CLASAMENT U-15
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Belceanka 4 4 0 0 21-5 12
2. Narta-ȘS Drăsliceni 6 4 0 2 20-11 12
3. ȘS Anenii Noi 6 4 0 2 12-7 12
4. FC Brătușeni-ȘS Edineț 5 3 0 2 20-9 9
5. ȘS Criuleni 6 3 0 3 17-9 9
6. FC Rezina 4 2 1 1 8-8 7
7. Moldova-ȘȘ Telenești 4 2 1 1 8-9 7
8. Real Succes 5 2 0 3 8-11 6
9. FC Alga 2 1 0 1 4-6 3
10. CS Noroc 4 1 0 3 8-12 3
11. LTPS 2 4 0 0 4 0-19 0
12. ȘS Ciobruciu-GTC 4 0 0 4 3-23 0

 

CLASAMENT U-17
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Real Succes 5 4 1 0 25-6 13
2. CS Noroc 4 4 0 0 39-1 12
3. Narta-ȘS Drăsliceni 6 3 1 2 22-13 10
4. FC Belceanka 4 3 0 1 28-8 9
5. ȘS Ciobruciu-GTC 4 2 1 1 20-6 7
6. ȘS Anenii Noi 6 2 1 3 16-20 7
7. FC Alga 2 2 0 0 8-0 6
8. FC Rezina 4 2 0 2 12-9 6
9. ȘS Criuleni 5 1 1 3 8-17 4
10. LTPS 2 4 1 1 2 9-16 4
11. Moldova-ȘȘ Telenești 4 0 0 4 1-44 0
12. FC Brătușeni-ȘS Edineț 5 0 0 5 1-45 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2018 FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni 4-1 4-0 Tiraspol 12-00
2 01.09.2018 Real Succes - ȘS Anenii Noi 0-3 5-1 Real Succes 12-00
3 30.10.2018 LTPS 2 - CS Noroc     Nimoreni 12-00
4 01.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Ciobruciu-GTC 6-0 0-4 Criuleni 14-00
5 01.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Belceanka 3-5 0-17 Edineț 12-00
6 01.09.2018 FC Rezina - Moldova-ȘȘ Telenești                 2-2 6-0 Pripiceni-Răzeși 13-00
Etapa II
7 08.09.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- Moldova-ȘȘ Telenești 2-4 12-0 Ratuș 13-30
8 08.09.2018 FC Belceanka - FC Rezina 6-1 4-2 ȘS Bălți 13-00
9 08.09.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-7 13-0 Ciobruciu 13-00
10 08.09.2018 CS Noroc - ȘS Criuleni 2-3 11-0 Nimoreni 12-00
11 08.09.2018 ȘS Anenii Noi - LTPS 2 3-0 4-4 Puhăceni 12-00
12 transferat FC Alga - Real Succes     Tiraspol 12-00
Etapa III
13 15.09.2018 Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni 1-3 6-0 Real Succes 11-00
14 17.11.2018 LTPS 2 - FC Alga     Nimoreni 12-00
15 15.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Anenii Noi 0-2 0-2 Criuleni 12-00
16 18.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - CS Noroc     Edineț 13-00
17 17.11.2018 FC Rezina - ȘS Ciobruciu--GTC     Pripiceni-Răzeși 13-00
18 17.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Belceanka     Telenești 11-00
Etapa IV
19 24.11.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- FC Belceanka     Ratuș 12-00
20 24.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - Moldova-ȘȘ Telenești     Ciobruciu 13-00
21 24.11.2018 CS Noroc - FC Rezina      Nimoreni 13-00
22 22.09.2018 ȘS Anenii Noi - FC Brătușeni-ȘS Edineț 3-4 4-1 Puhăceni 13-00
23 24.11.2018 FC Alga - ȘS Criuleni     Tiraspol 12-00
24 22.09.2018 Real Succes - LTPS  10-0 6-0 Real Succes 10-00
Etapa V
25 29.09.2018 LTPS 2 - Narta-ȘS Drăsliceni 0-6 1-7 Nimoreni 12-00
26 29.09.2018 ȘS Criuleni - Real Succes 2-3 3-3 Criuleni 12-00
27 29.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Alga 5-0 0-4 Edineț 13-00
28 29.09.2018 FC Rezina - ȘS Anenii Noi 3-0 3-1 Pripiceni-Răzeși 13-00
29 30.09.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - CS Noroc 2-1 0-18 Telenești 12-00
30 transferat FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC     ȘS Bălți 13-00
Etapa VI
31 06.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Ciobruciu-GTC 6-2 2-2 Ratuș 14-00
32 06.10.2018 CS Noroc -FC Belceanka 1-6 6-0 Nimoreni 12-00
33 06.10.2018 ȘS Anenii Noi - Moldova-ȘȘ Telenești 4-0 8-1 Puhăceni 12-00
34 30.10.2018 FC Alga - FC Rezina     Tiraspol 13-30
35 07.10.2018 Real Succes - FC Brătușeni-ȘS Edineț 4-1 7-1 Real Succes 12-00
36 07.10.2018 LTPS 2 - ȘS Criuleni    0-6 0-5 Nimoreni 12-00
Etapa VII
37 13.10.2018 ȘS Criuleni - Narta-ȘS Drăsliceni 0-2 0-1 Drăsliceni 14-00
38 13.10.2018 LTPS 2 - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-4 4-0 Nimoreni 11-00
39 13.10.2018 FC Rezina - Real Succes 2-0 1-4 Pripiceni-Răzeși 13-00
40 13.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Alga 0-3 0-3 Telenești 14-00
41 13.10.2018 FC Belceanka - ȘS Anenii Noi 4-0 7-0 ȘS Bălți 13-30
42 13.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 1-4 1-4 Ciobruciu 13-00
Etapa VIII
43 20.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- CS Noroc 0-2 1-5 Ratuș 11-00
44 20.10.2018 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 5-0 2-2 Puhăceni 12-00
45 20.10.2018 FC Alga - FC Belceanka 0-9 8-0 Tiraspol 13-00
46 20.10.2018 Real Succes - Moldova-ȘȘ Telenești 1-4 12-0 Real Succes 11-00
47 20.10.2018 LTPS 2 - FC Rezina 0-11 4-0 Nimoreni 13-00
48 20.10.2018 ȘS Criuleni - FC Brătușeni-ȘS Edineț 1-3 1-1 Criuleni 13-00
Etapa IX
49 29.10.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - Narta-ȘS Drăsliceni     Edineț 13-00
50 27.10.2018 FC Rezina - ȘS Criuleni     Pripiceni-Răzeși 11-00
51 27.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - LTPS 2     Telenești 12-00
52 01.11.2018 FC Belceanka - Real Succes     ȘS Bălți 12-00
53 27.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Alga     Ciobruciu 12-00
54 27.10.2018 CS Noroc - ȘS Anenii Noi     Nimoreni 12-00
Etapa X
55 03.11.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Anenii Noi     Ratuș 12-00
56 03.11.2018 FC Alga - CS Noroc     Tiraspol 12-00
57 03.11.2018 Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC     Real Succes 11-00
58 03.11.2018 LTPS 2 - FC Belceanka     Nimoreni 12-00
59 03.11.2018 ȘS Criuleni - Moldova-ȘȘ Telenești     Criuleni 12-00
60 03.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Rezina     Edineț 12-00
Etapa XI
61 10.11.2018 FC Rezina - Narta-ȘS Drăsliceni     Pripiceni-Răzeși 13-00
62 10.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Brătușeni-ȘS Edineț     Telenești 12-00
63 10.11.2018 FC Belceanka - ȘS Criuleni-GTC     ȘS Bălți 13-00
64 10.11.2018 ȘS Ciobruciu - LTPS 2     Ciobruciu 12-00
65 10.11.2018 CS Noroc - Real Succes     Nimoreni 12-00
66 10.11.2018 ȘS Anenii Noi- FC Alga     Puhăceni 12-00
 

 

CLASAMENT U-15

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005 3 3 0 0 8-0 9
2. ȘS COMRAT 4 1 2 1 1-5 5
3. FC MAKSIMUM 3 1 1 1 6-3 4
4. ARF BASARABEASCA 4 1 1 2 3-4 4
5. ȘS CANTEMIR 4 1 1 2 3-6 4
6. FC OLIMPIA 2 0 1 1 0-3 1

 

CLASAMENT U-17

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. ȘS CANTEMIR 4 3 0 1 22-3 12
2. FC CAHUL-2005 3 3 0 0 15-4 9
3. ȘS COMRAT 4 2 0 2 10-5 6
4. FC MAKSIMUM 3 2 0 1 3-4 6
5. ARF BASARABEASCA 4 0 0 4 1-18 0
6. FC OLIMPIA 2 0 0 2 0-17 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 30.10.2018 FC Cahul-2005 - FC Olimpia     Cahul 11:00
2 15.09.2018 FC Maksimum  - ARF Basarabeasca 1-3 2-1 Cahul 13:00
3 31.10.2018 ȘS Cantemir - ȘS Comrat     Pleșeni 11:00
Etapa II
4 22.09.2018 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir 1-0 3-2 Cahul 10:30
5 transferat FC Olimpia - ARF Basarabeasca     Colibabovca 11:00
6 22.09.2018 ȘS Comrat - FC Maksimum 0-0 0-1 Comrat 11:30
Etapa III
7 30.09.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Comrat 0-1 0-2 Sadaclia 11:00
8 02.11.2018 FC Maksimum - FC Cahul-2005     Cahul 11:00
9 30.09.2018 ȘS Cantemir - FC Olimpia 3-0 11-0 Pleşeni 11:00
Etapa IV
10 06.10.2018 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca 2-0 8-0 Cahul 11:00
11 07.10.2018 FC Olimpia - ȘS Comrat 0-0 0-6 Colibabovca 11:00
12 07.10.2018 ȘS Cantemir - FC Maksimum 0-5 3-0 Pleșeni 11:00
Etapa V
13 14.10.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Cantemir 0-0 0-6 Sadaclia 11:00
14 11.11.2018 FC Maksimum - FC Olimpia     Cahul 11:00
15 13.10.2018 ȘS Comrat - FC Cahul-2005 0-5 2-4 Comrat 11:30
Etapa VI
16 21.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Maksimum     Sadaclia 11:00
17 20.10.2018 FC Olimpia - FC Cahul-2005 1-2 1-6 Colibabovca 11:00
18 21.10.2018 ȘS Comrat - ȘS Cantemir 1-0 0-3 Comrat 11:00
Etapa VII
19 28.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Olimpia     Sadaclia 11:00
20 29.10.2018 FC Maksimum - ȘS Comrat     Cahul 11:00
21 28.10.2018 ȘS Cantemir - FC Cahul-2005     Pleșeni 11:00
Etapa VIII
22 04.11.2018 FC Cahul-2005 - FC Maksimum     Cahul 11:00
23 04.11.2018 FC Olimpia - ȘS Cantemir     Colibabovca 11:00
24 04.11.2018  ȘS Comrat - ARF Basarabeasca     Comrat 11:00
Etapa IX
25   ARF Basarabeasca - FC Cahul-2005     Sadaclia  
26   FC Maksimum - ȘS Cantemir     Cahul  
27   ȘS Comrat - FC Olimpia     Comrat  
Etapa X
28   FC Cahul-2005 - ȘS Comrat     Cahul  
29   FC Olimpia - FC Maksimum     Colibabovca  
30   ȘS Cantemir - ARF Basarabeasca     Pleșeni  
Etapa XI
31   1 – 6        
32   2 – 5        
33   3 – 4        
Etapa XII
34   1 – 2        
35   5 – 3        
36   6 – 4        
Etapa XIII
37   2 – 6        
38   3 – 1        
39   4 – 5        
Etapa XIV
40   1 – 4        
41   2 – 3        
42   6 – 5        
Etapa XV
43   3 – 6        
44   4 – 2        
45   5 – 1