Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Glodeni 4 3 0 1 14-10 9
2. ȘS Edineț 3 2 1 0 22-3 7
3. ȘS Florești 3 2 1 0 9-1 7
4. ȘS Nisporeni 4 2 0 2 12-13 6
5. ȘS Fălești 4 1 0 3 9-16 3
6. ȘS Rîșcani 3 1 0 2 5-18 3
7. ȘS Drochia 3 0 0 3 4-14 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-18 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 15.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Rîșcani 8-1 Glodeni 12.00
2 15.09.2019 ȘS Edineț - ȘS Nisporeni 9-1 Edineț 12.00
3 15.09.2019 ȘS Fălești - ȘS Drochia 7-0 Fălești 13.00
4   ȘS Florești - libera      
Etapa II
5 22.09.2019 ȘS Florești - ȘS Edineț 1-1 Florești 12.00
6 22.09.2019 ȘS Drochia - ȘS Glodeni 2-4 Pelinia 12.00
7 22.09.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Fălești 2-1 Nisporeni 12.00
8   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa III
9 29.09.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Drochia 3-2 Rîșcani 11.00
10 29.09.2019 ȘS Fălești- ȘS Florești 0-2 Fălești  12.00
11 29.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Nisporeni 2-1 Glodeni 12.00
12   ȘS Edineț - liberă      
Etapa IV
13 06.10.2019 ȘS Edineț - ȘS Fălești 12-1 Edineț 12.00
14 06.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Rîșcani 8-1 Nisporeni 12.00
15 06.10.2019 ȘS Florești - ȘS Glodeni 6-0 Florești 12.00
16   ȘS Drochia - liberă      
Etapa V
17 13.10.2019 ȘS Drochia- ȘS Nisporeni 2-6 Pelenia 12.00
18 13.10.2019 ȘS Glodeni- ȘS Edineț 2-3 Glodeni 12.00
19 13.10.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Florești 0-5 Rîșcani 12.00
20   ȘS Fălești- liberă      
Etapa VI
21 20.10.2019 ȘS Fălești - ȘS Glodeni   Fălești  12.00
22 20.10.2019 ȘS Florești - ȘS Drochia   Florești  12.00
23 20.10.2019 ȘS Edineț - ȘS Rîșcani   Edineț  12.00
24   ȘS Nisporeni - liberă      
Etapa VII
25 27.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Florești    Nisporeni 12.00
26 27.10.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Fălești    Rîșcani 12.00
27 27.10.2019 ȘS Drochia - ȘS Edineț   Drochia 12.00
28   ȘS Glodeni - liberă      
Etapa VIII
29   ȘS Rîșcani- ȘS Glodeni      
30   ȘS Nisporeni - ȘS Edineț      
31   ȘS Drochia - ȘS Fălești      
32   ȘS Florești - liberă      
Etapa IX
33   ȘS Edineț - ȘS Florești      
34   ȘS Glodeni - ȘS Drochia      
35   ȘS Fălești - ȘS Nisporeni      
36   ȘS Rîșcani - liberă      
Etapa X
37   ȘS Drochia - ȘS Rîșcani      
38   ȘS Florești- ȘS Fălești      
39   ȘS Nisporeni - ȘS Glodeni      
40   ȘS Edineț - liberă      
Etapa XI
41   ȘS Fălești - ȘS Edineț      
42   ȘS Rîșcani - ȘS Nisporeni      
43   ȘS Glodeni - ȘS Florești      
44   ȘS Drochia - liberă      
Etapa XII
45   ȘS Nisporeni - ȘS Drochia       
46   ȘS Edineț - ȘS Glodeni       
47   ȘS Florești - ȘS Rîșcani      
48   ȘS Fălești - liberă      
Etapa XIII
49   ȘS Glodeni - ȘS Fălești      
50   ȘS Drochia - ȘS Florești      
51   ȘS Rîșcani - ȘS Edineț       
52   ȘS Nisporeni - liberă      
Etapa XIV
53   ȘS Florești - ȘS Nisporeni       
54   ȘS Fălești - ȘS Rîșcani      
55   ȘS Edineț - ȘS Drochia       
56   ȘS Glodeni - liberă      
 
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Rezina 6 6 0 0 27-6 18
2. ȘS Edineț 6 5 0 1 16-4 15
3. ȘS Dondușeni 5 5 0 0 21-2 15
4. ȘS Florești 6 4 2 0 29-5 14
5. ȘS Sângerei 6 4 0 2 26-9 12
6. ȘS Drochia 6 4 0 2 24-14 12
7. ȘS Glodeni 5 3 1 1 28-8 10
8. ȘSR Soroca 6 3 1 2 17-11 10
9. ȘS Rîșcani 6 1 0 5 5-21 3
10. Academia Viitorul 5 1 0 4 2-23 3
11. ȘS Ocnița 6 1 0 5 5-39 3
12. ȘS Fălești 5 1 0 4 8-15 3
13. ȘS Briceni 6 0 0 6 3-26 0
14. FC Brătușeni 6 0 0 6 1-29 0

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Rezina 6 6 0 0 28-3 18
2. ȘS Florești 6 5 0 1 19-2 15
3. ȘS Rîșcani 6 4 1 1 17-7 13
4. ȘS Edineț 6 4 0 2 19-8 12
5. ȘS Briceni 6 4 0 2 8-8 12
6. ȘS Sângerei 6 3 2 1 31-10 11
7. ȘS Drochia 6 2 2 2 16-14 8
8. ȘS Glodeni 5 2 0 3 14-7 6
9. FC Brătușeni 6 2 0 4 7-16 6
10. Academia Viitorul 5 2 0 3 7-21 6
11. ȘS Fălești 5 2 0 3 8-19 6
12. ȘSR Soroca 6 1 0 5 10-17 3
13. ȘS Dondușeni 5 0 1 4 3-12 1
14. ȘS Ocnița 6 0 0 6 2-45 0

 
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-14 U-16 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 07.09.2019 ȘSR Soroca - FC Brătușeni 6-0 0-2 Soroca 11.00
2 07.09.2019 ȘS Florești - ȘS Ocnița 7-0 6-0 Florești 11.00
3 07.09.2019 Academia Viitorul - ȘS Rîșcani 0-2 0-8 Sănătăuca 11.00
4 07.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Briceni 7-0 0-2 Glodeni 11.00
5 07.09.2019 ȘS Edineț - ȘS Fălești 2-1 6-1 Edineț 11.00
6 07.09.2019 FC Rezina - ȘS Drochia 6-3 6-1 Pripiceni-Răzeși 11.00
7 07.09.2019 ȘS Sângerei - ȘS Dondușeni 1-2 7-1 Sângerei 11.00
Etapa II
8 14.09.2019 FC Brătușeni - ȘS Dondușeni 0-8 1-0 Brătușeni 11.00
9 14.09.2019 ȘS Drochia - ȘS Sângerei 3-1 3-3 Nicoreni 11.00
10 14.09.2019 ȘS Fălești - FC Rezina 0-2 0-2 Fălești 13.00
11 14.09.2019 ȘS Briceni - ȘS Edineț  0-2 4-2 Briceni 11.00
12 14.09.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Glodeni 1-6 2-1 Rîșcani 11.00
13 14.09.2019 ȘS Ocnița - Academia Viitorul 4-0 0-3 Ocnița 11.00
14 14.09.2019 ȘSR Soroca - ȘS Florești 1-1 1-3 Soroca 11.00
Etapa III
15 21.09.2019 ȘS Florești - FC Brătușeni 3-0 2-0 Floresti 11.00
16 21.09.2019 Academia Viitorul - ȘSR Soroca  0-6 1-6 Sanatauca 11.00
17 21.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Ocnița 9-0 9-0 Glodeni 11.00
18 21.09.2019 ȘS Edineț - ȘS Rîșcani 2-0 0-1 Edinet 11.00
19 21.09.2019 FC Rezina - ȘS Briceni 2-1 5-0 Pripiceni-Răzeși 11.00
20 21.09.2019 ȘS Sângerei - ȘS Fălești 6-2 7-1 Sangerei 11.00
21 21.09.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Drochia 2-1 1-1 Donduseni 11.00
Etapa IV
22 25.09.2019 FC Brătușeni - ȘS Drochia 0-8 1-8 Brătușeni 15.00
23 transferat ȘS Fălești - ȘS Dondușeni     Fălești 15.00
24 25.09.2019 ȘS Briceni - ȘS Sângerei 0-6 1-0 Briceni 15.00
25 25.09.2019 ȘS Rîșcani - FC Rezina 1-3 1-2 Rîșcani 15.00
26 25.09.2019 ȘS Ocnița - ȘS Edineț 0-5 1-5 Ocnița 15.00
27 25.09.2019 ȘSR Soroca - ȘS Glodeni 3-2 1-4 Soroca 15.00
28 25.09.2019 ȘS Florești - Academia Viitorul       11-0 6-0 Florești 15.00
Etapa V
29 28.09.2019 Academia Viitorul - FC Brătușeni  2-0 3-1 Sănătăuca 11.00
30 28.09.2019 ȘS Glodeni - ȘS Florești 4-4 0-2 Glodeni 11.00
31 28.09.2019 ȘS Edineț - ȘSR Soroca 5-1 5-0 Edineț 11.00
32 28.09.2019 FC Rezina - ȘS Ocnița 11-0 11-0 Pripiceni-Răzeși 11.00
33 28.09.2019 ȘS Sângerei - ȘS Rîșcani 5-1 3-3 Sângerei 11.00
34 28.09.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Briceni 4-0 0-1 Corbu 11.00
35 28.09.2019 ȘS Drochia - ȘS Fălești 4-3 2-3 Nicoreni 11.00
Etapa VI
36 05.10.2019 FC Brătușeni - ȘS Fălești 1-2 2-3 Brătușeni 11.00
37 05.10.2019 ȘS Briceni - ȘS Drochia 2-5 0-1 Briceni 11.00
38 05.10.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Dondușeni 0-5 2-1 Rîșcani 11.00
39 05.10.2019 ȘS Ocnița - ȘS Sângerei 1-7 1-11 Ocnița 11.00
40 05.10.2019 ȘSR Soroca - FC Rezina 1-3 1-2 Soroca 11.00
41 05.10.2019 ȘS Florești - ȘS Edineț 3-0 0-1 Florești 11.00
42 05.10.2019 Academia Viitorul - ȘS Glodeni                 0-3 0-3 Sănătăuca 11.00
Etapa VII
43 12.10.2019 ȘS Glodeni - FC Brătușeni 2-0 8-0 Glodeni 10.00
44 12.10.2019 ȘS Edineț - Academia Viitorul   10-1 Edineț 11.00
45 12.10.2019 FC Rezina - ȘS Florești 2-2 5-4 Pripiceni-Răzeși  11.00
46 12.10.2019 ȘS Sângerei - ȘSR Soroca 3-1 3-3 Sângerei 11.00
47 12.10.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Ocnița 5-0 7-1 Corbu 11.00
48 12.10.2019 ȘS Drochia - ȘS Rîșcani 1-2 3-2 Nicoreni 11.00
49 12.10.2019 ȘS Fălești - ȘS Briceni                 5-1 5-0 Fălești 11.00
Etapa VIII
50 19.10.2019 FC Brătușeni - ȘS Briceni     Brătușeni 11.00
51 19.10.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Fălești     Rîșcani  11.00
52 19.10.2019 ȘS Ocnița - ȘS Drochia     Ocnița 11.00
53 19.10.2019 ȘSR Soroca - ȘS Dondușeni     Soroca 11.00
54 19.10.2019 ȘS Florești - ȘS Sângerei     Florești 11.00
55 19.10.2019 Academia Viitorul - FC Rezina     Sănătăuca 11.00
56 19.10.2019 ȘS Glodeni - ȘS Edineț     Glodeni 11.00
Etapa IX
57 26.10.2019 ȘS Edineț - FC Brătușeni     Edineț 11.00
58 26.10.2019 FC Rezina - ȘS Glodeni     Pripiceni-Răzeși 11.00
59 26.10.2019 ȘS Sângerei - Academia Viitorul     Sângerei  11.00
60 26.10.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Florești     Corbu 11.00
61 26.10.2019 ȘS Drochia - ȘSR Soroca     Nicoreni 11.00
62 26.10.2019 ȘS Fălești - ȘS Ocnița     Fălești 11.00
63 26.10.2019 ȘS Briceni - ȘS Rîșcani     Briceni 11.00
Etapa X
64 30.10.2019 FC Brătușeni - ȘS Rîșcani     Brătușeni 11.00
65 30.10.2019 ȘS Ocnița - ȘS Briceni     Ocnița 11.30
66 30.10.2019 ȘSR Soroca - ȘS Fălești     Soroca 11.00
67 30.10.2019 ȘS Florești - ȘS Drochia     Florești 11.00
68 30.10.2019 Academia Viitorul - ȘS Dondușeni     Sănătăuca 11.00
69 30.10.2019 ȘS Glodeni - ȘS Sângerei     Glodeni 11.00
70 30.10.2019 ȘS Edineț - FC Rezina                     Edineț 11.00
Etapa XI
71 02.11.2019 FC Rezina - FC Brătușeni     Pripiceni-Răzeși 11.00
72 02.11.2019 ȘS Sângerei - ȘS Edineț     Sângerei 11.00
73 02.11.2019 ȘS Dondușeni - ȘS Glodeni      Corbu 11.00
74 02.11.2019 ȘS Drochia - Academia Viitorul      Nicoreni 11.00
75 02.11.2019 ȘS Fălești - ȘS Florești      Fălești 11.00
76 02.11.2019 ȘS Briceni - ȘSR Soroca     Briceni 11.00
77 02.11.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Ocnița     Rîșcani 10.00
Etapa XII
78 09.11.2019 FC Brătușeni - ȘS Ocnița     Brătușeni 11.00
79 09.11.2019 ȘSR Soroca - ȘS Rîșcani      Soroca 11.00
80 09.11.2019 ȘS Florești - ȘS Briceni      Florești 11.00
81 09.11.2019 Academia Viitorul - ȘS Fălești     Sănătăuca 11.00
82 09.11.2019 ȘS Glodeni - ȘS Drochia     Glodeni 10.00
83 09.11.2019 ȘS Edineț - ȘS Dondușeni     Edineț 11.00
84 09.11.2019 FC Rezina - ȘS Sângerei                     Pripiceni-Răzeși 11.00
Etapa XIII
85 16.11.2019 ȘS Sângerei - FC Brătușeni     Sângerei 11.00
86 16.11.2019 ȘS Dondușeni - FC Rezina     Corbu 11.00
87 16.11.2019 ȘS Drochia - ȘS Edineț     Nicoreni 11.00
88 16.11.2019 ȘS Fălești - ȘS Glodeni     Fălești 11.00
89 16.11.2019 ȘS Briceni - Academia Viitorul     Briceni 11.00
90 16.11.2019 ȘS Rîșcani - ȘS Florești     Rîșcani 11.00
91 16.11.2019 ȘS Ocnița - ȘSR Soroca     Ocnița 11.30