• Fii alături de Echipa Țării
08 sep 2019 / 17:00 / Nimoreni CS Noroc CS Noroc 2:2 FC Maksimum FC Maksimum Etapa 1 08 sep 2019 / 17:00 / Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi 2:1 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC Etapa 1 08 sep 2019 / 17:00 / Ratuș Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 1:3 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 1 08 sep 2019 / 17:00 / SS Bălți FC Belceanka FC Belceanka 4:0 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga Etapa 1 15 sep 2019 / 15:00 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 1:3 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga Etapa 2 15 sep 2019 / 16:00 / Ciurbuciu ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 5:0 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni Etapa 2 15 sep 2019 / 16:00 / Nimoreni CS Noroc CS Noroc 0:1 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Etapa 2 15 sep 2019 / 17:00 / Real Succes ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 2:1 FC Belceanka FC Belceanka Etapa 2 22 sep 2019 / 15:30 / Ratuș Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 0:5 CS Noroc CS Noroc Etapa 3 22 sep 2019 / 16:00 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 3:0 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 3 13 oct 2019 / 15:00 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 1:5 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 4 13 oct 2019 / 15:00 / Nimoreni CS Noroc CS Noroc 2:0 FC Belceanka FC Belceanka Etapa 4 13 oct 2019 / 15:00 / Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi 3:0 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni Etapa 4 17 oct 2019 / 16:00 / Ciurbuciu ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 2:1 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga Etapa 4 20 oct 2019 / 15:00 / SS Bălți FC Belceanka FC Belceanka 2:4 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Etapa 5 20 oct 2019 / 15:00 / Tiraspol PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 0:2 CS Noroc CS Noroc Etapa 5 20 oct 2019 / 15:30 / Ratuș Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 0:1 FC Maksimum FC Maksimum Etapa 5 20 oct 2019 / 16:00 / Real Succes ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 4:2 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC Etapa 5 27 oct 2019 / 15:00 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 1:3 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC Etapa 6 27 oct 2019 / 15:00 / Nimoreni CS Noroc CS Noroc 1:1 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 6 27 oct 2019 / 15:00 / Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi 3:2 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga Etapa 6 27 oct 2019 / 15:00 / Ratuș Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 0:1 FC Belceanka FC Belceanka Etapa 6 03 noi 2019 / 13:00 / Stadion Bălți FC Belceanka FC Belceanka 0:1 FC Maksimum FC Maksimum Etapa 7 03 noi 2019 / 14:00 / Tiraspol PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 4:0 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni Etapa 7 03 noi 2019 / 14:00 / Ciurbuciu ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 0:1 CS Noroc CS Noroc Etapa 7 03 noi 2019 / 14:30 / Real Succes ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 2:4 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Etapa 7 13 noi 2019 / 13:00 / SS Bălți FC Belceanka FC Belceanka 0:4 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC Etapa 3 08 dec 2019 / 13:00 / Tiraspol PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 2:3 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 3 15 mar 2020 / 15:00 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 0:0 CS Noroc CS Noroc Etapa 8 15 mar 2020 / 15:00 / Ciurbuciu ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 0:0 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Etapa 8 15 mar 2020 / 15:00 / Tiraspol PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 0:0 FC Belceanka FC Belceanka Etapa 8 15 mar 2020 / 15:30 / Real Succes ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 0:0 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni Etapa 8 22 mar 2020 / 00:01 / Tiraspol PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 0:0 FC Maksimum FC Maksimum Etapa 9 22 mar 2020 / 00:01 / Stadion Balti FC Belceanka FC Belceanka 0:0 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes Etapa 9 22 mar 2020 / 00:01 / Ratuș Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 0:0 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC Etapa 9 22 mar 2020 / 00:01 / Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi 0:0 CS Noroc CS Noroc Etapa 9 29 mar 2020 / 00:01 / Cahul FC Maksimum FC Maksimum 0:0 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi Etapa 10 29 mar 2020 / 00:01 / Nimoreni CS Noroc CS Noroc 0:0 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni Etapa 10 29 mar 2020 / 00:01 / Ciurbuciu ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 0:0 FC Belceanka FC Belceanka Etapa 10 29 mar 2020 / 00:01 / Real Succes ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 0:0 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga Etapa 10
Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte
1 Agarista-ȘS Anenii Noi Agarista-ȘS Anenii Noi 7 7 0 0 20-7 21
2 ŞS 11-Real Succes ŞS 11-Real Succes 7 5 1 1 20-12 16
3 CS Noroc CS Noroc 7 4 2 1 13-4 14
4 ȘS Ciobruciu-GTC ȘS Ciobruciu-GTC 7 4 0 3 17-9 12
5 FC Maksimum FC Maksimum 7 2 1 4 7-16 7
6 FC Belceanka FC Belceanka 7 2 0 5 8-13 6
7 PGU ŞS4-FC Alga PGU ŞS4-FC Alga 7 2 0 5 12-15 6
8 Narta-ȘS Drăsliceni Narta-ȘS Drăsliceni 7 0 0 7 1-23 0

Clasament

Loc EchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1. 
Agarista-ȘS Anenii Noi 20-7 21 
2. 
ŞS 11-Real Succes 20-12 16 
3. 
CS Noroc 13-4 14 
4. 
ȘS Ciobruciu-GTC 17-9 12 
5. 
Maksimum 7-16 
6. 
FC Belceanka 8-13 
7. 
PGU ŞS4-FC Alga 12-15 
8. 
Narta-ȘS Drăsliceni 1-23 0
Nr.DataEchipeScorTerenOra
Etapa I
108.09.2019CS Noroc - FC Maksimum2-2Nimoreni17-00
208.09.2019Agarista-ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC2-1Anenii Noi17-00
308.09.2019Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS-11-Real Succes1-3Ratuș17-00
408.09.2019FC Belceanka - PGU-ȘS4-FC Alga4-0SS Bălți17-00
Etapa II
515.09.2019FC Maksimum - PGU-ȘS4-FC Alga1-3Cahul15-00
615.09.2019ȘS-11-Real Succes - FC Belceanka2-1Real Succes17-00
715.09.2019ȘS Ciobruciu-GTC - Narta-ȘS Drăsliceni5-0Ciobruciu16-00
815.09.2019CS Noroc - Agarista-ȘS Anenii Noi0-1Nimoreni16-00
Etapa III
922.09.2019Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Maksimum3-0Anenii Noi16-00
1022.09.2019Narta-ȘS Drăsliceni- CS Noroc 0-5Ratuș15-30
1113.11.2019FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC0-4SS Bălți13-00
1208.12.2019PGU-ȘS4-FC Alga - ȘS-11-Real Succes2-3Tiraspol13-00
Etapa IV
1313.10.2019FC Maksimum - ȘS-11-Real Succes1-5Cahul15-00
1417.10.2019ȘS Ciobruciu-GTC - PGU-ȘS4-FC Alga2-1Ciobruciu16-00
1513.10.2019CS Noroc - FC Belceanka2-0Nimoreni15-00
1613.10.2019Agarista-ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni3-0Anenii Noi15-00
Etapa V
1720.10.2019Narta-ȘS Drăsliceni- FC Maksimum0-1Ratuș15-30
1820.10.2019FC Belceanka- Agarista-ȘS Anenii Noi2-4SS Bălți15-00
1920.10.2019PGU-ȘS4-FC Alga - CS Noroc0-2Tiraspol15-00
2020.10.2019ȘS-11-Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC4-2Real Succes16-00
Etapa VI
2127.10.2019FC Maksimum - ȘS Ciobruciu-GTC1-3Cahul15-00
2227.10.2019CS Noroc - ȘS-11-Real Succes1-1Nimoreni15-00
2327.10.2019Agarista-ȘS Anenii Noi - PGU-ȘS4-FC Alga3-2Anenii Noi 15-00
2427.10.2019Narta-ȘS Drăsliceni - FC Belceanka0-1Ratuș15-00
Etapa VII
2503.11.2019FC Belceanka - FC Maksimum0-1Bălți, st.orășenesc13-00
2603.11.2019PGU-ȘS4-FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni4-0Tiraspol14-00
2703.11.2019ȘS-11-Real Succes - Agarista-ȘS Anenii Noi2-4Real Succes14-30
2803.11.2019ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc0-1Ciobruciu14-00
17.11.2019 Cupa Republicii Moldova 1/4 de finală (tur)
23.11.2019 Cupa Republicii Moldova 1/4 de finală (retur)
Etapa VIII
29transferatFC Maksimum - CS Noroc Cahul15-00
30transferatȘS Ciobruciu-GTC - Agarista-ȘS Anenii Noi Ciobruciu15-00
31transferatȘS-11-Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni Real Succes15-30
32transferatPGU-ȘS4-FC Alga- FC Belceanka Tiraspol15-00
Etapa IX
33transferatPGU-ȘS4-FC Alga - FC Maksimum Tiraspol 
34transferatFC Belceanka - ȘS-11-Real Succes Bălți st. orăș 
35transferatNarta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu-GTC Ratuș 
36transferatAgarista-ȘS Anenii Noi - CS Noroc  Anenii Noi 
transferat Cupa Republicii Moldova 1/2 de finală (tur)
Etapa X
37transferatFC Maksimum - Agarista-ȘS Anenii Noi Cahul  
38transferatCS Noroc- Narta-ȘS Drăsliceni  Nimoreni 
39transferatȘS Ciobruciu-GTC - FC Belceanka Ciobruciu 
40transferatȘS-11-Real Succes - PGU-ȘS4-FC Alga Real Succes 
transferat Cupa Republicii Moldova 1/2 de finală (retur)
Etapa XI
4118.04.2020ȘS-11-Real Succes - FC Maksimum Real Succes 
4318.04.2020PGU-ȘS4-FC Alga - ȘS Ciobruciu-GTC Tiraspol 
4318.04.2020FC Belceanka - CS Noroc Bălți st. orăș 
4418.04.2020Narta-ȘS Drăsliceni - Agarista-ȘS Anenii Noi Ratuș 
Etapa XII
4525.04.2020FC Maksimum - Narta-ȘS Drăsliceni Cahul 
4625.04.2020Agarista-ȘS Anenii Noi - FC Belceanka Anenii Noi 
4725.04.2020CS Noroc - PGU-ȘS4-FC Alga Nimoreni 
4825.04.2020ȘS Ciobruciu-GTC - ȘS-11-Real Succes Ciobruciu 
Etapa XIII
4901.05.2020ȘS Ciobruciu-GTC - FC Maksimum Ciobruciu 
5001.05.2020ȘS-11-Real Succes - CS Noroc Real Succes 
5101.05.2020PGU-ȘS4-FC Alga - Agarista-ȘS Anenii Noi Tiraspol 
5201.05.2020FC Belceanka - Narta-ȘS Drăsliceni Bălți st. orăș 
Etapa XIV
5317.05.2020FC Maksimum - FC Belceanka Cahul 
5417.05.2020Narta-ȘS Drăsliceni - PGU-ȘS4-FC Alga Ratuș 
5517.05.2020Agarista-ȘS Anenii Noi - ȘS-11-Real Succes Anenii Noi 
5617.05.2020CS Noroc - ȘS Ciobruciu-GTC Nimoreni 
Finala Cupei RM