• Fii alături de Echipa Țării

DB Centru U-14
Sezonul 2019-2020

Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

 

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1. ȘS Ungheni 13 11 67-9 35 
2. ȘS Telenești 13 10 49-14 31 
3. ȘS Strășeni 13 49-8 30 
4. Codru-Juniori 13 49-6 28 
5. ȘS Ialoveni 13 45-21 26 
6. ȘS Anenii Noi 13 39-26 22 
7. ȘS Nisporeni 13 36-19 22 
8. Zimbru-2 13 33-25 22 
9. CS Atletic 13 26-29 19 
10. CSF Măgdăcești 13 21-38 12 
11. ȘS-13 Cricova 13 18-46 
12. FC Tornado 13 10 6-57 
13. Dacia-Buiucani 2 13 11 8-78 
14. ȘS Drăsliceni 13 11 8-78 2
Nr.DataEchipeScorTerenScor

Etapa I

114.09.2019ȘS Strășeni - FC Tornado5-0Cojușna11.00
214.09.2019Codru-Juniori - FC Zimbru 24-0Călărași12.00
314.09.2019ȘS Drăsliceni - ȘS Telenești0-13Drăsliceni13.30
414.09.2019CSF Măgdăcești - ȘS Ungheni1-3Drăsliceni11.30
514.09.2019CS Atletic - ȘS Anenii Noi1-3Sireți11.00
615.09.2019ȘS Nisporeni - Dacia-Buiucani 210-2Nisporeni12.00
714.09.2019ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni            2-7Cricova11.00

Etapa II

821.09.2019FC Tornado - ȘS Ialoveni0-3Bubuieci11.00
921.09.2019Dacia-Buiucani 2 - ȘS-13 Cricova1-8Cricova9-00
1021.09.2019ȘS Anenii Noi - ȘS Nisporeni1-0Anenii Noi15-30
1120.09.2019CS Atletic - CSF Măgdăcești3-2Sireți16-30
1222.09.2019ȘS Ungheni - ȘS Drăsliceni10-0Ungheni10-00
1321.09.2019FC Zimbru 2 - ȘS Telenești2-3Zimbru14-30
1425.09.2019ȘS Strășeni - Codru-Juniori2-0Cojușna16.00

Etapa III

1528.09.2019Codru-Juniori - FC Tornado11-0Călărași11.00
1628.09.2019ȘS Telenești - ȘS Strășeni1-1Telenești11.00
1728.09.2019ȘS Ungheni - FC Zimbru 27-1Ungheni13.00
1828.09.2019ȘS Drăsliceni - CS Atletic1-6Ratuș10.00
1925.09.2019CSF Măgdăcești -ȘS Nisporeni0-6Ratuș17.00
2028.09.2019ȘS-13 Cricova - ȘS Anenii Noi0-0Cricova11.00
2128.09.2019ȘS Ialoveni - Dacia-Buiucani 27-0Milestii Mici10.00

Etapa IV

2213.11.2019FC Tornado - Dacia-Buiucani 21-1Joma Arena16.15
2305.10.2019ȘS Anenii Noi - ȘS Ialoveni1-5Anenii Noi10-00
2403.10.2019ȘS-13 Cricova -  CSF Măgdăcești1-4Cricova16.00
2507.10.2019ȘS Nisporeni  - ȘS Drăsliceni10-0Nisporeni 16.30
2605.10.2019FC Zimbru 2 - CS Atletic0-0Zimbru16-00
2705.10.2019ȘS Strășeni - ȘS Ungheni1-1Cojușna11.00
2805.10.2019Codru-Juniori - ȘS Telenești6-0Călărași11.00

Etapa V

2912.10.2019ȘS Telenești - FC Tornado4-0Telenești11.00
3012.10.2019ȘS Ungheni - Codru-Juniori2-1Ungheni11.00
3112.10.2019CS Atletic - ȘS Strășeni0-4Sireți10.00
3212.10.2019ȘS Nisporeni - FC Zimbru 23-2Nisporeni11.00
3312.10.2019ȘS Drăsliceni - ȘS-13 Cricova0-6Drasliceni10.00
3409.10.2019CSF Măgdăcești - ȘS Ialoveni2-5Ratuș16.00
3512.10.2019Dacia-Buiucani 2 -  ȘS Anenii Noi1-10Joma Arena12.30

Etapa VI

3619.10.2019FC Tornado - ȘS Anenii Noi0-6Bubuieci11.00
3720.10.2019Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești1-4Joma Arena13.30
3818.10.2019ȘS Ialoveni - ȘS Drăsliceni11-1Milestii Mici16-00
3919.10.2019FC Zimbru 2 - ȘS-13 Cricova8-0Zimbru9-30
4018.10.2019ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni6-1Cojușna16.30
4119.10.2019Codru-Juniori - CS Atletic6-1Călărași11.00
4219.10.2019ȘS Telenești - ȘS Ungheni0-3Telenești11.00

Etapa VII

4326.10.2019ȘS Ungheni - FC Tornado13-0Ungheni11.00
4426.10.2019CS Atletic - ȘS Telenești1-3Sireți11.00
4526.10.2019ȘS Nisporeni - Codru-Juniori0-2Nisporeni11.00
4626.10.2019ȘS-13 Cricova - ȘS Strășeni1-7Cricova10.00
4724.10.2019ȘS Ialoveni - FC Zimbru 22-1Milestii Mici16.30
4826.10.2019ȘS Drăsliceni - Dacia-Buiucani 21-1Ratuș11.00
4926.10.2019CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi1-4Ratuș13.00

Etapa VIII

5001.11.2019FC Tornado - CSF Măgdăcești0-2Bubuieci11.00
5102.11.2019ȘS Anenii Noi - ȘS Drăsliceni9-0Anenii Noi10.00
5202.11.2019FC Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 26-0Zimbru9.00
5302.11.2019ȘS Strășeni - ȘS Ialoveni 1-1Cojușna11.00
5402.11.2019Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova6-0Călărași11.00
5502.11.2019ȘS Telenești - ȘS Nisporeni3-0Telenești11.00
5602.11.2019ȘS Ungheni - CS Atletic6-2Ungheni11.00

Etapa IX

5730.10.2019CS Atletic - FC Tornado6-1Sireți9.30
5831.10.2019ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni0-0Nisporeni11.00
5930.10.2019ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești0-3Cricova10.30
6006.11.2019ȘS Ialoveni - Codru-Juniori0-0Călăraș15.00
6131.10.2019Dacia-Buiucani 2 - ȘS Strășeni0-6Joma Arena12.30
6230.10.2019ȘS Anenii Noi - FC Zimbru 22-3Anenii Noi11.00
6329.10.2019CSF Măgdăcești - ȘS Drăsliceni3-2Ratuș15.30

Etapa X

6408.11.2019FC Tornado - ȘS Drăsliceni2-2Bubuieci15.30
6507.11.2019FC Zimbru 2 - CSF Măgdăcești 3-1Zimbru15.30
6609.11.2019ȘS Strășeni - ȘS Anenii Noi7-0Cojușna11.00
6710.11.2019Codru-Juniori - Dacia-Buiucani 29-0Călărași11.00
6809.11.2019ȘS Telenești - ȘS Ialoveni5-0Telenești11.00
6909.11.2019ȘS Ungheni - ȘS-13 Cricova7-0Ungheni11.00
7008.11.2019CS Atletic - ȘS Nisporeni     1-0Sireți 15.30

Etapa XI

7116.11.2019ȘS Nisporeni - FC Tornado2-1Nisporeni11.00
7216.11.2019ȘS-13 Cricova - CS Atletic0-1Cricova11.00
7316.11.2019ȘS Ialoveni - ȘS Ungheni0-4Milestii Mici11.00
7416.11.2019Dacia-Buiucani 2 - ȘS Telenești0-8Telenești12-00
7516.11.2019ȘS Anenii Noi - Codru-Juniori1-0Anenii Noi14-00
7614.11.2019CSF Măgdăcești - ȘS Strășeni0-5Drăsliceni15-30
7716.11.2019ȘS Drăsliceni - FC Zimbru 21-2Zimbru (st.nat.)12-00

Etapa XII

7823.11.2019FC Tornado - FC Zimbru 21-2Zimbru13.30
7920.11.2019ȘS Strășeni - ȘS Drăsliceni3-0Cojușna15.30
8017.11.2019Codru-Juniori - CSF Măgdăcești2-0Călărași13.30
8123.11.2019ȘS Telenești - ȘS Anenii Noi3-0Telenești11.00
8223.11.2019ȘS Ungheni - Dacia-Buiucani 26-1Ungheni11.00
8313.11.2019CS Atletic - ȘS Ialoveni2-3Sireți15-00
8423.11.2019ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova2-0Nisporeni11.00

Etapa XIII

8530.11.2019ȘS-13 Cricova - FC Tornado0-0Cricova11.00
8620.11.2019ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni1-2Milestii Mici15.00
8730.11.2019Dacia-Buiucani 2 - CS Atletic0-2Joma Arena14-30
8830.11.2019ȘS Anenii Noi - ȘS Ungheni2-5Anenii Noi14-00
8924.11.2019CSF Măgdăcești - ȘS Telenești1-3Ratuș12-00
9030.11.2019ȘS Drăsliceni - Codru-Juniori0-2Ratuș12-00
9104.12.2019FC Zimbru 2 - ȘS Strășeni3-1Zimbru16-30

Etapa XIV

92transferatFC Tornado - ȘS Strășeni Bubuieci11-00
93transferatFC Zimbru 2 - Codru-Juniori Zimbru 
94transferatȘS Telenești - ȘS Drăsliceni Telenești11-00
95transferatȘS Ungheni -  CSF Măgdăcești Ungheni15-30
96transferatȘS Anenii Noi - CS Atletic Anenii Noi10-00
97transferatDacia-Buiucani 2 - ȘS Nisporeni Joma Arena15-30
98transferatȘS Ialoveni - ȘS-13 Cricova Ialoveni11-00

Etapa XV

9921.03.2020ȘS Ialoveni - FC Tornado Ialoveni 
10021.03.2020ȘS-13 Cricova - Dacia-Buiucani 2 Cricova 
10121.03.2020ȘS Nisporeni - ȘS Anenii Noi Nisporeni 
10221.03.2020CSF Măgdăcești -CS Atletic Ratuș 
10321.03.2020ȘS Drăsliceni - ȘS Ungheni Ratuș 
10421.03.2020ȘS Telenești - FC Zimbru 2 Telenești 
10521.03.2020Codru-Juniori- ȘS Strășeni Călărași 

Etapa XVI

10628.03.2020FC Tornado - Codru-Juniori Bubuieci 
10728.03.2020ȘS Strășeni - ȘS Telenești Cojușna 
10828.03.2020FC Zimbru 2 - ȘS Ungheni Zimbru 
10928.03.2020CS Atletic - ȘS Drăsliceni Sireți 
11028.03.2020ȘS Nisporeni -  CSF Măgdăcești  Nisporeni 
11128.03.2020ȘS Anenii Noi - ȘS-13 Cricova Anenii Noi 
11228.03.2020Dacia-Buiucani 2 - ȘS Ialoveni Joma Arena 

Etapa XVII

11304.04.2020Dacia-Buiucani 2 - FC Tornado Joma Arena  
11404.04.2020ȘS Ialoveni - ȘS Anenii Noi  Ialoveni 
11504.04.2020CSF Măgdăcești - ȘS-13 Cricova Ratuș 
11604.04.2020ȘS Drăsliceni - ȘS Nisporeni Ratuș 
11704.04.2020CS Atletic - FC Zimbru 2 Sireți 
11804.04.2020ȘS Ungheni - ȘS Strășeni Ungheni 
11904.04.2020ȘS Telenești - Codru-Juniori Telenești  

Etapa XVIII

12011.04.2020FC Tornado - ȘS Telenești   
12111.04.2020Codru-Juniori - ȘS Ungheni Călărași 
12211.04.2020ȘS Strășeni - CS Atletic  Cojușna 
12311.04.2020FC Zimbru 2 - ȘS Nisporeni Zimbru 
12411.04.2020ȘS-13 Cricova - ȘS Drăsliceni Cricova 
12511.04.2020ȘS Ialoveni - CSF Măgdăcești Ialoveni 
12611.04.2020ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani 2 Anenii Noi 

Etapa XIX

12718.04.2020ȘS Anenii Noi - FC Tornado Anenii Noi 
12818.04.2020CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 Ratuș 
12918.04.2020ȘS Drăsliceni - ȘS Ialoveni Ratuș 
13018.04.2020ȘS-13 Cricova - FC Zimbru 2 Cricova 
13118.04.2020ȘS Nisporeni - ȘS Strășeni Nisporeni 
13218.04.2020CS Atletic - Codru-Juniori Sireți 
13318.04.2020ȘS Ungheni - ȘS Telenești Ungheni 

Etapa XX

13422.04.2020FC Tornado - ȘS Ungheni  Bubuieci 
13522.04.2020ȘS Telenești - CS Atletic Telenești 
13622.04.2020Codru-Juniori - ȘS Nisporeni Călărași 
13722.04.2020ȘS Strășeni - ȘS-13 Cricova Cojușna 
13822.04.2020FC Zimbru 2 - ȘS Ialoveni Zimbru 
13922.04.2020ȘS Drăsliceni - Dacia-Buiucani 2 Ratuș 
14022.04.2020SF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi Ratuș 

Etapa XXI

14102.05.2020CSF Măgdăcești - FC Tornado Ratuș 
14202.05.2020ȘS Drăsliceni - ȘS Anenii Noi Ratuș 
14302.05.2020Dacia-Buiucani 2  - FC Zimbru 2 Joma Arena 
14402.05.2020ȘS Ialoveni - ȘS Strășeni Ialoveni 
14502.05.2020ȘS-13 Cricova - Codru-Juniori Cricova 
14602.05.2020ȘS Nisporeni - ȘS Telenești Nisporeni 
14702.05.2020CS Atletic - ȘS Ungheni    

Etapa XXII

14809.05.2020FC Tornado - CS Atletic Bubuieci 
14909.05.2020ȘS Ungheni - ȘS Nisporeni Ungheni 
15009.05.2020ȘS Telenești - ȘS-13 Cricova Telenești 
15109.05.2020Codru-Juniori - ȘS Ialoveni  Călărași 
15209.05.2020ȘS Strășeni - Dacia-Buiucani 2 Cojușna 
15309.05.2020FC Zimbru 2 - ȘS Anenii Noi Zimbru 
15409.05.2020ȘS Drăsliceni - CSF Măgdăcești Ratuș 

Etapa XXIII

15516.05.2020ȘS Drăsliceni - FC Tornado Ratuș 
15616.05.2020CSF Măgdăcești - FC Zimbru 2 Ratuș 
15716.05.2020ȘS Anenii Noi - ȘS Strășeni  Anenii Noi  
15816.05.2020Dacia-Buiucani 2 - Codru-Juniori Joma Arena 
15916.05.2020ȘS Ialoveni - ȘS Telenești Ialoveni 
16016.05.2020ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni Cricova 
16116.05.2020ȘS Nisporeni - CS Atletic Nisporeni 

Etapa XXIV

16223.05.2020FC Tornado - ȘS Nisporeni Bubuieci 
16323.05.2020CS Atletic - ȘS-13 Cricova Sireți 
16423.05.2020ȘS Ungheni - ȘS Ialoveni Ungheni 
16523.05.2020ȘS Telenești - Dacia-Buiucani 2 Telenești 
16623.05.2020Codru-Juniori - ȘS Anenii Noi Călărași 
16723.05.2020ȘS Strășeni - CSF Măgdăcești Sireți 
16823.05.2020FC Zimbru 2 - ȘS Drăsliceni  Zimbru 

Etapa XXV

16930.05.2020FC Zimbru 2 - FC Tornado Zimbru 
17030.05.2020ȘS Drăsliceni - ȘS Strășeni Ratuș 
17130.05.2020CSF Măgdăcești - Codru-Juniori Ratuș 
17230.05.2020ȘS Anenii Noi - ȘS Telenești Anenii Noi 
17330.05.2020Dacia-Buiucani 2  - ȘS Ungheni Joma Arena 
17430.05.2020ȘS Ialoveni - CS Atletic  Ialoveni 
17530.05.2020ȘS-13 Cricova - ȘS Nisporeni Cricova 

Etapa XXVI

17606.06.2020FC Tornado - ȘS-13 Cricova Bubuieci 
17706.06.2020ȘS Nisporeni - ȘS Ialoveni Nisporeni 
17806.06.2020CS Atletic - Dacia-Buiucani 2 Sireți 
17906.06.2020ȘS Ungheni - ȘS Anenii Noi Ungheni 
18006.06.2020ȘS Telenești - CSF Măgdăcești Telenești 
18106.06.2020Codru-Juniori - ȘS Drăsliceni Călărași 
18206.06.2020ȘS Strășeni - FC Zimbru 2 Coșușna