GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zaria 6 5 1 0 12-1 16
2. Zimbru 6 3 1 2 12-4 10
3. Nord 6 1 1 4 4-7 4
4. Est 6 1 1 4 3-19 4

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Centru 6 4 0 2 15-3 12
2. Dacia-Buiucani 6 3 1 2 11-11 10
3. Sheriff 6 3 1 2 8-8 10
4. Sud 6 0 2 4 2-14 2

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 10.02.2019 Zaria - Zimbru 1-0 Bălți 12.00
2 10.02.2019 Selecționata Est - Selecționata Nord 0-3 Ternovca 12.00
3 10.02.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-1 Sheriff 12.00
4 10.02.2019 Selecționata Centru - Selecționata Sud 5-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa II
5 24.02.2019 Zaria - Selecționata Est 4-0 Bălți 12.00
6 24.02.2019 Zimbru - Selecționata Nord 1-0 Zimbru 12.00
7 16.06.2019 Selecționata Centru - Sheriff 3-0 Joma Arena 11.00
8 24.02.2019 Selecționata Sud - Dacia-Buiucani 1-3 Cahul 12.00
Etapa III
9 10.03.2019 Selecționata Nord - Zaria 0-2 Bălți 12.00
10 10.03.2019 Selecționata Est - Zimbru 2-1 Ternovca 12.00
11 10.03.2019 Sheriff - Selecționata Sud 0-0 Sheriff 13.00
12 10.03.2019 Dacia-Buiucani - Selecționata Centru     2-0 Joma Arena 12.00
Etapa IV
13 08.06.2019 Zimbru - Zaria 1-1 Zimbru 12.00
14 05.06.2019 Selecționata Nord - Selecționata Est 1-1 Bălți 10.00
15 09.06.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 4-2 Joma Arena 12.00
16 09.06.2019 Selecționata Sud - Selecționata Centru     0-3 Cahul 12.00
Etapa V
17 24.06.2019 Selecționata Est - Zaria 0-3 Ternovca 11.00
18 23.06.2019 Selecționata Nord - Zimbru 0-2 Bălți 11.00
19 23.06.2019 Sheriff - Selecționata Centru 1-0 Sheriff 11.00
20 23.06.2019 Dacia-Buiucani - Selecționata Sud     1-1 Joma Arena 11.00
Etapa VI
21 11.08.2019 Zaria - Selecționata Nord 1-0 Bălți 11.00
22 13.08.2019 Zimbru -  Selecționata Est 7-0 Zimbru 11.00
23 11.08.2019 Selecționata Sud - Sheriff 0-2 Cahul 11.00
24 11.08.2019 Selecționata Centru - Dacia-Buiucani 4-0 Vadul lui Vodă 11.00
Play-off
25 24.08.2019 A4-B4: Est - Sud 1-4 Vadul lui Vodă 10.00
26 24.08.2019 A3-B3: Nord - Sheriff 0-4 Vadul lui Vodă 12.00
27 24.08.2019 A2-B2: Zimbru - Dacia-Buiucani      1-1        (pen.3-4) Vadul lui Vodă 16.00
28 24.08.2019 A1-B1: Zaria - Centru 2-5 Vadul lui Vodă 18.00

ARHIVA 2017

ARHIVA 2018

Tur preliminar
1/8 finală
1/4 finală
1/2 finală
Finala
25.09.2019 (tur preliminar)
Milsami-ȘS Orhei - CS Narubai 2-1 Chiperceni
Fotbalistul Junior - Atletic Ștefan Vodă 0-3 Șelcovic
FC Junior - ISM-2017 12-0 Tiraspol
09.10.2019 TUR
Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran 10-0 Joma Arena
FC Cahul-2005 - CS Umutluc 2-4 Cahul
SSSF Balti - Atletico Bălți 0-0 ȘS Bălți
Real Succes - Milsami-ȘS Orhei 10-2 Real Succes
Zimbru - CSF Măgdăcești 6-0 Zimbru
CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii 0-3 S.Galbenă
Sheriff - ȘS Anenii Noi 10-0 Sheriff
Dinamo-Auto-FC Junior - Atletic  6-1 Tiraspol st.or.
23.10.2019 RETUR
Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 0-4 Stăuceni
CS Umutluc - FC Cahul-2005 3-0 Ceadîr Lunga
Atletico Bălți - SSSF Balti 0-0 (pen.2-4) Pișcevic 
Milsami-ȘS Orhei - Real Succes 1-7 Chiperceni
CSF Măgdăcești - Zimbru 0-22 Ratuș
Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub 5-1 Real Succes
ȘS Anenii Noi - Sheriff  0-2 Anenii Noi
Atletic - Dinamo Auto-FC Junior  2-2 Ștefan Vodă