Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ialoveni 4 4 0 0 22-3 12
2. ȘS Ungheni 4 3 1 0 21-3 10
3. ȘS Nisporeni 4 3 0 1 26-3 9
4. Codru-Juniori 4 3 0 1 21-2 9
5. ȘS Strășeni 4 2 2 0 9-2 8
6. ȘS Telenești 4 2 1 1 17-9 7
7. CS Atletic 4 2 1 1 10-6 7
8. ȘS Anenii Noi 4 2 1 1 5-6 7
9. ȘS-13 Cricova 4 1 1 2 11-12 4
10. CSF Măgdăcești 4 1 0 3 7-13 3
11. Zimbru-2 4 0 1 3 3-14 1
12. FC Tornado 3 0 0 3 0-19 0
13. Dacia-Buiucani 2 3 0 0 3 3-25 0
14. ȘS Drăsliceni 4 0 0 4 1-39 0
Programul meciurilor
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1 14.09.2019 ȘS Strășeni - FC Tornado 5-0 Cojușna 11.00
2 14.09.2019 Codru-Juniori - FC Zimbru 2 4-0 Călărași 12.00
3 14.09.2019 ȘS Drăsliceni - ȘS Telenești 0-13 Drăsliceni 13.30
4 14.09.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Ungheni 1-3 Drăsliceni 11.30
5 14.09.2019 CS Atletic - ȘS Anenii Noi 1-3 Sireți 11.00
6 15.09.2019 ȘS Nisporeni - Dacia-Buiucani 2 10-2 Nisporeni 12.00
7 14.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni             2-7 Cricova 11.00
Etapa II
8 21.09.2019 FC Tornado - ȘS Ialoveni 0-3 Bubuieci 11.00
9 21.09.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS-13 Cricova 1-8 Cricova 9-00
10 21.09.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Nisporeni 1-0 Anenii Noi 15-30
11 20.09.2019 CS Atletic - CSF Măgdăcești 3-2 Sireți 16-30
12 22.09.2019 ȘS Ungheni - ȘS Drăsliceni 10-0 Ungheni 10-00
13 21.09.2019 FC Zimbru 2 - ȘS Telenești 2-3 Zimbru 14-30
14 25.09.2019 ȘS Strășeni - Codru-Juniori 2-0 Cojușna 16.00
Etapa III
15 28.09.2019 Codru-Juniori - FC Tornado 11-0 Călărași 11.00
16 28.09.2019 ȘS Telenești - ȘS Strășeni 1-1 Telenești 11.00
17 28.09.2019 ȘS Ungheni - FC Zimbru 2 7-1 Ungheni 13.00
18 28.09.2019 ȘS Drăsliceni - CS Atletic 1-6 Ratuș 10.00
19 25.09.2019 CSF Măgdăcești -ȘS Nisporeni 0-6 Ratuș 17.00
20 28.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Anenii Noi 0-0 Cricova 11.00
21 28.09.2019 ȘS Ialoveni - Dacia-Buiucani 2 7-0 Milestii Mici 10.00
Etapa IV
22 transferat FC Tornado - Dacia-Buiucani 2   Bubuieci 11.00
23 05.10.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ialoveni 1-5 Anenii Noi 10-00
24 03.10.2019 ȘS-13 Cricova -  CSF Măgdăcești 1-4 Cricova 16.00
25 07.10.2019 ȘS Nisporeni  - ȘS Drăsliceni 10-0 Nisporeni  16.30
26 05.10.2019 FC Zimbru 2 - CS Atletic 0-0 Zimbru 16-00
27 05.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Ungheni 1-1 Cojușna 11.00
28 05.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Telenești 6-0 Călărași 11.00
Etapa V
29 12.10.2019 ȘS Telenești - FC Tornado 4-0 Telenești 11.00
30 12.10.2019 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 2-1 Ungheni 11.00
31 12.10.2019 CS Atletic - ȘS Strășeni 0-4 Sireți 10.00
32 12.10.2019 ȘS Nisporeni - FC Zimbru 2 3-2 Nisporeni 11.00
33 12.10.2019 ȘS Drăsliceni - ȘS-13 Cricova 0-6 Drasliceni 10.00
34 09.10.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Ialoveni 2-5 Ratuș 16.00
35 12.10.2019 Dacia-Buiucani 2 -  ȘS Anenii Noi 1-10 Joma Arena 12.30
Etapa VI
36 19.10.2019 FC Tornado - ȘS Anenii Noi   Bubuieci 11.00
37 20.10.2019 Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești   Joma Arena 13.30
38 18.10.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Drăsliceni   Milestii Mici 16-00
39 19.10.2019 FC Zimbru 2 - ȘS-13 Cricova   Zimbru 9-30
40 18.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni   Cojușna 16.30
41 19.10.2019 Codru-Juniori - CS Atletic   Călărași 11.00
42 19.10.2019 ȘS Telenești - ȘS Ungheni   Telenești 11.00
Etapa VII
43 26.10.2019 ȘS Ungheni - FC Tornado   Ungheni 11.00
44 26.10.2019 CS Atletic - ȘS Telenești   Sireți  
45 26.10.2019 ȘS Nisporeni - Codru-Juniori   Nisporeni 11.00
46 26.10.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Strășeni   Cricova 11.00
47 26.10.2019 ȘS Ialoveni - FC Zimbru 2   Milestii Mici 11.00
48 26.10.2019 ȘS Drăsliceni - Dacia-Buiucani 2   Ratuș 11.00
49 26.10.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi   Ratuș 13.00
Etapa VIII
50 02.11.2019 FC Tornado - CSF Măgdăcești   Bubuieci 11.00
51 02.11.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Drăsliceni   Anenii Noi 11.00
52 02.11.2019 FC Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2   Zimbru  
53 02.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Ialoveni    Cojușna 11.00
54 02.11.2019 Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova   Călărași 11.00
55 02.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Nisporeni   Telenești 11.00
56 02.11.2019 ȘS Ungheni - CS Atletic   Ungheni 11.00
Etapa IX
57 06.11.2019 CS Atletic - FC Tornado   Sireți  
58 06.11.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni   Nisporeni 11.00
59 06.11.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești   Cricova 11.00
60 06.11.2019 ȘS Ialoveni - Codru-Juniori   Milestii Mici 11.00
61 06.11.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Strășeni   Joma Arena  
62 06.11.2019 ȘS Anenii Noi - FC Zimbru 2   Anenii Noi  
63 06.11.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Drăsliceni   Ratuș  
Etapa X
64 09.11.2019 FC Tornado - ȘS Drăsliceni   Bubuieci 11.00
65 09.11.2019 FC Zimbru 2 - CSF Măgdăcești    Zimbru  
66 09.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Anenii Noi   Cojușna 11.00
67 09.11.2019 Codru-Juniori - Dacia-Buiucani 2   Călărași 11.00
68 09.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Ialoveni   Telenești 11.00
69 09.11.2019 ȘS Ungheni - ȘS-13 Cricova   Ungheni 11.00
70 09.11.2019 CS Atletic - ȘS Nisporeni        Sireți  11.00
Etapa XI
71 16.11.2019 ȘS Nisporeni - FC Tornado   Nisporeni 11.00
72 16.11.2019 ȘS-13 Cricova - CS Atletic   Cricova 11.00
73 16.11.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Ungheni   Milestii Mici 11.00
74 16.11.2019 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Telenești   Joma Arena  
75 16.11.2019 ȘS Anenii Noi - Codru-Juniori   Anenii Noi  
76 16.11.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Strășeni   Ratuș  
77 16.11.2019 ȘS Drăsliceni - FC Zimbru 2   Ratuș  
Etapa XII
78 23.11.2019 FC Tornado - FC Zimbru 2   Bubuieci 11.00
79 23.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS Drăsliceni   Cojușna 11.00
80 23.11.2019 Codru-Juniori - CSF Măgdăcești   Călărași 11.00
81 23.11.2019 ȘS Telenești - ȘS Anenii Noi   Telenești 11.00
82 23.11.2019 ȘS Ungheni - Dacia-Buiucani 2   Ungheni 11.00
83 23.11.2019 CS Atletic - ȘS Ialoveni   Sireți  
84 23.11.2019 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova   Nisporeni 11.00
Etapa XIII
85 30.11.2019 ȘS-13 Cricova - FC Tornado   Cricova 11.00
86 30.11.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni   Milestii Mici 11.00
87 30.11.2019 Dacia-Buiucani 2 - CS Atletic   Joma Arena  
88 30.11.2019 ȘS Anenii Noi - ȘS Ungheni   Anenii Noi  
89 30.11.2019 CSF Măgdăcești - ȘS Telenești   Ratuș  
90 30.11.2019 ȘS Drăsliceni - Codru-Juniori   Ratuș  
91 30.11.2019 FC Zimbru 2 - ȘS Strășeni   Zimbru  

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 3 3 0 0 26-4 9
2. ȘS Telenești 4 3 0 1 21-11 9
3. ȘS Strășeni 4 3 0 1 17-4 9
4. Codru-Juniori 4 2 1 1 16-3 7
5. ȘS-13 Cricova 3 2 0 1 11-6 6
6. ȘS Nisporeni 3 1 0 2 8-7 3
7. ȘS Ialoveni 3 1 1 1 7-7 4
8. FC Sportul 4 0 0 4 4-27 0
9. FC Tornado 4 0 0 4 1-43 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1   ȘS Nisporeni - liberă      
2 14.09.2019 ȘS Ungheni  - FC Tornado 18-0 Ungheni 12.30
3 14.09.2019 ȘS Strășeni - FC Sportul 8-1 Cojușna 12.30
4 14.09.2019 ȘS Telenești - ȘS Ialoveni 5-4 Telenești 12.30
5 15.09.2019 Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova 1-2 Călărași 11.00
Etapa II
6   ȘS-13 Cricova - liberă      
7 21.09.2019 ȘS Ialoveni - Codru-Juniori 0-0 Ialoveni  12.30
8 21.09.2019 FC Sportul - ȘS Telenești 1-6 Cricova 11-00
9 21.09.2019 FC Tornado - ȘS Strășeni 0-6 Bubuieci 12.30
10 21.09.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni 3-5 Nisporeni 12.30
Etapa III
11   ȘS Ungheni - liberă      
12 28.09.2019 ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni 2-0 Cojușna 12.30
13 28.09.2019 ȘS Telenești - FC Tornado 10-1 Telenești 12.30
14 28.09.2019 Codru-Juniori - FC Sportul 6-1 Călărași 12.30
15 28.09.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni 2-3 Cricova 12.30
Etapa IV
16   ȘS Ialoveni - liberă      
17 08.10.2019 FC Sportul - ȘS-13 Cricova 2-7 Cricova 9-00
18 05.10.2019 FC Tornado - Codru-Juniori 0-9 Bubuieci 12.30
19 05.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS Telenești 5-0 Nisporeni 12.30
20 05.10.2019 ȘS Ungheni - ȘS Strășeni 3-1 Ungheni 12.30
Etapa V
21   ȘS Strășeni - liberă       
22 12.10.2019 ȘS Telenești - ȘS Ungheni  3-5 Telenești 12.30
23 11.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Nisporeni  0-1 Călărași 16.00
24 12.10.2019 ȘS-13 Cricova - FC Tornado 12-0 Cricova 13.30
25 12.10.2019 ȘS Ialoveni - FC Sportul 6-1 Ialoveni 09-00
Etapa VI
26   FC Sportul - liberă      
27 19.10.2019 FC Tornado - ȘS Ialoveni   Bubuieci 12.30
28 19.10.2019 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova   Nisporeni 12.30
29 19.10.2019 ȘS Ungheni - Codru-Juniori   Ungheni 11.00
30 20.10.2019 ȘS Strășeni - ȘS Telenești   Cojușna 11.00
Etapa VII
31   ȘS Telenești - liberă      
32 26.10.2019 Codru-Juniori - ȘS Strășeni   Călărași 12.30
33 26.10.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni   Cricova 12.30
34 26.10.2019 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni   Ialoveni 12.30
35 26.10.2019 FC Sportul - FC Tornado      
Etapa VIII
36   FC Tornado - liberă      
37 02.11.2019 ȘS Nisporeni - FC Sportul   Nisporeni 12.30
38 02.11.2019 ȘS Ungheni - ȘS Ialoveni   Ungheni  12.30
39 02.11.2019 ȘS Strășeni - ȘS-13 Cricova   Cojușna 12.30
40 02.11.2019 ȘS Telenești - Codru-Juniori   Telenești 12.30
Etapa IX
41   Codru-Juniori - liberă      
42 09.11.2019 ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești   Cricova 12.30
43 09.11.2019 ȘS Ialoveni- ȘS Strășeni   Ialoveni 12.30
44 09.11.2019 FC Sportul- ȘS Ungheni      
45 09.11.2019 FC Tornado - ȘS Nisporeni   Bubuieci 12.30
Etapa X
46          
47          
48          
49          
50          
Etapa XI
51          
52          
53          
54          
55          
Etapa XII
56          
57          
58          
59          
60          
Etapa XIII
61          
62          
63          
64          
65          
Etapa XIV
66          
67          
68          
69          
70          
Etapa XV
71          
72          
73          
74          
75          
Etapa XVI
76          
77          
78          
79          
80          
Etapa XVII
81          
82          
83          
84          
85          
Etapa XVIII
86          
87          
88          
89          
90