Archive Table
GRUPA A
LOC ECHIPA M V E Î GOLURI PUNCTE
1. BUIUCANI-DACIA 6 6 0 0 29-3 18
2. ZARIA 6 3 1 2 8-10 10
3. NORD 6 2 1 3 12-10 7
4. EST 6 0 0 6 1-27 0

 

GRUPA B
LOC ECHIPA M V E Î GOLURI PUNCTE
1. ZIMBRU 6 5 0 1 16-6 15
2. SHERIFF 6 4 0 2 10-5 12
3. CENTRU 6 3 0 3 10-4 9
4. SUD 6 0 0 6 3-24 0

 

 

NR. DATA ECHIPE SCOR TEREN ORA
TUR
ETAPA I
1 11.02.2018 SELECȚIONATA NORD - ZARIA 0-2 BĂLȚI 12.00
2 11.02.2018 SELECȚIONATA EST - BUIUCANI-DACIA 0-9 TERNOVCA 12.00
3 11.02.2018 SHERIFF - SELECȚIONATA SUD 2-0 SHERIFF 12.00
4 11.02.2018 ZIMBRU - SELECȚIONATA CENTRU  1-0 ZIMBRU 12.00
ETAPA II
5 18.06.2018 ZARIA - SELECȚIONATA EST 2-0 BĂLȚI 11.00
6 17.06.2018 BUIUCANI-DACIA - SELECȚIONATA NORD 2-1 JOMA ARENA 11.00
7 25.02.2018 SELECȚIONATA CENTRU - SHERIFF 1-2 SHERIFF (MANEJ) 14.00
8 17.06.2018 SELECȚIONATA SUD - ZIMBRU         2-4 CAHUL 11.00
ETAPA III
9 11.03.2018 ZARIA - BUIUCANI-DACIA 0-3 BĂLȚI 12.00
10 11.03.2018 SELECȚIONATA EST - SELECȚIONATA NORD 1-2 TERNOVCA 12.00
11 11.03.2018 SHERIFF - ZIMBRU 1-2 SHERIFF 12.00
12 11.03.2018 SELECȚIONATA CENTRU - SELECȚIONATA SUD         3-0 VADUL LUI VODĂ 12.00
ETAPA IV
13 11.06.2017 ZARIA - SELECȚIONATA NORD  1-1 BĂLȚI 12.00
14 11.06.2017 BUIUCANI-DACIA - SELECȚIONATA EST  5-0 JOMA ARENA 12.00
15 10.06.2017 SELECȚIONATA SUD - SHERIFF 1-4 CAHUL 12.00
16 10.06.2017 SELECȚIONATA CENTRU - ZIMBRU 3-0 VADUL LUI VODĂ 12.00
ETAPA V
17 25.06.2018 SELECȚIONATA EST - ZARIA 0-1 TERNOVCA 11.00
18 24.06.2018 SELECȚIONATA NORD - BUIUCANI-DACIA 0-4 BĂLȚI 11.00
19 17.06.2018 SHERIFF - SELECȚIONATA CENTRU 1-0 VADUL LUI VODĂ 11.00
20 23.06.2018 ZIMBRU - SELECȚIONATA SUD 8-0 ZIMBRU 11.00
ETAPA VI
21 12.08.2018 BUIUCANI-DACIA - ZARIA 6-2 JOMA ARENA 11.00
22 12.08.2018 SELECȚIONATA NORD - SELECȚIONATA EST 8-0 BĂLȚI 11.00
23 12.08.2018 ZIMBRU - SHERIFF 1-0 ZIMBRU 11.00
24 12.08.2018 SELECȚIONATA SUD - SELECȚIONATA CENTRU         0-3 CAHUL 11.00
PLAY-OFF
25 18.08.2018 A4-B4: SELECȚIONATA EST - SELECȚIONATA SUD 0-5 VADUL LUI VODĂ 10.00
26 18.08.2018 A3-B3: SELECȚIONATA NORD - SELECȚIONATA CENTRU 1-1,3-5 PEN. VADUL LUI VODĂ 12.00
27 18.08.2018 A2-B2: ZARIA - SHERIFF 0-1 VADUL LUI VODĂ 16.00
28 18.08.2018 A1-B1: BUIUCANI-DACIA - ZIMBRU 1-2 VADUL LUI VODĂ 18.00