• Fii alături de Echipa Țării
Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

Clasament

Loc EchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.  FC Cahul-2005-ȘSRF 13 12 63-19 37 
2.  Milsami-ȘS Orhei 1410 447-2330 
3.  Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 14950-29 29
4.  Tighina-Fotbalistul Junior 14936-12 29
5.  CSC Dinamo 14730-19 25
6.  Sfîntul Gheorghe-Voran 14853-4624
7.  Dacia-Buiucani 2 14753-3919 
8.  CSF Măgdăcești 14629-29 19 
9.  Atletico 14921-45 15 
10.  ȘS Anenii Noi 14923-5313 
11.  Codru-CSF Voluntarii 1441917-3113
12.  ISM-2017 13 21-54 12 
13.  CS Narubai 141018-3610 
14.  CS Umutluc 141117-359
Nr.DataEchipeScorTerenOra

Etapa I

131.08.2019Cahul 2005-ȘSRF - ISM-201711-1Cahul15-00
231.08.2019Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS41-3Pișcevik15-00
331.08.2019Milsami-ȘS Orhei - CSF Măgdăcești2-1Chiperceni13-00
431.08.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II2-5Joma Arena11-00
501.09.2019Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai2-1Șelkovik14-00
631.08.2019ȘS Anenii Noi - Codru-CSF Voluntarii2-2Anenii Noi11-00
731.08.2019CSF Umutluc - CSC Dinamo0-1Ceadîr-Lunga12-30

Etapa II

807.09.2019ISM-2017  - CSC Dinamo0-4Grigoriopol13-00
907.09.2019Codru-CSF Voluntarii - CSF Umutluc3-1Real Succes12-30
1007.09.2019CS Narubai - ȘS Anenii Noi4-0Rîbnița14-00
1108.09.2019Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior2-4Joma Arena14-00
1207.09.2019CSF Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran2-4Ratuș12-00
1308.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei0-2Tiraspol st.or.14-00
1407.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți2-0Cahul15-00

Etapa III

1515.09.2019Atletico Bălți - ISM-20176-0Pișcevik15-00
1614.09.2019Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF2-6Chiperceni15-00
1715.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-6Joma Arena15-30
1814.09.2019Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Măgdăcești4-0Șelkovik15-00
1914.09.2019ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II2-5Anenii Noi14-00
2015.09.2019CSF Umutluc -  CS Narubai3-0Ceadîr-Lunga13-00
2114.09.2019CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii1-0Dinamo15-00

Etapa IV

2221.09.2019ISM-2017  - Codru-CSF Voluntarii2-1Grigoriopol15-00
2321.09.2019CS Narubai - CSC Dinamo1-1Rîbnița12-00
2421.09.2019Dacia-Buiucani II - CSF Umutluc7-2Joma Arena13-30
2521.09.2019CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi1-2Ratuș11-00
2620.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior4-1Tiraspol st. or. 16-00
2722.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran8-4Cahul14-00
2822.09.2019Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei1-4Pișcevik14-00

Etapa V

2928.09.2019Milsami-ȘS Orhei - ISM-20176-0Chiperceni15-00
3029.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți4-1Joma Arena17-00
3123.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF1-1Șelkovik14-00
3228.09.2019ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-5Anenii Noi15-00
3328.09.2019CSF Măgdăcești - CSF Umutluc4-1Ratuș13-30
3429.09.2019CSC Dinamo - Dacia-Buiucani II3-3Dinamo12-00
3529.09.2019Codru-CSF Voluntarii -  CS Narubai0-2Real Succes15-00

Etapa VI

3606.10.2019ISM-2017  -  CS Narubai3-0Grigoriopol15-30
3705.10.2019Dacia-Buiucani II - Codru-CSF Voluntarii6-0Joma Arena11-00
3805.10.2019CSF Măgdăcești - CSC Dinamo0-5Ratuș13-30
3906.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSF Umutluc3-2Tiraspol st. or.14-00
4030.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi4-0Cahul 14-00
4106.10.2019Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior1-3Pișcevik14-00
4205.10.2019Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran8-2Chiperceni14-00

Etapa VII

4312.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-20178-3Joma Arena16-45
4413.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei1-0Șelkovik14-00
4512.10.2019ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți6-1Anenii Noi15-00
4614.10.2019Cahul 2005-ȘSRF - CSF Umutluc3-1Cahul15-00
4712.10.2019CSC Dinamo - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS44-4Dinamo13-00
4813.10.2019Codru-CSF Voluntarii - CSF Măgdăcești0-1Real Succes11-30
4913.10.2019CS Narubai - Dacia-Buiucani II0-7Rîbnița14-00

Etapa VIII

5020.10.2019ISM-2017  - Dacia-Buiucani II2-1Grigoriopol14-00
5120.10.2019CSF Măgdăcești -  CS Narubai5-1Ratuș11-00
5219.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Codru-CSF Voluntarii1-0Tiraspol st. or.15-00
5320.10.2019Cahul 2005-ȘSRF - CSC Dinamo5-2Cahul14-00
5418.10.2019Atletico Bălți - CSF Umutluc3-1Pișcevik13-00
5519.10.2019Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi8-1Chiperceni15-00
5620.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior1-0Joma Arena15-00

Etapa IX

5727.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-20176-1Șelkovik14-00
5826.10.2019ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran1-6Anenii Noi15-00
5926.10.2019CSF Umutluc - Milsami-ȘS Orhei3-1Ceadîr-Lunga12-00
6026.10.2019CSC Dinamo - Atletico Bălți1-2Dinamo12-00
6127.10.2019Codru-CSF Voluntarii - Cahul 2005-ȘSRF1-5Real Succes12-00
6227.10.2019CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS41-2Rîbnița14-00
6326.10.2019Dacia-Buiucani II - CSF Măgdăcești2-4Joma Arena11-00

Etapa X

6430.10.2019ISM-2017  - CSF Măgdăcești1-5Grigoriopol15-00
6530.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II4-1Tiraspol st. or.15-00
6630.10.2019CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF1-3Rîbnița15-00
6730.10.2019Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii2-0Pișcevik13-00
6830.10.2019Milsami-ȘS Orhei - CSC Dinamo2-0Chiperceni14-00
6930.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Umutluc8-1Joma Arena14-00
7030.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi8-0Șelkovik15-00

Etapa XI

7102.11.2019ȘS Anenii Noi - ISM-20173-0Anenii Noi15-00
7203.11.2019CSF Umutluc - Tighina-Fotbalistul Junior0-3Ceadîr-Lunga13-00
7302.11.2019CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran2-1Dinamo12-00
7402.11.2019Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei1-4Real Succes15-15
7503.11.2019CS Narubai - Atletico Bălți3-1Rîbnița14-30
7603.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II5-3Cahul14-30
7702.11.2019CSF Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-2Ratuș13-30

Etapa XII 

7809.11.2019ISM-2017  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS47-3Grigoriopol14-00
7910.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești6-0Cahul14-00
8010.11.2019Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II0-7Pișcevik14-00
8109.11.2019Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai4-3Chiperceni14-00
8223.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii2-4Stăuceni12-00
8310.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - CSC Dinamo0-0Șelkovik12-00
8409.11.2019ȘS Anenii Noi - CSF Umutluc1-0Anenii Noi14-00

Etapa XIII 

8517.11.2019CSF Umutluc - ISM-20172-1Sadaclia12-30
8616.11.2019CSC Dinamo - ȘS Anenii Noi5-1Dinamo12-00
8716.11.2019Codru-CSF Voluntarii - Tighina-Fotbalistul Junior1-0Real Succes13-00
8817.11.2019CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran1-2Rîbnița14-00
8916.11.2019Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II4-0Chiperceni14-00
9016.11.2019CSF Măgdăcești - Atletico Bălți1-2Ratuș14-00
9116.11.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF3-4Tiraspol st. or.14-00

Etapa XIV 

92transferatISM-2017  - Cahul 2005-ȘSRF Grigoriopol15-00
9308.03.2020Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți10-0Tiraspol15-00
9407.03.2020CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei3-0Drăsliceni13-00
9508.03.2020Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran4-7Joma Arena12-00
9608.03.2020CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior0-3Șelkovik14-00
9707.03.2020Codru-CSF Voluntarii - ȘS Anenii Noi4-2Real Succes15-00
9807.03.2020CSC Dinamo - CSF Umutluc1-0Ghidighici12-00

Etapa XV 

99 CSC Dinamo - ISM-2017 Dinamo12-00
100 CSF Umutluc - Codru-CSF Voluntarii Ceadîr-Lunga14-00
101 ȘS Anenii Noi -  CS Narubai Anenii Noi14-00
102 Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II  Șelkovik14-00
103 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești Stauceni (sint.)13-30
104 Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 Chiperceni15-00
105 Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF Pișcevik15-00

Etapa XVI

106 ISM-2017  - Atletico Bălți   
107 Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei   
108 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran   
109 CSF Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior   
110 Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi   
111 CS Narubai - CSF Umutluc   
112 Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo   

Etapa XVII 

113 Codru-CSF Voluntarii - ISM-2017   
114 CSC Dinamo -  CS Narubai   
115 CSF Umutluc - Dacia-Buiucani II   
116 ȘS Anenii Noi - CSF Măgdăcești   
117 Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
118 Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF   
119 Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți   

Etapa XVIII 

120 ISM-2017  - Milsami-ȘS Orhei   
121 Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran   
122 Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior   
123 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi   
124 CSF Umutluc - CSF Măgdăcești    
125 Dacia-Buiucani II - CSC Dinamo   
126 CS Narubai - Codru-CSF Voluntarii   

Etapa XIX

127 CS Narubai - ISM-2017   
128 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani II   
129 CSC Dinamo - CSF Măgdăcești   
130 CSF Umutluc - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
131 ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF   
132 Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți   
133 Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhe   

Etapa XX

134 ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran   
135 Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior   
136 Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi   
137 CSF Umutluc - Cahul 2005-ȘSRF    
138 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSC Dinamo   
139 CSF Măgdăcești - Codru-CSF Voluntarii   
140 Dacia-Buiucani II -  CS Narubai   

Etapa XXI

141 Dacia-Buiucani II - ISM-2017   
142 CS Narubai - CSF Măgdăcești   
143 Codru-CSF Voluntarii  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
144 CSC Dinamo - Cahul 2005-ȘSRF   
145 CSF Umutluc - Atletico Bălți   
146 ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei   
147 Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran   

Etapa XXII

148 ISM-2017  - Tighina-Fotbalistul Junior   
149 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi   
150 Milsami-ȘS Orhei -CSF Umutluc   
151 Atletico Bălți - CSC Dinamo   
152 Cahul 2005-ȘSRF - Codru-CSF Voluntarii   
153 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -  CS Narubai   
154 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani II   

Etapa XXIII

155 CSF Măgdăcești - ISM-2017   
156 Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
157 Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai   
158 Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți   
159 CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei   
160 CSF Umutluc - Sfîntul Gheorghe-Voran   
161 ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior   

Etapa XXIV

162 ISM-2017  - ȘS Anenii Noi   
163 Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Umutluc   
164 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo   
165 Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii   
166 Atletico Bălți -  CS Narubai   
167 Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF   
168 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CSF Măgdăcești   

Etapa XXV

169 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017   
170 CSF Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF   
171 Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți   
172 CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei   
173 Codru-CSF Voluntarii  - Sfîntul Gheorghe-Voran   
174 CSC Dinamo - Tighina-Fotbalistul Junior   
175  CSF Umutluc - ȘS Anenii Noi   

Etapa XXVI

176 ISM-2017  - CSF Umutluc   
177 ȘS Anenii Noi - CSC Dinamo   
178 Tighina-Fotbalistul Junior - Codru-CSF Voluntarii   
179 Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai   
180 Dacia-Buiucani II - Milsami-ȘS Orhei    
181 Atletico Bălți - CSF Măgdăcești   
182 Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4