Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Junior Tiraspol 3 3 0 0 33-0 9
2. ȘS Ciobruciu 3 2 1 0 13-6 7
3. Olan 3 2 1 0 6-3 7
4. ȘS Căușeni 3 2 0 1 13-4 6
5. Junior Bender 3 2 0 1 12-8 6
6. ISM-2017 3 2 0 1 11-10 6
7. Energetic-ȘS 3 2 0 1 9-14 6
8. CS Narubai 3 1 0 2 7-5 3
9. Atletic 3 1 0 2 11-10 3
10. Zaria Chițcani 3 0 0 3 1-6 0
11. Zaria Butor 3 0 0 3 2-17 0
12. Junior Tiraspol-2 3 0 0 3 0-35 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 02.09 SS Ciobruciu - Atletic 6-1 Ciobruciu 15.00
2 02.09 Zaria Butor - SS Causeni 0-7 Grigoriopol 15.00
3 02.09 Zaria Chitcani - Olan 0-1 Chitcani 15.00
4 02.09 Junior Bender - ISM-2017 8-1 Bender 15.00
5 02.09 Junior Tiraspol - Energetic-SS 11-0 Tiraspol 16.00
6 03.09 Narubai - Junior Tiraspol-2 6-0 Ribnita 15.00
Etapa II
7 09.09 SS Causeni - SS Ciobruciu 2-4 Causeni 13.00
8 09.09 Olan - Zaria Butor 2-0 Olanesti 15.00
9 09.09 ISM-2017 - Zaria Chitcani 2-0 Grigoriopol 15.00
10 09.09 Junior Bender - Energetic-SS 2-6 Bender 13.00
11 09.09 Narubai - Junior Tiraspol 0-3 Ribnita 15.00
12 09.09 Junior Tiraspol-2 - Atletic 0-10 Tiraspol 15.00
Etapa III
13 16.09 Atletic - SS Causeni 0-4 St.Voda 15.00
14 16.09 SS Ciobruciu - Olan 3-3 Ciobruciu 15.00
15 16.09 Zaria Butor - ISM-2017 2-8 Grigoriopol 13.00
16 16.09 Zaria Chitcani - Energetic-SS 1-3 Chitcani 15.00
17 16.09 Junior Bender - Narubai 2-1 Bender 13.00
18 16.09 Junior Tiraspol-Junior Tiraspol-2 19-0 Tiraspol 13.00
Etapa IV
19 23.09 Olan - Atletic   Olanesti 15.00
20 23.09 ISM-2017 - SS Ciobruciu   Grigoriopol 15.00
21 23.09 SS- Dubasari - Zaria Butor   Dubasari 15.00
22 23.09 Narubai - Zaria Chitcani   Ribnita 14.00
23 23.09 Junior Tiraspol - Junior Bender   Tiraspol 15.00
24 23.09 SS Causeni - Junior Tiraspol-2   Causeni 13.00
Etapa V
25 30.09 SS Causeni - Olan   Causeni 13.00
26 30.09 Atletic - ISM-2017   St.Voda 15.00
27 30.09 SS Ciobruciu - SS Dubasari   Ciobruciu 13.00
28 30.09 Zaria Butor - Narubai   Grigoriopol 13.00
29 30.09 Zaria Chitcani - Junior Tiraspol   Chitcani 15.00
30 30.09 Junior Tiraspol-2 - Junior Bender   Tiraspol 15.00
Etapa VI
31 07.10 ISM-2017 - SS Causeni   Grigoriopol 13.00
32 07.10 Energetic-SS - Atletic   Dubasari 16.00
33 07.10 Narubai - SS Ciobruciu   Ribnita 15.00
34 07.10 Junior Tiraspol - Zaria Butor   Tiraspol 16.00
35 07.10 Junior Bender - Zaria Chitcani   Bender 12.00
36 07.10 Olan - Junior Tiraspol-2   Olanesti 13.00
Etapa VII
37 14.10 Olan - ISM-2017   Olanesti 15.00
38 14.10 SS Causeni - Energetic-SS   Causeni 12.00
39 14.10 Atletic - Narubai   St.Voda 15.00
40 14.10 SS Ciobruciu - Junior Tiraspol   Ciobruciu 13.00
41 14.10 Zaria Butor - Junior Bender   Grigoriopol 13.00
42 14.10 Junior Tiraspol-2 - Zaria Chitcani   Tiraspol 15.00
Etapa VIII
43 21.10 Energetic-SS - Olan   Dubasari 15.00
44 21.10 Narubai - SS Causeni   Ribnita 11.00
45 21.10 Junior Tiraspol - Atletic   Tiraspol 10.00
46 20.10 Junior Bender - SS Ciobruciu   Bender 15.00
47 21.10 Zaria Chitcani - Zaria Butor   Chitcani 15.00
48 21.10 ISM-2017 - Junior Tiraspol-2   Grigoriopol 13.00
Etapa IX
49 28.10 ISM-2017 - Energetic-SS   Grigoriopol 13.00
50 28.10 Olan - Narubai   Olanesti 15.00
51 28.10 SS Causeni - Junior Tiraspol   Causeni 12.00
52 28.10 Atletic - Junior Bender   St.Voda 15.00
53 28.10 SS Ciobruciu - Zaria Chitcani   Ciobruciu 13.00
54 28.10 Junior Tiraspol-2 - Zaria Butor   Tiraspol 15.00
Etapa X
55 04.11 Narubai - ISM-2017   Ribnita 15.00
56 04.11 Junior Tiraspol - Olan   Tiraspol 15.00
57 04.11 Junior Bender - SS Causeni   Bender 11.00
58 04.11 Zaria Chitcani - Atletic   Chitcani 15.00
59 04.11 Zaria Butor - SS Ciobruciu   Grigoriopol 15.00
60 04.11 Energetic-SS - Junior Tiraspol-2   Dubasari 15.00
Etapa XI
61 11.11 Energetic-SS - Narubai   Dubasari 15.00
62 11.11 ISM-2017 - Junior Tiraspol   Grigoriopol 15.00
63 11.11 Olan - Junior Bender   Olanesti 15.00
64 11.11 SS Causeni - Zaria Chitcani   Causeni 11.00
65 11.11 Atletic - Zaria Butor   St.Voda 15.00
66 11.11 Junior Tiraspol-2 - SS Ciobruciu   Tiraspol 15.00
Etapa XII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIV
           
           
           
           
           
           
Etapa XV
           
           
           
           
           
           
Etapa XVI
           
           
           
           
           
           
Etapa XVII
           
           
           
           
           
           
Etapa XVIII
           
           
           
           
           
           
Etapa XIX
           
           
           
           
           
           
Etapa XX
           
           
           
           
           
           
Etapa XXI
           
           
           
           
           
           
Etapa XXII
           
           
           
           
           
           

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ŞS – Ciobruciu 3 3 0 0 14-3 9
2. ŞS Căuşeni 3 2 0 1 14-8 6
3. Zaria Chitcani 3 1 1 1 5-10 4
4. ISM-2017 3 1 0 2 5-9 3
5. Atletic 3 1 0 2 11-8 3
6. Energetic-ŞS 3 0 1 2 3-14 1

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Atletic 3 3 0 0 15-4 9
2. ŞS – Ciobruciu 3 2 0 1 10-12 6
3. Energetic-ŞS 3 1 1 1 10-12 4
4. ISM-2017 3 1 0 2 18-9 3
5. ŞS Căuşeni 3 1 0 2 10-10 3
6. Zaria Chitcani 3 0 1 2 6-22 1
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-16 U-18 Teren Scor
Etapa I
1 03.09 Atletic - ŞS-Ciobruciu 0-4 6-1 Şt.Vodă 12.00
2 03.09 Energetic-ŞS - ŞS Căuşeni 1-4 5-2 Dubasari 12.00
3 03.09 Zaria Chitcani - ISM-2017 2-1 0-12 Chitcani 12.00
Etapa II
4 10.09 Atletic- Energetic-ŞS 9-1 6-1 Şt.Vodă 12.00
5 10.09 ŞS-Ciobruciu - ISM-2017 5-1 6-4 Ciobruciu 12.00
6 10.09 ŞS Căuşeni - Zaria Chitcani 8-2 6-2 Căuşeni 12.00
Etapa III
7 17.09 ISM-2017 - Atletic 3-2 2-3 Grigoriopol 12.00
8 17.09 Zaria Chitcani - Energetic-ŞS 1-1 4-4 Chitcani 12.00
9 17.09 ŞS-Ciobruciu - ŞS Căuşeni 5-2 3-2 Ciobruciu 12.00
Etapa IV
10 24.09 Atletic - Zaria Chitcani     Şt.Vodă 12.00
11 24.09 ŞS Căuşeni - ISM-2017     Căuşeni 12.00
12 24.09 Energetic-ŞS - ŞS-Ciobruciu     Dubasari 12.00
Etapa V
13 01.10 Atletic - ŞS Căuşeni     Şt.Vodă 12.00
14 01.10 Zaria Chitcani - ŞS-Ciobruciu     Chitcani 12.00
15 01.10 ISM-2017 - Energetic-ŞS     Grigoriopol 12.00
Etapa VI
16 08.10 ŞS-Ciobruciu - Atletic     Ciobruciu 12.00
17 08.10 ŞS Căuşeni - Energetic-ŞS     Căuşeni 12.00
18 08.10 ISM-2017 - Zaria Chitcani     Grigoriopol 12.00
Etapa VII
19 15.10 Energetic-ŞS - Atletic     Dubasari 12.00
20 15.10 ISM-2017 - ŞS-Ciobruciu     Grigoriopol 12.00
21 15.10 Zaria Chitcani - ŞS Căuşeni     Chitcani 12.00
Etapa VIII
22 22.10 Atletic - ISM-2017     Şt.Vodă 12.00
23 22.10 Energetic-ŞS - Zaria Chitcani     Dubasari 12.00
24 22.10 ŞS Căuşeni - ŞS-Ciobruciu     Căuşeni 12.00
Etapa IX
25 29.10 Zaria Chitcani - Atletic     Chitcani 12.00
26 29.10 ISM-2017 - ŞS Căuşeni     Grigoriopol 12.00
27 29.10 ŞS-Ciobruciu - Energetic-ŞS     Ciobruciu 11.00
Etapa X
28 05.11 ŞS Căuşeni - Atletic     Căuşeni 12.00
29 05.11 ŞS-Ciobruciu - Zaria Chitcani     Ciobruciu 12.00
30 07.11 Energetic-ŞS - ISM-2017     Dubasari 12.00
Etapa XI
             
             
             
             
Etapa XII
             
             
             
             
Etapa XIII
             
             
             
             
Etapa XIV
             
             
             
             
Etapa XV
             
             
             
             
Etapa XVI
             
             
             
             
Etapa XVII
             
             
             
             
Etapa XVIII
             
             
             
             
Etapa XIX
             
             
             
             
Etapa XX
             
             
             
             
Etapa XXI