Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. FC Alga 2 2 0 0 24-1 6
2. ȘS Anenii Noi 2 2 0 0 13-3 6
3. ȘS Criuleni 2 2 0 0 9-2 6
4. ŞS 11-Real Succes 2 2 0 0 6-1 6
5. CS Noroc 2 0 0 2 1-6 0
6. Narta-ȘS Drăsliceni 2 0 0 2 4-10 0
7. LTPS-2 2 0 0 2 2-8 0
8. ȘS Dubăsari-Cioburciu 2 0 0 2 0-28 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-14 U-16 Teren Ora
Etapa I
1 02.09.2017 CS Noroc - ȘS11-Real Succes 0-8 0-4 Nimoreni 12-00
2 02.09.2017 FC Alga - ȘS Dubăsari - Ciobruciu 2-0 22-0 Tiraspol 11-00
3 02.09.2017 ȘS Criuleni - Narta-ȘS Drăsliceni 7-0 3-2 Criuleni 12-00
4 23.09.2017 ȘS Anenii Noi - LTPS-2   6-1 Puhăceni 12-00
Etapa II
5 09.09.2017 ȘS11-Real Succes - LTPS-2 3-0 2-1 Real Succes 12-00
6 09.09.2017 Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Anenii Noi 1-1 2-7 Ratus 14-00
7 09.09.2017 ȘS Dubăsari - Ciobruciu - ȘS Criuleni 1-8 0-6 Criuleni 12-00
8 09.09.2017 CS Noroc - FC Alga 2-0 1-2 Nimoreni 12-00
Etapa III
9 01.10.2017 FC Alga - ȘS11-Real Succes     Tiraspol 12-00
10 01.10.2017 ȘS Criuleni- CS Noroc     Criuleni 12-00
11 01.10.2017 ȘS Anenii Noi - ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Puhăceni 12-00
12 01.10.2017 LTPS-2 - Narta-ȘS Drăsliceni     Nimoreni 12-00
Etapa IV
13 07.10.2017 ȘS11-Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni     Real Succes 12-00
14 07.10.2017 ȘS Dubăsari - Ciobruciu - LTPS-2     Dubăsari 12-00
15 07.10.2017 CS Noroc - ȘS Anenii Noi     Nimoreni 12-00
16 07.10.2017 FC Alga - ȘS Criuleni     Tiraspol 12-00
Etapa V
17 14.10.2017 ȘS Criuleni- ȘS11-Real Succes     Criuleni 12-00
18 14.10.2017 ȘS Anenii Noi- FC Alga     Puhăceni 12-00
19 14.10.2017 LTPS-2 - CS Noroc     Nimoreni 12-00
20 14.10.2017 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Drăsliceni 12-00
Etapa VI
21 21.10.2017 ȘS11-Real Succes - ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Real Succes 11-00
22 21.10.2017 CS Noroc - Narta-ȘS Drăsliceni     Nimoreni 12-00
23 21.10.2017 FC Alga - LTPS-2     Tiraspol 12-00
24 21.10.2017 ȘS Criuleni - ȘS Anenii Noi     Criuleni 12-00
Etapa VII
25 05.11.2017 ȘS Anenii Noi - ȘS11-Real Succes     Puhăceni 12-00
26 05.11.2017 LTPS-2 - ȘS Criuleni     Nimoreni 12-00
27 05.11.2017 Narta-ȘS Drăsliceni - FC Alga     Drăsliceni 12-00
28 05.11.2017 ȘS Dubăsari - Ciobruciu - CS Noroc     Dubăsari 12-00
Etapa VIII
29 11.11.2017 ȘS11-Real Succes - CS Noroc     Real Succes 10-00
30 11.11.2017 ȘS Dubăsari - Ciobruciu - FC Alga     Dubăsari 12-00
31 11.11.2017 Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Criuleni     Drăsliceni 12-00
32 11.11.2017 LTPS-2- ȘS Anenii Noi     Nimoreni 12-00
Etapa IX
33 18.11.2017 LTPS-2 - ȘS11-Real Succes     Nimoreni 12-00
34 18.11.2017 ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni     Puhăceni 12-00
35 18.11.2017 ȘS Criuleni - ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Dubasari 12-00
36 18.11.2017 FC Alga - CS Noroc     Tiraspol 12-00
Etapa X
37 25.11.2017 ȘS11-Real Succes - FC Alga     Real Succes 12-00
38 25.11.2017 CS Noroc- ȘS Criuleni     Nimoreni 12-00
39 25.11.2017 ȘS Dubăsari - Ciobruciu - ȘS Anenii Noi     Dubăsari 12-00
40 25.11.2017 Narta-ȘS Drăsliceni - LTPS-2     Drăsliceni 12-00
Etapa XI
41 02.12.2017 Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS11-Real Succes     Drăsliceni 12-00
42 02.12.2017 LTPS-2 - ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Nimoreni 12-00
43 02.12.2017 ȘS Anenii Noi - CS Noroc     Puhăceni 12-00
44 02.12.2017 ȘS Criuleni - FC Alga     Criuleni 12-00
Etapa XII
45   ȘS11-Real Succes - ȘS Criuleni     Real Succes  
46   FC Alga - ȘS Anenii Noi     Tiraspol  
47   CS Noroc - LTPS-2     Nimoreni  
48   ȘS Dubăsari - Ciobruciu - Narta-ȘS Drăsliceni     Dubăsari  
Etapa XIII
49   ȘS Dubăsari - Ciobruciu - ȘS11-Real Succes     Dubăsari  
50   Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc     Drăsliceni  
51   LTPS-2 - FC Alga     Nimoreni  
52   ȘS Anenii Noi - ȘS Criuleni     Puhăceni  
Etapa XIV
53   ȘS11-Real Succes - ȘS Anenii Noi     Real Succes  
54   ȘS Criuleni - LTPS-2     Criuleni  
55   FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni     Tiraspol  
56   CS Noroc - ȘS Dubăsari - Ciobruciu     Nimoreni  
Etapa XV
57   1 - 8        
58   2 - 7        
59   3 - 6        
60   4 - 5        
Etapa XVI
61   8 - 5        
62   6 - 4        
63   7 - 3        
64   1 - 2        
Etapa XVII
65   2 - 8        
66   3 - 1        
67   4 - 7        
68   5 - 6        
Etapa XVIII
69   8 - 6        
70   7 - 5        
71   1 - 4        
72   2 - 3        
Etapa XIX
73   3 - 8        
74   4 - 2        
75   5 - 1        
76   6 - 7        
Etapa XX
77   8 - 7        
78   1 - 6        
79   2 - 5        
80   3 - 4        
Etapa XXI
81   4 - 8        
82   5 - 3        
83   6 - 2        
84   7 - 1        
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 2 2 0 0 20-0 6
2. FC Belceanka 2 2 0 0 14-1 6
3. FC Brătușeni 3 2 0 1 3-13 6
4. FC Rezina 3 2 0 1 14-1 6
5. Moldova Mîndrești 1 0 0 1 1-5 0
6. ȘS Soroca 2 0 0 2 0-7 0
7. ȘS Ocnița 3 0 0 3 0-25 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-14 U-16 Teren Ora
Etapa I
1 02.09.2017 ȘS Soroca - FC Rezina 1-0 0-5 Soroca 12.00
2 02.09.2017 ȘS Ocnița - FC Belceanka 1-2 0-9 Clocușna, rn.Ocnița 12.00
3 02.09.2017 ȘS Ungheni - FC Brătușeni 3-0 13-0 Ungheni 12.00
4   Moldova Mîndrești - libera        
Etapa II
5 09.09.2017 Moldova Mîndrești - FC Belceanka 0-4 1-5 Mîndrești 12.00
6 09.09.2017 FC Brătușeni - FC Rezina 1-0 1-0 Brătușeni 12.00
7 09.09.2017 ȘS Ocnița - ȘS Ungheni 0-1 0-7 Clocușna, rn.Ocnița 12.00
8   ȘS Soroca - libera        
Etapa III
9 16.09.2017 ȘS Ungheni - Moldova Mîndrești     Ungheni 12.00
10 16.09.2017 FC Rezina - ȘS Ocnița 0-0 9-0 Pripiceni-Răzeși 12.00
11 16.09.2017 ȘS Soroca - FC Brătușeni 0-0 0-2 Soroca 12.00
12   FC Belceanka - libera        
Etapa IV
13 23.09.2017 ȘS Ocnița - ȘS Soroca     Clocușna, rn.Ocnița 12.00
14 23.09.2017 Moldova Mîndrești - FC Rezina     Mîndrești 12.00
15 23.09.2017 FC Belceanka - ȘS Ungheni     Bălți, ȘSSF 12.00
16   FC Brătușeni - liberă        
Etapa V
17 01.10.2017 FC Rezina - FC Belceanka     Pripiceni-Răzeși 12.00
18 30.09.2017 ȘS Soroca - Moldova Mîndrești     Soroca 12.00
19 30.09.2017 FC Brătușeni - ȘS Ocnița     Brătușeni 12.00
20   ȘS Ungheni- liberă        
Etapa VI
21 07.10.2017 Moldova Mîndrești - FC Brătușeni     Mîndrești 12.00
22 07.10.2017 FC Belceanka - ȘS Soroca     Bălți, ȘSSF 15.30
23 07.10.2017 ȘS Ungheni - FC Rezina     Ungheni 11.00
24   ȘS Ocnița - liberă        
Etapa VII
25 14.10.2017 ȘS Soroca - ȘS Ungheni     Soroca 12.00
26 14.10.2017 FC Brătușeni - FC Belceanka     Brătușeni 12.00
27 14.10.2017 ȘS Ocnița - Moldova Mîndrești     Clocușna, rn.Ocnița 12.00
28   FC Rezina - liberă        
Etapa VIII
29 21.10.2017 FC Belceanka - ȘS Ocnița     Bălți, ȘSSF 14.30
30 21.10.2017 FC Brătușeni - ȘS Ungheni     Brătușeni 12.00
31 21.10.2017 FC Rezina - ȘS Soroca     Pripiceni-Răzeși 12.00
32   Moldova Mîndrești - libera        
Etapa IX
33 28.10.2017 FC Rezina - FC Brătușeni     Pripiceni-Răzeși 12.00
34 28.10.2017 ȘS Ungheni - ȘS Ocnița     Ungheni 11.00
35 28.10.2017 FC Belceanka - Moldova Mîndrești     Bălți, ȘSSF 14.00
36   ȘS Soroca - libera        
Etapa X
37 04.11.2017 Moldova Mîndrești - ȘS Ungheni     Mîndrești 12.00
38 04.11.2017 ȘS Ocnița - FC Rezina     Clocușna, rn.Ocnița 12.00
39 04.11.2017 FC Brătușeni - ȘS Soroca     Brătușeni 12.00
40   FC Belceanka - libera        
Etapa XI
41 11.11.2017 ȘS Soroca - ȘS Ocnița     Soroca 12.00
42 11.11.2017 FC Rezina - Moldova Mîndrești     Pripiceni-Răzeși 12.00
43 11.11.2017 ȘS Ungheni - FC Belceanka     Ungheni 12.00
44   FC Brătușeni - liberă        
Etapa XII
45   FC Belceanka - FC Rezina     Bălți, ȘSSF 12.00
46   Moldova Mîndrești - ȘS Soroca     Mîndrești 12.00
47   ȘS Ocnița - FC Brătușeni     Clocușna, rn.Ocnița 12.00
48   ȘS Ungheni- liberă        
Etapa XIII
49   FC Brătușeni - Moldova Mîndrești     Brătușeni 12.00
50   ȘS Soroca - FC Belceanka     Soroca 12.00
51   FC Rezina - ȘS Ungheni     Pripiceni-Răzeși 12.00
52   ȘS Ocnița - liberă        
Etapa XIV
53   ȘS Ungheni - ȘS Soroca     Ungheni 12.00
54   FC Belceanka - FC Brătușeni     Bălți, ȘSSF 12.00
55   Moldova Mîndrești - ȘS Ocnița     Mîndrești 12.00
56   FC Rezina - liberă        
Etapa XV
57   2 - 7        
58   3 - 6        
59   4 - 5        
60   1 - liberă        
Etapa XVI
61   6 - 4        
62   7 - 3        
63   1 - 2        
64   5 - liberă        
Etapa XVII
65   3 - 1        
66   4 - 7        
67   5 - 6        
68   2 - liberă        
Etapa XVIII
69   7 - 5        
70   1 - 4        
71   2 - 3        
72   6 - liberă        
Etapa XIX
73   4 - 2        
74   5 - 1        
75   6 - 7        
76   3 - liberă        
Etapa XX
77   1 - 6        
78   2 - 5        
79   3 - 4        
80   7 - liberă        
Etapa XXI
81   5 - 3        
82   6 - 2        
83   7 - 1        
84   4 - liberă        
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. FC Cahul-2005 2 2 0 0 13-0 6
2. ȘS Cantemir 2 1 1 0 2-1 4
3. ARF Basarabeasca 1 1 0 0 1-0 3
4. ȘS Comrat 2 0 1 1 1-2 1
5. FC Maksimum 1 0 0 1 0-1 0
6. FC Vișnevscaia 2 0 0 2 0-13 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-14 U-16 Teren Ora
Etapa I
1 16.09.2017 ARF Basarabeasca - FC Maksimum 3-1 1-0 Carabetovca 11:00
2 10.09.2017 FC Cahul-2005 - FC Vișnevscaia 6-0 12-0 Cahul 11:00
3 09.09.2017 ȘS Cantemir - ȘS Comrat 3-1 1-1 Pleşeni 10:00
Etapa II
4 31.10.2017 FC Maksimum - ARF Basarabeasca     Cahul 11:00
5 16.09.2017 FC Vișnevscaia - SS Cantemir 0-12 0-1 Vişniovca 11:00
6 16.09.2017 ȘS Comrat - FC Cahul-2005 3-0 0-1 Chirsova 11:00
Etapa III
7 23.09.2017 FC Cahul-2005 - FC Maksimum     Cahul 10:00
8 23.09.2017 ȘS Cantemir - ARF Basarabeasca     Pleşeni 11:00
9 23.09.2017 ȘS Comrat - FC Vișnevscaia     Comrat 12:00
Etapa IV
10 30.09.2017 ARF Basarabeasca - FC Cahul-2005     Carabetovca 11:00
11 02.11.2017 FC Maksimum - ȘS Cantemir     Cahul 11:00
12 30.09.2017 FC Vișnevscaia - ȘS Comrat     Vişniovca 11:00
Etapa V
13 07.10.2017 FC Vișnevscaia - ARF Basarabeasca     Vişniovca 11:00
14 08.10.2017 ȘS Comrat - FC Maksimum     Comrat 12:00
15 07.10.2017 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir     Cahul 10:00
Etapa VI
16 14.10.2017 ARF Basarabeasca - ȘS Comrat     Carabetovca 11:00
17 15.10.2017 ȘS Cantemir - FC Cahul-2005     Pleşeni 11:00
18 14.10.2017 FC Vișnevscaia - FC Maksimum     Vişniovca 11:00
Etapa VII
19 21.10.2017 FC Maksimum - ȘS Comrat     Cahul 11:00
20 22.10.2017 ARF Basarabeasca - ȘS Cantemir     Carabetovca 11:00
21 21.10.2017 FC Vișnevscaia - FC Cahul-2005     Vişniovca 11:00
Etapa VIII
22 31.10.2017 ȘS Comrat - ȘS Cantemir     Comrat 11:00
23 31.10.2017 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca     Cahul 12:00
24 28.10.2017 FC Maksimum - FC Vișnevscaia     Cahul 12:30
Etapa IX
25 05.11.2017 FC Maksimum FC Cahul-2005     Cahul 13:00
26 05.11.2017 ȘS Cantemir FC Vișnevscaia     Pleşeni 11:00
27 04.11.2017 ȘS Comrat ARF Basarabeasca     Comrat 11:00
Etapa X
28 11.11.2017 ȘS Cantemir FC Maksimum     Pleşeni 11:00
29 11.11.2017 ARF Basarabeasca FC Vișnevscaia     Carabetovca 11:00
30 11.11.2017 FC Cahul-2005 ȘS Comrat     Cahul 11:00
Etapa XI
31   1 - 6        
32   2 - 5        
33   3 - 4        
Etapa XII
34   1 - 2        
35   5 - 3        
36   6 - 4        
Etapa XIII
37   2 - 6        
38   3 - 1        
39   4 - 5        
Etapa XIV
40   1 - 4        
41   2 - 3        
42   6 - 5        
Etapa XV
43   3 - 6        
44   4 - 2        
45   5 - 1