Divizia B

Details
Text

Lista arbitrilor desemnati pentru deservirea meciurilor de fotbal 
din cadrul Campionatului Republicii Moldova
Divizia "B" ediția 2018

1 Pidghirnîi Cătălin 21.12.1989 Chişinău Cand A
2 Marusic Dragoş 19.11.1984 Chişinău Cand A
3 Catruc Ion 17.01.1988 Florești Cand A
4 Boşca Igor 20.12.1995 Chişinău Cand A
5 Vorfolomei Grigore 06.02.1982 Ștefan Vodă Cand A
6 Ustica Vitalii 08.07.1982 Chişinău B
7 Derenov Serghei 08.10.1976 Bălţi B
8 Scorolitnii Eugen 26.04.1985 Căușeni B
9 Cuziac Andrei 26.03.1980 Bălţi B
10 Paraniuc Ivan 09.02.1975 Bălţi B
11 Gîrneț  Alexandru 07.12.1991 Chişinău B
12 Cobzac Vitalie 19.11.1974 Ialoveni B
13 Bulmaga  Ion 14.04.1988 Chişinău B
14 Dorojniuc  Eugen 05.01.1993 Chişinău B
15 Jitari  Roman 04.11.1990 Chişinău B
16 Mura Pavel 05.09.1997 Strășeni B
17 Berladean Vasile 28.06.1996 Floreşti B
18 Onică Vera 03.01.1986 Chişinău B
19 Clipca Natalia 08.01.1988 Chişinău Cand B
20 Melnic Anastasia 13.05.1999 Bălţi Cand B
21 Cruc Oxana 28.09.1991 Bender Cand B
22 Tudos Ivan 16.01.1989 Bălți Cand B
23 Țurcan Anatolie 23.05.1999 Bălți Cand B
24 Bălțătescu Nicolai 08.08.1987 Bălți Cand B
25 Stan Oleg 24.07.1986 Florești Cand B
26 Samoilenco  Andrei 02.09.1998 Bender Cand B
27 Pikul Maxim 02.09.1998 Bender Cand B
28 Levința Iurie 06.10.1987 Leova Cand B
29 Ghelețchi Ion 20.11.1991 Cahul Cand B
30 Dandeș  Gheorghe 04.05.1995 Cahul Cand B
31 Smedu Alexandru 07.12.1995 Cahul Cand B
32 Ciornîi Nicolai 26.10.1993 Hînceşti Cand B
33 Panfil Antonin 27.11.1977 Ialoveni Cand B
34 Ciugui Grigore 18.01.1987 Chișinău Cand B

ASISTENŢI

1 Prescornic Sergiu 29.11.1994 Chişinău Cand.A
2 Crăciunel Dumitru 24.07.1983 Chişinău Cand.A
3 Cropovnițchii  Denis 04.11.1984 Chișinău Cand.A
4 Pîslaraș  Alexandru 14.03.1991 Florești Cand.A
5 Burcovschii  Maxim 15.07.1995 Florești  Cand A
6 Poleacov Evghenii 10.09.1981 Bender Cand A
7 Lisița Ghennadi 31.12.1994 Taraclia Cand A
8 Gherman   Oleg 23.12.1978 Ștefan-Vodă Cand A
9 Popesu Sergiu 25.07.1979 Floreşti Cand A
10 Ciumac Cristian 15.06.1999 Chişinău B
11 Marin Oleg 18.08.1984 Chişinău B
12 State Liviu 18.09.1995 Chişinău B
13 Caraulan Cristian 06.11.1999 Chişinău B
14 Crasnoşan Alexandr 03.03.1987 Chişinău B
15 Murzac Igor  05.06.1998 Floreşti B
16 Dobrioglo Pantelei 02.09.1998 Bender B
17 Tonu Maria 03.08.1995 Ialoveni B
18 Olaru Andrian 26.02.1998 Floreşti Cand B
19 Tcacenco Igor 10.09.2000 Floreşti Cand B
20 Lisnic Dionisie 13.09.2001 Floreşti Cand B
21 Litra Igor 13.08.2001 Floreşti Cand B
22 Lisov Alexandru 29.10.2000 Floreşti Cand B
23 Suhari Vladislav 07.05.2001 Floreşti Cand B
24 Bordan Igor 02.11.1993 Bender Cand B
25 Gulevici Pavel 07.10.1995 Tiraspol Cand B
26 Pînzari Oleg 16.10.1998 Bender Cand B
27 Stafinov Eugeniu 06.10.1994 Bender Cand B
28 Turcinschi Evghenii 23.06.1998 Bender Cand B
29 Naumenco Valeria 24.04.1999 Bălți Cand B
30 Bideac Dmitrii 03.11.1996 Bălți Cand B
31 Dimitraș Iurie 09.07.1991 Bălți Cand B
32 Mortean Vladimir 30.06.1997 Bălți Cand B
33 Romanciuc Denis 24.06.1981 Bălți Cand B
34 Popa Serghei 18.09.1991 Bălți Cand B
35 Panfil  Petru 19.07.2000 Ialoveni Cand B
36 Levinte Constantin 11.02.2000 Ialoveni Cand B
37 Stoianov Vladislav 24.08.2001 Taraclia Cand B
38 Bînzaru Constantin 21.04.1995 Sărata Galbenă Cand B
39 Zabolotnii Vlada 07.11.1999 Floreşti Cand B
40 Cebotari Ana 10.09.1999 Chișinău Cand B
41 Cebotari Veronica 04.03.1994 Chișinău Cand B
42 Ermacova Ana-Maria 21.09.1999 Chişinău Cand B
43 Alexeeva Lilia 07.05.2000 Bender Cand B