CENTRU
NORD
SUD
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. CS Noroc 3 3 0 0 14-1 9
2. ȘS Anenii Noi 3 2 1 0 7-2 7
3. ȘS Ciobruciu-GTC 3 1 1 1 3-3 4
4. PGU-ȘS4-FC Alga 3 1 0 2 4-11 3
5. Real Succes 3 1 0 2 7-8 3
6. FC Narta-ȘS Drăsliceni 3 0 0 3 0-10 0

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - PGU-ȘS4-FC Alga 3-0 Ciobruciu 12-00
2 07.09.2019 CS Noroc - FC Narta-ȘS Drăsliceni 3-0 Nimoreni 12-00
3 07.09.2019 ȘS Anenii Noi - Real Succes 5-2 Puhăceni 12-00
Etapa II
4 14.09.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - Real Succes 3-0 Tiraspol 12-00
5 14.09.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Anenii Noi 0-2 Ratuș 12-00
6 14.09.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 0-3 Ciobruciu 12-00
Etapa III
7 28.09.2019 CS Noroc - PGU-ȘS4-FC Alga 8-1 Nimoreni 12-00
8 28.09.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 0-0 Puhăceni 12-00
9 28.09.2019 Real Succes - FC Narta-ȘS Drăsliceni 5-0 Real Succes 12-00
Etapa IV
10 05.10.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - FC Narta-ȘS Drăsliceni 6-0 Tiraspol 12-00
11 05.10.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - Real Succes 1-4 Ciobruciu 12-00
12 05.10.2019 CS Noroc - ȘS Anenii Noi 2-3 Nimoreni 12-00
Etapa V
13 12.10.2019 ȘS Anenii Noi - PGU-ȘS4-FC Alga 4-2 Puhăceni 12-00
14 12.10.2019 Real Succes - CS Noroc 3-3 Real Succes 12-30
15 12.10.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu-GTC 0-3 Ratuș 12-00
Etapa VI
16 19.10.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - ȘS Ciobruciu-GTC   Tiraspol 11-00
17 19.10.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc   Ratuș 11-00
18 19.10.2019 Real Succes - ȘS Anenii Noi   Real Succes 12-30
Etapa VII
19 26.10.2019 Real Succes - PGU-ȘS4-FC Alga   Real Succes 12-30
20 26.10.2019 ȘS Anenii Noi - FC Narta-ȘS Drăsliceni   Puhăceni 12-00
21 26.10.2019 CS Noroc - ȘS Ciobruciu-GTC   Nimoreni 12-00
Etapa VIII
22 02.11.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - CS Noroc   Tiraspol 12-00
23 02.11.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - ȘS Anenii Noi   Ciobruciu 12-00
24 02.11.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - Real Succes   Ratuș 11-00
Etapa IX
25 09.11.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - PGU-ȘS4-FC Alga   Ratuș  
26 09.11.2019 Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC   Real Succes  
27 09.11.2019 ȘS Anenii Noi - CS Noroc   Puhăceni  
Etapa X
28 16.11.2019 PGU-ȘS4-FC Alga - ȘS Anenii Noi   Tiraspol  
29 16.11.2019 CS Noroc - Real Succes   Nimoreni  
30 16.11.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Narta-ȘS Drăsliceni   Ciobruciu  
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Atletico Bălți  3 3 0 0 23-0 9
2. Belceanka 3 3 0 0 11-4 9
3. ȘS Telenești 3 2 0 1 5-3 6
4. ȘS Edineț 3 1 0 2 6-6 3
5. ȘSR-ARF Soroca 3 1 0 2 2-8 3
6. FC Rezina 3 1 0 2 4-5 3
7. ȘS Glodeni 3 1 0 2 6-14 3
8. ȘS Ocnița 3 0 0 3 2-19 0

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 14.09.2019 FC Belceanka - ȘSR-ARF Soroca 3-1 Bălți, ȘSSF 12.00
2 14.09.2019 FC Rezina - ȘS Telenești 3-0 Pripiceni-Răzeși 11.00
3 14.09.2019 ȘS Edineț - ȘS Glodeni 4-1 Edineț 11.00
4 14.09.2019 ȘS Ocnița - Atletico Bălți  0-10 Ocnița 14.00
Etapa II
5 21.09.2019 ȘSR-ARF Soroca - Atletico Bălți 0-5 Soroca 12.00
6 26.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Ocnița 5-2 Glodeni 17.00
7 21.09.2019 ȘS Telenești - ȘS Edineț 1-0 Telenești 12.30
8 21.09.2019 FC Belceanka - FC Rezina 4-1 Bălți, ȘSSF 13.00
Etapa III
9 29.09.2019 FC Rezina - ȘSR-ARF Soroca 0-1 Pripiceni-Răzeși  12.00
10 28.09.2019 ȘS Edineț- FC Belceanka 2-4 Edineț  13.00
11 28.09.2019 ȘS Ocnița - ȘS Telenești  0-4 Ocnița 12.00
12 28.09.2019 Atletico Bălți - ȘS Glodeni 8-0 Bălți, Pișcevic 15.00
Etapa IV
13 05.10.2019 ȘSR-ARF Soroca - ȘS Glodeni  5-1 Soroca 14.00
14 16.10.2019 ȘS Telenești - Atletico Bălți 0-4 Bălți, Pișcevic 15.00
15 05.10.2019 FC Belceanka - ȘS Ocnița 10-0 Bălți, ȘSSF 12.00
16 05.10.2019 FC Rezina - ȘS Edineț    1-3 Pripiceni-Răzeși 11.00
Etapa V
17 12.10.2019 ȘS Edineț- ȘSR-ARF Soroca 4-1 Edineț 14.00
18 12.10.2019 ȘS Ocnița- FC Rezina  1-1 Ocnița 14.00
19 12.10.2019 Atletico Bălți - FC Belceanka 1-2 Bălți, Pișcevic 15.00
20 12.10.2019 ȘS Glodeni- ȘS Telenești 1-0 Glodeni 13.00
Etapa VI
21 19.10.2019 ȘSR-ARF Soroca - ȘS Telenești   Soroca 14.00
22 19.10.2019 FC Belceanka - ȘS Glodeni   Bălți, ȘSSF  
23 19.10.2019 FC Rezina - Atletico Bălți   Pripiceni-Răzeși 12.00
24 19.10.2019 ȘS Edineț - ȘS Ocnița   Edineț 15.00
Etapa VII
25 26.10.2019 ȘS Ocnița - ȘSR-ARF Soroca   Ocnița 15.00
26 26.10.2019 Atletico Bălți - ȘS Edineț   Bălți, Pișcevic  
27 26.10.2019 ȘS Glodeni - FC Rezina   Glodeni 12.00
28 26.10.2019 ȘS Telenești - FC Belceanka   Telenești  
Etapa VIII
           
           
           
Etapa IX
           
           
           
Etapa X
           
           
           
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Cahul-2005 2 2 0 0 15-0 6
2. ȘS Congaz 2 2 0 0 4-1 6
3. ARF Basarabeasca 1 1 0 0 4-0 3
4. ȘS Comrat-Barabar 2 1 0 1 4-1 3
5. FC Maksimum 2 1 0 1 2-2 3
6. ȘS Cantemir 2 0 0 2 0-6 0
7. FC Ceadîr-Lunga 3 0 0 3 0-19 0

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 14.09.2019 ARF Basarabeasca - ȘS Congaz   Sadaclia 14:00
2 14.09.2019 FC Cahul-2005 - FC Ceadîr-Lunga 11-0 Cahul 10:00
3 14.09.2019 FC Maksimum - ȘS Comrat-Barabar 1-0 Cahul 12:00
4   ȘS Cantemir - liberă      
Etapa II
5 21.09.2019 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca   Cahul 11:00
6 22.09.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS Comrat-Barabar 0-4 Ceadîr-Lunga 14:30
7 21.09.2019 ȘS Congaz - ȘS Cantemir 2-0 Congaz 11:00
8   FC Maksimum - liberă      
Etapa III
9 28.09.2019 ARF Basarabeasca - FC Ceadîr-Lunga 4-0 Sadaclia 13:00
10 28.09.2019 FC Maksimum - ȘS Congaz 1-2 Cahul 14:30
11 29.09.2019 ȘS Cantemir - FC Cahul-2005 0-4 Pleşeni 11:00
12   ȘS Comrat-Barabar - liberă      
Etapa IV
13 05.10.2019 ARF Basarabeasca - ȘS Cantemir 2-0 Sadaclia 11:00
14 26.10.2019 FC Cahul-2005 -FC Maksimum   Cahul 10:00
15 06.10.2019 ȘS Congaz -ȘS Comrat-Barabar 2-2 Congaz 13:00
16   FC Ceadîr-Lunga - liberă      
Etapa V
17 12.10.2019 FC Maksimum -ARF Basarabeasca 0-3 Cahul 12:30
18 12.10.2019 ȘS Cantemir -FC Ceadîr-Lunga 11-1 Pleşeni 11:00
19 13.10.2019 ȘS Comrat-Barabar -FC Cahul-2005 2-1 Chirsova 11:00
20   ȘS Congaz - liberă      
Etapa VI
21 19.10.2019 ARF Basarabeasca -ȘS Comrat-Barabar   Sadaclia 11:00
22 26.10.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz   Ceadîr-Lunga 10:00
23 19.10.2019 ȘS Cantemir -FC Maksimum   Pleşeni 11:30
24   FC Cahul-2005 - liberă      
Etapa VII
25 28.10.2019 FC Maksimum - FC Ceadîr-Lunga   Cahul 13:00
26 28.10.2019 ȘS Comrat-Barabar -ȘS Cantemir   Chirsova 11:00
27 28.10.2019 ȘS Congaz -FC Cahul-2005   Congaz 12:00
28   ARF Basarabeasca - liberă      
Etapa VIII
29 30.10.2019 FC Ceadîr-Lunga - FC Cahul-2005   Ceadîr-Lunga 13:00
30 30.10.2019 FC Maksimum - ȘS Comrat-Barabar   Cahul 11:00
31 30.10.2019 ȘS Congaz -ARF Basarabeasca   Congaz 13:00
32   ȘS Cantemir - liberă      
Etapa IX
33 03.11.2019 ARF Basarabeasca -FC Cahul-2005   Sadaclia 12:00
34 03.11.2019 ȘS Cantemir -ȘS Congaz   Pleşeni 13:00
35 03.11.2019 ȘS Comrat-Barabar -FC Ceadîr-Lunga   Chirsova 13:00
36   FC Maksimum -liberă      
Etapa X
37 01.11.2019 FC Cahul-2005 -ȘS Cantemir   Cahul 11:00
38 10.11.2019 FC Ceadîr-Lunga -ARF Basarabeasca   Ceadîr-Lunga 11:00
39 10.11.2019 ȘS Congaz -FC Maksimum   Congaz 11:00
40   ȘS Comrat-Barabar - liberă      
Etapa XI
41 17.11.2019 FC Maksimum -FC Cahul-2005   Cahul 11:00
42 17.11.2019 ȘS Cantemir -ARF Basarabeasca   Pleşeni 11:00
43 17.11.2019 ȘS Comrat-Barabar -ȘS Congaz   Chirsova 11:00
44   FC Ceadîr-Lunga - liberă      
Etapa XII
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
CENTRU
NORD
SUD
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘS Anenii Noi 2 2 0 0 4-1 6
2. CS Noroc 2 1 1 0 10-3 4
3. FC Narta-ȘS Drăsliceni 2 0 1 1 3-5 1
4. ȘS Ciobruciu-GTC 2 0 0 2 1-9 0
*PGU-ȘS4-FC Alga a fost exclusă conform deciziei CC din 3 octombrie 2018

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1   ȘS Ciobruciu-GTC - liberă      
2 07.09.2019 CS Noroc - FC Narta-ȘS Drăsliceni 3-3 Nimoreni 13-30
3   ȘS Anenii Noi - liberă      
Etapa II
4 14.09.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Anenii Noi 0-2 Ratuș 13-30
5 14.09.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 0-7 Ciobruciu 13-30
Etapa III
6   CS Noroc - liberă      
7 28.09.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 2-1 Puhăceni 13-30
8   FC Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
Etapa IV
9   FC Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
10 05.10.2019 CS Noroc - ȘS Anenii Noi   Nimoreni 13-30
11   ȘS Ciobruciu-GTC - liberă      
Etapa V
12   ȘS Anenii Noi - liberă      
13 12.10.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu-GTC 1-0 Ratuș 13-30
14   CS Noroc - liberă      
Etapa VI
15   ȘS Ciobruciu - liberă      
16 19.10.2019 FC Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc   Ratuș 12-30
17   ȘS Anenii Noi - liberă      
Etapa VII
18 26.10.2019 ȘS Anenii Noi - FC Narta-ȘS Drăsliceni   Puhăceni 13-30
19 26.10.2019 CS Noroc - ȘS Ciobruciu-GTC   Nimoreni 13-30
Etapa VIII
20   CS Noroc- liberă      
21 02.11.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - ȘS Anenii Noi   Ciobruciu 13-30
22   FC Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
Etapa IX
23   FC Narta-ȘS Drăsliceni - liberă      
24 09.11.2019 ȘS Anenii Noi - CS Noroc   Puhăceni  
25   ȘS Ciobruciu-GTC - liberă      
Etapa X
26   ȘS Anenii Noi - liberă      
27 16.11.2019 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Narta-ȘS Drăsliceni   Ciobruciu  
28   CS Noroc - liberă      
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Rezina 0 0 0 0 0-0 0
2. ȘS Rîșcani 0 0 0 0 0-0 0
3. ȘS Edineț 0 0 0 0 0-0 0
4. ȘS Glodeni 0 0 0 0 0-0 0
5. FC Belceanka 0 0 0 0 0-0 0

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 14.09.2019 FC Rezina - ȘS Rîșcani 6-1 Pripiceni-Răzeși 12.30
2 14.09.2019 ȘS Edineț - ȘS Glodeni 3-2 Edineț 12.30
3   FC Belceanka - liberă      
Etapa II
4 21.09.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Edineț 1-5 Rîșcani 15.00
5 transferat FC Belceanka - FC Rezina   Bălți, ȘSSF 14.30
6   ȘS Glodeni - liberă      
Etapa III
7 28.09.2019 ȘS Edineț - FC Belceanka 4-2 Edineț  14.30
8 28.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Rîșcani 3-1 Glodeni  14.00
9   FC Rezina - liberă      
Etapa IV
10 05.10.2019 FC Belceanka - ȘS Glodeni   Bălți, ȘSSF 13.30
11 05.10.2019 FC Rezina - ȘS Edineț 2-7 Pripiceni-Răzeși 12.30
12   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa V
13 12.10.2019 ȘS Glodeni - FC Rezina  1-2 Glodeni 14.30
14 17.10.2019 ȘS Rîșcani - FC Belceanka 0-13 Rîșcani 11.00
15   ȘS Edineț - liberă       
Etapa VI
16 19.10.2019 ȘS Rîșcani - FC Rezina   Rîșcani 14.00
17 16.10.2019 ȘS Glodeni - ȘS Edineț 2-1 Glodeni 14.00
18   FC Belceanka - liberă      
Etapa VII
19 26.10.2019 ȘS Edineț - ȘS Rîșcani     Edineț 14.00
20 26.10.2019 FC Rezina - FC Belceanka   Pripiceni-Răzeși 14.00
21   ȘS Glodeni - liberă      
Etapa VIII
22 30.10.2019 FC Belceanka - ȘS Edineț    Bălți, ȘSSF  
23 30.10.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Glodeni    Rîșcani 12.00
24   FC Rezina - liberă      
Etapa IX
25 02.11.2019 ȘS Glodeni - FC Belceanka   Glodeni 12.00
26 02.11.2019 ȘS Edineț - FC Rezina   Edineț 12.00
27   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa X
28 09.11.2019 FC Rezina - ȘS Glodeni    Pripiceni-Răzeși  14.00
29 09.11.2019 FC Belceanka - ȘS Rîșcani    Bălți, ȘSSF  
30   ȘS Edineț - liberă      
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
 
           
           
           
 
           
           
           
 
CLASAMENT
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Maksimum 0 0 0 0 0-0 0
2. ȘS Comrat-Barabar 0 0 0 0 0-0 0
3. FC Olimpia 0 0 0 0 0-0 0
4. FC Cahul-2005 0 0 0 0 0-0 0

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 14.09.2019 FC Maksimum - ȘS Comrat-Barabar 1-3 Cahul 14:00
2 02.11.2019 FC Olimpia- FC Cahul-2005   Colibabovca 12:00
Etapa II
3 21.09.2019 FC Cahul-2005 - ȘS Comrat-Barabar 9-0 Cahul 11:00
4 09.11.2019 FC Olimpia - FC Maksimum   Colibabovca 11:00
Etapa III
5 28.09.2019 FC Maksimum - FC Cahul-2005 0-5 Cahul 10:00
6 28.09.2019 ȘS Comrat-Barabar - FC Olimpia 1-0 Chirsova 12:00
Etapa IV
7 26.10.2019 FC Cahul-2005 - FC Maksimum   Cahul 11:30
8 05.10.2019 FC Olimpia - ȘS Comrat-Barabar 3-0 Colibabovca 11:00
Etapa V
9 12.10.2019 FC Maksimum - FC Olimpia 2-5 Cahul 14:00
10 13.10.2019 ȘS Comrat-Barabar - FC Cahul-2005 1-7 Chirsova 13:00
Etapa VI
11 19.10.2019 ȘS Comrat-Barabar - FC Maksimum   Chirsova 14:30
12 20.10.2019 FC Cahul-2005 - FC Olimpia   Cahul 13:00
Etapa VII
13 29.10.2019 FC Olimpia - FC Cahul-2005   Colibabovca 11:00
14 29.10.2019 ȘS Comrat-Barabar - FC Maksimum   Chirsova 13:00
Etapa VIII
15 31.10.2019 FC Cahul - FC Olimpia   Cahul 13:00
16 31.10.2019 FC Maksimum - ȘS Comrat-Barabar   Cahul 11:00
Etapa IX
           
           
           
Etapa X