• Fii alături de Echipa Țării

CLASAMENT

LOCECHIPĂMVEÎGOLAVERAJPUNCTE
1.Real Succes871049-922
2.CS Umutluc861140-1219
3.CSF Măgdăcești861126-719
4.FC Junior Tiraspol853025-1118
5.Milsami-CSF ȘS Orhei850321-1615
6.FC Cahul 2005-ȘSRF742128-714
7.AF Radu Rebeja-LIMPS730414-219
8.CS Petrocub830510-129
9.FC Oguzsport811615-364
10.Fotbalistul Junior Bender811614-354
11.Atletico810711-483
12.CSF Anenii Noi80085-440
Nr.DataEchipeleScorTerenulOra

Etapa I

1 10.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Oguzsport 4-2Cahul 11-00
2 10.10.2020CSF Măgdăcești - Milsami-CSF ȘS Orhei 2-0Ratuș 13-00
3 10.10.2020CSF Anenii Noi - Real Succes 0-12Anenii Noi 10-30
4 10.10.2020FC Junior Tiraspol - Fotbalistul Junior Bender 4-1Tiraspol 15-00
5 10.10.2020CS Petrocub - CS Umutluc 0-1S.Galbenă 14-30
6 11.10.2020Atletico Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-3Piscevic 13-00

Etapa II

7 17.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Oguzsport  4-2c.sp.Academia 14-00
8 17.10.2020CS Umutluc - Atletico Bălți 10-1Sadaclia 14-00
9 18.10.2020Fotbalistul Junior Bender - CS Petrocub 0-2Șelkovik 12-00
10 18.10.2020Real Succes - FC Junior Tiraspol 2-2Real Succes 15-00
11 17.10.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Anenii Noi 6-1CSR Orhei 12-00
12 17.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești 2-0Cahul 12-00

Etapa III

13  25.10.2020CSF Măgdăcești - FC Oguzsport 8-0Ratuș 12-00
14  24.10.2020CSF Anenii Noi - FC Cahul 2005-ȘSRF 1-8Anenii Noi14-30 
15  24.10.2020FC Junior Tiraspol - Milsami-CSF ȘS Orhei 2-1Tiraspol 13-00
16  25.10.2020CS Petrocub - Real Succes 0-1S.Galbenă 12-00
17  25.10.2020Atletico Bălți - Fotbalistul Junior Bender 2-4Piscevic 13-00
18  25.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Umutluc 0-7c.sp.Academia 12-00

Etapa IV

19 29.10.2020FC Oguzsport - CS Umutluc 2-4Selemet 12-00
20 30.10.2020Fotbalistul Junior Bender - AF Radu Rebeja-LIMPS 2-3Șelkovik 14-00
21 30.10.2020Real Succes - Atletico Bălți 10-1Real Succes 12-00
22 01.11.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - CS Petrocub 3-2CSR Orhei 12-00
23 01.11.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Junior Tiraspol 1-1Cahul 13-00
24 30.10.2020CSF Măgdăcești - CSF Anenii Noi 3-0Ratuș 12-00

Etapa V

25 07.11.2020CSF Anenii Noi - FC Oguzsport 0-3Anenii Noi 14-00
26 08.11.2020FC Junior Tiraspol - CSF Măgdăcești 3-3Tiraspol 12-00
27 08.11.2020CS Petrocub - FC Cahul 2005-ȘSRF 2-1S.Galbenă 11-00
28 08.11.2020Atletico Bălți - Milsami-CSF ȘS Orhei 1-4Piscevic 11-00
29 08.11.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - Real Succes 2-3c.sp.Academia 10-00
30 07.11.2020CS Umutluc - Fotbalistul Junior Bender 11-1Sadaclia 14-00

Etapa VI

31 13.11.2020Fotbalistul Junior Bender - FC Oguzsport 3-3Șelkovik 12-00
32 15.11.2020Real Succes -CS Umutluc 7-2Real Succes 12-00
33 14.11.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - AF Radu Rebeja-LIMPS 4-2CSR Orhei 12-00
34 14.11.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți 11-0Cahul 13-00
35 14.11.2020CSF Măgdăcești - CS Petrocub 4-1Criuleni 12-00
36 14.11.2020CSF Anenii Noi - FC Junior Tiraspol 1-5Anenii Noi 14-00

Etapa VII

37 22.11.2020FC Junior Tiraspol - FC Oguzsport 6-2Tiraspol 11-45
38 22.11.2020CS Petrocub - CSF Anenii Noi 3-0S.Galbenă 11-00
39 21.11.2020Atletico Bălți - CSF Măgdăcești 1-4Piscevic 11-00
40 transferatAF Radu Rebeja-LIMPS - FC Cahul 2005-ȘSRF c.sp.Academia 13-30
41 21.11.2020CS Umutluc - Milsami-CSF ȘS Orhei 4-0Sadaclia 13-00
42 21.11.2020Fotbalistul Junior Bender - Real Succes 1-7Șelkovik 14-00

Etapa VIII

43 28.11.2020Real Succes - FC Oguzsport 7-1Real Succes 11-00
44 28.11.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - Fotbalistul Junior Bender 3-2CSR Orhei 13-30
45 29.11.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - CS Umutluc 1-1Cahul 12-00
46 28.11.2020CSF Măgdăcești - AF Radu Rebeja-LIMPS 2-0Criuleni 12-00
47 28.11.2020CSF Anenii Noi - Atletico Bălți 2-4Anenii Noi 12-00
48 29.11.2020FC Junior Tiraspol - CS Petrocub 2-0Tiraspol 11-00

Etapa IX

49transferatCS Petrocub - FC Oguzsport S.Galbenă 11-00
50transferatAtletico Bălți - FC Junior Tiraspol Pișcevic 14-30
51transferatAF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Anenii Noi c.sp.Academia 13-30
52transferatCS Umutluc - CSF Măgdăcești Sadaclia 14-30
53transferatFotbalistul Junior Bender - FC Cahul 2005-ȘSRF Șelkovik 13-00
54transferatReal Succes - Milsami-CSF ȘS Orhei Real Succes 11-00

Etapa X

55 FC Oguzsport - Milsami-CSF ȘS Orhei Selemet 
56 FC Cahul 2005-ȘSRF - Real Succes Cahul 
57 CSF Măgdăcești - Fotbalistul Junior Bender Ratuș 
58 CSF Anenii Noi - CS Umutluc Anenii Noi 
59 FC Junior Tiraspol - AF Radu Rebeja-LIMPS Tiraspol 
60 CS Petrocub - Atletico Bălți S.Galbenă 

Etapa XI

61 Atletico Bălți - FC Oguzsport Pișcevic 
62 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub c.sp.Academia 
63 CS Umutluc - FC Junior Tiraspol Sadaclia 
64 Fotbalistul Junior Bender - CSF Anenii Noi Șelkovik 
65 Real Succes - CSF Măgdăcești Real Succes 
66 Milsami-CSF ȘS Orhei- FC Cahul 2005-ȘSRF CSR Orhei 
Etapa XII
67 FC Oguzsport - FC Cahul 2005-ȘSRF Selemet 
68 Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Măgdăcești CSR Orhei 
69 Real Succes - CSF Anenii Noi Real Succes 
70  Fotbalistul Junior Bender - FC Junior Tiraspol Șelkovik 
71  CS Umutluc - CS Petrocub Sadaclia 
72  AF Radu Rebeja-LIMPS - Atletico Bălți c.sp.Academia 
Etapa XIII
73 FC Oguzsport - AF Radu Rebeja-LIMPS  Selemet 
74 Atletico Bălți - CS Umutluc Pișcevic 
75 CS Petrocub - Fotbalistul Junior Bender S.Galbenă 
76 FC Junior Tiraspol - Real Succes Tiraspol 
77 CSF Anenii Noi - Milsami-CSF ȘS Orhei Anenii Noi 
78 CSF Măgdăcești - FC Cahul 2005-ȘSRF Ratuș 
Etapa XIV
79 FC Oguzsport - CSF Măgdăcești Selemet 
80 FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Anenii Noi Cahul 
81 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Junior Tiraspol CSR Orhei 
82 Real Succes - CS Petrocub Real Succes 
83 Fotbalistul Junior Bender - Atletico Bălți Șelkovik 
84 CS Umutluc - AF Radu Rebeja-LIMPS Sadaclia 
Etapa XV
85 CS Umutluc - FC Oguzsport Sadaclia 
86 AF Radu Rebeja-LIMPS - Fotbalistul Junior Bender c.sp.Academia 
87 Atletico Bălți - Real Succes Pișcevic 
88 CS Petrocub - Milsami-CSF ȘS Orhei S.Galbenă 
89 FC Junior Tiraspol - FC Cahul 2005-ȘSRF Tiraspol 
90 CSF Anenii Noi - CSF Măgdăcești Anenii Noi 
Etapa XVI
91 FC Oguzsport - CSF Anenii Noi Selemet 
92 CSF Măgdăcești - FC Junior Tiraspol Ratuș 
93 FC Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub Cahul 
94 Milsami-CSF ȘS Orhei - Atletico Bălți CSR Orhei 
95 Real Succes - AF Radu Rebeja-LIMPS Real Succes 
96 Fotbalistul Junior Bender - CS Umutluc Șelkovik 
Etapa XVII
97 FC Oguzsport - Fotbalistul Junior Bender  Selemet 
98 CS Umutluc - Real Succes Sadaclia 
99 AF Radu Rebeja-LIMPS - Milsami-CSF ȘS Orhei c.sp.Academia 
100 Atletico Bălți - FC Cahul 2005-ȘSRF Pișcevic 
101 CS Petrocub - CSF Măgdăcești S.Galbenă 
102 FC Junior Tiraspol - CSF Anenii Noi Tiraspol 
Etapa XVIII
103 FC Oguzsport - FC Junior Tiraspol Sadaclia 
104 CSF Anenii Noi - CS Petrocub Anenii Noi 
105 CSF Măgdăcești - Atletico Bălți Ratuș 
106 FC Cahul 2005-ȘSRF - AF Radu Rebeja-LIMPS Cahul 
107 Milsami-CSF ȘS Orhei - CS Umutluc CSR Orhei 
108 Real Succes - Fotbalistul Junior Bender Real Succes 
    Etapa XIX
109 FC Oguzsport - Real Succes  Selemet 
110 Fotbalistul Junior Bender - Milsami-CSF ȘS Orhei Șelkovik 
111 CS Umutluc - FC Cahul 2005-ȘSRF Sadaclia 
112 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Măgdăcești c.sp.Academia 
113 Atletico Bălți - CSF Anenii Noi Pișcevic 
114 CS Petrocub - FC Junior Tiraspol S.Galbenă 
    Etapa XX
115 FC Oguzsport - CS Petrocub Selemet 
116 FC Junior Tiraspol - Atletico Bălți Tiraspol 
117 CSF Anenii Noi - AF Radu Rebeja-LIMPS Anenii Noi 
118 CSF Măgdăcești - CS Umutluc Ratuș 
119 FC Cahul 2005-ȘSRF - Fotbalistul Junior Bender Cahul 
120 Milsami-CSF ȘS Orhei - Real Succes CSR Orhei 
    Etapa XXI
121 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Oguzsport CSR Orhei 
122 Real Succes - FC Cahul 2005-ȘSRF Real Succes 
123 Fotbalistul Junior Bender - CSF Măgdăcești Tiraspol 
124 CS Umutluc - CSF Anenii Noi Sadaclia 
125 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Junior Tiraspol c.sp.Academia 
126 Atletico Bălți - CS Petrocub Pișcevic 
    Etapa XXII
127 FC Oguzsport - Atletico Bălți Selemet 
128 CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS S.Galbenă 
129 FC Junior Tiraspol - CS Umutluc Tiraspol 
130 CSF Anenii Noi - Fotbalistul Junior Bender Anenii Noi 
131 CSF Măgdăcești - Real Succes Ratuș 
132 FC Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-CSF ȘS Orhei Cahul