• Fii alături de Echipa Țării

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.CSF Măgdăcești980133-1024
2.FC Cahul-2005-ȘSRF980149-824
3.Sfîntul Gheorghe-Voran960326-1418
4.Milsami-CSF ȘS Orhei960332-1018
5.AF Radu Rebeja-LIMPS950417-1315
6.CSF Anenii Noi941420-2713
7.CS Petrocub940510-2012
8.FC Juniorul Tiraspol940524-2512
9.Fotbalistul Junior Bender920712-266
10.FC Oguzsport101188-394
11.FC Sportul91088-473
Nr.DataEchipele ScorTerenulOra

Etapa I

127.09.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Oguzsport 6-2Cahul12-00
226.09.2020CSF Măgdăcești - Milsami-CSF ȘS Orhei 0-4Ratuș12-00
326.09.2020CSF Anenii Noi - Sfântul Gheorghe-Voran 2-1Anenii Noi12-00
427.09.2020FC Juniorul Tiraspol - Fotbalistul Junior Bender 3-2Tiraspol12-00
527.09.2020FC Sportul - CS Petrocub 1-4Ratuș15-00
6 AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă   

Etapa II

7 03.10.2020FC Oguzsport - CSF Măgdăcești 2-5Selemet 12-00
8 03.10.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Anenii Noi 2-3CSR Orhei 12-00
9 04.10.2020Sfântul Gheorghe-Voran - FC Juniorul Tiraspol 5-3Stăuceni sintetic 12-00
10 04.10.2020Fotbalistul Junior Bender - FC Sportul 1-2Șelkovik 12-00
11 03.10.2020CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-0S.Galbenă 12-00
12 FC Cahul 2005-ȘSRF - liberă   

Etapa III

13 11.10.2020CSF Măgdăcești - FC Cahul 2005-ȘSRF 2-0Ratuș 13-30
14  10.10.2020CSF Anenii Noi - FC Oguzsport 1-1Anenii Noi 14-00
15  11.10.2020FC Juniorul Tiraspol - Milsami-CSF ȘS Orhei 1-6Tiraspol 11-30
16 11.10.2020FC Sportul - Sfântul Gheorghe-Voran 1-3Cricova 15-00
17  11.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - Fotbalistul Junior Bender 1-0c.sp.Academia 12-00
18 CS Petrocub - liberă   

Etapa IV

19  18.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Anenii Noi 5-0Cahul 12-00
20  18.10.2020FC Juniorul Tiraspol - FC Oguzsport  7-0Tiraspol 14-30
21  18.10.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Sportul 11-1CSR Orhei 12-00
22  18.10.2020Sfântul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-0Stăuceni sintetic 13-30
23  18.10.2020Fotbalistul Junior Bender - CS Petrocub 2-1Șelkovik 14-00
24 CSF Măgdăcești - liberă   

Etapa V

25 24.10.2020CSF Anenii Noi - CSF Măgdăcești 2-6Anenii Noi 11-00
26 25.10.2020FC Juniorul Tiraspol - FC Cahul 2005-ȘSRF 2-5Tiraspol 13-00
27 25.10.2020FC Sportul - FC Oguzsport 0-3Cricova 12-00
28  24.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - Milsami-CSF ȘS Orhei 3-0c.sp.Academia 14-30
29  25.10.2020CS Petrocub - Sfântul Gheorghe-Voran 2-0S.Galbenă 15-00
30 Fotbalistul Junior Bender - liberă   

Etapa VI

31 31.10.2020CSF Măgdăcești - FC Juniorul Tiraspol 2-1Ratuș 13-00
32 31.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Sportul 12-1Cahul 13-00
33 31.10.2020FC Oguzsport - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-5Selemet 14-00
34 01.11.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - CS Petrocub 4-0CSR Orhei 14-00
35 01.11.2020Sfântul Gheorghe-Voran - Fotbalistul Junior Bender 6-2Stăuceni sintetic 14-30
36 CSF Anenii Noi - liberă   

Etapa VII

37 07.11.2020FC Juniorul Tiraspol - CSF Anenii Noi 4-3Tiraspol14-00
38 07.11.2020FC Sportul - CSF Măgdăcești 0-5Cricova12-00 
39 08.11.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Cahul 2005-ȘSRF 0-8c.sp.Academia 12-30
40 07.11.2020CS Petrocub - FC Oguzsport 1-0S.Galbenă 13-00
41 08.11.2020Fotbalistul Junior Bender - Milsami-CSF ȘS Orhei 0-2Șelkovik 12-00
42 Sfântul Gheorghe-Voran - liberă   

Etapa VIII

43 14.11.2020CSF Anenii Noi - FC Sportul 6-2Anenii Noi 11-00
44 15.11.2020CSF Măgdăcești - AF Radu Rebeja-LIMPS 2-1Criuleni 12-00
45 15.11.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub 7-0Cahul 11-00
46 13.11.2020Fotbalistul Junior Bender - FC Oguzsport 4-0Șelkovik 14-00
47 15.11.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - Sfântul Gheorghe-Voran 1-2CSR Orhei 12-00
48 FC Juniorul Tiraspol - liberă   

Etapa IX

49 22.11.2020FC Sportul - FC Juniorul Tiraspol 0-2Cricova 14-00
50 21.11.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Anenii Noi 5-0c.sp.Academia 11-00
51 22.11.2020CS Petrocub - CSF Măgdăcești 0-3S.Galbenă 14-00
52 22.11.2020Fotbalistul Junior Bender - FC Cahul 2005-ȘSRF 1-3Șelkovik 13-30
53 21.11.2020Sfântul Gheorghe-Voran - FC Oguzsport 8-0Stăuceni sintetic 12-30
54 Milsami-CSF ȘS Orhei - liberă   

Etapa X

55 28.11.2020FC Juniorul Tiraspol - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-2Tiraspol 12-00
56 29.11.2020CSF Anenii Noi - CS Petrocub 3-1Anenii Noi 11-00
57 29.11.2020CSF Măgdăcești - Fotbalistul Junior Bender 8-0Criuleni 12-00
58 28.11.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - Sfântul Gheorghe-Voran 3-0Cahul 13-00
59 28.11.2020FC Oguzsport - Milsami-CSF ȘS Orhei 0-2Selemet 13-00
60 FC Sportul - liberă   

Etapa XI

61transferatAF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul c.sp.Academia 11-00
62transferatCS Petrocub - FC Juniorul Tiraspol S.Galbenă 12-00
63transferatFotbalistul Junior Bender - CSF Anenii Noi Șelkovik 14-00
64transferatSfântul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești Stăuceni sintetic 15-00
65transferatFC Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-CSF ȘS Orhei  Cahul 13-00 
66 FC Oguzsport - liberă   
                                                                                Etapa XII
67 FC Oguzsport - FC Cahul 2005-ȘSRF Selemet 
68  Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Măgdăcești CSR Orhei 
69 Sfântul Gheorghe-Voran - CSF Anenii Noi Stăuceni sintetic 
70 Fotbalistul Junior Bender - FC Juniorul Tiraspol Șelkovik 
71 CS Petrocub - FC Sportul S.Galbenă 
72 AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă   
                        Etapa XIII
73 CSF Măgdăcești - FC Oguzsport Ratuș 
74 CSF Anenii Noi - Milsami-CSF ȘS Orhei Anenii Noi 
75 FC Juniorul Tiraspol - Sfântul Gheorghe-Voran Tiraspol 
76 FC Sportul - Fotbalistul Junior Bender Ratuș 
77 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub c.sp.Academia 
78 FC Cahul 2005-ȘSRF - liberă   
                      Etapa XIV
79 FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești Cahul 
80 FC Oguzsport - CSF Anenii Noi Selemet 
81 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Juniorul Tiraspol CSR Orhei 
82 Sfântul Gheorghe-Voran - FC Sportul Stăuceni sintetic 
83 Fotbalistul Junior Bender - AF Radu Rebeja-LIMPS Șelkovik 
84 CS Petrocub - liberă   
                      Etapa XV
85 CSF Anenii Noi - FC Cahul 2005-ȘSRF Anenii Noi 
86 FC Oguzsport - FC Juniorul Tiraspol  Selemet 
87 FC Sportul - Milsami-CSF ȘS Orhei Ratuș 
88 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfântul Gheorghe-Voran c.sp.Academia 
89 CS Petrocub - Fotbalistul Junior Bender S.Galbenă 
90 CSF Măgdăcești - liberă   
                     Etapa XVI
91 CSF Măgdăcești - CSF Anenii Noi Ratuș 
92 FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Juniorul Tiraspol Cahul 
93 FC Oguzsport - FC Sportul Selemet 
94 Milsami-CSF ȘS Orhei - AF Radu Rebeja-LIMPS CSR Orhei 
95 Sfântul Gheorghe-Voran - CS Petrocub Stăuceni sintetic 
96 Fotbalistul Junior Bender - liberă   
                     Etapa XVII
97 FC Juniorul Tiraspol - CSF Măgdăcești Tiraspol 
98 FC Sportul - FC Cahul 2005-ȘSRF Ratuș 
99 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Oguzsport c.sp.Academia 
100 CS Petrocub - Milsami-CSF ȘS Orhei S.Galbenă 
101 Fotbalistul Junior Bender - Sfântul Gheorghe-Voran Șelkovik 
102 CSF Anenii Noi - liberă   
                     Etapa XVIII
103 CSF Anenii Noi - FC Juniorul Tiraspol Anenii Noi 
104 CSF Măgdăcești - FC Sportul Ratuș 
105 FC Cahul 2005-ȘSRF - AF Radu Rebeja-LIMPS Cahul 
106 FC Oguzsport - CS Petrocub Selemet 
107 Milsami-CSF ȘS Orhei - Fotbalistul Junior Bender CSR Orhei 
108 Sfântul Gheorghe-Voran - liberă   
                         Etapa XIX
109 FC Sportul - CSF Anenii Noi Ratuș 
110 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Măgdăcești c.sp.Academia 
111 CS Petrocub - FC Cahul 2005-ȘSRF S.Galbenă 
112 FC Oguzsport - Fotbalistul Junior Bender Selemet 
113 Sfântul Gheorghe-Voran - Milsami-CSF ȘS Orhei Stăuceni sintetic 
114 FC Juniorul Tiraspol - liberă   
                       Etapa XX
115 FC Juniorul Tiraspol - FC Sportul Tiraspol 
116 CSF Anenii Noi - AF Radu Rebeja-LIMPS Anenii Noi 
117 CSF Măgdăcești - CS Petrocub Ratuș 
118 FC Cahul 2005-ȘSRF - Fotbalistul Junior Bender Cahul 
119 FC Oguzsport - Sfântul Gheorghe-Voran Selemet 
120 Milsami-CSF ȘS Orhei - liberă   
                      Etapa XXI
121 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Juniorul Tiraspol c.sp.Academia 
122 CS Petrocub - CSF Anenii Noi S.Galbenă 
123 Fotbalistul Junior Bender - CSF Măgdăcești Șelkovik 
124 Sfântul Gheorghe-Voran - FC Cahul 2005-ȘSRF Stăuceni sintetic 
125 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Oguzsport CSR Orhei 
126 FC Sportul - liberă   
                       Etapa XXII
127 FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS Ratuș 
128 FC Juniorul Tiraspol - CS Petrocub Tiraspol 
129 CSF Anenii Noi - Fotbalistul Junior Bender Anenii Noi 
130 CSF Măgdăcești - Sfântul Gheorghe-Voran Ratuș 
131 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Cahul 2005-ȘSRF  CSR Orhei 
132 FC Oguzsport - liberă