• Fii alături de Echipa Țării

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.ȘS Florești 1191148-1328
2.ȘS Glodeni1082045-1426
3.Academia Viitorul1172231-1423
4.FC Rezina 117435-2821
5.ȘS Edineț 1161441-2719
6.ȘS Sîngerei 1060433-1918
7.ȘS Fălești 1043332-2415
8.ȘS Drochia 1040622-3512
9.ȘS Dondușeni1020818-416
10.Narubai912615-245
11.ȘSR Soroca1111916-414
12.ȘS Ocnița1002814-702

Nr.

Data

Echipe

Scor

Teren

Ora

Etapa I

1

27.09.2020

FC Rezina - Narubai

3-1

Pripiceni-Răzeși

11.00

2

27.09.2020

ȘS Edineț - ȘS Ocnița

11-0

Edineț

11.00

3

27.09.2020

ȘS Sîngerei - Academia Viitorul

0-1

Sîngerei

11.00

4

27.09.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Fălești

2-5

Corbu

11.00

5

27.09.2020

ȘS Glodeni - ȘS Florești

4-3

Glodeni

11.00

6

14.10.2020

ȘS Drochia - ȘSR Soroca

1-2

Drochia

11.00

Etapa II

7

04.10.2020

Narubai - ȘSR Soroca

5-2

Rîbnița

11.00

8

04.10.2020

ȘS Florești - ȘS Drochia

7-3

Florești

11.00

9

04.10.2020

ȘS Fălești - ȘS Glodeni

1-2

Fălești

11.00

10

04.10.2020

Academia Viitorul - ȘS Dondușeni

4-0

Izvoare

11.00

11

04.10.2020

ȘS Ocnița - ȘS Sîngerei

0-8

Ocnița

12.00

12

04.10.2020

FC Rezina - ȘS Edineț

3-2

Pripiceni-Răzeși

12.00

Etapa III

13

11.10.2020

ȘS Edineț - Narubai

5-2

Edineț

12.00

14

11.10.2020

ȘS Sîngerei - FC Rezina

3-2

Sîngerei

11.00

15

11.10.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Ocnița

5-2

Corbu

11.00

16

11.10.2020

ȘS Glodeni - Academia Viitorul

2-2

Glodeni

11.00

17

11.10.2020

ȘS Drochia - ȘS Fălești

2-6

Drochia

11.00

18

11.10.2020

ȘSR Soroca - ȘS Florești

0-2

Soroca

12.30

Etapa IV

19

18.10.2020

Narubai - ȘS Florești

1-4

Rîbnița

12.00

20

18.10.2020

ȘS Fălești - ȘSR Soroca

7-0

Fălești

12.00

21

18.10.2020

Academia Viitorul - ȘS Drochia

3-0

Izvoare

11.00

22

18.10.2020

ȘS Ocnița - ȘS Glodeni

1-12

Ocnița

12.00

23

18.10.2020

FC Rezina - ȘS Dondușeni

7-2

Pripiceni-Răzeși

12.00

24

18.10.2020

ȘS Edineț - ȘS Sîngerei

3-1

Edineț

11.00

Etapa V

25

25.10.2020

ȘS Sîngerei - Narubai

4-2

Sîngerei

12.00

26

25.10.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Edineț

2-3

Corbu

12.00

27

25.10.2020

ȘS Glodeni - FC Rezina

5-1

Glodeni

12.00

28

25.10.2020

ȘS Drochia - ȘS Ocnița

6-1

Drochia

11.00

29

25.10.2020

ȘSR Soroca - Academia Viitorul

0-1

Soroca

12.30

30

25.10.2020

ȘS Florești - ȘS Fălești

1-1

Florești

11.00

Etapa VI

31

29.10.2020

Narubai - ȘS Fălești

2-2

Rîbnița

12.00

32

29.10.2020

Academia Viitorul - ȘS Florești

0-2

Izvoare

11.00

33

29.10.2020

ȘS Ocnița - ȘSR Soroca

3-3

Ocnița

12.00

34

29.10.2020

FC Rezina - ȘS Drochia

4-2

Pripiceni-Răzeși

12.00

35

29.10.2020

ȘS Edineț - ȘS Glodeni

3-3

Edineț

11.00

36

29.10.2020

ȘS Sîngerei - ȘS Dondușeni

2-1

Sîngerei

12.00

Etapa VII

37

transferat

ȘS Dondușeni - Narubai

 

Corbu

12.00

38

04.11.2020

ȘS Glodeni - ȘS Sîngerei

2-1 

Glodeni

11.00

39

01.11.2020

ȘS Drochia - ȘS Edineț

3-1 

Drochia

11.00

40

01.11.2020

ȘSR Soroca - FC Rezina

1-4 

Soroca

12.30

41

01.11.2020

ȘS Florești - ȘS Ocnița

 9-0

Florești

12.00

42

01.11.2020

ȘS Fălești - Academia Viitorul

 4-6

Fălești

11.00

Etapa VIII

43

08.11.2020

Narubai - Academia Viitorul

0-0 

Rîbnița

12.00

44

08.11.2020

ȘS Ocnița - ȘS Fălești

3-3 

Ocnița

12.00

45

08.11.2020

FC Rezina - ȘS Florești

1-4 

Pripiceni-Răzeși

12.00

46

08.11.2020

ȘS Edineț - ȘSR Soroca

4-2 

Edineț

11.00

47

08.11.2020

ȘS Sîngerei - ȘS Drochia

8-0 

Sîngerei

11.00

48

08.11.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni

0-9 

Corbu

12.00

Etapa IX

49

15.11.2020

ȘS Glodeni - Narubai

1-0 

Glodeni

12.00

50

15.11.2020

ȘS Drochia - ȘS Dondușeni

 2-1

Drochia

11.00

51

15.11.2020

ȘSR Soroca - ȘS Sîngerei

 2-4

Soroca

12.30

52

15.11.2020

ȘS Florești - ȘS Edineț

 5-1

Florești

11.00

53

15.11.2020

ȘS Fălești - FC Rezina

2-1 

Fălești

12.00

54

15.11.2020

Academia Viitorul - ȘS Ocnița

7-0

Izvoare

11.00

Etapa X

55

22.11.2020

Narubai - ȘS Ocnița

 

Rîbnița

12.00

56

22.11.2020

FC Rezina - Academia Viitorul

 3-2

Pripiceni-Răzeși

12.00

57

22.11.2020

ȘS Edineț - ȘS Fălești

 5-1

Edineț

12.00

58

22.11.2020

ȘS Sîngerei - ȘS Florești

 2-6

Sîngerei

11.00

59

22.11.2020

ȘS Dondușeni - ȘSR Soroca

 5-2

Corbu

12.00

60

22.11.2020

ȘS Glodeni - ȘS Drochia

 

Glodeni

11.00

Etapa XI

61

29.11.2020

ȘS Drochia - Narubai

 3-2

Drochia

12.00

62

29.11.2020

ȘSR Soroca - ȘS Glodeni

 2-5

Soroca

12.30

63

29.11.2020

ȘS Florești - ȘS Dondușeni

 5-0

Florești

12.00

64

transferat

ȘS Fălești - ȘS Sîngerei

 

Fălești

11.00

65

29.11.2020

Academia Viitorul - ȘS Edineț

 5-3

Izvoare

11.00

66

29.11.2020

ȘS Ocnița - FC Rezina

4-6 

Ocnița

12.00