Divizia B

Details
Text

Lista arbitrilor desemnati pentru deservirea meciurilor de fotbal 
din cadrul Campionatului Republicii Moldova
Divizia "B" ediția 2017

1 Şturmilov Andrei 17.04.1994 Chişinău Cand A
2 Pidghirnîi Cătălin 21.12.1989 Chişinău Cand A
3 Ivlev Denis 28.06.1979 Chişinău Cand A
4 Marusic Dragoş 19.11.1984 Chişinău Cand A
5 Catruc Ion 17.01.1988 Florești Cand A
6 Leu Stanislav 16.03.1989 Bender Cand A
7 Vorfolomei Grigore 06.02.1982 Ștefan Vodă B
8 Ustica Vitalii 08.07.1982 Chişinău B
9 Paraniuc Ivan 09.02.1975 Bălţi B
10 Boşca Igor 20.12.1995 Chişinău B
11 Cuziac Andrei 26.03.1980 Bălţi B
12 Scorolitnii Eugen 26.04.1985 Căușeni B
13 Onică Vera 03.01.1986 Chişinău B
14 Melnic Anastasia 13.05.1999 Bălţi Cand B
15 Cruc Oxana 28.09.1991 Bender Cand B
16 Marin Vlad 07.08.1983 Chişinău Cand B
17 Gîrneț  Alexandru 07.12.1991 Chişinău Cand B
18 Bulmaga  Ion 14.04.1988 Chişinău Cand B
19 Dorojniuc  Eugen 05.01.1993 Chişinău Cand B
20 Jitari  Roman 04.11.1990 Chişinău Cand B
21 Frasiniuc Alexandr 16.12.1986 Soroca Cand B
22 Berladean Vasile 28.06.1996 Floreşti Cand B
23 Cevdari Alexandru 05.01.1991 Bender Cand B
24 Samoilenco  Andrei 02.09.1998 Bender Cand B
25 Levința Iurie 06.10.1987 Leova Cand B
26 Ghelețchi Ion 20.11.1991 Cahul Cand B
27 Dandeș  Gheorghe 04.05.1995 Cahul Cand B
28 Stan Oleg 24.07.1986 Florești Cand B
29 Ciornîi Nicolai 26.10.1993 Hînceşti Cand B
30 Mafteuța Doina 25.07.1993 Chişinău Juniori
31 Gobjilă  Elena 05.04.1997 Chişinău Juniori
32 Bahcivanji  Ana 27.01.1997 Leova Juniori
33 Bînzaru  Constantin 21.04.1995 Sărata Galbenă Juniori
34 Ciugui   Grigore 18.01.1987 Chișinău Juniori
35 Dogaru Iuri 27.05.1997 Cahul Juniori
36 Tudos Ivan 16.01.1989 Bălți Juniori

ASISTENŢI

1 Prescornic Sergiu 29.11.1994 Chişinău Cand.A
2 Arnăut Eugeniu 11.05.1998 Chişinău Cand.A
3 Crăciunel Dumitru 24.07.1983 Chişinău Cand.A
4 Ponomarenco Dmitrii 18.02.1989 Chişinău Cand.A
5 Pîslaraș  Alexandru 14.03.1991 Florești Cand.A
6 Burcovschii  Maxim 15.07.1995 Florești  Cand A
7 Zavtur Sergiu 27.03.1986 Bender Cand A
8 Poleacov Evghenii 10.09.1981 Bender Cand A
9 Gherman   Oleg 23.12.1978 Ștefan-Vodă B
10 Ciobu Adrian 27.07.1998 Chişinău B
11 Ciumac Cristian 15.06.1999 Chişinău B
12 Marin Oleg 18.08.1984 Chişinău B
13 Cropovnițchii  Denis 04.11.1984 Chișinău B
14 Ţurcan Sergiu 25.01.1997 Chişinău B
15 Caraulan Cristian 06.11.1999 Chişinău B
16 Crasnoşan Alexandr 03.03.1987 Chişinău B
17 Lisița Ghennadi 31.12.1994 Taraclia B
18 Scripnic Nicolai 08.08.1996 Bălţi B
19 Popesu Sergiu 25.07.1979 Floreşti B
20 Gîrneț  Alexandru 07.12.1991 Chișinău Cand B
21 Bulmaga  Ion 14.04.1988 Chișinău Cand B
22 Dorojniuc   Eugen 05.01.1993 Chișinău Cand B
23 Jitari Roman 04.11.1990 Chișinău Cand B
24 State Liviu 18.09.1995 Ialoveni Cand B
25 Samoilenco Andrei 15.08.1978 Bender Cand B
26 Bordan Igor 02.11.1993 Bender Cand B
27 Dobrioglo Pantelei 02.09.1998 Bender Cand B
28 Murzac Igor  05.06.1998 Floreşti Cand B
29 Nicolaev Vladislav 13.04.1986 Bălţi Cand B
30 Tonu Maria 03.08.1995 Ialoveni Cand B
31 Zabolotnii Vlada 07.11.1999 Floreşti Cand B
32 Pîrlog  Alexandru 05.09.1990 Chişinău Cand B
33 Cebotari Ana 26.03.1984 Chișinău Juniori
34 Mariniuc Deonis 24.01.1994 Chişinău Juniori
35 Stafinov Eugeniu 06.10.1994 Bender Juniori
36 Catrinici   Ion 28.06.1986 Orhei Juniori
37 Popa Oxana 29.01.1999 Chişinău Juniori
38 Codița Victoria 17.09.1997 Chişinău Juniori
39 Ermacova Ana-Maria 21.09.1999 Chişinău Juniori
40 Cioinac Carolina 03.09.1999 Chişinău Juniori
41 Cebotari Veronica 04.03.1994 Chişinău Juniori
42 Levinte Constantin 11.02.2000 Ialoveni Juniori
43 Panfil  Petru 19.07.2000 Ialoveni Juniori
44 Prepeliță Sergiu 15.06.1989 Anenii Noi Juniori
45 Morozan Andrei 12.07.2000 Anenii Noi Juniori
46 Gulevici Pavel 07.10.1995 Tiraspol Juniori
47 Titiancov Constantin 06.08.1989 Tiraspol Juniori
48 Picul Maxim 28.03.1992 Ciobruciu Juniori
49 Nacul Marina 23.07.1998 Bender Juniori
50 Alexeiva Lilia 07.05.2000 Bender Juniori
51 NaumencoValeria 24.04.1999 Bălți Juniori
52 Movilă Victoria 09.06.1999 Bălți Juniori
53 Sivolobova Anastasia 14.08.1998 Bălți Juniori
54 Bideac Dmitrii 03.11.1996 Bălți Juniori
55 Dimitraș Iurie 09.07.1991 Bălți Juniori
56 Mortean Vladimir 30.06.1997 Bălți Juniori
57 Țurcanu Anatoli 23.05.1999 Bălți Juniori
58 Coroliuc Veacelav 15.04.1999 Bălți Juniori
59 Olteanu Galina 05.09.1997 Leova Juniori
60 Volah Ecaterina 07.12.1996 Cantemir Juniori
61 Cara Maria 22.05.1995  Vulcănești  Juniori
62 Gheorghiu Ionuț 07.07.1998 Cahul Juniori
63 Berov Serghei 22.12.1996 Taraclia Juniori
64 Stoianov Vladislav 24.08.2001 Taraclia Juniori
65 Cazacu Veaceslav 30.07.1997 Cantemir Juniori