• Fii alături de Echipa Țării
Echipa meciuri victorii egalitati infringeri golaverage puncte

CLASAMENT

LOCECHIPĂMVEÎGOLAVERAJPUNCTE
1.ȘSSF Bălți13130061-1039
2.Atletico14120249-1436
3.Dinamo Auto-FC Junior-ȘS41363431-1821
4.FC Cahul-2005-ȘSRF1262451-3420
5.CS Narubai1362536-4320
6.Milsami-ȘS Orhei 1352642-3817
7.CS Petrocub1252521-3017
8.Sfîntul Gheorghe-Voran1352641-2717
9.CSF Măgdăcești1451836-4116
10.Dacia-Buiucani 21341840-3713
11.Tighina-Fotbalistul Junior 1332815-4011
12.ȘS Anenii Noi1343624-269*
13.ISM-20171200124-930
*ȘS Anenii a fost depunctată cu 6 puncte conform deciziei Comitetului de Competiții din 07.11.19
Nr.DataEchipeScorTerenOra
      
Etapa I
131.08.2019Cahul 2005-ȘSRF - ISM-201710-0Cahul13-00
231.08.2019Atletico Bălți - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS45-3Pișcevik13-00
331.08.2019Milsami-ȘS Orhei - CSF Măgdăcești2-3Chiperceni11-00
401.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani II8-0Joma Arena12-00
501.09.2019Tighina-Fotbalistul Junior -  CS Narubai1-1Șelkovik12-00
631.08.2019ȘS Anenii Noi - ȘSSF Bălți1-2Anenii Noi14-00
7 CS Petrocub - liberă   
Etapa II
808.09.2019ȘSSF Bălți - CS Petrocub7-1ȘS Bălți12-00
907.09.2019CS Narubai - ȘS Anenii Noi0-3Rîbnița12-00
1008.09.2019Dacia-Buiucani II - Tighina-Fotbalistul Junior8-0Joma Arena12-00
1107.09.2019CSF Măgdăcești - Sfîntul Gheorghe-Voran3-3Ratuș10-00
1208.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Milsami-ȘS Orhei1-1Tiraspol st.or.12-00
1307.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți2-6Cahul13-00
14 ISM-2017 - liberă   
Etapa III
1515.09.2019Atletico Bălți - ISM-20173-0Pișcevik13-00
1614.09.2019Milsami-ȘS Orhei - Cahul 2005-ȘSRF6-5Chiperceni13-00
1715.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-2Joma Arena13-30
1814.09.2019Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Măgdăcești1-4Șelkovik13-00
1914.09.2019ȘS Anenii Noi - Dacia-Buiucani II1-1Anenii Noi12-00
2015.09.2019CS Petrocub -  CS Narubai2-4S.Galbenă15-00
21 ȘSSF Bălți - liberă   
Etapa IV
2222.09.2019ISM-2017 - ȘSSF Bălți0-7Grigoriopol14-30
2322.09.2019Dacia-Buiucani II - CS Petrocub6-2Joma Arena14-00
2420.09.2019ȘS Anenii Noi - CSF Măgdăcești3-2ȘS Anenii Noi17-00
2522.09.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Tighina-Fotbalistul Junior1-0Tiraspol st.or.11-00
2622.09.2019Cahul 2005-ȘSRF - Sfîntul Gheorghe-Voran3-2Cahul12-00
2722.09.2019Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei5-0Pișcevik12-00
28 CS Narubai - liberă   
25.09.2019 Cupa FMF U16 (tur preliminar)
Etapa V
2928.09.2019Milsami-ȘS Orhei - ISM-201712-0Chiperceni13-00
3029.09.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Atletico Bălți2-5Joma Arena15-00
3123.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Cahul 2005-ȘSRF1-6Șelkovik12.30
3228.09.2019ȘS Anenii Noi - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-2Anenii Noi13-00
3327.09.2019CS Petrocub - CSF Măgdăcești2-1S.Galbenă16-30
3428.09.2019ȘSSF Bălți -  CS Narubai4-0ȘS Bălți11-00
35  Dacia-Buiucani II - liberă   
Etapa VI
3606.10.2019ISM-2017 -  CS Narubai2-6Grigoriopol13-30
3706.10.2019Dacia-Buiucani II - ȘSSF Bălți3-4Joma Arena15-30
3806.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - CS Petrocub3-0Tiraspol st.or.12-00
3930.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - ȘS Anenii Noi4-0Cahul12-00
4006.10.2019Atletico Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior4-0Pișcevik12-00
4105.10.2019Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran3-0Chiperceni12-00
42 CSF Măgdăcești - liberă   
09.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (tur)
Etapa VII
4312.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ISM-201713-0Joma Arena15-00
4413.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-ȘS Orhei4-0Șelkovik12-00
4512.10.2019ȘS Anenii Noi - Atletico Bălți2-1Anenii Noi13-00
4614.10.2019CS Petrocub - Cahul 2005-ȘSRF1-1S.Galbenă16-00
4712.10.2019ȘSSF Bălți - CSF Măgdăcești5-0ȘS Bălți11-00
4813.10.2019CS Narubai - Dacia-Buiucani II3-2Rîbnița12-00
49 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă   
Etapa VIII
5020.10.2019ISM-2017 - Dacia-Buiucani II0-9Grigoriopol12-00
5119.10.2019CSF Măgdăcești -  CS Narubai2-4Ratuș15-00
5219.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘSSF Bălți1-3Tiraspol st.or.13-00
5319.10.2019Atletico Bălți - CS Petrocub4-1Pișcevik11-30
5419.10.2019Milsami-ȘS Orhei - ȘS Anenii Noi2-2Chiperceni 13-00
5519.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - Tighina-Fotbalistul Junior3-0Stăuceni16-00
56 Cahul 2005-ȘSRF - liberă   
23.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (retur)
Etapa IX
5725.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - ISM-20175-0Șelkovik14-00
5826.10.2019ȘS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe-Voran0-3Anenii Noi13-00
5926.10.2019CS Petrocub - Milsami-ȘS Orhei2-1S.Galbenă14-30
6027.10.2019ȘSSF Bălți - Cahul 2005-ȘSRF7-2ȘS Bălți13-00
6127.10.2019CS Narubai - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS42-5Rîbnița12-00
6226.10.2019Dacia-Buiucani II - CSF Măgdăcești 5-4Joma Arena16-00
63  Atletico Bălți - liberă   
Etapa X
6430.10.2019ISM-2017 - CSF Măgdăcești1-8Grigoriopol13-00
6530.10.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Dacia-Buiucani II1-0Tiraspol st.or.13-00
6630.10.2019CS Narubai - Cahul 2005-ȘSRF5-5Rîbnița13-00
6730.10.2019Atletico Bălți - ȘSSF Bălți0-1Pișcevik10-00
6829.10.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub1-3Joma Arena14-30
6930.10.2019Tighina-Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi1-0Șelkovik13-00
70 Milsami-ȘS Orhei - liberă   
Etapa XI
7102.11.2019ȘS Anenii Noi - ISM-20178-1Anenii Noi13-30
7203.11.2019Tighina-Fotbalistul Junior - CS Petrocub1-1Șelkovik11-30
7302.11.2019ȘSSF Bălți - Milsami-ȘS Orhei7-0ȘS Bălți11-00
7403.11.2019CS Narubai - Atletico Bălți1-5Rîbnița12-30
7502.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - Dacia-Buiucani II3-1Cahul13-00
7603.11.2019CSF Măgdăcești - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS41-0Ratuș12-00
77 Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă   
Etapa XII 
7809.11.2019ISM-2017 - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS40-9Grigoriopol12-00
7910.11.2019Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești 9-2Cahul12-00
8010.11.2019Atletico Bălți - Dacia-Buiucani II4-1Pișcevik12-00
8109.11.2019Milsami-ȘS Orhei -  CS Narubai11-2Chiperceni12-00
8209.11.2019Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți1-4Stăuceni13-00
8309.11.2019ȘS Anenii Noi - CS Petrocub1-3 Anenii Noi11-30
84 Tighina-Fotbalistul Junior - liberă             
Etapa XIII 
8515.11.2019ISM-2017 - CS Petrocub0-3Grigoriopol14-30
8617.11.2019ȘSSF Bălți - Tighina-Fotbalistul Junior6-0ȘS Bălți12-00
8717.11.2019CS Narubai - Sfîntul Gheorghe-Voran2-0Rîbnița12-00
8816.11.2019Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II4-2Chiperceni12-00
8916.11.2019CSF Măgdăcești - Atletico Bălți1-3Ratuș12-00
9016.11.2019Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Cahul 2005-ȘSRF3-1 Tiraspol st.or. 12-30
91 ȘS Anenii Noi - liberă   
Etapa XIV 
92transferatISM-2017 - Cahul 2005-ȘSRF Grigoriopol15-00
9308.03.2020Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Atletico Bălți0-1Tiraspol13-00
9408.03.2020CSF Măgdăcești - Milsami-ȘS Orhei5-0Drăsliceni12-00
9508.03.2020Dacia-Buiucani II - Sfîntul Gheorghe-Voran2-3Joma Arena10-00
9608.03.2020CS Narubai - Tighina-Fotbalistul Junior6-1Șelkovik12-00
9707.03.2020ȘSSF Bălți - ȘS Anenii Noi4-1ȘS Bălți12-00
98 CS Petrocub - liberă   
Etapa XV 
99 CS Petrocub - ȘSSF Bălți S.Galbenă13-30
100 ȘS Anenii Noi -  CS Narubai Anenii Noi12-00
101 Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia-Buiucani II Șelkovik12-00
102 Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Măgdăcești Stauceni (sint.)14-30
103 Milsami-ȘS Orhei - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 Chiperceni13-00
104 Atletico Bălți - Cahul 2005-ȘSRF Pișcevik13-00
105  ISM-2017 - liberă   
Etapa XVI 
106 ISM-2017 - Atletico Bălți   
107 Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-ȘS Orhei   
108 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - Sfîntul Gheorghe-Voran   
109 CSF Măgdăcești - Tighina-Fotbalistul Junior    
110 Dacia-Buiucani II - ȘS Anenii Noi   
111 CS Narubai - CS Petrocub   
112 ȘSSF Bălți - liberă   
Etapa XVII 
113 ȘSSF Bălți - ISM-2017   
114 CS Petrocub - Dacia-Buiucani II   
115 CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi   
116 Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
117 Sfîntul Gheorghe-Voran - Cahul 2005-ȘSRF   
118 Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți   
119 CS Narubai - liberă   
Etapa XVIII 
120 ISM-2017 - Milsami-ȘS Orhei   
121 Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran   
122 Cahul 2005-ȘSRF - Tighina-Fotbalistul Junior   
123 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ȘS Anenii Noi   
124 CSF Măgdăcești - CS Petrocub   
125 CS Narubai - ȘSSF Bălți   
126 Dacia-Buiucani II - liberă   
Etapa XIX
127 CS Narubai - ISM-2017   
128 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani II   
129 CS Petrocub - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
130 ȘS Anenii Noi - Cahul 2005-ȘSRF   
131 Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți   
132 Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei   
133 CSF Măgdăcești - liberă   
Etapa XX
134 ISM-2017 - Sfîntul Gheorghe-Voran   
135 Milsami-ȘS Orhei - Tighina-Fotbalistul Junior   
136 Atletico Bălți - ȘS Anenii Noi   
137 Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub   
138 CSF Măgdăcești - ȘSSF Bălți   
139 Dacia-Buiucani II -  CS Narubai   
140 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - liberă   
Etapa XXI
141 Dacia-Buiucani II - ISM-2017   
142 CS Narubai - CSF Măgdăcești    
143 ȘSSF Bălți  - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
144 CS Petrocub - Atletico Bălți   
145 ȘS Anenii Noi - Milsami-ȘS Orhei   
146 Tighina-Fotbalistul Junior - Sfîntul Gheorghe-Voran   
147 Cahul 2005-ȘSRF - liberă   
Etapa XXII
148 ISM-2017 - Tighina-Fotbalistul Junior   
149 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘS Anenii Noi   
150 Milsami-ȘS Orhei -CS Petrocub   
151 Cahul 2005-ȘSRF - ȘSSF Bălți   
152 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -  CS Narubai   
153 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani II   
154 Atletico Bălți - liberă   
Etapa XXIII
155 CSF Măgdăcești - ISM-2017   
156 Dacia-Buiucani II - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
157 Cahul 2005-ȘSRF -  CS Narubai   
158 ȘSSF Bălți - Atletico Bălți   
159 CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran    
160 ȘS Anenii Noi - Tighina-Fotbalistul Junior   
161 Milsami-ȘS Orhei - liberă   
Etapa XXIV
162 ISM-2017 - ȘS Anenii Noi   
163 CS Petrocub - Tighina-Fotbalistul Junior   
164 Milsami-ȘS Orhei - ȘSSF Bălți   
165 Atletico Bălți -  CS Narubai   
166 Dacia-Buiucani II - Cahul 2005-ȘSRF   
167 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 -CSF Măgdăcești    
168 Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă   
Etapa XXV
169 Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4 - ISM-2017   
170 CSF Măgdăcești - Cahul 2005-ȘSRF   
171 Dacia-Buiucani II - Atletico Bălți   
172 CS Narubai - Milsami-ȘS Orhei   
173 ȘSSF Bălți  - Sfîntul Gheorghe-Voran   
174 CS Petrocub - ȘS Anenii Noi   
175 Tighina-Fotbalistul Junior - liberă   
Etapa XXVI
176 CS Petrocub - ISM-2017   
177 Tighina-Fotbalistul Junior - ȘSSF Bălți    
178 Sfîntul Gheorghe-Voran -  CS Narubai   
179 Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani II   
18005.03.2020Atletico Bălți - CSF Măgdăcești3-0Pișcevik13-00
181 Cahul 2005-ȘSRF - Dinamo Auto-FC Junior-ȘS4   
182 ȘS Anenii Noi - liberă