GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. CSCT Buiucani-Dacia 5 5 0 0 23-1 15
2. Zaria 5 3 1 1 6-4 10
3. Nord 5 1 1 3 4-10 4
4. Est 5 0 0 5 1-19 0

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru 5 4 0 1 15-6 12
2. Sheriff 5 4 0 1 10-4 12
3. Centru 5 2 0 3 7-4 6
4. Sud 5 0 0 5 3-21 0

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 11.02.2018 Selecționata Nord - Zaria 0-2 Bălți 12.00
2 11.02.2018 Selecționata Est - Buiucani-Dacia 0-9 Ternovca 12.00
3 11.02.2018 Sheriff - Selecționata Sud 2-0 Sheriff 12.00
4 11.02.2018 Zimbru - Selecționata Centru  1-0 Zimbru 12.00
Etapa II
5 18.06.2018 Zaria - Selecționata Est 2-0 Bălți 11.00
6 17.06.2018 Buiucani-Dacia - Selecționata Nord 2-1 Joma Arena 11.00
7 25.02.2018 Selecționata Centru - Sheriff 1-2 Sheriff (manej) 14.00
8 17.06.2018 Selecționata Sud - Zimbru         2-4 Cahul 11.00
Etapa III
9 11.03.2018 Zaria - Buiucani-Dacia 0-3 Bălți 12.00
10 11.03.2018 Selecționata Est - Selecționata Nord 1-2 Ternovca 12.00
11 11.03.2018 Sheriff - Zimbru 1-2 Sheriff 12.00
12 11.03.2018 Selecționata Centru - Selecționata Sud         3-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa IV
13 11.06.2017 Zaria - Selecționata Nord  1-1 Bălți 12.00
14 11.06.2017 Buiucani-Dacia - Selecționata Est  5-0 Joma Arena 12.00
15 10.06.2017 Selecționata Sud - Sheriff 1-4 Cahul 12.00
16 10.06.2017 Selecționata Centru - Zimbru 3-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa V
17 25.06.2018 Selecționata Est - Zaria 0-1 Ternovca 11.00
18 24.06.2018 Selecționata Nord - Buiucani-Dacia 0-4 Bălți 11.00
19 17.06.2018 Sheriff - Selecționata Centru 1-0 Vadul lui Vodă 11.00
20 23.06.2018 Zimbru - Selecționata Sud 8-0 Zimbru 11.00
Etapa VI
21 12.08.2018 Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena 11.00
22 12.08.2018 Selecționata Nord - Selecționata Est   Bălți 11.00
23 12.08.2018 Zimbru - Sheriff   Zimbru 11.00
24 12.08.2018 Selecționata Sud - Selecționata Centru           Cahul 11.00
Play-off
25 18.08.2018 A4-B4   Vadul lui Vodă 10.00
26 18.08.2018 A3-B3   Vadul lui Vodă 12.00
27 19.08.2018 A2-B2   Vadul lui Vodă 16.00
28 19.08.2018 A1-B1   Vadul lui Vodă 18.00

 

ARHIVA 2017

1/8 finală
1/4 finală
1/2 finală
FINALA
    TUR (25.10.2017) RETUR (08.11.2017)
Nr. Echipe Scor Terenul Ora Scor Terenul Ora
1 Buiucani-Dacia - CS Petrocub     4-0 Joma Arena 15-00 6-0 S.Galbena 15-00
2 FC Cahul-2005 - FC Umutluc 13-2 Cahul 15-00 5-0 Comrat 11-00
3 Zaria - CS Narubai 1-0 SS Balti 13-00 8-0 Ribnita 13-00
4 ȘS Orhei-Milsami - CSF Măgdăcești 2-2 Ratus 16-00 2-2 (pen.4-3) Ratus 13-00
5 Zimbru - ȘSSSF-Voran 2-0 Zimbru 18-00 6-0 Joma Arena 14-00
6 Real Succes - CSF Voluntarii     1-2 Real Succes 15-00 3-2 Joma Arena 14-00
7 Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi 2-0 Selkovik 15-00 0-2 (pen.3-5) Anenii Noi 15-00
8 Sheriff -  FC Junior 4-1 Sheriff 15-00 6-1 Tiraspol 15-00
15.11.2017 TUR
Buiucani-Dacia - FC Cahul-2005 Joma Arena   7-1
Zaria - ŞS Orhei-Milsami SS Balti   9-1
Zimbru - Real Succes Zimbru   1-1
Sheriff - ŞS-Anenii Noi Sheriff  10-0
26.11.2017 RETUR
FC Cahul-2005 - Buiucani-Dacia Cahul   1-1
ŞS Orhei-Milsami - Zaria  (27.11.2017) CSR Orhei    3-6
Real Succes - Zimbru  (25.11.2017) Real Succes    4-1
ŞS-Anenii Noi - Sheriff Anenii Noi    0-3
09.05.2018 TUR
Buiucani-Dacia - Zaria 1-0 Joma Arena    
Sheriff - Real Succes 4-0 Sheriff              
16.05.2018 RETUR
Zaria - Buiucani-Dacia 0-0 SS Balti
Real Succes - Sheriff 0-5 Real Succes
09.06.2018
Sheriff - CSCT Buiucani-Dacia 1-0 CPSM, V.Vodă