• Fii alături de Echipa Țării
Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

Clasament

Loc EchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.  Sfîntul Gheorghe-Voran 151399-5 41
2.  Codru-CSF Voluntarii 151379-12 40
3.  Real Succes 1511 265-1435 
4.  FC Cahul-2005-ȘSRF 15670-2427 
5.  Milsami-ȘS Orhei 15546-3125 
6.  CSF Măgdăcești 15952-38 28
7.  CS Umutluc 15853-32 24
8.  Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 15752-45 22
9.  Tighina-Fotbalistul Junior 1570844-4221
10.  CS Petrocub 14 32-33 19 
11.  ISM-2017 14 26-33 18 
12.  Dacia-Buiucani 2 151130-6110 
13.  ȘS Anenii Noi 151228-68
14.  Atletico 14 12 8-106 
15.  CS Narubai 151411-1571
Nr.DataEchipeScorTerenOra

Etapa I

101.09.2019CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei2-4Ratuș11-00
201.09.2019ISM-2017 - Atletico Bălți5-0Grigoriopol13-00
331.08.2019Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran0-8Joma Arena9-00
411.09.2019Codru-CSF Voluntarii - Real Succes3-2Real Succes15-00
531.08.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi5-2Tiraspol st.or.11-00
631.08.2019CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior3-6Rîbnița13-00
7 CS Petrocub - liberă   
801.09.2019CS Umutluc - Cahul 2005-ȘSRF            2-4Sadaclia11-00

Etapa II

907.09.2019Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF2-5Chiperceni13-00
1007.09.2019CS Petrocub - CS Umutluc2-3S.Galbenă15-00
11 Tighina-Fotbalistul Junior - liberă   
1211.09.2019ȘS Anenii Noi -  CS Narubai10-0Anenii Noi 17-00
1308.09.2019Real Succes - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS48-1Real Succes16-00
1407.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii1-1Joma Arena13-30
1507.09.2019Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II0-7Pișcevik15-00
1608.09.2019CSF  Măgdăcești - ISM-20174-3Ratuș11-00

Etapa III

1715.09.2019ISM-2017 - Milsami-ȘS Orhei0-4Grigoriopol 12-00
1815.09.2019Dacia-Buiucani II - CSF  Măgdăcești2-3Joma Arena12-00
1915.09.2019Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți18-0Real Succes14-00
2015.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran1-6Tiraspol st.or.12-00
2114.09.2019CS Narubai - Real Succes0-18Rîbnița12-00
22 ȘS Anenii Noi - liberă   
2315.09.2019CS Umutluc - Tighina-Fotbalistul Junior7-1Sadaclia13-00
2415.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub6-0Cahul12-00

Etapa IV

2521.09.2019Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub2-1Chiperceni13-00
2621.09.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF2-6Șelkovik14-00
2721.09.2019ȘS Anenii Noi - CS Umutluc4-5Anenii Noi13-00
28 Real Succes - liberă    
2821.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai21-0Joma Arena15-30
3021.09.2019Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS41-8Pișcevik14-30
3122.09.2019CSF  Măgdăcești - Codru-CSF Voluntarii1-8Ratuș12-00
3222.09.2019ISM-2017 - Dacia-Buiucani II2-2Grigoriopol12-00

Etapa V

3329.09.2019Dacia-Buiucani II - Milsami-ȘS Orhei2-7Joma Arena12-00
3428.09.2019Codru-CSF Voluntarii - ISM-20179-0Real Succes15-00
3528.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CSF  Măgdăcești3-3Tiraspol st.or.14-00
3629.09.2019CS Narubai - Atletico Bălți3-3Rîbnița12-00
37 Sfîntul Gheorghe-Voran- liberă   
3829.09.2019CS Umutluc - Real Succes1-2Sadaclia13-00
3928.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi10-0Cahul13-00
4028.09.2019CS Petrocub - Tighina-Fotbalistul Junior1-2S.Galbenă16-00

Etapa VI

4106.10.2019Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior4-3Chiperceni13-00
4205.10.2019ȘS Anenii Noi - CS Petrocub2-3Anenii Noi12-00
4306.10.2019Real Succes - Cahul 2005-ȘSRF3-1Real Succes12-30
4406.10.2019CS Umutluc - Sfîntul Gheorghe-Voran0-5Sadaclia12-00
45 Atletico Bălți - liberă   
4605.10.2019CSF  Măgdăcești -  CS Narubai9-0Ratuș11-00
4706.10.2019ISM-2017 - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-1Grigoriopol11-00
4805.10.2019Dacia-Buiucani II - Codru-CSF Voluntarii 2-7Joma Arena9-00

Etapa VII

4912.10.2019Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei3-1Real Succes14-30
5013.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II4-1Tiraspol st.or.12-00
5111.10.2019CS Narubai - ISM-20171-6Rîbnița15-30
52 CSF  Măgdăcești - liberă   
5313.10.2019CS Umutluc - Atletico Bălți8-0Sadaclia13-00
5413.10.2019Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran2-3Cahul12-00
5512.10.2019CS Petrocub - Real Succes0-6S.Galbenă11-00
5612.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi4-1Șelkovik15-00

Etapa VIII

5719.10.2019Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi5-3Chiperceni11-00
5819.10.2019Real Succes - Tighina-Fotbalistul Junior3-1Real Succes14-30
5919.10.2019CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran0-8S.Galbenă14-00
6019.10.2019Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF0-11Pișcevik13-30
6119.10.2019CSF  Măgdăcești - CS Umutluc3-2Drăsliceni12-00
62 ISM-2017 - liberă   
6320.10.2019Dacia-Buiucani II -  CS Narubai10-1Joma Arena11-30
6419.10.2019Codru-CSF Voluntarii - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS47-1Real Succes16-30

Etapa IX

6527.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei2-5Tiraspol st.or.12-00
6626.10.2019CS Narubai - Codru-CSF Voluntarii1-9Rîbnița12-00
67 Dacia-Buiucani II - liberă   
6827.10.2019CS Umutluc - ISM-20173-2Sadaclia13-00
6927.10.2019Cahul 2005-ȘSRF - CSF  Măgdăcești6-3Cahul12-00
7027.10.2019CS Petrocub - Atletico Bălți 8-0S.Galbenă14-30
7127.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran0-3Șelkovik12-00
7226.10.2019ȘS Anenii Noi - Real Succes1-3Anenii Noi10-30

Etapa X

7330.10.2019Milsami-ȘS Orhei - Real Succes0-3Chiperceni11-30
7430.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi 14-0Stăuceni12-00
7506.11.2019Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior 0-4Pișcevik14-30
7630.10.2019CSF  Măgdăcești - CS Petrocub1-0Ratuș13-30
7731.10.2019ISM-2017 - Cahul 2005-ȘSRF2-0Grigoriopol13-30
7830.10.2019Dacia-Buiucani II - CS Umutluc0-7Joma Arena12-30
79 Codru-CSF Voluntarii - liberă   
8006.11.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CS Narubai15-1Tiraspol st.or.12-00

Etapa XI

8103.11.2019CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei0-8Rîbnița10-00
82 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă   
8302.11.2019CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii1-5Sadaclia13-00
8403.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II 6-0Cahul12-30
8503.11.2019ISM-2017 - CS Petrocub 1-1Grigoriopol12-00
8602.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - CSF  Măgdăcești0-2Șelkovik15-00
8702.11.2019ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți3-0Anenii Noi11-30
8803.11.2019Real Succes - Sfîntul Gheorghe-Voran1-1Real Succes9-00

Etapa XII 

8906.11.2019Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran0-4Chiperceni14-00
9009.11.2019Atletico Bălți - Real Succes0-7Pișcevik12-00
9109.11.2019CSF  Măgdăcești - ȘS Anenii Noi6-0Ratuș14-30
9210.11.2019ISM-2017 - Tighina-Fotbalistul Junior2-0Grigoriopol12-00
9310.11.2019Dacia-Buiucani II - CS Petrocub1-4Joma Arena10-30
9410.11.2019Codru-CSF Voluntarii - Cahul 2005-ȘSRF2-1Real Succes12-30
9509.11.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Umutluc2-1Tiraspol st.or. 12-00
96 CS Narubai - liberă   

Etapa XIII 

97 Milsami-ȘS Orhei - liberă   
9816.11.2019CS Umutluc -  CS Narubai11-0Sadaclia13-00
9916.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS43-4Cahul13-00
10016.11.2019CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii1-0S.Galbenă10-30
10117.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II 4-1Șelkovik12-00
10216.11.2019ȘS Anenii Noi - ISM-20171-0Anenii Noi12-00
10307.12.2019Real Succes - CSF  Măgdăcești5-3Real Succes14-00
10417.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți12-0Stăuceni12-00

Etapa XIV 

10524.11.2019Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți2-2Chiperceni12-00
10623.11.2019CSF  Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran0-3Ratuș 10-30
10707.11.2019ISM-2017 - Real Succes1-1Grigoriopol14-00
10823.11.2019Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi2-1Joma Arena12-00
10924.11.2019Codru-CSF Voluntarii - Tighina-Fotbalistul Junior7-0Real Succes12-30
11024.11.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Petrocub1-2Tiraspol st.or. 12-00
11124.11.2019CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF0-9Rîbnița13-00
112  CS Umutluc - liberă   

Etapa XV 

11330.11.2019CS Umutluc - Milsami-ȘS Orhei1-2Sadaclia13-00
114 Cahul 2005-ȘSRF - liberă   
11501.12.2019CS Petrocub -  CS Narubai 9-0S.Galbenă12-00
11601.12.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS43-1Șelkovik12-00
11730.11.2019ȘS Anenii Noi - Codru-CSF Voluntarii0-8Anenii Noi 12-00
11821.11.2019Real Succes - Dacia-Buiucani II3-0Real Succes15-30
11926.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-20176-0Stăuceni14-00
12001.12.2019Atletico Bălți - CSF  Măgdăcești2-10Pișcevik12-00

Etapa XVI 

12107.03.2020Milsami-ȘS Orhei - CSF  Măgdăcești0-2Drăsliceni11-00
122transferatAtletico Bălți - ISM-2017 Pișcevik12-00
12307.03.2020Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II4-0Stauceni(sint.)10-00
12408.03.2020Real Succes - Codru-CSF Voluntarii0-1Real Succes9-00
12507.03.2020ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS40-3Anenii Noi14-00
12607.03.2020Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai 14-1Șelkovik15-00
127 CS Petrocub - liberă   
12808.03.2020Cahul 2005-ȘSRF - CS Umutluc0-1Cahul14-00

Etapa XVII 

129 Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei Cahul12-30
130 CS Umutluc - CS Petrocub Sadaclia12-00
131 Tighina-Fotbalistul Junior - liberă   
132 CS Narubai - ȘS Anenii Noi Rîbnița13-00
133 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Real Succes Tiraspol13-00
134 Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran Real Succes12-30
135 Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți Joma Arena14-00
136 ISM-2017- CSF  Măgdăcești Grigoriopol13-00

Etapa XVIII 

137 Milsami-ȘS Orhei - ISM-2017    
138 CSF  Măgdăcești - Dacia-Buiucani II   
139 Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii   
140 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
141 Real Succes -  CS Narubai   
142 ȘS Anenii Noi - - liberă   
143 Tighina-Fotbalistul Junior - CS Umutluc   
144 CS Petrocub - Cahul 2005-ȘSRF   

Etapa XIX

145 CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei   
146 Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior   
147 CS Umutluc - ȘS Anenii Noi Sadaclia 
148 Real Succes - liberă    
149 CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran   
150 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți   
151 Codru-CSF Voluntarii - CSF  Măgdăcești   
152 Dacia-Buiucani II - ISM-2017   

Etapa XX

153 Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II   
154 ISM-2017 - Codru-CSF Voluntarii   
155 CSF  Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
156 Atletico Bălți -  CS Narubai   
157 Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă   
158 Real Succes - CS Umutluc   
159 ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF   
160 Tighina-Fotbalistul Junior - CS Petrocub   

Etapa XXI

161 Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei   
162 CS Petrocub - ȘS Anenii Noi   
163 Cahul 2005-ȘSRF - Real Succes   
164 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Umutluc   
165 Atletico Bălți - - liberă   
166 CS Narubai - CSF Măgdăcești   
167 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017   
168 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani II   

Etapa XXII

169 Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii   
170 Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
171 ISM-2017 -  CS Narubai   
172 CSF  Măgdăcești - liberă   
173 Atletico Bălți - CS Umutluc   
174 Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF   
175 Real Succes - CS Petrocub   
176 ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior   

Etapa XXIII

177 ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei   
178 Tighina-Fotbalistul Junior - Real Succes   
179 Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub   
180 Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți   
181 CS Umutluc - CSF  Măgdăcești Sadaclia 
182 ISM-2017 - liberă   
183 CS Narubai - Dacia-Buiucani II   
184 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Codru-CSF Voluntarii   

Etapa XXIV

185 Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
186 Codru-CSF Voluntarii -  CS Narubai    
187 Dacia-Buiucani II - liberă   
188 ISM-2017 - CS Umutluc   
189 CSF  Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF   
190 Atletico Bălți - CS Petrocub   
191 Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior   
192 Real Succes - ȘS Anenii Noi   

Etapa XXV

193 Real Succes - Milsami-ȘS Orhei   
194 ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran   
195 Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți   
196 CS Petrocub - CSF Măgdăcești   
197 Cahul 2005-ȘSRF - ISM-2017   
198 CS Umutluc - Dacia-Buiucani II  Sadaclia 
199 Codru-CSF Voluntarii - liberă   
200 CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   

Etapa XXVI

201 Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai   
202 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă   
203 Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc   
204 Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF   
205 CS Petrocub - ISM-2017   
206 CSF  Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior   
207 Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi   
208 Sfîntul Gheorghe-Voran - Real Succes   

Etapa XXVII

209 Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei   
210 Real Succes - Atletico Bălți   
211 ȘS Anenii Noi - CSF  Măgdăcești   
212 Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-2017   
213 CS Petrocub - Dacia-Buiucani II   
214 Cahul 2005-ȘSRF - Codru-CSF Voluntarii   
215 CS Umutluc - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 Sadaclia 
216 CS Narubai - liberă   

Etapa XXVIII

217 Milsami-ȘS Orhei - liberă   
218 CS Narubai - CS Umutluc   
219 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF   
220 Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub   
221 Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior   
222 ISM-2017 - ȘS Anenii Noi   
223 CSF  Măgdăcești - Real Succes   
224 Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran       

Etapa XXIX

225 Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei   
226 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF  Măgdăcești   
227 Real Succes - ISM-2017   
228 ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II    
229 Tighina-Fotbalistul Junior - Codru-CSF Voluntarii   
230 CS Petrocub - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
231 Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai   
232 CS Umutluc - liberă   

Etapa XXX

233 Milsami-ȘS Orhei - CS Umutluc   
234 Cahul 2005-ȘSRF - liberă   
235 CS Narubai - CS Petrocub   
236 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior   
237 Codru-CSF Voluntarii - ȘS Anenii Noi   
238 Dacia-Buiucani II - Real Succes   
239 ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran   
240 CSF  Măgdăcești - Atletico Bălți