• Fii alături de Echipa Țării

DN U-11,12 Grupa 1
Sezonul 2019-2020

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

 

Nr.DataEchipeU11U12TerenOra

Etapa I

107.09.2019ȘSSF Bălți - CSC Dinamo10-21-3ȘS Bălți13-30
207.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani0-130-1Joma Arena9-00
307.09.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub7-010-0c.sp.Academia13-30
407.09.2019Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta 1-30-4Real Succes9-00
507.09.2019FC Sportul - Sheriff1-70-6Cricova11-00
6 Zimbru - liberă    

Etapa II

714.09.2019CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran9-00-0Ghidighici12-00
814.09.2019Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS2-20-3Joma Arena9-00
915.09.2019CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii2-61-2S.Galbenă11-30
1014.09.2019CSF Sparta - FC Sportul6-25-0c.sp.Ghidighici15-00
1115.09.2019Sheriff - Zimbru0-73-0Sheriff12-00
12 ȘSSF Bălți - liberă    

Etapa III

1322.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți1-70-3Joma Arena12-30
1421.09.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo8-312-0c.sp.Academia9-00
1521.09.2019Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani1-71-4Real Succes9-00
1622.09.2019FC Sportul - CS Petrocub0-30-0Cricova11-00
1722.09.2019Zimbru - CSF Sparta8-01-1Zimbru9-00
18 Sheriff - liberă    

Etapa IV

1929.09.2019ȘSSF Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS1-30-5ȘS Bălți12-00
2028.09.2019CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii5-80-1Ghidighici12-00
2128.09.2019Dacia-Buiucani - FC Sportul9-13-0Joma Arena9-00
2228.09.2019CS Petrocub - Zimbru0-151-2S.Galbenă11-00
2323.10.2019CSF Sparta - Sheriff2-50-0c.sp.Ghidighici 14-30
24 Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă    

Etapa V

2505.10.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran15-05-0c.sp.Academia10-00
2610.11.2019Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți0-10-2Joma Arena11-30
2706.10.2019FC Sportul - CSC Dinamo1-20-1Cricova11-00
2806.10.2019Zimbru - Dacia-Buiucani1-31-0Zimbru9-00
2906.10.2019Sheriff - CS Petrocub12-09-0Sheriff12-00
30 CSF Sparta - liberă    

Etapa VI

3112.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii0-110-3Joma Arena9-00
3213.10.2019ȘSSF Bălți - FC Sportul4-13-0ȘS Bălți11-00
3312.10.2019CSC Dinamo - Zimbru1-110-4Ghidighici10-00
3413.10.2019Dacia-Buiucani - Sheriff2-00-0Joma Arena13-00
3513.10.2019CS Petrocub - CSF Sparta2-10-3S.Galbenă14-30
36 AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă    

Etapa VII

3719.10.2019Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS2-40-3Real Succes9-00
3819.10.2019FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran4-21-0Cricova13-30
3920.10.2019Zimbru - ȘSSF Bălți3-11-0Zimbru 15-00
4020.10.2019Sheriff - CSC Dinamo13-24-0Sheriff14-00
4120.10.2019CSF Sparta - Dacia-Buiucani0-51-1c.sp.Ghidighici12-00
42 CS Petrocub - liberă    

Etapa VIII

4326.10.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul14-03-0c.sp.Academia9-30
4406.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Zimbru0-230-10Zimbru15-00
4526.10.2019ȘSSF Bălți - Sheriff2-60-1ȘS Bălți12-00
4627.10.2019CSC Dinamo - CSF Sparta1-60-6Ghidighici11-00
4727.10.2019Dacia-Buiucani - CS Petrocub16-04-0Joma Arena11-30
48 Codru-CSF Voluntarii - liberă    

Etapa IX

4930.10.2019FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii0-51-0Cricova12-00
5030.10.2019Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS5-00-4Zimbru10-30
5129.10.2019Sheriff - Sfîntul Gheorghe-Voran21-010-0Sheriff13-00
5231.10.2019CSF Sparta - ȘSSF Bălți3-27-0c.sp.Ghidighici12-00
5330.10.2019CS Petrocub - CSC Dinamo1-20-0S.Galbenă11-00
54 Dacia-Buiucani - liberă       

Etapa X

5502.11.2019Codru-CSF Voluntarii - Zimbru1-50-2Real Succes9-00
5623.11.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff2-10-0c.sp.Academia12-00
5703.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta0-210-4Stauceni11-00
5803.11.2019ȘSSF Bălți - CS Petrocub7-11-0ȘS Bălți12-00
5903.11.2019CSC Dinamo - Dacia-Buiucani 0-100-2Ghidighici10-00
60 FC Sportul - liberă    

Etapa XI

6113.11.2019Zimbru - FC Sportul14-02-0Zimbru15-30
6210.11.2019Sheriff - Codru-CSF Voluntarii3-04-0Sheriff13-30
6314.11.2019CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS1-51-1c.sp.Ghidighici14-00
6410.11.2019CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran6-10-1S.Galbenă12-00
6509.11.2019Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți7-04-1Joma Arena10-00
66 CSC Dinamo - liberă    

Etapa XII 

6707.03.2020CSC Dinamo - ȘSSF Bălți9-20-2Ghidighici14-00
6807.03.2020Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran13-04-0Joma Arena9-00
6907.03.2020CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS1-90-1S.Galbenă10-30
7008.03.2020CSF Sparta - Codru-CSF Voluntarii1-12-0Cricova11-00
7107.03.2020Sheriff - FC Sportul3-06-0Sheriff13-00
72 Zimbru - liberă       

Etapa XIII

73 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo  Stauceni (sint.)10-00
74 AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani  c.sp.Academia12-00
75 Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub  Real Succes12-00
76 FC Sportul - CSF Sparta  Cricova10-00
77 Zimbru - Sheriff  Zimbru12-00
78 ȘSSF Bălți - liberă    

Etapa XIV

79 ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran    
80 CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS    
81 Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii    
82 CS Petrocub - FC Sportul    
83 CSF Sparta - Zimbru    
84 Sheriff - liberă    

Etapa XV

85 AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți    
86 Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo    
87 FC Sportul - Dacia-Buiucani    
88 Zimbru - CS Petrocub    
89 Sheriff - CSF Sparta    
90 Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă    

Etapa XVI

91 Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS    
92 ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii    
93 CSC Dinamo - FC Sportul    
94 Dacia-Buiucani - Zimbru    
95 CS Petrocub - Sheriff    
96 CSF Sparta - liberă    

Etapa XVII

97 Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran    
98 FC Sportul - ȘSSF Bălți    
99 Zimbru - CSC Dinamo    
100 Sheriff - Dacia-Buiucani     
101 CSF Sparta - CS Petrocub    
102 AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă    

Etapa XVIII

103 AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii    
104 Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul    
105 ȘSSF Bălți - Zimbru    
106 CSC Dinamo - Sheriff    
107 Dacia-Buiucani - CSF Sparta    
108 CS Petrocub - liberă    

Etapa XIX

109 FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS    
110 Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran    
111 Sheriff - ȘSSF Bălți    
112 CSF Sparta - CSC Dinamo    
113 CS Petrocub - Dacia-Buiucani    
114 Codru-CSF Voluntarii - liberă    

Etapa XX

115 Codru-CSF Voluntarii - FC Sportul    
116 AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru    
117 Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff    
118 ȘSSF Bălți - CSF Sparta    
119 CSC Dinamo - CS Petrocub    
120 Dacia-Buiucani - liberă       

Etapa XXI

121 Zimbru - Codru-CSF Voluntarii    
122 Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS    
123 CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran    
124 CS Petrocub - ȘSSF Bălți    
125 Dacia-Buiucani - CSC Dinamo    
126 FC Sportul - liberă    

Etapa XXII

127 FC Sportul - Zimbru    
128 Codru-CSF Voluntarii - Sheriff    
129 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta     
130 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub    
131 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani    
132 CSC Dinamo - liberă