Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. FC Oguzsport 11 10 1 0 54-12 31
2. FC Prut 11 7 0 4 25-18 21
3. ȘS Cantemir 11 6 1 4 32-16 19
4. ȘS Copceac 11 5 2 4 26-17 17
5. ȘS Congaz 11 5 2 4 25-25 17
6. ȘS Ceadîr-Lunga 11 4 1 6 28-33 13
7. ȘS Comrat-Maiak 11 2 1 8 16-32 7
8. CSF Spartanii 11 1 0 10 10-63 3
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Cantemir 1-3 Selemet 11:00
2 07.09.2019 FC Oguzsport - FC Prut 5-0 Ceadîr-Lunga 12:10
3 07.09.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Comrat-Maiak 1-4 Ceadîr-Lunga 09:00
4 07.09.2019 ȘS Copceac - ȘS Congaz 2-0 Copceac 10:00
Etapa II
5 14.09.2019 FC Oguzsport - CSF Spartanii-Selemet 9-0 Ceadîr-Lunga 11:00
6 14.09.2019 FC Prut - ȘS Comrat-Maiak 1-0 Leova 11:00
7 14.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Copceac 2-2 Pleşeni 11:00
8 14.09.2019 ȘS Congaz - ȘS Ceadîr-Lunga 2-1 Congaz 10:00
Etapa III
9 21.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Prut 1-3 Selemet 11:00
10 21.09.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Cantemir 4-1 Ceadîr-Lunga 11:00
11 21.09.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Congaz 2-2 Chirsova 11:00
12 21.09.2019 ȘS Copceac - FC Oguzsport 2-4 Copceac 11:00
Etapa IV
13 28.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Copceac 3-2 Selemet 11:00
14 29.09.2019 FC Oguzsport - ȘS Ceadîr-Lunga 1-1 Ceadîr-Lunga 10:00
15 28.09.2019 FC Prut - ȘS Congaz 5-0 Leova 11:00
16 28.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Comrat-Maiak 4-0 Pleşeni 11:00
Etapa V
17 28.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - CSF Spartanii-Selemet 10-1 Ceadîr-Lunga 12:00
18 05.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Oguzsport 1-4 Chirsova 11:00
19 05.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Cantemir 1-4 Congaz 11:00
20 05.10.2019 ȘS Copceac - FC Prut 4-0 Copceac 11:00
Etapa VI
21 12.10.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Comrat-Maiak 2-4 Selemet 11:00
22 13.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Congaz 7-4 Ceadîr-Lunga 09.30
23 12.10.2019 FC Prut - ȘS Cantemir 2-0 Leova 11:00
24 12.10.2019 ȘS Copceac - ȘS Ceadîr-Lunga 1-2 Copceac 11:00
Etapa VII
25 20.10.2019 ȘS Cantemir - FC Oguzsport 2-4 Pleşeni 11:00
26 19.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Prut 2-5 Ceadîr-Lunga 11:00
27 19.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Copceac 2-4 Chirsova 11:00
28 19.10.2019 ȘS Congaz - CSF Spartanii-Selemet 6-1 Congaz 11:00
Etapa VIII
29 26.10.2019 FC Prut - FC Oguzsport 0-2 Leova 11:00
30 26.10.2019 ȘS Cantemir - CSF Spartanii-Selemet 3-0 Pleşeni 11:00
31 26.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Ceadîr-Lunga 1-3 Chirsova 11:00
32 26.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Copceac 0-0 Congaz 11:00
Etapa IX
33 02.11.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Oguzsport 1-10 Selemet 11:00
34 02.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz 2-4 Ceadîr-Lunga 11:00
35 02.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Prut 1-4 Chirsova 11:00
36 02.11.2019 ȘS Copceac - ȘS Cantemir 1-0 Copceac 11:00
Etapa X
37 29.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Copceac 4-0 Ceadîr-Lunga 11:00
38 09.11.2019 FC Prut - CSF Spartanii-Selemet 5-0 Leova 11:00
39 09.11.2019 ȘS Cantemir - ȘS Ceadîr-Lunga 9-1 Pleşeni 11:00
40 09.11.2019 ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak 3-1 Congaz 11:00
Etapa XI
41 16.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Oguzsport 1-4 Ceadîr-Lunga 11:00
42 16.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Cantemir 0-4 Chirsova 11:00
43 16.11.2019 ȘS Congaz - FC Prut 3-0 Congaz 11:00
44 16.11.2019 ȘS Copceac - CSF Spartanii-Selemet 8-0 Copceac 11:00

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Taraclia 9 8 1 0 55-5 25
2. FC Vulkan-2020 9 7 1 1 74-9 22
3. FC Cahul-2005-ȘSRF 9 6 2 1 53-2 20
4. FC Ceadîr-Lunga 9 6 2 1 48-4 20
5. CS Umutluc 9 4 1 4 30-17 13
6. ȘS №2 Cahul 9 4 1 4 31-19 13
7. ȘSM Ceadîr-Lunga 9 3 0 6 13-40 9
8. FC Slobozia Mare 9 2 0 7 11-62 6
9. FC Oguzsport-2 9 0 1 8 1-77 1
10. FC Vulcănești 9 0 1 8 1-82 1
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 FC Cahul-2005-SSRF - FC Vulkan-2020 0-1 Cahul 10:00
2 08.09.2019 FC Oguzsport-2 - FC Ceadîr-Lunga 0-10 Ceadîr-Lunga 10:00
3 08.09.2019 FC Slobozia Mare - SSM Ceadîr-Lunga 1-2 Sl. Mare 11:00
4 10.10.2019 FC Vulcăneşti - CS Umutluc 0-7 Vulcăneşti 11:00
5 08.09.2019 ȘS nr.2 Cahul - SS Taraclia 1-8 Cahul 10:00
Etapa II
6 15.09.2019 CS Umutluc - FC Slobozia Mare 7-1 Sadaclia 11:00
7 15.09.2019 FC Cahul-2005-ȘSRF - FC Oguzsport-2 12-0 Cahul 10:00
8 15.09.2019 FC Ceadîr-Lunga - FC Vulcăneşti 14-0 Ceadîr-Lunga 10:00
9 15.09.2019 FC Vulkan – 2020 - ȘS Taraclia 2-3 Vulcăneşti 10:00
10 15.09.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - ȘS nr.2 Cahul 0-5 Ceadîr-Lunga 15:00
Etapa III
11 22.09.2019 FC Oguzsport-2 - FC Vulkan-2020 0-21 Ceadîr-Lunga 10:00
12 22.09.2019 FC Slobozia Mare - FC Ceadîr-Lunga 1-10 Sl. Mare 11:00
13 22.09.2019 FC Vulcăneşti - FC Cahul-2005-ȘSRF 0-11 Vulcăneşti 11:00
14 22.09.2019 ȘS nr.2 Cahul - CS Umutluc 2-2 Cahul 10:00
15 21.09.2019 ȘS Taraclia - ȘSM Ceadîr-Lunga 10-0 Taraclia 11:00
Etapa IV
16 29.09.2019 CS Umutluc - ȘS Taraclia 1-3 Sadaclia 10:00
17 29.09.2019 FC Cahul-2005 – ȘSRF - FC Slobozia Mare 17-0 Cahul 10:00
18 29.09.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘS nr.2 Cahul 4-0 Ceadîr-Lunga 14:00
19 02.10.2019 FC Oguzsport-2 - FC Vulcăneşti 0-0 Ceadîr-Lunga 16:00
20 29.09.2019 FC Vulkan – 2020 - ȘSM Ceadîr-Lunga 6-0 Vulcăneşti 11:00
Etapa V
21 06.10.2019 FC Slobozia Mare - FC Oguzsport-2 3-0 Sl. Mare 11:00
22 05.10.2019 FC Vulcăneşti - FC Vulkan-2020 0-18 Vulcăneşti 11:00
23 06.10.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Cahul-2005-ȘSRF 0-1 Cahul 10:00
24 06.10.2019 ȘS Taraclia - FC Ceadîr-Lunga 1-0 Taraclia 11:00
25 06.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - CS Umutluc 0-3 Ceadîr-Lunga 10:00
Etapa VI
26 13.10.2019 FC Cahul-2005–ȘSRF - ȘS Taraclia 0-0 Cahul 10:00
27 09.11.2019 FC Ceadîr-Lunga - ȘSM Ceadîr-Lunga 6-0 Ceadîr-Lunga 16.00
28 13.10.2019 FC Oguzsport-2 - ȘS nr.2 Cahul 0-5 Ceadîr-Lunga 12.45
29 13.10.2019 FC Vulcăneşti - FC Slobozia Mare 1-4 Vulcăneşti 10:00
30 13.10.2019 FC Vulkan–2020 - CS Umutluc 7-3 Vulcăneşti 11:30
Etapa VII
31 20.10.2019 CS Umutluc - FC Ceadîr-Lunga 0-2 Sadaclia 11:00
32 20.10.2019 FC Slobozia Mare - FC Vulkan-2020 1-14 Sl. Mare 11:00
33 19.10.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Vulcăneşti 12-0 Cahul 10:00
34 20.10.2019 ȘS Taraclia - FC Oguzsport-2 16-1 Taraclia 11:00
35 20.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - FC Cahul-2005-ȘSRF 0-9 Ceadîr-Lunga 11:00
Etapa VIII
36 27.10.2019 FC Cahul-2005–ȘSRF - CS Umutluc 2-0 Cahul 10:00
37 27.10.2019 FC Oguzsport-2 - ȘSM Ceadîr-Lunga 0-3 Ceadîr-Lunga 10:00
38 27.10.2019 FC Slobozia Mare - ȘS nr.2 Cahul 0-5 Sl. Mare 11:00
39 28.10.2019 FC Vulcăneşti - ȘS Taraclia 0-8 Vulcăneşti 11:00
40 27.10.2019 FC Vulkan–2020 - FC Ceadîr-Lunga 1-1 Vulcăneşti 12:30
Etapa IX
41 02.11.2019 CS Umutluc - FC Oguzsport-2 7-0 Sadaclia 11:00
42 03.11.2019 FC Ceadîr-Lunga - FC Cahul-2005-ȘSRF 1-1 Ceadîr-Lunga 10:00
43 03.11.2019 ȘS nr.2 Cahul - FC Vulkan-2020 1-4 Cahul 11:00
44 09.11.2019 ȘS Taraclia - FC Slobozia Mare 6-0 Taraclia 11:00
45 30.10.2019 ȘSM Ceadîr-Lunga - FC Vulcăneşti 8-0 Ceadîr-Lunga 10:00
Etapa X
           
           
           
           
           
           
Etapa XI
           
           
           
           
           
           
Etapa XII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIV
           
           
           
           
           
           
Etapa XV
           
           
           
           
           
           
Etapa XVI
           
           
           
           
           
           
Etapa XVII
           
           
           
           
           
           
Etapa XVIII
           
           
           
           
           
           
 
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Copceac 11 9 1 1 34-11 28
2. FC Oguzsport 11 7 1 3 29-16 22
3. ȘS Ceadîr-Lunga 11 6 1 4 35-20 19
4. FC Prut 11 5 2 4 42-19 17
5. ȘS Congaz 11 5 2 4 18-20 17
6. ȘS Cantemir 11 5 1 5 28-25 16
7. CSF Spartanii 11 2 0 9 19-48 6
8. ȘS Comrat-Maiak 11 0 2 9 9-55 2
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - SS Cantemir 2-7 Selemet 12:30
2 07.09.2019 FC Oguzsport - FC Prut 4-2 Ceadîr Lunga 13:40
3 07.09.2019 SS Ceadir-Lunga - SS Comrat-Maiak 8-1 Ceadîr Lunga 10:30
4 07.09.2019 SS Copceac - SS Congaz 4-1 Copceac 11:30
Etapa II
5 14.09.2019 FC Oguzsport - CSF Spartanii-Selemet 8-0 Ceadîr Lunga 12:30
6 14.09.2019 FC Prut - SS Comrat-Maiak 13-0 Leova 12:30
7 14.09.2019 SS Cantemir - SS Copceac 0-4 Pleşeni 12:30
8 14.09.2019 SS Congaz - SS Ceadir-Lunga 3-0 Congaz 11:30
Etapa III
9 21.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Prut 1-5 Selemet 12:30
10 21.09.2019 SS Ceadir-Lunga - SS Cantemir 3-1 Ceadîr Lunga 12:30
11 21.09.2019 SS Comrat-Maiak - SS Congaz 1-2 Chirsova 12:30
12 21.09.2019 SS Copceac - FC Oguzsport 2-1 Copceac 12:30
Etapa IV
13 28.09.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Copceac 1-4 Selemet 12:30
14 29.09.2019 FC Oguzsport - ȘS Ceadîr-Lunga 1-3 Ceadîr-Lunga 11:30
15 28.09.2019 FC Prut - ȘS Congaz 1-1 Leova 12:30
16 28.09.2019 ȘS Cantemir - ȘS Comrat-Maiak 6-0 Pleşeni 12:30
Etapa V
17 28.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - CSF Spartanii-Selemet 6-0 Ceadîr-Lunga 13:30
18 05.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Oguzsport 1-4 Chirsova 12:30
19 05.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Cantemir 3-2 Congaz 12:30
20 05.10.2019 ȘS Copceac - FC Prut 1-4 Copceac 12:30
Etapa VI
21 12.10.2019 CSF Spartanii-Selemet - ȘS Comrat-Maiak 6-0 Selemet 12:30
22 13.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Congaz 2-1 Ceadîr-Lunga 11:30
23 12.10.2019 FC Prut - ȘS Cantemir 1-3 Leova 12:30
24 12.10.2019 ȘS Copceac - ȘS Ceadîr-Lunga 3-1 Copceac 12:30
           
Etapa VII
25 20.10.2019 ȘS Cantemir - FC Oguzsport 3-2 Pleşeni 12:30
26 19.10.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Prut 5-4 Ceadîr-Lunga 12:30
27 19.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Copceac 0-4 Chirsova 12:30
28 19.10.2019 ȘS Congaz - CSF Spartanii-Selemet 2-1 Congaz 12:30
Etapa VIII
29 26.10.2019 FC Prut - FC Oguzsport 0-1 Leova 12:30
30 26.10.2019 ȘS Cantemir - CSF Spartanii-Selemet 2-3 Pleşeni 12:30
31 26.10.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Ceadîr-Lunga 2-2 Chirsova 12:30
32 26.10.2019 ȘS Congaz - ȘS Copceac 1-3 Congaz 12:30
Etapa IX
33 02.11.2019 CSF Spartanii-Selemet - FC Oguzsport 2-3 Selemet 12:30
34 02.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - ȘS Congaz 5-1 Ceadîr-Lunga 12:30
35 02.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - FC Prut 1-5 Chirsova 12:30
36 02.11.2019 ȘS Copceac - ȘS Cantemir 4-0 Copceac 12:30
Etapa X
37 29.10.2019 FC Oguzsport - ȘS Copceac 1-1 Ceadîr-Lunga 13:30
38 09.11.2019 FC Prut - CSF Spartanii-Selemet 7-2 Leova 12:30
39 09.11.2019 ȘS Cantemir - ȘS Ceadîr-Lunga 2-1 Pleşeni 12:30
40 09.11.2019 ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak 3-1 Congaz 12:30
Etapa XI
41 16.11.2019 ȘS Ceadîr-Lunga - FC Oguzsport 1-2 Ceadîr-Lunga 12:30
42 16.11.2019 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Cantemir 2-2 Chirsova 12:30
43 16.11.2019 ȘS Congaz - FC Prut 0-0 Congaz 12:30
44 16.11.2019 ȘS Copceac - CSF Spartanii-Selemet 4-1 Copceac 12:30
Etapa XII
           
           
           
           
           
Etapa XIII
           
           
           
           
           
Etapa XIV