• Fii alături de Echipa Țării

DN U-11,12 Grupa 2
Sezonul 2019-2020

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

 

Nr.DataEchipeU-11U-12TerenOra

Etapa I

108.09.2019CS Getica-Sfîntul Gheorghe-Voran II2-72-1Zimbru9-00
208.09.2019Dacia-Buiucani II-CS Atletic Strășeni3-33-0Joma Arena10-00
308.09.2019Olimpic Chișinău-Zimbru II9-03-0S.Galbenă11-00
408.09.2019Real Succes-Milsami-ȘS Orhei7-00-3Real Succes13-00
506.09.2019Sheriff II-CSF Măgdăcești7-00-2Sheriff16-00

Etapa II

614.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran II - CSF Măgdăcești8-10-4Joma Arena10-30
714.09.2019Sheriff II - Milsami-ȘS Orhei0-34-1Sheriff12-00
814.09.2019Zimbru II-Real Succes2-60-3Zimbru9-00
914.09.2019CS Atletic Strășeni-Olimpic Chișinău3-11-2Sireți12-30
1014.09.2019CS Getica - Dacia-Buiucani II1-112-3Zimbru12-00

Etapa III

1121.09.2019Dacia-Buiucani II-Sfîntul Gheorghe-Voran II3-64-0Joma Arena9-00
1222.09.2019Olimpic Chișinău-CS Getica8-16-0S.Galbenă12-00
1322.09.2019Real Succes-CS Atletic Strășeni0-11-0Real Succes15-00
1421.09.2019Sheriff II-Zimbru II0-63-0Sheriff12-00
1518.09.2019CSF Măgdăcești-Milsami-ȘS Orhei4-31-1Ratuș16-00

Etapa IV

1629.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran II-Milsami-ȘS Orhei10-00-7Joma Arena13-30
1729.09.2019Zimbru II-CSF Măgdăcești8-11-1Zimbru10-00
1828.09.2019CS Atletic Strășeni-Sheriff II4-20-2Sireți12-00
1927.09.2019CS Getica-Real Succes0-30-2Real Succes15-00
2028.09.2019Dacia-Buiucani II-Olimpic Chișinău3-10-1Joma Arena10-30

Etapa V

2106.10.2019Olimpic Chișinău-Sfîntul Gheorghe-Voran II1-64-0S.Galbenă11-00
2205.10.2019Real Succes-Dacia-Buiucani II2-22-0Real Succes9-00
2305.10.2019Sheriff II - CS Getica3-09-0Sheriff13-00
2403.10.2019CSF Măgdăcești-CS Atletic Strășeni1-61-0Ratuș15-30
2506.10.2019Zimbru II - Milsami-ȘS Orhei1-11-3Zimbru12-00

Etapa VI

2613.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran II-Zimbru II5-20-8Joma Arena10-00
2713.10.2019CS Atletic Strășeni-Milsami-ȘS Orhei5-00-2Sireți12-00
2809.10.2019CS Getica-CSF Măgdăcești0-30-2Ratuș16-00
2913.10.2019Dacia-Buiucani II-Sheriff II4-10-1Joma Arena11-30
3010.10.2019Olimpic Chișinău-Real Succes4-71-0Real Succes15-30

Etapa VII

3120.10.2019Real Succes-Sfîntul Gheorghe-Voran II2-32-0Real Succes9-00
3220.10.2019Sheriff II-Olimpic Chișinău1-31-0Sheriff11-00
3301.11.2019CSF Măgdăcești-Dacia-Buiucani II2-102-1Ratuș12-00
3420.10.2019Milsami-ȘS Orhei-CS Getica2-12-0Chiperceni12-00
3519.10.2019Zimbru II-CS Atletic Strășeni1-72-1Zimbru11-30

Etapa VIII

3628.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran II-CS Atletic Strășeni2-11-4Joma Arena10-00
3727.10.2019CS Getica-Zimbru II 2-70-1Zimbru9-00
3827.10.2019Dacia-Buiucani II-Milsami-ȘS Orhei0-33-0Joma Arena10-00
3927.10.2019Olimpic Chișinău-CSF Măgdăcești8-32-0Ratuș11-30
4027.10.2019Real Succes-Sheriff II8-30-0Real Succes14-30

Etapa IX

4130.10.2019Sheriff II-Sfîntul Gheorghe-Voran II1-66-0Sheriff 13-00
4229.10.2019CSF Măgdăcești-Real Succes3-113-2Ratuș11-00
4329.10.2019Milsami-ȘS Orhei-Olimpic Chișinău1-40-2Chiperceni12-00
4430.10.2019Zimbru II-Dacia-Buiucani II3-32-1Zimbru9-00
4530.10.2019CS Atletic Strășeni-CS Getica7-00-0Sireți11-00

Etapa X

4607.03.2020Sfîntul Gheorghe-Voran II – CS Getica10-00-5Joma Arena15-00
4708.03.2020CS Atletic Strășeni - Dacia-Buiucani II5-10-4Joma Arena13-30
4807.03.2020Zimbru II – Olimpic Chișinău10-03-5Zimbru9-00
4908.03.2020Milsami-ȘS Orhei – Real Succes1-30-0Real Succes12-00
5008.03.2020CSF Măgdăcești - Sheriff II1-61-0Stauceni(sint)14-30

Etapa XI 

51 CSF Măgdăcești – Sfîntul Gheorghe-Voran II17-0017-00Joma Arena17-00
52 Milsami-ȘS Orhei - Sheriff II  Sheriff12-00
53 Real Succes – Zimbru II  Real Succes9-00
54 Olimpic Chișinău – CS Atletic Strășeni  S.Galbenă11-00
55 Dacia-Buiucani II – CS Getica9-009-00Joma Arena9-00

Etapa XII

56 Sfîntul Gheorghe-Voran II – Dacia-Buiucani II    
57 CS Getica – Olimpic Chișinău    
58 CS Atletic Strășeni – Real Succes    
59 Zimbru II – Sheriff II     
60 Milsami-ȘS Orhei – CSF Măgdăcești    

Etapa XIII

61 Milsami-ȘS Orhei – Sfîntul Gheorghe-Voran II    
62 CSF Măgdăcești – Zimbru II    
63 Sheriff II – CS Atletic Strășeni    
64 Real Succes – CS Getica    
65 Olimpic Chișinău – Dacia-Buiucani II    

Etapa XIV

66 Sfîntul Gheorghe-Voran II – Olimpic Chișinău    
67 Dacia-Buiucani II – Real Succes    
68 CS Getica – Sheriff II    
69 CS Atletic Strășeni – CSF Măgdăcești    
70 Milsami-ȘS Orhei - Zimbru II    

Etapa XV

71 Zimbru II – Sfîntul Gheorghe-Voran II    
72 Milsami-ȘS Orhei – CS Atletic Strășeni    
73 CSF Măgdăcești – CS Getica    
74 Sheriff II – Dacia-Buiucani II    
75 Real Succes – Olimpic Chișinău    

Etapa XVI

76 Sfîntul Gheorghe-Voran II – Real Succes    
77 Olimpic Chișinău – Sheriff II    
78 Dacia-Buiucani II – CSF Măgdăcești    
79 CS Getica – Milsami-ȘS Orhei    
80 CS Atletic Strășeni – Zimbru II       

Etapa XVII

81 CS Atletic Strășeni – Sfîntul Gheorghe-Voran II    
82 Zimbru II – CS Getica    
83 Milsami-ȘS Orhei – Dacia-Buiucani II    
84 CSF Măgdăcești – Olimpic Chișinău    
85 Sheriff II – Real Succes    

Etapa XVIII

86 Sfîntul Gheorghe-Voran II – Sheriff II    
87 Real Succes – CSF Măgdăcești    
88 Olimpic Chișinău – Milsami-ȘS Orhei    
89 Dacia-Buiucani II – Zimbru II    
90 CS Getica – CS Atletic Strășeni