• Fii alături de Echipa Țării
Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte
DIVIZIA NAŢIONALĂ (U-13)
LocEchipaMVEÎGoluriPuncte
1.AF Radu Rebeja-LIMPS17151189-446
2.Zimbru17141256-543
3.Atletico Bălți17132245-1241
4.Sheriff17124162-540
5.Real Succes17120548-1736
6.ȘSSF Bălți1794428-1531
7.Dacia-Buiucani17103440-833
8.CSF Sparta1771918-2122
9.Codru-CSF Voluntarii1754811-3719
10.CSC Dinamo17521014-2917
11.FC Sportul17521013-3517
12.Sfîntul-Gheorghe-Voran1734109-3613
13.Milsami-ȘS Orhei17321215-7111
14.CS Petrocub17311310-4910
15.LIRPS1713136-486
16.CS Getica1702155-812

 

DIVIZIA NAŢIONALĂ (U-14)
LocEchipaMVEÎGoluriPuncte
1.AF Radu Rebeja-LIMPS171610119-549
2.Sheriff17161068-149
3.Dacia-Buiucani17141266-1343
4.Zimbru17103434-1533
5.ȘSSF Bălți17101640-2231
6.Codru-CSF Voluntarii1792632-2628
7.CSC Dinamo1783632-1927
8.Sfîntul-Gheorghe-Voran1773728-3224
9.Real Succes1671827-3522
10.LIRPS1663755-3121
11.Milsami-ȘS Orhei1763832-3721
12.CS Petrocub1744923-3716
13.CSF Sparta17321217-5811
14.CS Getica1722139-698
15.FC Sportul17201514-836
16.Atletico Bălți1700174-1180

 

Nr.DataEchipeU-13U-14TerenOra
Etapa I
107.09.2019CS Petrocub - FC Sportul0-02-0S.Galbenă10-00
207.09.2019CSC Dinamo - CSF Sparta1-26-0Ghidighici12-00
307.09.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii10-06-0c.sp.Academia10-00
407.09.2019Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei4-10-2Pișcevik11-00
507.09.2019Sheriff - ȘSSF Bălți0-16-0Sheriff13-00
607.09.2019Zimbru - CS Getica9-17-0Zimbru9-00
718.09.2019Real Succes - LIRPS3-00-7Real Succes15-00
807.09.2019Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran            1-06-1Joma Arena10-30
Etapa II
915.09.2019FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran0-00-5Cricova13-00
1014.09.2019LIRPS - Dacia-Buiucani0-82-2Real Succes9-00
1115.09.2019CS Getica - Real Succes0-120-7Zimbru9-00
1215.09.2019ȘSSF Bălți - Zimbru1-30-1ȘS Bălți12-00
1315.09.2019Sheriff - Milsami-ȘS Orhei9-24-0Sheriff13-00
1415.09.2019Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți1-49-0Real Succes11-00
1514.09.2019CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS0-50-9c.sp.Ghidighici11-00
1614.09.2019CS Petrocub - CSC Dinamo0-31-0S.Galbenă11-30
Etapa III
1721.09.2019CSC Dinamo - FC Sportul1-08-1Ghidighici12-00
1821.09.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub6-012-0c.sp.Academia13-00
1921.09.2019Atletico Bălți - CSF Sparta2-11-7Pișcevik11-00
2022.09.2019Sheriff - Codru-CSF Voluntarii4-04-0Sheriff12-00
2121.09.2019Zimbru - Milsami-ȘS Orhei9-00-3Zimbru11-30
2222.09.2019Real Succes - ȘSSF Bălți5-01-2Real Succes11-30
2321.09.2019Dacia-Buiucani - CS Getica5-010-0Joma Arena10-30
2422.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - LIRPS4-04-4Joma Arena10-00
Etapa IV
2528.09.2019FC Sportul - LIRPS3-01-11Cricova15-00
2629.09.2019CS Getica - Sfîntul Gheorghe-Voran0-11-2Zimbru15-00
2728.09.2019ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani2-00-1ȘS Bălți13-00
2829.09.2019Milsami-ȘS Orhei - Real Succes0-20-1Chiperceni12-00
2929.09.2019Codru-CSF Voluntarii - Zimbru0-00-1Real Succes9-00
3028.09.2019CSF Sparta - Sheriff0-20-7c.sp.Ghidighici12-00
3129.09.2019CS Petrocub - Atletico Bălți0-211-0S.Galbenă14-00
3229.09.2019CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS0-61-2Ghidighici12-00
Etapa V
3305.10.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul11-012-0c.sp.Academia14-00
3405.10.2019Atletico Bălți - CSC Dinamo3-00-3Pișcevik12-00
3505.10.2019Sheriff - CS Petrocub9-05-0Sheriff12-00
3605.10.2019Zimbru - CSF Sparta2-01-0Zimbru9-00
3706.10.2019Real Succes - Codru-CSF Voluntarii1-00-2Real Succes9-00
3805.10.2019Dacia-Buiucani - Milsami-ȘS Orhei7-13-1Joma Arena13-00
3906.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți0-40-3Joma Arena12-30
4006.10.2019LIRPS - CS Getica0-06-0Real Succes15-00
Etapa VI
4112.10.2019FC Sportul - CS Getica3-00-2Cricova10-00
4212.10.2019ȘSSF Bălți - LIRPS4-03-1ȘS Bălți13-00
4312.10.2019Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran0-03-4Chiperceni12-00
4412.10.2019Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani0-40-4Real Succes9-00
4513.10.2019CSF Sparta - Real Succes2-11-4c.sp.Ghidighici12-00
4613.10.2019CS Petrocub - Zimbru0-60-1S.Galbenă11-00
4712.10.2019CSC Dinamo - Sheriff0-30-1Ghidighici13-30
4812.10.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Atletico Bălți3-121-0c.sp.Academia12-30
Etapa VII
4920.10.2019Atletico Bălți - FC Sportul3-11-4Pișcevik11-00
5019.10.2019Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS0-00-0Sheriff12-00
5119.10.2019Zimbru - CSC Dinamo2-01-1Zimbru15-00
5220.10.2019Real Succes - CS Petrocub3-03-1Real Succes12-30
5319.10.2019Dacia-Buiucani - CSF Sparta0-02-0Joma Arena9-00
5420.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii1-12-3Joma Arena10-00
5518.10.2019Milsami-ȘS Orhei - LIRPS 6-23-3Chiperceni15-30
5620.10.2019CS Getica - ȘSSF Bălți0-20-4Zimbru12-00
Etapa VIII
5727.10.2019FC Sportul - ȘSSF Bălți0-11-4Cricova11-00
5825.10.2019Milsami-ȘS Orhei - CS Getica1-12-1Chiperceni14-00
5926.10.2019Codru-CSF Voluntarii - LIRPS1-12-1Real Succes9-00
6006.11.2019CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran1-00-1Stauceni16-00
6126.10.2019CS Petrocub - Dacia-Buiucani0-42-3S.Galbenă11-00
6226.10.2019CSC Dinamo - Real Succes1-21-0Ghidighici12-00
6326.10.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru2-13-0c.sp.Academia10-30
6427.10.2019Atletico Bălți - Sheriff1-10-11Pișcevik12-00
Etapa IX
6530.10.2019Sheriff - FC Sportul6-06-0Sheriff14-00
6614.12.2019Zimbru - Atletico Bălți2-07-0Zimbru13-00
6719.11.2019Real Succes - AF Radu Rebeja-LIMPS1-00-6Real Succes14-00
6807.11.2019Dacia-Buiucani - CSC Dinamo4-03-0Joma Arena13-30
6929.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub0-11-0Joma Arena11-30
7030.10.2019LIRPS - CSF Sparta1-26-1Real Succes 10-00
7129.10.2019CS Getica - Codru-CSF Voluntarii0-10-3Zimbru9-00
7230.10.2019ȘSSF Bălți - Milsami-ȘS Orhei5-05-1ȘS Bălți11-00
Etapa X
7303.11.2019FC Sportul - Milsami-ȘS Orhei1-01-4Cricova11-00
7402.11.2019Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți0-01-3Real Succes12-00
7502.11.2019CSF Sparta - CS Getica6-01-0c.sp.Ghidighici10-00
7601.11.2019CS Petrocub - LIRPS0-10-2S.Galbenă11-00
7702.11.2019CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran2-01-0Ghidighici11-00
7813.11.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani2-04-0c.sp.Academia16-00
7931.10.2019Atletico Bălți - Real Succes4-00-4Pișcevik12-00
8003.11.2019Sheriff - Zimbru1-03-0Sheriff12-00
Etapa XI
8110.11.2019Zimbru - FC Sportul3-08-0Zimbru9-00
8210.11.2019Real Succes - Sheriff0-30-3Real Succes14-00
8303.11.2019Dacia-Buiucani - Atletico Bălți0-111-0Joma Arena11-30
8410.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS0-50-4Stăuceni10-30
8510.11.2019LIRPS - CSC Dinamo0-01-2Real Succes9-00
8610.11.2019CS Getica - CS Petrocub0-31-1Zimbru12-30
8710.11.2019ȘSSF Bălți - CSF Sparta1-05-0ȘS Bălți11-00
8810.11.2019Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii1-21-1Chiperceni13-30
Etapa XII 
8906.11.2019FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii2-12-3Cricova14-00
9017.11.2019CSF Sparta - Milsami-ȘS Orhei0-12-1c.sp.Ghidighici12-00
9117.11.2019CS Petrocub - ȘSSF Bălți 1-41-1S.Galbenă13-30
9216.11.2019CSC Dinamo - CS Getica3-13-1Ghidighici12-00
9316.11.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - LIRPS3-07-2c.sp.Academia11-00
9416.11.2019Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran4-00-3Pișcevik12-00
9517.11.2019Sheriff - Dacia-Buiucani0-03-1Sheriff12-00
9616.11.2019Zimbru - Real Succes3-03-0Zimbru9-00
Etapa XIII
9723.11.2019Real Succes - FC Sportul3-01-0Real Succes9-00
9823.11.2019Dacia-Buiucani - Zimbru0-13-0Joma Arena14-45
9924.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff0-40-4Stauceni15-00
10023.11.2019LIRPS - Atletico Bălți0-38-1Real Succes12-30
10114.12.2019CS Getica - AF Radu Rebeja-LIMPS0-130-12Zimbru16-00
10227.11.2019ȘSSF Bălți - CSC Dinamo1-14-2ȘS Bălți12-00
10323.11.2019Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub2-04-0Chiperceni12-00
10414.11.2019Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta1-02-0Real Succes9-00
Etapa XIV 
10501.12.2019FC Sportul - CSF Sparta0-22-1Cricova11-00
10621.11.2019CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii2-40-0S.Galbenă13-00
10730.11.2019CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei2-02-2Ghidighici12-00
10830.11.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți2-03-1c.sp.Academia12-00
10930.11.2019Atletico Bălți - CS Getica4-11-2Pișcevik12-00
11011.12.2019Sheriff - LIRPS3-02-0Sheriff12-00
11101.12.2019Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran8-00-0Zimbru12-00
11230.11.2019Real Succes - Dacia-Buiucani0-10-6Real Succes9-00
Etapa XV
11307.12.2019Dacia-Buiucani - FC Sportul2-09-0Joma Arena12-00
11407.12.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Real Succes1-42-2Stauceni12-00
11508.12.2019LIRPS - Zimbru0-31-2Real Succes12-00
11607.12.2019CS Getica - Sheriff0-60-8Zimbru12-00
11707.12.2019ȘSSF Bălți - Atletico Bălți1-14-0ȘS Bălți12-00
11807.12.2019AF Radu Rebeja-LIMPS - Milsami-ȘS Orhei12-08-0c.sp.Academia11-00
11907.12.2019Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo1-01-0Real Succes11-00
12006.12.2019CSF Sparta - CS Petrocub2-01-1S.Galbenă14-00
Etapa XVI
12101.03.2020FC Sportul - CS Petrocub3-12-3Cricova12-00
12201.03.2020CSF Sparta - CSC Dinamo1-02-2Stauceni (sint)14-30
12301.03.2020Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS1-60-2Real Succes9-00
12401.03.2020Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți0-56-0Pișcevik12-00
12501.03.2020ȘSSF Bălți - Sheriff1-10-1ȘS Bălți13-00
12601.03.2020CS Getica - Zimbru0-30-0Zimbru12-00
12704.03.2020LIRPS - Real Succes1-2transferatReal Succes15-30
12801.03.2020Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani1-10-1Stauceni (sint)11-00
Etapa XVII
12908.03.2020Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul1-03-0Stauceni (sint)11-00
13006.03.2020Dacia-Buiucani - LIRPS3-01-0Joma Arena10-00
13107.03.2020Real Succes - CS Getica9-14-1Real Succes9-00
13205.03.2020Zimbru - ȘSSF Bălți1-02-1Zimbru 12-00
13308.03.2020Milsami-ȘS Orhei - Sheriff0-100-2Sheriff12-00
13407.03.2020Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii3-00-5Pișcevik12-00
13507.03.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta3-08-1c.sp.Academia12-00
13608.03.2020CSC Dinamo- CS Petrocub0-21-0Ghidighici11-00
Etapa XVIII
137 FC Sportul - CSC Dinamo  Cricova10-00
138 CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS  S.Galbenă10-30
139 CSF Sparta - Atletico Bălți  c.sp.Ghidighici12-00
140 Codru-CSF Voluntarii - Sheriff   Real Succes15-30
141 Milsami-ȘS Orhei - Zimbru  Zimbru11-00
142 ȘSSF Bălți - Real Succes  ȘS Bălți12-00
143 CS Getica - Dacia-Buiucani  Zimbru9-00
144 LIRPS - Sfîntul Gheorghe-Voran  Real Succes9-00
Etapa XIX
145 LIRPS - FC Sportul    
146 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Getica    
147 Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți    
148 Real Succes - Milsami-ȘS Orhei    
149 Zimbru - Codru-CSF Voluntarii    
150 Sheriff - CSF Sparta    
151 Atletico Bălți - CS Petrocub    
152 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo    
Etapa XX
153 FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS    
154 CSC Dinamo - Atletico Bălți    
155 CS Petrocub - Sheriff    
156 CSF Sparta - Zimbru    
157 Codru-CSF Voluntarii - Real Succes    
158 Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani    
159 ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran    
160 CS Getica - LIRPS    
Etapa XXI
161 CS Getica - FC Sportul    
162 LIRPS - ȘSSF Bălți    
163 Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei    
164 Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii    
165 Real Succes -  CSF Sparta    
166 Zimbru - CS Petrocub    
167 Sheriff - CSC Dinamo    
168 Atletico Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS    
Etapa XXII
169 FC Sportul - Atletico Bălți    
170 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff     
171 CSC Dinamo - Zimbru    
172 CS Petrocub - Real Succes    
173 CSF Sparta - Dacia-Buiucani    
174 Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran    
175 LIRPS - Milsami-ȘS Orhei     
176 ȘSSF Bălți - CS Getica    
Etapa XXIII
177 ȘSSF Bălți - FC Sportul    
178 CS Getica - Milsami-ȘS Orhei    
179 LIRPS - Codru-CSF Voluntarii    
180 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta    
181 Dacia-Buiucani - CS Petrocub    
182 Real Succes - CSC Dinamo    
183 Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS    
184 Sheriff - Atletico Bălți    
Etapa XXIV
185 FC Sportul - Sheriff    
186 Atletico Bălți - Zimbru    
187 AF Radu Rebeja-LIMPS - Real Succes    
188 CSC Dinamo - Dacia-Buiucani    
189 CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran    
190 CSF Sparta - LIRPS    
191 Codru-CSF Voluntarii - CS Getica    
192 Milsami-ȘS Orhei - ȘSSF Bălți    
Etapa XXV
193 Milsami-ȘS Orhei - FC Sportul    
194 ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii    
195 CS Getica - CSF Sparta    
196 LIRPS - CS Petrocub    
197 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo    
198 Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS    
199 Real Succes - Atletico Bălți    
200 Zimbru - Sheriff    
Etapa XXVI
201 FC Sportul - Zimbru    
202 Sheriff - Real Succes    
203 Atletico Bălți - Dacia-Buiucani    
204 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran    
205 CSC Dinamo - LIRPS    
206 CS Petrocub - CS Getica    
207 CSF Sparta - ȘSSF Bălți    
208 Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei    
Etapa XXVII
209 Codru-CSF Voluntarii - FC Sportul    
210 Milsami-ȘS Orhei - CSF Sparta    
211 CS Getica - CSC Dinamo    
212 ȘSSF Bălți - CS Petrocub    
213 LIRPS - AF Radu Rebeja-LIMPS    
214 Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți    
215 Dacia-Buiucani - Sheriff    
216 Real Succes - Zimbru    
Etapa XXVIII
217 FC Sportul - Real Succes    
218 Zimbru - Dacia-Buiucani    
219 Sheriff - Sfîntul Gheorghe-Voran    
220 Atletico Bălți - LIRPS    
221 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Getica     
222 CSC Dinamo - ȘSSF Bălți    
223 CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei     
224 CSF Sparta - Codru-CSF Voluntarii    
Etapa XXIX
225 CSF Sparta - FC Sportul     
226 Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub    
227 Milsami-ȘS Orhei - CSC Dinamo    
228 ȘSSF Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS     
229 CS Getica - Atletico Bălți    
230 LIRPS - Sheriff    
231 Sfîntul Gheorghe-Voran - Zimbru    
232 Dacia-Buiucani - Real Succes    
Etapa XXX
233 FC Sportul - Dacia-Buiucani    
234 Real Succes - Sfîntul Gheorghe-Voran    
235 Zimbru - LIRPS    
236 Sheriff - CS Getica    
237 Atletico Bălți - ȘSSF Bălți    
238 Milsami-ȘS Orhei - AF Radu Rebeja-LIMPS    
239 CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii     
240 CS Petrocub - CSF Sparta