A
B
C
D
E
F
G
H
GRUPA A
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Slobozia 3 2 0 1 4-4 6
2 Transnistria 3 2 0 1 11-6 6
3 Ştefan Vodă 3 1 0 2 7-6 3
4 Dubăsari 3 1 0 2 6-12 3

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
09.06.19 17-00 Coșnița Dubăsari - Slobozia 3-1
12.05.19 17-00 Tiraspol Transnistria - Ştefan Vodă 4-2
 
02.06.19 18-00 Ciobruciu Slobozia - Transnistria 2-1
02.06.19 18-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Dubăsari 5-1
 
30.06.19 18-00 Tiraspol Transnistria - Dubăsari 6-2
23.06.19 18-00 Ciobruciu Slobozia - Ştefan Vodă 1-0
 
08.09.19 17-00 Coșnița Dubăsari - Transnistria  
08.09.19 17-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Slobozia  
 
29.09.19 16-00 Tiraspol Transnistria - Slobozia  
29.09.19 16-00 Coșnița Dubăsari - Ştefan Vodă  
 
13.10.19 15-00 Ciobruciu Slobozia - Dubăsari  
13.10.19 15-00 Ştefan Vodă Ştefan Vodă - Transnistria  
GRUPA B
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Cahul 3 3 0 0 11-5 9
2 Gagauyzia 3 1 1 1 6-4 4
3 Leova 3 1 1 1 9-8 4
4 Cantemir 3 0 0 3 3-12 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Cahul Cahul - Gagauyzia 3-2
15.05.19 17-00 Leova Leova - Cantemir 6-2
 
05.06.19 18-00 Pleşeni Cantemir - Cahul 1-3
05.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Gagauyzia - Leova 1-1
 
27.06.19 18-00 Cahul Cahul - Leova 5-2
26.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Gagauyzia - Cantemir 3-0
 
11.09.19 17-00 Leova Leova - Cahul  
11.09.19 17-00 Pleşeni Cantemir - Gagauyzia  
 
02.10.19 16-00 Leova Leova - Gagauyzia  
02.10.19 16-00 Cahul Cahul - Cantemir  
 
16.10.19 15-00 Ceadîr-Lunga Gagauyzia - Cahul  
16.10.19 15-00 Pleşeni Cantemir - Leova  
GRUPA C
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Ialoveni 3 2 1 0 12-4 7
2 Anenii Noi 2 1 1 0 4-1 4
3 Cimişlia 2 1 0 1 4-7 3
4 Criuleni 3 0 0 3 4-12 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Mileștii Mici Ialoveni - Anenii Noi 0-0
15.05.19 17-00 Cimişlia Cimişlia - Criuleni 2-1
 
05.06.19 18-00 Anenii Noi Anenii Noi - Cimişlia  
05.06.19 18-00 Criuleni Criuleni - Ialoveni 2-6
 
26.06.19 18-00 Mileștii Mici Ialoveni - Cimişlia 6-2
26.06.19 18-00 Anenii Noi Anenii Noi - Criuleni 4-1
 
11.09.19 17-00 Cimişlia Cimişlia - Ialoveni  
11.09.19 17-00 Criuleni Criuleni - Anenii Noi  
 
02.10.19 16-00 Cimişlia Cimişlia - Anenii Noi  
02.10.19 16-00 Mileștii Mici Ialoveni - Criuleni  
 
16.10.19 15-00 Criuleni Criuleni - Cimişlia  
16.10.19 15-00 Anenii Noi Anenii Noi - Ialoveni  
GRUPA D
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Vulcăneşti 3 3 0 0 13-2 9
2 Basarabeasca 3 2 0 1 12-8 6
3 Ceadîr-Lunga 3 1 0 2 8-10 3
4 Taraclia 3 0 0 3 3-16 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Sadaclia Basarabeasca - Ceadîr-Lunga 6-1
12.05.19 17-00 Taraclia Taraclia - Vulcăneşti        2-3
 
02.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Ceadîr-Lunga - Taraclia 7-1
02.06.19 18-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Basarabeasca 7-0
 
29.06.19 18-00 Ceadîr-Lunga Ceadîr-Lunga - Vulcăneşti 0-3
23.06.19 18-00 Taraclia Taraclia - Basarabeasca  0-6
 
08.09.19 17-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Ceadîr-Lunga  
08.09.19 17-00 Sadaclia Basarabeasca - Taraclia  
 
29.09.19 16-00 Taraclia Taraclia - Ceadîr-Lunga  
29.09.19 16-00 Sadaclia Basarabeasca - Vulcăneşti  
 
13.10.19 15-00 Ceadîr Lunga Ceadîr Lunga - Basarabeasca  
13.10.19 15-00 Vulcăneşti Vulcăneşti - Taraclia  
GRUPA E
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Călărași 3 2 1 0 6-2 7
2 Nisporeni 3 1 2 0 5-4 5
3 Telenești 3 0 2 1 2-5 2
4 Ungheni 3 0 1 2 2-4 1

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
15.05.19 17-00 Telenești Telenești - Ungheni 1-1
12.05.19 17-00 Călărași Călărași - Nisporeni 2-2
 
05.06.19 18-00 Ungheni  Ungheni - Călărași 0-1
05.06.19 18-00 Nisporeni Nisporeni - Telenești 1-1
 
26.06.19 18-00 Telenești Telenești - Călărași 0-3
26.06.19 18-00 Ungheni Ungheni - Nisporeni 1-2
 
11.09.19 17-00 Călărași Călărași - Telenești   
11.09.19 17-00 Nisporeni Nisporeni - Ungheni  
 
02.10.19 16-00 Călărași Călărași - Ungheni  
02.10.19 16-00 Telenești Telenești - Nisporeni  
 
16.10.19 15-00 Ungheni Ungheni - Telenești  
16.10.19 15-00 Nisporeni Nisporeni - Călărași  
GRUPA F
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Soroca 3 3 0 0 5-1 9
2 Rezina 3 2 0 1 7-4 6
3 Floreşti 3 1 0 2 3-4 3
4 Şoldăneşti 3 0 0 3 1-7 0

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Soroca Soroca - Rezina 3-1
12.05.19 17-00 Sănătăuca Floreşti - Şoldăneşti    2-1
 
02.06.19 18-00 Răspopeni Şoldăneşti - Soroca 0-1
02.06.19 18-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Floreşti 2-1
 
23.06.19 18-00 Sănătăuca Floreşti - Soroca 0-1
23.06.19 18-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Şoldăneşti 4-0
 
08.09.19 17-00 Răspopeni Şoldăneşti - Rezina  
08.09.19 17-00 Soroca Soroca - Floreşti  
 
29.09.19 16-00 Soroca Soroca - Şoldăneşti  
29.09.19 16-00 Sănătăuca Floreşti - Rezina  
 
13.10.19 15-00 Pripiceni-Răzeşi Rezina - Soroca  
13.10.19 15-00 Răspopeni Şoldăneşti - Floreşti  
GRUPA G
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Edineţ 3 3 0 0 11-5 9
2 Briceni 4 1 2 1 6-9 5
3 Rîşcani 3 1 0 2 9-8 3
4 Ocniţa 2 0 2 0 1-1 2
5 Donduşeni 4 0 2 2 7-11 2
PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Rîşcani Rîşcani - Edineţ 2-3
12.05.19 17-00 Corbu Donduşeni - Ocniţa  0-0
 
22.05.19 18-00 Briceni Briceni - Rîşcani  3-2
22.05.19 18-00  Edineţ Edineţ - Donduşeni 4-3
 
12.06.19 18-00 Corbu Donduşeni - Briceni 2-2
transferat 18-00 Ocniţa Ocniţa - Edineţ  
 
16.06.19 18-00 Briceni Briceni - Ocniţa 1-1
16.06.19 18-00 Rîşcani Rîşcani - Donduşeni 5-2
 
23.06.19 18-00 Edineţ Edineţ - Briceni 4-0
transferat 18-00 Ocniţa Ocniţa - Rîşcani  
 
08.09.19 17-00 Briceni Briceni - Edineţ  
08.09.19 17-00 Rîşcani Rîşcani - Ocniţa  
 
18.09.19 16-00 Rîşcani Rîşcani - Briceni  
18.09.19 16-00 Corbu Donduşeni - Edineţ   
 
29.09.19 16-00 Briceni Briceni - Donduşeni  
29.09.19 16-00 Edineţ Edineţ - Ocniţa  
 
13.10.19 15-00 Ocniţa Ocniţa - Briceni  
13.10.19 15-00 Corbu Donduşeni - Rîşcani  
 
23.10.19 15-00 Edineţ Edineţ - Rîşcani  
23.10.19 15-00     Ocniţa Ocniţa - Donduşeni     
GRUPA H
 LOC ECHIPĂ MECIURI V E Î GOLAVERAJ PUNCTE
1 Făleşti 3 2 0 1 9-5 6
2 Glodeni 3 2 0 1 9-5 6
3 Nord 3 1 1 1 8-5 4
4 Drochia 3 0 1 2 3-14 1

 

PROGRAMUL MECIURILOR
DATA ORA LOCALITATE  MECI SCOR
12.05.19 17-00 Glodeni Glodeni - Făleşti 0-1
12.05.19 17-00 Ţarigrad Drochia - Nord  1-1
 
02.06.19 18-00 Făleşti Făleşti - Drochia 8-0
02.06.19 18-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Glodeni 2-4
 
23.06.19 18-00 Glodeni Glodeni - Drochia 5-2
23.06.19 18-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Făleşti 5-0
 
08.09.19 17-00 Ţarigrad Drochia - Glodeni  
08.09.19 17-00 Făleşti Făleşti - Nord  
 
29.09.19 16-00 Ţarigrad Drochia - Făleşti  
29.09.19 16-00 Glodeni Glodeni - Nord  
 
13.10.19 15-00 Făleşti Făleşti - Glodeni  
13.10.19 15-00 ŞSSF, mun. Bălţi Nord - Drochia