveni1-1Bender, st. Şelcovic, t.s.15:00
7305.10.19FC Bogzești – FCM Ungheni1-1Teleneşti, st. orăşenesc15:00
7406.10.19CS Fulger – CSF Cricova0-2Ialoveni, st. orășenesc15:00
7505.10.19FC Codru Juniori – Sinteza0-7Călărași, st. orășenesc15:00

Etapa XVI

7613.10.19FC Fortuna – FC Codru Juniori9-1Pleşeni, st. sătesc15:00
7713.10.19Sinteza – CS Fulger0-2Căușeni, st. orășenesc15:00
7813.10.19CSF Cricova – FC Bogzești0-4Cricova, t.s. 15:00
7912.10.19FCM Ungheni – Tighina-28-0Ungheni, st. municipal, t.s.15:00
8012.10.19ARF Ialoveni – FC Sucleia0-4Mileştii Mici, st. sătesc15:00

Etapa XVII

8119.10.19ARF Ialoveni – FC Fortuna2-2Mileştii Mici, st. sătesc15:00
8219.10.19FC Sucleia – FCM Ungheni1-1Tiraspol, st. orășenesc15:00
8319.10.19Tighina-2 – CSF Cricova1-1Bender, st. Şelcovic, t.s.15:00
8419.10.19FC Bogzești – Sinteza1-0Teleneşti, st. orăşenesc15:00
8519.10.19CS Fulger – FC Codru Juniori8-1Ialoveni, st. orășenesc15:00

Etapa XVIII

8626.10.19CS Fulger - FC Fortuna2-3Ialoveni, st. orășenesc15:00
8726.10.19FC Codru Juniori – FC Bogzești2-3Călărași, st. orășenesc15:00
8826.10.19Sinteza – Tighina-22-0Căușeni, st. orășenesc15:00
8926.10.19CSF Cricova – FC Sucleia3-4Cricova, t.s.15:00
9026.10.19FCM Ungheni – ARF Ialoveni6-0Ungheni, st. municipal, t.s. 15:00