• Fii alături de Echipa Țării

DB Nord U-14,16
Sezonul 2019-2020

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

DIVIZIA B - NORD (U-14)

LocEchipaMVEÎGoluriPuncte
1.FC Rezina12102046-1332
2.ȘS Dondușeni1292134-729
3.ȘSR Soroca1272332-2023
4.ȘS Glodeni1272345-1923
5.ȘS Florești1264233-1322
6.ȘS Sângerei1271440-1822
7.ȘS Drochia1270543-2821
8.ȘS Edineț1260620-2018
9.ȘS Rîșcani1260621-2818
10.ȘS Fălești1231823-2810
11.ȘS Ocnița1211108-684
12.FC Brătușeni1210117-533
13.ȘS Briceni1201115-421
*Academia Viitorul a fost exclusă din campionat conform deciziei Comitetului de Competiții din 17.10.2019

 

DIVIZIA B - NORD (U-16)

LocEchipaMVEÎGoluriPuncte
1.FC Rezina13120166-1436
2.ȘS Edineț13100347-1230
3.ȘS Sângerei1383256-1927
4.ȘS Briceni1390429-1827
5.ȘS Rîșcani1381442-1525
6.ȘS Fălești1380535-2624
7.ȘS Florești1370630-2021
8.ȘS Drochia1362540-3220
9.ȘSR Soroca1351721-2816
10.ȘS Glodeni1350833-2815
11.ȘS Dondușeni1331915-2510
12.FC Brătușeni13301016-529
13.Academia Viitorul13301016-679
14.ȘS Ocnița1300136-960
Nr.DataEchipeU-14U-16TerenOra

TUR

Etapa I

107.09.2019ȘSR Soroca - FC Brătușeni6-00-2Soroca11.00
207.09.2019ȘS Florești - ȘS Ocnița7-06-0Florești11.00
307.09.2019Academia Viitorul - ȘS Rîșcani0-20-8Sănătăuca11.00
407.09.2019ȘS Glodeni - ȘS Briceni7-00-2Glodeni11.00
507.09.2019ȘS Edineț - ȘS Fălești2-16-1Edineț11.00
607.09.2019FC Rezina - ȘS Drochia6-36-1Pripiceni-Răzeși11.00
707.09.2019ȘS Sângerei - ȘS Dondușeni1-27-1Sângerei11.00

Etapa II

814.09.2019FC Brătușeni - ȘS Dondușeni0-81-0Brătușeni11.00
914.09.2019ȘS Drochia - ȘS Sângerei3-13-3Nicoreni11.00
1014.09.2019ȘS Fălești - FC Rezina0-20-2Fălești13.00
1114.09.2019ȘS Briceni - ȘS Edineț 0-24-2Briceni11.00
1214.09.2019ȘS Rîșcani - ȘS Glodeni1-62-1Rîșcani11.00
1314.09.2019ȘS Ocnița - Academia Viitorul4-00-3Ocnița11.00
1414.09.2019ȘSR Soroca - ȘS Florești1-11-3Soroca11.00

Etapa III

1521.09.2019ȘS Florești - FC Brătușeni3-02-0Floresti11.00
1621.09.2019Academia Viitorul - ȘSR Soroca 0-61-6Sanatauca11.00
1721.09.2019ȘS Glodeni - ȘS Ocnița9-09-0Glodeni11.00
1821.09.2019ȘS Edineț - ȘS Rîșcani2-00-1Edinet11.00
1921.09.2019FC Rezina - ȘS Briceni2-15-0Pripiceni-Răzeși11.00
2021.09.2019ȘS Sângerei - ȘS Fălești6-27-1Sangerei11.00
2121.09.2019ȘS Dondușeni - ȘS Drochia2-11-1Donduseni11.00

Etapa IV

2225.09.2019FC Brătușeni - ȘS Drochia0-81-8Brătușeni15.00
2323.11.2019ȘS Fălești - ȘS Dondușeni0-13-0Fălești15.00
2425.09.2019ȘS Briceni - ȘS Sângerei0-61-0Briceni15.00
2525.09.2019ȘS Rîșcani - FC Rezina1-31-2Rîșcani15.00
2625.09.2019ȘS Ocnița - ȘS Edineț0-51-5Ocnița15.00
2725.09.2019ȘSR Soroca - ȘS Glodeni3-21-4Soroca15.00
2825.09.2019ȘS Florești - Academia Viitorul      11-06-0Florești15.00

Etapa V

2928.09.2019Academia Viitorul - FC Brătușeni 2-03-1Sănătăuca11.00
3028.09.2019ȘS Glodeni - ȘS Florești4-40-2Glodeni11.00
3128.09.2019ȘS Edineț - ȘSR Soroca5-15-0Edineț11.00
3228.09.2019FC Rezina - ȘS Ocnița11-011-0Pripiceni-Răzeși11.00
3328.09.2019ȘS Sângerei - ȘS Rîșcani5-13-3Sângerei11.00
3428.09.2019ȘS Dondușeni - ȘS Briceni4-00-1Corbu11.00
3528.09.2019ȘS Drochia - ȘS Fălești4-32-3Nicoreni11.00

Etapa VI

3605.10.2019FC Brătușeni - ȘS Fălești1-22-3Brătușeni11.00
3705.10.2019ȘS Briceni - ȘS Drochia2-50-1Briceni11.00
3805.10.2019ȘS Rîșcani - ȘS Dondușeni0-52-1Rîșcani11.00
3905.10.2019ȘS Ocnița - ȘS Sângerei1-71-11Ocnița11.00
4005.10.2019ȘSR Soroca - FC Rezina1-31-2Soroca11.00
4105.10.2019ȘS Florești - ȘS Edineț3-00-1Florești11.00
4205.10.2019Academia Viitorul - ȘS Glodeni                0-30-3Sănătăuca11.00

Etapa VII

4312.10.2019ȘS Glodeni - FC Brătușeni2-08-0Glodeni10.00
4412.10.2019ȘS Edineț - Academia Viitorul 10-1Edineț11.00
4512.10.2019FC Rezina - ȘS Florești2-25-4Pripiceni-Răzeși 11.00
4612.10.2019ȘS Sângerei - ȘSR Soroca3-13-3Sângerei11.00
4712.10.2019ȘS Dondușeni - ȘS Ocnița5-07-1Corbu11.00
4812.10.2019ȘS Drochia - ȘS Rîșcani1-23-2Nicoreni11.00
4912.10.2019ȘS Fălești - ȘS Briceni                5-15-0Fălești11.00

Etapa VIII

5019.10.2019FC Brătușeni - ȘS Briceni2-01-4Brătușeni11.00
5119.10.2019ȘS Rîșcani - ȘS Fălești3-21-2Rîșcani 11.00
5219.10.2019ȘS Ocnița - ȘS Drochia0-71-8Ocnița11.00
5319.10.2019ȘSR Soroca - ȘS Dondușeni1-11-0Soroca11.00
5419.10.2019ȘS Florești - ȘS Sângerei3-01-2Florești11.00
5519.10.2019Academia Viitorul - FC Rezinaliberă1-13Sănătăuca11.00
5619.10.2019ȘS Glodeni - ȘS Edineț4-00-3Glodeni11.00

Etapa IX

5723.11.2019ȘS Edineț - FC Brătușeni2-04-0Edineț11.00
5826.10.2019FC Rezina - ȘS Glodeni3-18-2Pripiceni-Răzeși11.00
5926.10.2019ȘS Sângerei - Academia Viitorulliberă8-3Sângerei 11.00
6026.10.2019ȘS Dondușeni - ȘS Florești3-11-0Corbu11.00
6126.10.2019ȘS Drochia - ȘSR Soroca2-45-0Nicoreni11.00
6226.10.2019ȘS Fălești - ȘS Ocnița6-010-0Fălești11.00
6326.10.2019ȘS Briceni - ȘS Rîșcani0-30-2Briceni11.00

Etapa X

6430.10.2019FC Brătușeni - ȘS Rîșcani1-41-7Brătușeni11.00
6530.10.2019ȘS Ocnița - ȘS Briceni1-11-7Ocnița11.30
6630.10.2019ȘSR Soroca - ȘS Fălești3-12-1Soroca11.00
6730.10.2019ȘS Florești - ȘS Drochia7-13-2Florești11.00
6830.10.2019Academia Viitorul - ȘS Dondușeniliberă1-0Sănătăuca11.00
6930.10.2019ȘS Glodeni - ȘS Sângerei3-20-3Glodeni11.00
7030.10.2019ȘS Edineț - FC Rezina                1-32-1Edineț11.00

Etapa XI

7102.11.2019FC Rezina - FC Brătușeni8-15-0Pripiceni-Răzeși11.00
7202.11.2019ȘS Sângerei - ȘS Edineț3-11-0Sângerei11.00
7302.11.2019ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni 1-13-1Corbu11.00
7402.11.2019ȘS Drochia - Academia Viitorul liberă3-0Nicoreni11.00
7502.11.2019ȘS Fălești - ȘS Florești 0-01-2Fălești11.00
7602.11.2019ȘS Briceni - ȘSR Soroca0-32-0Briceni11.00
7702.11.2019ȘS Rîșcani - ȘS Ocnița3-08-0Rîșcani10.00

Etapa XII

7809.11.2019FC Brătușeni - ȘS Ocnița2-57-1Brătușeni11.00
7909.11.2019ȘSR Soroca - ȘS Rîșcani 3-11-0Soroca11.00
8009.11.2019ȘS Florești - ȘS Briceni 2-00-2Florești11.00
8109.11.2019Academia Viitorul - ȘS Făleștiliberă2-3Sănătăuca11.00
8209.11.2019ȘS Glodeni - ȘS Drochia1-45-2Glodeni10.00
8309.11.2019ȘS Edineț - ȘS Dondușeni0-12-0Edineț11.00
8409.11.2019FC Rezina - ȘS Sângerei                1-12-1Pripiceni-Răzeși11.00

Etapa XIII

8516.11.2019ȘS Sângerei - FC Brătușeni5-07-0Sângerei11.00
8616.11.2019ȘS Dondușeni - FC Rezina1-21-4Corbu11.00
8716.11.2019ȘS Drochia - ȘS Edineț4-01-7Nicoreni11.00
8816.11.2019ȘS Fălești - ȘS Glodeni1-52-0Fălești11.00
8916.11.2019ȘS Briceni - Academia Viitorulliberă6-1Briceni11.00
9016.11.2019ȘS Rîșcani - ȘS Florești2-05-1Rîșcani11.00
9116.11.2019ȘS Ocnița - ȘSR Soroca1-50-4Ocnița11.30

Etapa XIV

92transferatFC Brătușeni - ȘSR Soroca  Brătușeni12.00
93transferatȘS Ocnița - ȘS Florești  Călărășeuca12.00
94transferatȘS Rîșcani - Academia Viitorulliberă Rîșcani12.00
95transferatȘS Briceni - ȘS Glodeni  Briceni12.00
96transferatȘS Fălești - ȘS Edineț  Fălești12.00
97transferatȘS Drochia - FC Rezina  Nicoreni12.00
98transferatȘS Dondușeni - ȘS Sângerei  Corbu12.00

Etapa XV

9921.03.2020ȘS Dondușeni - FC Brătușeni  Corbu12.00
10021.03.2020ȘS Sângerei - ȘS Drochia  Sîngerei12.00
10121.03.2020FC Rezina - ȘS Fălești  Pripiceni-Răzeși12.00
10221.03.2020ȘS Edineț - ȘS Briceni  Edineț12.00
10321.03.2020ȘS Glodeni - ȘS Rîșcani  Glodeni12.00
10421.03.2020Academia Viitorul - ȘS Ocnițaliberă Sănătăuca12.00
10521.03.2020ȘS Florești - ȘSR Soroca  Florești12.00

Etapa XVI

10628.03.2020FC Brătușeni - ȘS Florești  Brătușeni12.00
10728.03.2020ȘSR Soroca - Academia Viitorulliberă Soroca11.00
10828.03.2020ȘS Ocnița - ȘS Glodeni  Călărășeuca12.00
10928.03.2020ȘS Rîșcani - ȘS Edineț  Rîșcani12.00
11028.03.2020ȘS Briceni - FC Rezina  Briceni12.00
11128.03.2020ȘS Fălești - ȘS Sângerei  Fălești11.00
11228.03.2020ȘS Drochia - ȘS Dondușeni  Nicoreni12.00

Etapa XVII

11304.04.2020ȘS Drochia - FC Brătușeni  Nicoreni11.00
11404.04.2020ȘS Dondușeni - ȘS Fălești  Corbu12.00
11504.04.2020ȘS Sângerei - ȘS Briceni  Sîngerei12.00
11604.04.2020FC Rezina - ȘS Rîșcani  Pripiceni-Răzeși13.00
11704.04.2020ȘS Edineț - ȘS Ocnița  Edineț11.00
11804.04.2020ȘS Glodeni - ȘSR Soroca  Glodeni11.00
11904.04.2020Academia Viitorul - ȘS Floreștiliberă Sănătăuca11.00

Etapa XVIII

12011.04.2020FC Brătușeni - Academia Viitorulliberă Brătușeni12.00
12111.04.2020ȘS Florești - ȘS Glodeni  Florești11.00
12211.04.2020ȘSR Soroca - ȘS Edineț  Soroca11.00
12311.04.2020ȘS Ocnița - FC Rezina  Ocnița12.00
12411.04.2020ȘS Rîșcani - ȘS Sângerei  Rîșcani11.00
12511.04.2020ȘS Briceni - ȘS Dondușeni  Briceni11.00
12611.04.2020ȘS Fălești - ȘS Drochia  Fălești11.00

Etapa XIX

12718.04.2020ȘS Fălești - FC Brătușeni  Fălești11.00
12818.04.2020ȘS Drochia - ȘS Briceni  Nicoreni11.00
12918.04.2020ȘS Dondușeni - ȘS Rîșcani  Corbu11.00
13018.04.2020ȘS Sângerei - ȘS Ocnița  Sîngerei12.00
13118.04.2020FC Rezina - ȘSR Soroca  Pripiceni-Răzeși11.00
13218.04.2020ȘS Edineț - ȘS Florești  Edineț11.00
13318.04.2020ȘS Glodeni - Academia Viitorulliberă Glodeni11.00

Etapa XX

13422.04.2020FC Brătușeni - ȘS Glodeni  Brătușeni11.00
13522.04.2020Academia Viitorul - ȘS Edinețliberă Sănătăuca12.00
13622.04.2020ȘS Florești - FC Rezina  Florești11.00
13722.04.2020ȘSR Soroca - ȘS Sângerei  Soroca11.00
13822.04.2020ȘS Ocnița - ȘS Dondușeni  Ocnița11.00
13922.04.2020ȘS Rîșcani - ȘS Drochia  Rîșcani11.00
14022.04.2020ȘS Briceni - ȘS Fălești      Briceni12.00

Etapa XXI

14125.04.2020ȘS Briceni - FC Brătușeni  Briceni11.00
14225.04.2020ȘS Fălești - ȘS Rîșcani  Fălești11.00
14325.04.2020ȘS Drochia  - ȘS Ocnița  Nicoreni11.00
14425.04.2020ȘS Dondușeni - ȘSR Soroca   Corbu11.00
14525.04.2020ȘS Sângerei - ȘS Florești  Sîngerei11.00
14625.04.2020FC Rezina - Academia Viitorulliberă Pripiceni-Răzeși11.00
14725.04.2020ȘS Edineț - ȘS Glodeni  Edineț11.00

Etapa XXII

14802.05.2020FC Brătușeni - ȘS Edineț  Brătușeni11.00
14902.05.2020ȘS Glodeni - FC Rezina  Glodeni11.00
15002.05.2020Academia Viitorul -ȘS Sângereiliberă Sănătăuca11.00
15102.05.2020ȘS Florești - ȘS Dondușeni  Florești11.00
15202.05.2020ȘSR Soroca - ȘS Drochia  Soroca11.00
15302.05.2020ȘS Ocnița - ȘS Fălești  Ocnița11.00
15402.05.2020ȘS Rîșcani - ȘS Briceni      Rîșcani11.00

Etapa XXIII

15509.05.2020ȘS Rîșcani - FC Brătușeni  Rîșcani11.00
15609.05.2020ȘS Briceni - ȘS Ocnița  Briceni12.00
15709.05.2020ȘS Fălești - ȘSR Soroca  Fălești11.00
15809.05.2020ȘS Drochia - ȘS Florești  Nicoreni11.00
15909.05.2020ȘS Dondușeni - Academia Viitorulliberă Corbu11.00
16009.05.2020ȘS Sângerei - ȘS Glodeni  Sîngerei11.00
16109.05.2020FC Rezina - ȘS Edineț  Pripiceni-Răzeși12.00

Etapa XXIV

16216.05.2020FC Brătușeni - FC Rezina  Brătușeni12.00
16316.05.2020ȘS Edineț - ȘS Sângerei  Edineț11.00
16416.05.2020ȘS Glodeni - ȘS Dondușeni  Glodeni11.00
16516.05.2020Academia Viitorul - ȘS Drochialiberă Sănătăuca11.00
16616.05.2020ȘS Florești - ȘS Fălești  Florești11.00
16716.05.2020ȘSR Soroca - ȘS Briceni  Soroca11.00
16816.05.2020ȘS Ocnița -ȘS Rîșcani  Ocnița11.00

Etapa XXV

16923.05.2020ȘS Ocnița - FC Brătușeni  Ocnița11.00
17023.05.2020ȘS Rîșcani - ȘSR Soroca  Rîșcani11.00
17123.05.2020ȘS Briceni - ȘS Florești  Briceni11.00
17223.05.2020ȘS Fălești - Academia Viitorulliberă Fălești11.00
17323.05.2020ȘS Drochia  - ȘS Glodeni  Nicoreni11.00
17423.05.2020ȘS Dondușeni - ȘS Edineț  Corbu11.00
17523.05.2020ȘS Sângerei - FC Rezina  Sîngerei11.00

Etapa XXVI

17630.05.2020FC Brătușeni - ȘS Sângerei  Brătușeni11.00
17730.05.2020FC Rezina - ȘS Dondușeni  Pripiceni-Răzeși12.00
17830.05.2020ȘS Edineț - ȘS Drochia  Edineț11.00
17930.05.2020ȘS Glodeni - ȘS Fălești  Glodeni11.00
18030.05.2020Academia Viitorul - ȘS Briceniliberă Sănătăuca12.00
18130.05.2020ȘS Florești - ȘS Rîșcani  Florești11.00
18230.05.2020ȘSR Soroca - ȘS Ocnița  Soroca11.00