GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Est            
2. Nord            
3. Zaria            
4. CSCT Buiucani-Dacia            

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Centru            
2. Sud            
3. Zimbru            
4. Sheriff            

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 11.02.2018 Selecționata Nord - Zaria   Bălți 12.00
2 11.02.2018 Selecționata Est - Buiucani-Dacia   Ternovca 12.00
3 11.02.2018 Sheriff - Selecționata Sud   Sheriff 12.00
4 11.02.2018 Zimbru - Selecționata Centru    Zimbru 12.00
Etapa II
5 25.02.2018 Zaria - Selecționata Est   Bălți 12.00
6 25.02.2018 Buiucani-Dacia - Selecționata Nord   Joma Arena 12.00
7 25.02.2018 Selecționata Centru - Sheriff   Vadul lui Vodă 12.00
8 25.02.2018 Selecționata Sud - Zimbru           Cahul 12.00
Etapa III
9 11.03.2018 Zaria - Buiucani-Dacia   Bălți 12.00
10 11.03.2018 Selecționata Est - Selecționata Nord   Ternovca 12.00
11 11.03.2018 Sheriff - Zimbru   Sheriff 12.00
12 11.03.2018 Selecționata Centru - Selecționata Sud           Vadul lui Vodă 12.00
Etapa IV
13 10.06.2017 Zaria - Selecționata Nord    Bălți 12.00
14 10.06.2017 Buiucani-Dacia - Selecționata Est    Joma Arena 12.00
15 10.06.2017 Selecționata Sud - Sheriff   Cahul 12.00
16 10.06.2017 Selecționata Centru - Zimbru   Vadul lui Vodă 12.00
Etapa V
17 24.06.2018 Selecționata Est - Zaria   Ternovca 11.00
18 24.06.2018 Selecționata Nord - Buiucani-Dacia   Bălți 11.00
19 24.06.2018 Sheriff - Selecționata Centru   Sheriff 11.00
20 24.06.2018 Zimbru - Selecționata Sud   Zimbru 11.00
Etapa VI
21 12.08.2018 Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena 11.00
22 12.08.2018 Selecționata Nord - Selecționata Est   Bălți 11.00
23 12.08.2018 Zimbru - Sheriff   Zimbru 11.00
24 12.08.2018 Selecționata Sud - Selecționata Centru           Cahul 11.00
Play-off
25 18.08.2018 A4-B4   Vadul lui Vodă 10.00
26 18.08.2018 A3-B3   Vadul lui Vodă 12.00
27 19.08.2018 A2-B2   Vadul lui Vodă 16.00
28 19.08.2018 A1-B1   Vadul lui Vodă 18.00

 

ARHIVA 2017

1/8 finală
1/4 finală
    TUR (25.10.2017) RETUR (08.11.2017)
Nr. Echipe Scor Terenul Ora Scor Terenul Ora
1 Buiucani-Dacia - CS Petrocub     4-0 Joma Arena 15-00 6-0 S.Galbena 15-00
2 FC Cahul-2005 - FC Umutluc 13-2 Cahul 15-00 5-0 Comrat 11-00
3 Zaria - CS Narubai 1-0 SS Balti 13-00 8-0 Ribnita 13-00
4 ȘS Orhei-Milsami - CSF Măgdăcești 2-2 Ratus 16-00 2-2 (pen.4-3) Ratus 13-00
5 Zimbru - ȘSSSF-Voran 2-0 Zimbru 18-00 6-0 Joma Arena 14-00
6 Real Succes - CSF Voluntarii     1-2 Real Succes 15-00 3-2 Joma Arena 14-00
7 Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi 2-0 Selkovik 15-00 0-2 (pen.3-5) Anenii Noi 15-00
8 Sheriff -  FC Junior 4-1 Sheriff 15-00 6-1 Tiraspol 15-00
15.11.2017 TUR
Buiucani-Dacia - FC Cahul-2005 Joma Arena   7-1
Zaria - ŞS Orhei-Milsami SS Balti   9-1
Zimbru - Real Succes Zimbru   1-1
Sheriff - ŞS-Anenii Noi Sheriff  10-0
26.11.2017 RETUR
FC Cahul-2005 - Buiucani-Dacia Cahul   1-1
ŞS Orhei-Milsami - Zaria  (27.11.2017) CSR Orhei    3-6
Real Succes - Zimbru  (25.11.2017) Real Succes    4-1
ŞS-Anenii Noi - Sheriff Anenii Noi    0-3